Keresés

Részletes keresés

Pillangócska20 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1377
kíváncsian várom.... :)
Előzmény: légüres tér (1376)
légüres tér Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1376
Ezt az úgynevezett csodakenyőcsöt ajánlottam figyelmébe egy gyógyszerész ismerősömnek. Még nem reagált, de megírom ha véleményezi:)
Előzmény: Pillangócska20 (1373)
H_G Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1375
"több ezer embert lefogyasztott"

Hitler, Sztálin és Pol Pot meg egyenesen többmilliót, fejenként :-/

Előzmény: Pillangócska20 (1374)
Pillangócska20 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1374
Norbiról pedig csak annyit, hogy üzleti spekuláció és nyereség  ide vagy oda, több ezer embert lefogyasztott és ösztönzött egy egészségesebb életvitel kialakítására, és ezek a tények magukért beszélnek. A mesterséges édesítőszerek pedig nem  károsabbak a sok finomított cukornál, csak míg az utóbbitól hízik az ember, az előbbitől nem.
Pillangócska20 Creative Commons License 2006.06.28 0 0 1373
Az ajánlott FENILEFRINről csak annyit, hogy megtaláltam az MLSZ hivatalos DOPPING SZABÁLYZATÁNAK TILTOTT SZEREK LISTÁJÁN!!!!!!!
tanuki Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1372

ebredj fel _te_

az lehet, hogy az edesitoszer tele van mergekkel, de most komolyan, egy koruti setaval hathatosabban mergezi magat az ember. a varosi letforma nem egeszseges, nem is azert szeretjuk.

arrol nem is szolva, hogy ha egy atlagos, ne adj' isten elhizott ember napi egy orat fut a betonon, egy par honap mulva nem bir raallni a labara. es mondjuk, mi van, ha speciel utal futni, mig mondjuk a dietas kajakat szereti? szenvedjen a rohadek?

lehet, hogy neked rozsdamentes acelbol vannak a terdeid es imadsz varosban futni, valamint nem vagy hizasra hajlamos (egy ora futas alatt elhasznalt energia mondjuk egy nagy tabla csokiban van, szamolj), szived joga, hogy ugy elj ahogy akarsz, de azert nem kellene azt hinni, hogy ez az egyedul udvozito megoldas.

arrol nem is szolva, h nekem Norbirol elsore a tornakazettai meg a sokfele duciedzes jut eszembe, amit tart.

na.

Előzmény: Törölt nick (1370)
VKOrsi Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1371
off: nem norbi a zseni üzeltember.... Mo egyik leggazdagabb embere áll a norbi üzlet mögött.... on.
Előzmény: Törölt nick (1370)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1370
Hé emberek, ébredjetek már fel álmotokból. A fogyasztói társadalom totál tönkrevágta az agyatokat. Krémek, gyógyszerek, diéták?? Előbb inkább gondolkodjatok el azon, hogy naponta mennyit mozogtok. Lehet dumálni, hogy nincs rá idő, meg ilyesmi, pedig az ember mindig arra szorít időt, amire akar. Az átlag ember napi 2 órát nézi a TV-t, amiből ha 1 órát mozgásra szánna, akkor már semmi gond nem lenne a testsúlyával. Napi egy órás futás magadhoz képest jó tempóban(este a legjobb) elég ahhoz hogy azt zabálj, amit csak akarsz(és szeretsz), mégsem lesz rajtad 5%-nál nagyobb súlyfelesleg(aki ennél kevesebbet akar leadni, az meg forduljon pszihológushoz). Ennyi az egész, nem kerül semmibe, én is ha nem tudok máshol városban futok betonon. Az olyan dolgok meg mint a Norbi update meg csak tönkreteszik a szervezetet a sok káros édesítőszerrel, meg mesterséges anyaggal(sajnos nem csak ezek). Ráadásul a termék gyártója azért fizet Norbi cégének, hogy rajta legyen az embléma. Azt pedig a vásárló fizeti meg. Norbi az egyik legnagyobb üzleti zseni Mo-on, és a fogyokúra ipar legnagyobb szélhámosa(persze sok más kevésbé zseniális üzletember is ezt csinálja, de ő a legsikeresebben). Gondolkodjatok már el ezeken a dolgokon, amúgy meg nem akkora tragédia ha kicsit kövér az ember, de az már nagyobb, ha ilyen könnyen lehet manipulálni.
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1369

a Győzike mitől fogy,tudja valaki??

 

állítólag vami gyógyszer

G-e-r-g-o-k-e Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1368
Egyébként ha a gyógyszerésznek ezt elmesélnéd valószínűleg hülyének nézne...
Előzmény: légüres tér (1366)
G-e-r-g-o-k-e Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1367
Külföldön: Preparation-H (ez egyébként egy aranyér krém)
Van magyarországon is Sperti Preparation-H nevű krém, de ebből pont a lényeg hiányzik...

A fontos hatóanyag pedig a fenilefrin. (phenylephryn)
Mo.n allergiagyógyszerekben lehet megtalálni. (rhinoportont kapszula)
Egyébként google-ben keressetek rá a "preparation-h" és a "skin" kulcsszavakra, és sok érdekes dolgot lehet olvasni. Google-ben keressetek rá a preparation-h hivatalos oldalára, ott nézzétek meg mennyi fenilefrin van 100g krémben, és olyan arányban keverjétek testápolóba, vagy más krémbe (etil-alkoholban, illetve kissé vízben is oldódik a fenilefrin por)
-Modellek használják a szem alatti ráncok kisimítására (néhány óra alatt segít)
-Testépítők a megereszkedett bőr feszesítésére (kb 2hét)
(ez utóbbi tényleg működik, a szememet még nem kenegettem)



FIGYELEM:
A FENILEFRIN EGY GYÓGYSZER-HATÓANYAG! MINT MINDEN GYÓGYSZERNEK, ENNEK IS VANNAK MELLÉKHATÁSAI: ÉRSZŰKÍTŐ HATÁSÚ, MAGAS VÉRNYOMÁS ESETÉN NEM AJÁNLOTT HASZNÁLNI!



Remélem kielégítő voltam...
jó barkácsolást.
légüres tér Creative Commons License 2006.06.25 0 0 1366
Ezt keressük a patikákban, mert minden gyógyszerész számára ismert recept, vagy ennek is csak általad juthatunk a receptjéhez?
Ha megírnád nekünk ezen az oldalon, sok ember áldaná a neved...:)
Előzmény: G-e-r-g-o-k-e (1365)
G-e-r-g-o-k-e Creative Commons License 2006.06.22 0 0 1365
A krém kérdésre reagálva:

Létezik egy olyan házilag összebarkácsolható (külföldön megvásárolható, Mo-n. ki kell keverni) krém, amit testépítő versenyzők használnak (egy versenydiéta során 2-3 hónap alatt akár 20-25 kg-t is fogyhat az adott személy, és a bőr ezt a hirtelen változást nem tudja követni). Feszessebbé teszi a "lógó", "megnyúlt" bőrt. És tényleg működik. 2 hét alatt rendbehozza a dolgokat.
A TV-ben reklámozott csoda krémek tényleg nem érnek semmit.
(na jó. Leapasztják az ember pénzforrásait)
G-e-r-g-o-k-e Creative Commons License 2006.06.22 0 0 1364
Akinek van ideje, az sokat tanulhat itt.
De van, aki nem ér rá ennyit olvasni!
Aki akar, az programozni is megtanulhat könyvekből illetve a neten fellelhető információkból (valamilyen szinten). Van akinek erre nincsen ideje, és inkább megveszi a softwaret.

Megvallom átfutottam a témát. Nagyon sok hasznos infó megtalálható, de azért akad egy pár hülyeség is ott :)

Egyébként írtam is korábban: konkrét kérdésekre szívesen válaszolok, illetve segítek nektek.
De gyakran lehetetlent kérnek. Pl "mit egyek" című kérdésre egyszerűen képtelen lennék 3 óránál (de inkább több) kevesebb idő alatt normálisan válaszolni. És ugye az én időm sincsen ingyen.
De például egy olyan kérdésre, hogy "miből fedezzem a napi zsírbevitelemet" egyből lököm, hogy lenmagolajból illetve halolajból.

Előzmény: kaktusz7 (1363)
kaktusz7 Creative Commons License 2006.06.22 0 0 1363

"Felajánlom segítségünket olyan embereknek, akik fogyni, esetleg izmosodni szeretnének"

Én is felajánlom. Olvassátok el az Alakformálás című topikot! Időigényes, elgondolkodtató, viszont garantáltan ingyenes.

Előzmény: G-e-r-g-o-k-e (1360)
Pillangócska20 Creative Commons License 2006.06.22 0 0 1362
pffff.... :( kár. azért kösz. mindenesetre már megvettem és pár napja használom, de ha egy hónapon belül nem használ, többet nem veszek. persze mozgok is mellette mert önmagában  semmilyen krém nem tesz csodát
Előzmény: Törölt nick (1361)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 1361
A narancsbőröm nem simult ki, de a pénztárcám könnyebb lett tőle néhány évvel ezlőtt:(
Előzmény: Pillangócska20 (1359)
G-e-r-g-o-k-e Creative Commons License 2006.06.20 0 0 1360
Felajánlom segítségünket olyan embereknek, akik fogyni, esetleg izmosodni szeretnének, de az eddigi csoda-diéták nem jöttek be nekik. Mi garantáljuk az eredményt, ha kitartó és elszánt vagy! Személyreszabott étrendet készítünk, valamint edzéstervet (ami lehet otthoni illetve edzőtermi is). 3-an alkotjuk a csapatot: egy testépítő világbajnok nő, egy 30 éves tapasztalattal rendelkező testépítő és fitness edző valamint én, mint vegyészmérnök és táplálkozási tanácsadó. Rengeteg embernek segítettünk már elérni a céljait. Ha érdekel: geriguy kukac freemail.hu
Pillangócska20 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 1359

Sziasztok!

 

Elkezdtem használni az avon cellulitisz elleni cuccát. Akinek már bevált vagy hasznáálta és van valamilyen tapasztalata ezzel kapcs., írja meg! köszi

Huzatka Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1357
Pedig kezdtem örülni:)
Előzmény: H_G (1356)
H_G Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1356
A vízbe merülés :)

Előzmény: Huzatka (1355)
Huzatka Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1355
He...csak nem a szex?:D
Előzmény: bubus (1354)
bubus Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1354

Ismerek egy ókori görög fogyókúra módszert, nagyon rövid idő alatt nagyon sok súlyt le lehet adni. Az viszont igaz, hogy a leadott súlyt gyorsan vissza is lehet szedni.

Egy ókori görög tudós fedezte fel a módszert, és a fogyókúrázás egy igen kellemes és hatékony módja.

 

Üdv Pinabubus

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1353
http://hezam.fw.hu, itt elérsz, bár valószínűleg messze vagyunk egymástól:)Azért szívesen látlak, ha felhívsz, mindenre válaszolok, csak említsd meg, hogy a topicról az ismeretség:)
Előzmény: Huzatka (1352)
Huzatka Creative Commons License 2006.06.02 0 0 1352
Igen,és kicsit fel is húztam rajta magam....Vagyis a reakciókon.Hogy a hastánc nem is igazán mozgat meg,stb...jujjj.Nah,nem mintha én hastáncolnék(bár szeretnék:)),de el tudom képzelni.Szóval nem lehet rád azt mondani,hogy nem mozogsz eleget,az biztos.:)
És meg is szeretném kérdezni,hogy hol tanítasz(tanítasz-e még),és lehet-e egy emberrel több a csoportban...szívesen mennék,kipróbálnám.Pasim biztosan odáig meg vissza lenne tőle:D

Általában nálam is eszerint a hülye jojo szerint alakulnak a dolgok,csak szerencsére nem olyan drasztikusan,mint nálad....5 kiló fel,10 le,6 fel...és így tovább.MOst nagyon örülök,hogy úgy tűnik ,hogy végre sikerül megtartanom a súlyom,bár még így is kicsit dagi vagyok,de már nem zavar...Azt a pár kilót ami van rajtam már a fogamzásgátló tabletta számlájára írom:)

Ja,és én is a 4.re szoktam "felszaladni":)))

Előzmény: Törölt nick (1351)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.02 0 0 1351
Elolvastad?
Előzmény: Huzatka (1350)
Huzatka Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1350
Köszi szépen,még ma elolvasom:)
Előzmény: Törölt nick (1349)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1349
Alakformálás, 2005.10.24. 19667-es hozzászólás. Tanácsot meg nem osztogatok, csak nem szeretném, ha bárki is úgy járna ahogy én:)
Előzmény: Huzatka (1348)
Huzatka Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1348
Szóval,hál' istennek tanácsra aztán most tényleg nincs szükségem,inkább biztatásra:))Ettől függetlenül még tényleg érdekel a sztorid,csak mondd meg,hogy kb hányadik hsznél keressem az elejét,vagy hasonló:)
Előzmény: Törölt nick (1346)
Huzatka Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1347
Szia!

Sajna még mindig nem értek ehhez a hülle indexhez:)Van olyan keresés,hogy csak a te hozzászólásaidat írja ki?

Köszi,hogy mindezt leírtad,de én már nagyon jól vagyok:))Normálisan eszem,szobabiciklizem minden nap 30 km-t,és jól nézek ki:))Szerintem...:)A barátom szerint visszajöhetne némi "hájacska" ide-oda,de ezzel aztán most igazán nem fogok foglalkozni:))
Ami jó,az az,hogy jól érzem magam,egészséges vagyok(vérképem szerint),nem hiszem,hogy ez a drasztikus diéta ártott volna.Ja,és öregapám sem ordít rám minden alkalommal,hogy "telihold képem" van:)))
Előzmény: Törölt nick (1346)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!