Keresés

Részletes keresés

bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 59

na várj...

nem értem....

hk_usp_standard@vipmail.hu

Ez az?

Előzmény: Hk USP Standard (58)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 58

hk_usp_standard at vipmail

 

Előre is kösz!!!

 

Előzmény: bodyguard (57)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 57
oK. Várom az új címet....
Előzmény: Hk USP Standard (56)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 56

ööö, nem nagyon...

Nem is értem, hogy telhetett meg...

Ja, de 1 megánál nagyobbat lehet, h nem enged be...

Valahol csináljak egyet gyorsan?

A vipmail pl jó erreM

Előzmény: bodyguard (55)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 55

Megtelt a potafiókod....

Nincs másiik?

 

Előzmény: Hk USP Standard (54)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 54

Előre is köszönöm, bár még nem érkeztek meg... :)

Előzmény: bodyguard (53)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 53

Kedves Hk USP Standard,

 

Elindultak a képek..... :-)

Előzmény: Hk USP Standard (52)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 52

Kedves Bodyguard!

 

Engem is érdekelnének, milt küldtem...

 

Előre is köszi!

Előzmény: bodyguard (50)
don_kihote Creative Commons License 2005.03.28 0 0 51

 

Szia! 

 

Ugye milyen jó az új index?????

 

"Tallózás /beillesztés/, Feltölt, felvesz"  igy próbáld meg!

Ha nem megy kérlek küld el nekem: dudasdob@axelero.hu -ra.

 

Köszi!

Előzmény: bodyguard (50)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 50

Na ez nem megy......

Akit érdekelnek IWA-s képek a Glock-ról és a Hk-ról írjon és küldök!

bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 49

Ki tudja, hogy miért nem jelennek meg a képek?

Megpróbálom egyesével.

bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 48

Sziasztok!

 

Gondoltam rakok fel néhány képet a Glock és a HK standről, ami az IWA-n készült.

Nem véletlen, hogy neves fegyvergyártók, mert nagyon szép volt a két pavilon. Kitettek magukért.

bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 47

Kedves Hk USP Standard,

 

Én nem akartam az IDPA-s sersenyzőket bántani, sőt azon gondolkoztam, hogy én is megpróbálom, ha meglesz a saját új fegyerem.

Az Ede lőterén most van szervezés alatt egy IBSSA és Nemzetőr lövészverseny, természetesen IDPA szabályok alapján. Nekem az IPSC-ben is sok minden nem tetszik pl pont az , hogy távol áll a valóságtól.

 

Üdv.

Bodyguard

Előzmény: Hk USP Standard (44)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 46

Az IPSC-ben is van production divizio (ahol az elso lovest revolverezve kell leadni), es az a logikus, ha a glock-os lovoket a tobbi production-oshoz hasonlitjuk, es nem a tobbi standardoshoz.

Teljesen igazad van, ebbe azért nem akartam belemenni, mert alapvetően azon volt a vita, hogy miért nem jó IPSCre meg IDPA ra a Glock. Én erre mondtam, hogy jó az, kategóriákat me atért nem kevertem bele mert sokan még így se nagyon értik a csíziót... :)

 

Egyébként mégegyszer gratula a pályáidhoz... :D

Előzmény: belic (45)
belic Creative Commons License 2005.03.28 0 0 45
Sziasztok!

Az IPSC-ben is van production divizio (ahol az elso lovest revolverezve kell leadni), es az a logikus, ha a glock-os lovoket a tobbi production-oshoz hasonlitjuk, es nem a tobbi standardoshoz.
Ha az IDPA-ban egybe ertekelnenk mindenkit (ami persze nagy hulyeseg lenne!), akkor 2. lett volna Andris (picivel lemaradva Stanko Filcic mogott).

Bel
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 44

Inkább az a tény, hogy a fegyver csak elenyésző szerepet játszik a lövő teljesítményében.

 

Akkor ebben mindenképpen egyetértünk, hisz lejjebb ugyanezt modtam. Ezen felül igazából lényegtelen az IDPA megítélése, szerintem ha gyerekcipőben jár is, akkor sem lehet elintézni ennyivel, mert ugye ez arra jött válaszul, hogy Glockkal nyeri rendszeresen egy versenyző az ilyen típusú versenyeket...

Ettől még szerintem ez elég nagy dolog, hiszen a versenyzők között vannak elég gyakorlottak is...

De mindegy is, hiszen azért nagy általánosságban úgy látom nincs nézeteltérés közöttünk, te sem diszkriminálod negatívan a műanyagtokos fegyvereket...

És ez a lényeg!

Előzmény: _Szlejer_ (39)
gencsydani Creative Commons License 2005.03.28 0 0 43

"Dani, szerinted is gyerekcipőben jár még az Andris? :D"

 

Igen, 41-esben!:)))))))

Előzmény: Hk USP Standard (31)
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.03.28 0 0 42

Szerintem nagyon jó választás első IPSC pisztolynak. Egyszerű, nagyon rövid a trigger reset-je, nem kell buherálni, hogy megbízható legyen, legfeljebb a sütésen kell könnyíteni (de azon se reszeléssel, hanem alkatrész cserével!), meg a gagyi műanyag irányzékot kicserélni.

 

Önvédelemre én csak képzett lövőknek és kizárólag merev műanyag tokban hordva ajánlanám.

Előzmény: bodyguard (40)
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.03.28 0 0 41

Nagyon jó pisztolynak tartom a Glockot, sokat lőttem mindenféle modellel - annak ellenére, hogy nekem is USP-m volt. A legnagyobb "problémám" az, ami sok más sportlövőnek, ez pedig a markolat szöge. Ha ösztönösen kitartom magam elé a teljes méretű Glockokat, akkor az elülső irányzék felfelé mutat. Külön oda kell figyelni, és korrigálni, ami nem jó. HK/SIG/CZ/1911/2011 pisztolyokkal sosem volt ilyen gondom.

 

A másik problémám az, hogy a gyártó hosszú-hosszú évek óta SEMMIT sem csinál, csak ül a babérjain, pedig lenne mit fejleszteni...

Előzmény: bodyguard (38)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 40
De te is inkább önvédelemre javasolnád?
Előzmény: _Szlejer_ (39)
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.03.28 0 0 39

"Önvédelemre és szolgálati célra szerintem maximálisan megfelel, de IPSC-re nem annyira. Ezek szerintem tények."

 

Kint sokezren lőnek Glockkal IPSC versenyeken, és nem egy Grand Master akad közöttük... Itthon is lehet néha látni pár embert, aki nagyon tud Glockkal (pl. Nagy Ernest).

 

Inkább az a tény, hogy a fegyver csak elenyésző szerepet játszik a lövő teljesítményében.

Előzmény: bodyguard (32)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 38

Szia!

Végre, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Neked mi a tapasztalatod a Glock fegyverrel kapcsolatban?

 

Üdv.

Bodyguard

Előzmény: _Szlejer_ (37)
_Szlejer_ Creative Commons License 2005.03.28 0 0 37

Az IDPA gyerekcipőben jár Magyarországon. Pont. Amit a terrorelhárítók művelnek, annak kevés köze van az IDPA-hoz, ami egy ugyanolyan JÁTÉK, mint az IPSC. Az IDPA versenyzői rétegét külföldön is túlnyomórészt civilek alkotják, akárcsak itthon.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Hk USP Standard (31)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 36

Bocs eszembe jutott, hogy az Otto csak régen használta a Para O-t és igazda van most HK-val lő, a Csabával együtt.

 

Előzmény: Hk USP Standard (31)
end666 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 35
makarov,én értek ám hozzá!!:-DD
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 34

Sanyooo,

 

Tudomásom szerint 9x19-es lőszer csak egy van. A russian-nál a makarovra  gondolsz? Az 9x18-as.

Az IPSC-ben használnak még 9x19-es lőszert, amit nagyon megtöltenek, hogy nagy kategoria legyen, de az attól még 9x19-es.

Tud esetleg valaki más 9x19-est?

 

Üdv.

Bodyguard

 

Előzmény: sanyooo (33)
sanyooo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 33

 

OFF!

 

Kérlek segítsetek: Milyen 9x19-es pisztolylőszer van még a parán kívül?  A russianról tudok, de állítólag van még!

bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 32

Szivesen megvitatok veled bármit.

Én azt mondtam, hogy az IPSC-ben a leginkább a CZ 75 és 1911-es klon van elterjerve.

Pl:az Otto is Para O-val lő.  

Egy emberet ismerek IPSC standard-ben , aki a Glock-ra esküszik.

Önvédelemre és szolgálati célra szerintem maximálisan megfelel, de IPSC-re nem annyira. Ezek szerintem tények.

Magyaroszágon sokkal kevesebb igazolt versenyző lő IDPA-t mint IPSC-t. Szerintem ez is tény.

Neked esetleg más a véleményed?

Előzmény: Hk USP Standard (31)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 31

AZ IDPA pedig gyerekcipőben jár még magyarországon.

 

Ebben biztos vagy? Mert hogy mi alapján mondod ezt, az kérdéses. Szerinted akkor a magyar terrorelhárítás is gyerekcipőben jár? És az összes magyar bevetési egység?

Mert mint tudjuk, ők alkotják e sport versenyzői rétegét...

 

Én nem nevekkel szeretnék bizonygatni a dolgokat, csak golck fegyverről mondtam el a véleményem.....    

Bocsánat, ha ellenérzést váltott ez ki benned.

 

Semmilyen ellenérzést nem váltott ki, csupán nem értek vele egyet. Tudtommal ez egy vitafórum, amely az ilyen nézeteltérések megvitatásának biztosít teret...

 

U.I.

Dani, szerinted is gyerekcipőben jár még az Andris? :D

Előzmény: bodyguard (30)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 30

Természetesen ismerem mindkettőt.

És Te ismered a Szarvas Peti, Miglécz Gyula, Gál Tibi hármast? Jó barátaim mind...

Sőt a debreceni srácot is ismerem aki Glock-kal indul az IPSC standard-ben.

AZ IDPA pedig gyerekcipőben jár még magyarországon.

Én nem nevekkel szeretnék bizonygatni a dolgokat, csak golck fegyverről mondtam el a véleményem.....    

Bocsánat, ha ellenérzést váltott ez ki benned.

 

 

Előzmény: Hk USP Standard (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!