Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2022.09.22 0 0 20537

Ez jól hangzik, csak Wimbledon óta 1 meccset nyert. És a wimbledoni győpzelmei is 0 ponot érnek. 

Előzmény: kígyóbőr_cipellő (20536)
kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 2022.09.22 0 0 20536

 

Ez meglepő szám önmagában, de az is fontos kik ellen. Még fontosabb hogy hányat bukott, és kik ellen.

 

Előzmény: pofa.jeno (20534)
Veszpremi Creative Commons License 2022.09.21 0 0 20535

Bondár ma 3 óra alatt továbbment, dícséretesen küzdött.

Előzmény: Veszpremi (20533)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.21 0 0 20534

Ha jól számoltam össze idén 19 egyéni meccset nyert profi versenyeken (beleértve a 25 ezreseket is).

Ez több annál amit úgy "érzésre" gondoltam volna. 

Előzmény: kígyóbőr_cipellő (20532)
Veszpremi Creative Commons License 2022.09.20 0 1 20533

Ma fekete nap a Budapest challenge-en. Kiesett: Babos, Jani, Stollár, Udvardy. Tegnap kiesett Gálfi. Továbbment Bondár.

kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 2022.09.20 0 0 20532

Várja a nagy Ő-t. Addig is bizonyít(hat) szingliben.

 

Előzmény: Petyka30 (20531)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.20 0 0 20531

Timi a héten is pozitív, az egyessel 1008 Eurot nyert, és a párosban, nem telt meg a főtábka, és a 2. fordulóban kezdenek. Azzal is már keresett egy kis pénzt. De mérnem választ egy állandó partnert?

Előzmény: Hepci (20530)
Hepci Creative Commons License 2022.09.15 0 0 20530

:DDD

Én már ilyen marhaságokra nem is reagálok - H. Zsolt nyilvánvalóan O. Viktor faszát szopja, akkor meg miről is beszélnénk...

Előzmény: Omar Khajjám (20529)
Omar Khajjám Creative Commons License 2022.09.14 0 1 20529

Ami NER-es cég, az gyakorlatilag olyan mintha állami lenne.

Ezt minden értelmes ember tudja ma Mo.-n (kivéve a nagyon narancsködben látók).

Szívesen.

Előzmény: Leszi51 (20511)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.13 0 0 20528

Nézzük a tényeket. Nálam egy teniszezőt az egyes GS eredményei mínősítenek. Timi legjobb GS eredmény a US openen 3. fordoló. Mandula RG 8 között volt. Gubacsi Zsófia RG 3. forduló, Kuti Kis Rita RG 3. forduló, de egyszer annyian nézték, mint Timit sosem, mert a római centeren, egy volt világelsőt Capriatit győzött le, nagyszerű játékkal. Eurosport live, kicsit többen nézték, mint Timi páros GS győzelmeit. Szávay US open 8 között, és a RG, és Wimbledon Last 16. Abban az évben, a magyar Eurosport ha jól emlékszek, Párizsból közvetíthetet. Timiért nem küldték ki őket. Gálfi US open 3. forduló, de előtte még a jövő. Na erről ennyit, a párosból jól meg lehet élni, meg is kell érte dolgozni, de itt nem indulnak általában a legjobbak, ez betét szám. Timi egyes karierrje véget ért, abban igaza van, hogy amíg felfér a WTA egyes qualire elindul, mert több 1047 eurot kap érte, kaphat egy WC-t is,és azt talán legyőzeti 1613 Euro volna. És párosban, még visszajöhet az első 50-be, most jól csinálja, hogy WTA250 indul, mert már a héten is 60 pontot szerzett, és még ezt szaporíthatja a pontjait. Csak szerintem fejben, rendet kéne tenni, vagy valami más van a háttérben, amit nem látok át. De hátha sikerül neki, kívánom, hogy így legyen. De az egyes ITF toráknak semmi értelme nem volt, mert Timi mellett elment a mezőny. Nem kicsit nagyon. És ezt több mint egy évig nem látta be. Most talán jó útat választott. Majd kiderül, képes lesz e, párosban eredményeket felmuatni, amivel nem veszteséges a buli. De TE folyamatosan véded a védhetetlent. Ami már kicsapja abiztoítékot. Hajrá párosban Timi!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (20526)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.13 0 0 20527

Van arról információd, hogy összesen hány WTA/ITF versenyen indult Mandula Petra és hányon Babos? Ennek biztosan utána lehet nézni, de én ezt nem tettem meg. Van olyan érzésem, hogy M Petra kevesebb versenyen indult évente. Ebből következtetek arra, hogy kevesebb pénzt fektetett be. Azt hogy Mandula tehetségesebb volt a szubjektív benyomásom alapján mondom. Mind a kettőjüket láttam játszani, egészen egyszerűen színesebbnek, szellemesebbnek és ígéretesebbnek tartottam Mandula teniszét. De ez egy szurkolói, műkedvelő vélemény. Egyáltalán nem lehetek benne biztos. Ha neked Babos játéka tetszett jobban méltányolom, akkor Te őt tartsd jobbnak. (Egyébként Mandula is sokszor trágárkodott a pályán)

A párost pedig kiegészítő műfajnak tartom, a játékerőt a páros eredmények nem tükrözik. (Hányan ismerik a kilencszeres páros grand slam győztes Mattek-Sands pályafutását, egyéniben csak 30. helyig jutott, ismertsége addig terjed.) Az idei US openen a négy férfi páros döntősből - ha jól emlékszem Köves gábor információira - egyik versenyző sem volt a top 100 közelében egyéniben. A legtöbb top játékos nem fókuszál a párosra. 

Előzmény: Törölt nick (20526)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.13 0 0 20526

A pénzt hagyjuk, nem hinném, hogy bármelyikőnk tudja pontosan, hogy a 2 játékos családja mennyit áldozott a teniszre.

 

Bocs, de igazat adok, én sem szeretnék veled érdemi vitát folytatni, mert képtelen vagy erre. Még a tények sem számítanak neked, úgy tűnik. Akkor mégis leírom:

 

Babos egyesben: 3 WTA Tour-tornagyőzelem +5 további döntő.

 

Mandula egyesben: 0 döntő.

 

Legjobb eredmény Grand Slamen egyesben: Babos - 3. forduló, Mandula - negyeddöntő

 

Tényleg közel hasonló...

 

Babos párosban: 4 Grand Slam-győzelem + 6 további döntő (4 női páros, 2 vegyes), 3 WTA Finals-győzelem, + 17 WTA Tour-tornagyőzelem

 

Mandula párosban: 1 elődöntő Grand Slamen, 7 WTA Tour tornagyőzelem.

 

Tényleg közel hasonló...

Előzmény: pofa.jeno (20523)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.13 0 0 20525

Ezt a következtetést miből vontad le?

Előzmény: Leszi51 (20524)
Leszi51 Creative Commons License 2022.09.13 -2 1 20524

Bagoly mondja...

Rendkívül rosszindulatú ember vagy!

 

Előzmény: pofa.jeno (20523)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.13 -1 0 20523

Pontosan ismerem Mandula Petra eredményeit és sokszor láttam játszani. Sokkal több potenciált láttam benne, mint ami Babos játékában van. Nem jött ki belőle ami lehetett volna. Mandula tehetségesebb volt, de más korban, kevesebb pénzből 30--ig jutott, Babos 25-ig. Szerintem kb egy szinten lehet őket emlegetni.

(Egyébként nem hiányzik veled az érdemi vita, egy dühös, frusztrált, türelmetlen ember benyomását kelted, aki ismeretlenül basztatja a vele egyet nem értőket. Bár sajnálom, hogy így van, de ez a Te problémád, nekem ettől sem jobb sem rosszabb nem lesz.)

 

Előzmény: Törölt nick (20522)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.13 0 0 20522

Soha nem írtam azt, hogy Babos nemzeti hős lenne.

 

 

De álljon már meg a menet! Azért elég érdekes, hogy egy szurkolói fórumban negatívumként próbálod beállítani, hogy nem lekicsinylően írok egy sportoló sikereiről. Babos akkor is a magyar tenisz történetének top5-ös játékosa (több tekintetben pedig a legeredményesebb), ha az neked nem tetszik.

 

 

Veled milyen érdemi vitát lehetne folytatni, ha úgy véled, hogy az általam amúgy annak idején nagyon kedvelt Mandula Petrát hellyel-közzel azonos szintre helyezed Babossal? Ismered a 2 játékos eredményeit? Nem írom le, kikereshető. 

 

 

Arra pedig kulturáltan nem lehet reagálni, hogy szerinted a kőbunkó, gyalázatos és számtalanszor minősíthetetlenül sértő p30-stílus és iromány csak "indulatos". Bocs, de ilyen stílust akkor sem tolerálnék, ha ugyanúgy utálna egy sportolót, mint én.

 

 

Ja, soha nem leszünk egy platformon, mert neked Babosról csak a rossz jut eszedbe...

Előzmény: pofa.jeno (20520)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.13 0 0 20521

kritikus = kritikust

Előzmény: pofa.jeno (20520)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.13 -1 0 20520

Lehet, hogy ez a fórum nem annyira moderált, de ha valaki rosszat mond Babosról azonnal jön Baniben és elmondja minden rosszindulatú, senkinek, akinek nincs joga szájára venni egy olyan nemzeti hőst, mint Babos Tímea. Ahelyett, hogy normális keretek között érvekkel vitatkozna, minden kritikus megpróbál alázni. Ezzel persze többet árt Babosnak mint használ. (Csak ezt nem veszi észre.)

Előzmény: kígyóbőr_cipellő (20519)
kígyóbőr_cipellő Creative Commons License 2022.09.13 -1 0 20519

Nem gondolom, hogy gyűlöletről van szó, inkább arról hogy nem szeretik ha sokáig hülyítik, ostobának nézik őket. Márpedig a nyilatkozatok, őnértékelések, jövőkép felfestése (perszehogy pozitívnk kell lenni, de egy határ után már nem elég pusztán ez) szöges ellentétben van/volt hosszú időn át, ráadásul média által nagyonis támogatva. 

Ezek a fórumok nem annyira moderáltak, megjelenik a kritika és ha nem talál elfogadásra, keményedik a hangvétel, de nem gyűlölet. Csak az elvtelen hozsannázás megkontrázása.

Előzmény: Hepci (20515)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 20518

Erre van egy mondásumk bocs, minél alacsonyabb a színvonal annál hüéyébbek az emberek. Abban meg max igatad van, hogy közszerepló. Bár Roger a kedvencem,amikor szokásosan hozta a challenge formáját egy ezres vesenyen, ami "buli" verseny,a lányai előtt, és sok fiatal előtt fuck yout kiabált. Egy GS-en megértem, de ezt nem.

Előzmény: pofa.jeno (20516)
Hepci Creative Commons License 2022.09.12 0 1 20517

Gondolom, irritáló, hogy rendszeresen rendkívül rossz önismeretről tanúskodó nyilatkozatai vannak.

Mérhetetlenül sok ostoba és/vagy alternatív valóságban élő nőt/embert ismerek, így már nem lepődöm meg semmin - B.T. nem lóg ki közülük. :)

Előzmény: pofa.jeno (20516)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.12 0 1 20516

Te megengedheted magadnak, hogy káromkodj a pályán, mert feltételezem, hogy nem TV-s meccseket játszol. Én is törtem már ripityára több tízezres ütőt, mikor lehiggadtam nem voltam ettől boldog. De azért az élsportolóknak ez a munkájuk, ha dolgozom és nem tudom elérni amit szeretnék, nem kezdek el tombolni, hanem teszem amit a helyzet igényel. 

Hogy mi az irritáló Babos Tímeába nehéz megfogalmazni, de hogy sokakat irritál az biztos. (Egyébként tavaly novemberben komoly sajtófigyelem mellett fogadta a potrohos a Karmelita kolostorban, gondolom nem azért hogy utána az ellenzéki összefogásra szavazzon.)

Előzmény: Hepci (20515)
Hepci Creative Commons License 2022.09.12 0 0 20515

Én nem kedvelem különösebben Babost, egyszerűen nem értem azt a fikázás- és gyűlöletcunamit, ami itt áramlik rá.

Számos sportágban összefosnák magukat a gyönyörűségtől a magyar sportbuzik, ha lenne valaki, aki legalább a közelében járt a világ élmezőnyének.

Az meg, hogy miket káromkodik... én is szoktam a pályán... pár éve még Gálfi Dalma, aki sokkal szimpatikusabb nekem Babosnál, úgy káromkodott, mint valami kőműves...

A szponzorációt gondolom, felfüggeszti a MOL, ha nem lesznek eredmények. Ha meg azért kapja, mert közelít Potroh udvarához, akkor majd hallunk róla.

Előzmény: pofa.jeno (20512)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 -1 0 20514

Te vagy max a barom. Stílus maga az ember. Meg azért tart itt az ország, mert mindenki nagyon okos. Beírtam jó buliba kezdett Time, a selejtezőben nyert 1045 dollárt, és 947,5 dollárt eddig a párossal Már majdnem  annyi, mintha megnyert volna egy 25000 dolláros egyénit. Ebben még visszajöhet a Top100-ba esetleg. De nem hiszem. De ebben legalább van logika.

Előzmény: papuci1955 (20513)
papuci1955 Creative Commons License 2022.09.12 -1 0 20513

Ezt a hülyét miért kell hallgatnunk?

Előzmény: Petyka30 (20504)
pofa.jeno Creative Commons License 2022.09.12 0 1 20512

Kedves Hepci, nem teljesen értek veled egyet. A fejlett nyugati országokban (persze van kivétel) a sport szponzorációját a privát vállalatok vállalják magukra. Ezek pedig minden kiadásukat gondosan mérlegelik és csak az üzleti szempontok játszanak szerepet a döntésben. Lelki élet nincs, a korábbi érdemek nem számítanak. Jó példa erre, hogy Schumacher szponzorai nagyrészt egy éven belül felszívódtak a balesetet követően. Babosnak nem azért nem lenne már szerződése nyugaton, mert korábban nem szolgált rá, hanem azért mert - az utóbbi két év, hangsúlyozom két év és nem hetek - teljesítménye alapján nem kelt elég pozitív figyelmet. Federer bárhol megjelenik, most is azonnal ellepik az autógramm kérők, újságírók ...stb. Nem mindegy, hogy pl. Rolex óra van-e rajta. Sajnos az is tény, hogy jelentéktelen és szegény ország vagyunk gyenge vásárló erővel, egy magyar sportoló érdektelen.

Ami pedig Babos személyiségét illeti, nekem nem jön be ha egy fegyelmezett élsportoló egy rosszul sikerült szerva után a tv-ben is jól halhatóan káromkodik, vagy "lefosom a bokámat" szellemességgel vezet le. (Kyrgiosnál belefér, de ő megengedhet magának olyat, amit csak kevesen tehetnek meg.) Az sem tette szimpatikussá, amikor a formahanyatlás során arrogáns és szerénytelen nyilatkozatokat adott. De ez szubjektív, ettől Te és még sokan mások kedvelhetitek. Ebben semmi kivetni való nincs. 

Előzmény: Hepci (20503)
Leszi51 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 20511

A MOL nem állami cég.

Előzmény: Hepci (20505)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 20510

Na párosban megvan az első győzelem, ami 60 pont máris. Nézzük a negyeddöntőt. Sok sikert, de attól Tartok Timi szintje márcsak párosban a WTA250 . De cáfoljon rám.

Előzmény: Petyka30 (20504)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 -1 0 20509

Szia! Nekem mondod. Amikor ez a szemét Kálomista csapata a BL-ben a döntőben 9 góllal vezetett romokban voltam. De szerencsére, elbazták, és a 7 méteresekkel kikaptak a döntőben. Szuper este volt!!! Szemét Kálomista lemondott felíndultságában, de 3 nap múlva kijózanodott, és visszatért. Kiment Kálomista, és egy olyan számot mondott Nagynak, amire igent mondott . Itt a cikk:
https://www.origo.hu/sport/csapat/20120603-igy-siratja-barcelona-nagy-laszlot.html

Előzmény: Hepci (20505)
rhénai Creative Commons License 2022.09.12 0 0 20508

A Pocakos gyakran láthato a Nemzetisporttal kezében.Ő a versenysport hive fekve nézi a fiobalmeccseket ezért hizik ! A karrierépitő állami vezetők HIZELEGNEK neki és ezért lapátolnak pénzt a versenysportra :)))

Ha jogilag nem is de királyságban élünk.

Előzmény: Hepci (20505)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!