Keresés

Részletes keresés

Robi_one Creative Commons License 2018.02.15 0 0 143

Sziasztok!

 

Elég sokat nyomatják mindenhol a nilsay.hu társkeresőt ezért gondoltam kipróbálom. Be is regisztráltam annak rendje és módja szerint, és a következőket tapasztaltam:- Elvétve találni olyan profilt, ahol ír magáról valamit az illető (csak hölgyeket néztem, a férfiakról nem tudok nyilatkozni :) ), és ahol ez előfordul ott is max. 1 mondat. Ezt olyan kb. 50 profil átböngészése után sikerült leszűrni. A másik, hogy elkezdtem lecsekkolni hogy az adott profilképek valósak-e és elég meglepő eredményeket hozott. A megadott szűrési feltételeknek(nő, 26-35 év, 170 cm-ig,  szőke, stb)  megfelelő profilok közül pár perc alatt találtam 8-10 olyat, ami ilyen-olyan, többnyire shutterstock-hoz hasonló oldalakról lett leszedve. Persze a profilnév, tartózkodási hely magyarországi, így azért elég gyanús, hogy nem csak a kép, hanem a profil is hamis, nincs mögötte valós személy. Mivel nemzetközi társkeresőként reklámozzák, gondoltam átnézek mi a kínálat a sógoroknál. Ott kemény 8 találatot adott az oldal, a profilkép minden esetben a fentiekkel megegyező forrásokból származik. Persze a profil ezeknél is tök üres. Nekem ez azért eléggé átverés gyanús, de mindenki azt gondol amit akar. Én sajnos előbb fizettem elő, mint hogy ezt felfedeztem. 

Vpeti05 Creative Commons License 2018.02.12 0 0 142

ez lemaradt

Előzmény: Szof68 (140)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.02.12 0 0 141

Szia! én most ez próbáltam , itt legalább látom azt aki érdekel(het ) :)

Előzmény: Szof68 (140)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.02.11 0 0 139

Szerintem ez:

Eszti02 Creative Commons License 2018.02.10 0 0 138

A yourdate.hu az tényleg jó, ott én is sikerrel jártam! :)

Előzmény: Bonnyai Anita (127)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.02.09 0 0 137

Szia! sok sikert és kitartást, ez nem egyszerű műfaj jól tudjuk. www.gonextmeet.com, ezt nézd meg és dönts ahogy gondolod ;)

Előzmény: Jocoka_77 (136)
Jocoka_77 Creative Commons License 2018.02.09 0 0 136

Sziasztok!

 

Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, írtatok pár oldalt amit ki akarok próbálni, bár azok fényében amit az itteni férfiak írtak, hogy mennyi esély van 40év körül egy "átlag férfinak" kissé keserű száízzel indulok neki, nálam ugyanis az is rontja az esélyt, hogy válás előtt vagyok kb félévvel 10év házasság után, tehát még papíron nem egyedülálló(akkoris ha külön vagyunk).

Vajon mennyi esélyem lesz így kíváncsi leszek...azt már látom a tapasztalatokból, hogy nagy eséllyel türelmesnek kell majd lennem...

Köszönöm szépen a tanácsokat az oldalakkal kapcsolatban, gyakorlatilag ezért írtam ide.

Jocó

Norbi523 Creative Commons License 2018.02.06 0 0 135

Azért mielőtt ilyeneket írtok a netes társkeresésről elmondom nektek, hogy ma már minden 2. ember a neten ismeri meg a párját. Ez akkora szám, hogy erre nem lehet csak úgy legyinteni. Rengeteg embernek sikerült már (többek között nekem is, már több mint 1 éve együtt vagyok a barátnőmmel), hogy nektek miért nem azt nem tudom talán olvassatok pár ismerkedésről szóló könyvet. Élőben mekkora sikeretek van az ismerkedésben? Szerintem kevesebb, mint a neten nem véletlenül ismerkedik ott már majdnem mindenki. Én nem tudom, hogy a mai világban hol máshol lehetne ennél jobban és kényelmesebben ismerkedni. Jah és ha ráírtok egy csajra, ne merüljön ki annyiban a szövegetek, hogy Szia. Tali? vagy Szia. Mizu? Egy csajnak kb ezren írják ugyanezeket kreatívnak kell lenni, ha választ is vártok. Sok Sikert Nektek! 

08-73 Creative Commons License 2018.02.06 0 0 134

"senkinek nem lehet levelet küldeni, csak egy fotót lehet látni a tagokról."

 

Meg lehet keresni Facebookon őket :P

Előzmény: Dreamy (133)
Dreamy Creative Commons License 2018.02.05 0 0 133

Bár ezeknek is megvannak a maguk érdekességük: a havervagy.hu-n több ezren be vannak jelentkezve, de senkinek nem lehet levelet küldeni, csak egy fotót lehet látni a tagokról. Viszont programokat alig szerveznek, akkor is előadásokat, ahol hogy is lehet ismerkedni? Mondjuk most 10-én lesz farsang, azon legalább lehet valamit mocorogni.

A miitt.hu-n már rengeteg program van, ott is lesz 10-én farsang, viszont ahhoz képest csak 600-an vannak. Mondjuk ennek oka az lehet, hogy az előfizetős, tehát minden komolytalan nem lép be brahiból, meg nyilván csak az megy el a programokra, aki komolyan ismerkedni akar...

Előzmény: 08-73 (132)
08-73 Creative Commons License 2018.02.05 0 0 132

Miitt és a Havervagy. Én is erről a kettőről tudok, bár engem utóbbi jobban megfogott, korosztályilag közelebb lévő nők vannak :)

Előzmény: pimmi (131)
pimmi Creative Commons License 2018.02.05 0 1 131

 vannak programok meg közösségek

Tudtok ilyen közösségeket? mert én a társkereső oldalakat feladtam, ...

Előzmény: Dreamy (129)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 130

Szia! Így is van ! Élőben kell(ene)! Az általam bemutatott app, épp erre jött létre, hogy akivel már élőben találkoztál azzal hoz össze újra Téged! Az h ez egy app formájában történik, az a mai kornak megfelelő , hisz már mindenre van alkalmazás, hisz sok estben megkönnyítik az életünket!

Szép napot!

Előzmény: Dreamy (129)
Dreamy Creative Commons License 2018.02.01 0 1 129

Már odáig jutottunk, hogy százféle mobilos applikáción ismerkedünk úton-útfélen? Ebből lesz valami értelmes dolog, vagy mobil nyomogatás?

Én még mindig azt mondom, hogy élőben kell ismerkedni, arra is vannak programok meg közösségek is.

08-73 Creative Commons License 2018.01.30 0 0 128

Én még nem láttalak ott fönt, már ha tényleg ez a rendes neved :)

Előzmény: Bonnyai Anita (127)
Bonnyai Anita Creative Commons License 2018.01.30 0 0 127

Köszi a linket, de nekem a yourdate tetszik a legjobban, meg nekem az jött be. :)

Előzmény: Vpeti05 (120)
Csupi Gábor Creative Commons License 2018.01.29 0 0 126

Hát sajnos te nem vagy tisztában a saját appoddal :D Azon a reklámon amit benyomtál és kitakarja a fél fórumot látszik, hogy itt is képeket kell nézni, de mindegy... :)

Előzmény: Vpeti05 (123)
Groove007 Creative Commons License 2018.01.29 0 0 125
Groove007 Creative Commons License 2018.01.29 0 0 124

Sziasztok, 

mi egy privát chat vagyunk, csináltunk egy tarskereso szobát, egyelőre lassan indul be a dolog.... esetleg, akinek van kedve, nézzen be hozzánk, szeretettel várjuk! :)

 

https://progkucko.com

Vpeti05 Creative Commons License 2018.01.28 -1 0 123

Szia! kár h nem érted ennek a lényegét, így minden szó felesleges ebben a témában.... okosan élni, pedig jó dolog ( lenne ) ! Szép napot Neked!

Előzmény: Csupi Gábor (122)
Csupi Gábor Creative Commons License 2018.01.27 -1 0 122

Nem képeket nézegetsz, akkor mit? Láthatatlan emberekkel ismerkedsz? Az se lehet kamu :D Máshol reklámozd a hülyeséged...

Előzmény: Vpeti05 (119)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.01.26 0 0 121

ezt próbáld ki ;) www.gonextmeet.com

Előzmény: Timi19841023 (110)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.01.26 0 0 120

www.gonextmeet.com

Előzmény: Bonnyai Anita (117)
Vpeti05 Creative Commons License 2018.01.26 0 0 119

ez tényleg más, hiszen itt nem képeket és kamu profilokat nézegetsz és fizetsz a semmiért! ingyenes, és jó, de mivel új, kell kis idő mire elkezdik használni az emberek! www.gonextmeet.hu

aBaluuuu Creative Commons License 2018.01.25 0 0 118

be2.hu-nagyon gagyi. Már azért fizetni kell hogy lásd a képeket. Másszóval azt sem tudod mire fizetsz be. Zsákbamacska.

Bonnyai Anita Creative Commons License 2018.01.20 0 0 117

Nekem a yourdate.hu tetszik.  Mivel itt kölcsönös jelölés után lehet csevegni, már alapból úgy kezdődik az ismerkedés, hogy meg van a szimpátia. Nem kapok zaklató leveleket és nem kell olyanokra pazarolnom az időm, akik nem is érdekelnek. Ezt azért írom, mert egy csomó oldalon olyan alakok írtak rám, hogy az nem igaz. Itt végre más a helyzet, sokkal jobb így ismerkedni, ezért is ajánlanám ezt az oldalt. Sok Sikert Mindenkinek!

Dreamy Creative Commons License 2018.01.17 0 0 116

Azt persze elfelejtem, hogy ezek mind inkább a fővárosban működnek, sajnos vidéken én se lennék okos.

Előzmény: Dreamy (115)
Dreamy Creative Commons License 2018.01.17 0 0 115

Lehet ezt tudni kb., hogy az ingyenes társkeresőkbe az éhenkorászok, a fizetősbe meg a sznobok jelentkeznek. :-) Na jó, ezt egy kicsit kisarkítottam, mert nyilván sok az "átlagos" jövedelmű, szociális helyzetű és gondolkodású ember is. Bár lehet, hogy ők nem ezt a fajta társkeresést választják, vagy inkább egyáltalán nem, hiszen mivel hozzájuk könnyebb alkalmazkodni, és ők is könnyebben alkalmazkodnak, így valószínűleg nem is keresnek társat (már rég házasságban élnek).

De összességében talán a programszervező társkeresők a legjobbak, mert ott élőben lehet valódi társkeresőkkel találkozni, ha ez lényeges. Van jó néhány ilyen, illetve vannak speciális klubok is, amelyekben mindenki megtalálhatja a saját speciális igényeinek megfelelő társat. De csak ilyen egyszerű dolgokra kell gondolni, mint a hitközösségek, főiskola-egyetem, munkahely, tánctanfolyam, stb.

Előzmény: MHX (113)
MHX Creative Commons License 2018.01.14 0 0 113

Az Első Találkozás társkeresőről még mit tudsz mondani? Milyen nők/férfiak vannak? Mármint akikkel találkoztál komolyak vagy komolytalanak voltak?

Előzmény: Timi19841023 (110)
Di Garda Creative Commons License 2018.01.04 0 0 112

Az előttem írónak telhessen igaza van! 4 társkeresőre regisztráltam 5 hónapja 2 fizetős 2 ingyenes  És az egyik ingyenesen találtunk egymásra puszta véletlenül.

A hölgy volt férje fotója a számítógép mellett volt és a véletlenek itt jöttek hogy az Én adatlapomon levő foton ugyan olyan mintájú pulóverbe farmerba vagyok

látható és a háttér mindkét foton egy nagy platánfa ! Ez az apró löket elég volt az ismerkedés elindulásához ami azt jelenti hogy 1 hónapja minden hétvégét

együtt töltünk. Mindketten arra törekszünk hogy minél több időt együtt töltsünk.

De egy két szót azért az is meg ér hogy a nők túlnyomó többsége több éves képeket tesznek fel magukról, az alkatukról nem is beszélve!Egy pár randiról igen csak menekü

löre fogtam a dolgot.Pedig korrektem leírtam milyen súlycsoportba tartozót keresnék  És ott mi lehet a probléma vajon aki már több éves regisztráció után se talál magának társat.Énszerintem ott nagyon nem stimmel valami!.

 

Egyszóval azért a véletlenek sokat számíthatnak És mi a kézcsók-on jöttünk össze!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!