Keresés

Részletes keresés

OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.19 -1 0 219625

Ebben sajnos igazad van! Remélem, nem kell átélnem ilyet.

Előzmény: Imrikfalva (219622)
gyberci1 Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219624

Soha ne mondd, hogy soha!

Előzmény: OnlyLoki (219619)
OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.19 -1 3 219623

Eddig csak sejtettem, most már tudom, hogy te csak egy buta troll vagy. Blokk!

Előzmény: DEBRECENI_VASUTAS_SC (219621)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219622

Voltak elég sokan, akik kék-sárga zászlóval jártak DMVSC meccsre.

Láttam, mert ott voltam.

Ebben a műanyag világban sokan beöltöznek majd fekete-fehérbe.

Előzmény: OnlyLoki (219619)
Palote326 Creative Commons License 2020.06.19 0 1 219620

https://adatbank.mlsz.hu/league/52/0/20850/32.html

 

Legalább az utolsó 2 fordulóban sportszerű lenne egyidőben kezdeni a riválisok meccseit, nem? 

OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.19 0 4 219619

A DEAC soha nem lesz Loki, és soha nem fogok a szurkolójuk lenni. És vagyunk ezzel így még pár ezren. Persze, ha tényleg így lenne, ahogy írod, biztosan lesz párszáz új divatdrukker, akik hirtelen rádöbbennek, hogy nekik már a nagyapjuk is régi DEAC drukker volt. 

Előzmény: gyberci1 (219617)
Dinophyta Creative Commons License 2020.06.19 -2 2 219618

Sajnos Szima nem nyúl a pénzéhez! Ha azt tette volna, akkor nem széledtek volna szét a játékosok, akik nyerték a bajnokságokat. Évek alatt szépen szétverte a csapatot.  A szerződésen kívül megegyezett dolgokat nem kapták meg először, aztán már azt sem, ami szerepelt benne. Mindenki mehetett ahova kart, csak a visszamenőleg ne kérje a pénzét. Kondás is szegény neki köszönheti a bukását, eltűnt alóla a bajnokesélyes csapat. Én biztos nem jöttem volna vissza segíteni rajta. Bandi bá is kihúzta a veremből és mire ment vele.... az új idényt azzal kezdték hogy megint "csúsztak" a bérek". Szima anyagi és szakmai csődbe vezette klubbot, a szurkolói támogatásért pedig nem tesz semmit. Ha szeretjük és ragaszkodunka Lokihoz, az a mi dolgunk, azt ránk bízza. Én nagyon örülnék, ha a Paks meccs után mindegy hogy benn maradunk az NB1-ben vagy sem, elköszönne tőlünk! 

Előzmény: Miller a sör (219597)
gyberci1 Creative Commons License 2020.06.19 -10 0 219617

A DEAC felszippantja a Lokit. A DEAC a jövő. Lehet őket Loki-nak becézni.

Sheverush Creative Commons License 2020.06.19 -1 1 219616

Pont most bizonyítottad be... Egyedül a Fradiban és a Vidiben nem férne a csapat közelébe se, de még ők is befektethetnek egy fiatal játékosba lesz ami lesz alapon - szoktak is. 

 

Senki sem úgy igazol egy húszévest, hogy kirobbanthatatlan lesz a kezdőből. A kérdés, hogy mennyi potenciál van benne, és benne pedig még van.

 

De erre tényleg ráérünk később.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (219615)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2020.06.19 -1 0 219615

Lássuk hová fér be:

Fradiban jobbhátvéd poszton Lovrencsics és Botka. 

Középen válogatott/ak ül/nek kispadon. 

 

Vidi: Nego és Fiola, középre raklapokkal vannak. 

 

MTK/Újpest/BMTE nem hinném, hogy pálya, Kispest 3 védős középre van az összes saját nevelésük szinte.  

ZTE -  azért ez ķb nulla esély és még lehet ott sem szorítana ki senkit.

 

Felcsút ?

Kispadra. 

 

Kövesd elképzelhető de ott megvannak mindkét poszton cserével. 

Shestakovot pedig nem hiszem, hogy kiszorítaná a Diósgyőrből.

Paksra minek menne eleve...

Kisvárda viszont több okból is esélyes ez igaz. 

Ráadásul ha még meg is kérhetjük az árat érte...

Szerintem marad. 

 

 

Előzmény: Sheverush (219614)
Sheverush Creative Commons License 2020.06.19 0 1 219614

Kusnyír épp csak 20 évesen 66 tétmeccsel (benne 4 EL) és majdnem 5000 játékperccel ne kellene majdnem bárhol az NB1-ben, csak mert egy szétesett szezon végefelé nem ment neki? Nem gondolnám...

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (219612)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2020.06.19 -1 0 219612

Haris - de sérülten nem hiszem, hogy leigazolja valaki
Kusnyír - teljesen visszaesett, közel az értékelhetetlenhez a teljesítménye, szerintem nem viszik el
Varga K - Vidi/Fradi/külföld
Bódi - Vidiben volt már, Fradiba tuti nem megy, külföld
Szécsi - szerintem jön vissza a tesó is, nem hinném, hogy menni fog vagy keresni fogják
Pávkovics - A Fradi kivételével szerintem az összes NB1-es be fog jelentkezni érte
Tőzsér - visszavonul
Kundrák - szerintem őt elviszi az MTK, BMTE-Törley, Vasas, Honvéd közül valaki (Budapestre igazol)
Garba, Habovda, Kosicky, Adeniji, Trujic, Milunovic - ingyen el


Nagy S, Szécsi, Hrabina - Kinyik, Bényei, Ferenczi, Szatmári, Barna, Belényesi, Kusnyír, Csősz, Haris, Szabó B, Bereczki, Szécsi
Baráth, Lakatos, Pintér, Nikitscher, Kóródi, Bárány, Damásdi, Bévárdi --- nagyjából.
Nyilván csak akkor amennyiben lesz pénz.
Az, hogy milyen szerződésük van, tartalmaz-e bármit az NB2-re azt szerintem senki sem tudja.
Ha nem lesz pénz azt most hagyjuk ...

Szécsi G - Bényei, Kinyik, Szatmári, Ferenczi - Kusnyír, Csősz, Haris - Szécsi M, Bárány, Kóródi
Lövésem sincs ez mire lenne/lesz elég az NB2-ben.

Előzmény: Lokista10 (219610)
Sheverush Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219611

Szécsi biztosan, de Szatmári és Kinyik is befér nem egy keretbe. Itt az utóbbi évben mindenki messze a tudása alatt teljesített, és ezt biztosan sokan így látják beszerzések elbírálásánál más csapatoknál. Én tartom, hogy nem a keret minősége volt a fő gond. A szoftver volt a rossz, nem a hardware.

 

Bajok voltak a taktikával (ez vitathatatlanul Szima hibája...), az edzésmunkával, a sikertelenség miatt meg szétesett fejben a csapat, edzőgondok is voltak nyilván (ősszel Bücs meg nem oldott pótlása és erőnléti edzésmunka, tavasszal meg Vitelki nem volt ehhez elég, mert se az elvárt és irreális támadófocit nem volt elég ereje lefújni se felrázni nem tudta tartósan a társaságot), aztán ezekre meg jött a szünet alatti leállás az edzéssel, és még ki tudja, minden történt az öltözőben/klubnál, ami visszafogta a teljesítményt (fizetéscsökkentés, a HB elleni állítólagos edzőbuktató játék - amiben amúgy  én már akkor is kételkedtem, de a későbbi eredmények tükrében még inkább egy leépülési folyamat állomásának látom, nem szándékoltan szar játéknak).

Kondás azt csinálja, amit kell, bár hamarabb jött volna, és az az érzésem, hogy a stáb se rossz mögötte. A szerdai meccsen látszott, hogy ismeri a keretet, és alighanem szabad kezet kapott, és mer is élni a lehetőséggel - egy félig B csapattal felállva majdnem sikerült a pontszerzés Fehérváron a legerősebb összeállítás ellen, és ha nincs az a szar szabadrúgás... és több helyzetünk is volt, mint korábban jópár potenciális kiesőjelölt elleni meccsen.

 

És ennyi becsúszást nem tudom, mikor láttam utoljára. Nem lehet elvitatni, hogy hajtanak, és ezt kértük már mióta. Mi is tegyük magunkat oda a hétvégén!!! 

HAJRÁ LOKI!

Előzmény: Lokista10 (219610)
Lokista10 Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219610

Amennyiben kiesünk a külföldiek automatikusan távoznak. Kusnyír, Pávkovics, Bódi és Varga Kevinen kívül ki az kellene szerinted más NB1-es csapatnak?

Előzmény: losik (219607)
Lokista10 Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219609

10/10

Előzmény: Attilio (219608)
Attilio Creative Commons License 2020.06.19 0 9 219608

Bevallom én sajnálom Bódit.

 

  • Amikor műtétre ment, egy bronzérmes, Európa-Ligában induló csapat focistája volt, akit vittek volna Svájca is és Oroszországba is, ha nem lett volna a rejtett sérülése.
  • Amikor felépült egy összeomlott csapatba érkezett vissza, amely ugyanazokkal a játékosokkal száguldott a kiesés felé, akikkel a bronzot nyerte és akik a nemzetközi kupában egy kört tovább mentek.
  • Ráadásul elég hamar fel is vette  ritmust és hajtott, húzta a csapatot, fél év kihagyás után is.
  • Miközben a játékvezető érdekes ítéletek sorozatát hoták a riválisaink meccsein, meg néha a miénken is

 

Egy focistának el kell viselnie a zrikát, a sikertelenséget is, igen. Bódi is ember. Elszakadt a cérna. Nem ez volt a legszebb cselekekdete karrierje során, de emberileg teljesen érthető. Messze nem ő hibázta ebben a szezonban a legnagyobbat.

 

Bárhol is játszik jövőre, sok sikert neki!

 

Hajrá Loki! SOHA NE ADD FEL!

Előzmény: hallaignác (219605)
losik Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219607

Ha "csak" annyira érdekli őket mint minket, az pont elég. Ők, ha kiesünk, akkor is játszhatnak első osztályú klubban, de mi nem választhatunk új csapatot. Szóval én csak szeretném azt hinni, hogy annyira érdekli őket a dolog mint itt bármelyikünket. 

Előzmény: hallaignác (219605)
ChrisRea Creative Commons License 2020.06.19 0 0 219606
hallaignác Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219605

Nyilván én sem szószerint értem, hogy tudatosan csinálta. Azonban nehogy térdre boruljak már, hogy "őt legalább érdekli" Semmivel nem érdekli jobban, mint itt bármelyikünket.

Előzmény: Sheverush (219601)
Miller a sör Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219604

Ez méltó vàlasz volt 😆😆😆😆

Előzmény: Droli1 (219598)
pippolinó Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219603

Ha lesz ideje..

Előzmény: pippolinó (219602)
pippolinó Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219602

Ugyan miďmért kell egy spirtolónak ekviselni a szurkolói blamát? A szurkoló elfelejti hogy Barna,Szacsa,Ferenczi,Tözsér,Pávkovics,Kusnyir,stb. jelen pillanatban, ilyen rutinnal ennyit tud.Ha felkérdezik, ha megverik, nem fog tidni többet.Majd ha lesz ideje rutint szetezni Ha lesz ebben a külföldiek uralta bajnokságban.

Sheverush Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219601

Bár dbpulyka enyhén szólva elfogult Bódival  (annak a csapatnak szurkol, ahol éppen ő játszik, nyilván meglehet az oka rá...), de kivételesen egyetértek vele, én sem gondolnám, hogy Bódi direkt állíttatta ki magát, már a lefújás előtt elszállt az agya és elkezdett szövegelni a gólvonali bírónak. Legalább ebből is látszik, hogy nem volt neki mindegy. Az meg, hogy nem állt ott lehajtott fejjel hallgatni, hogy gyalázzák, a szememben bocsánatos bűn, amíg a pályán odateszi magát.

Sheverush Creative Commons License 2020.06.18 0 2 219600

Nemcsak nyugdíjasnak... Voltak szurkolók, akik haza is indultak, és a buszmegállóból hallgatták a 2 gólörömöt...

Garamvölgyi meg sírva jött ki az öltözőből, mert úgy tudta, az volt utolsó meccse, mert hivatalosan csak beugró Ebedli után, amíg ki nem nevezik az új edzőt. A többi történelem.

Előzmény: Mapé (219595)
redfox2 Creative Commons License 2020.06.18 0 2 219599

Én kezdek nosztalgiázni :D

A legutóbbi 91-es kiesésünk utáni első nb 2-es első meccs jutott eszembe.

Miskei TSZ SK - DVSC 1-1

Micsoda csapatokkal jázszottunk Bagi SC, Kaba, Szarvas,  Nánás stb.

Sándor Tomi, Dombi akkórtól kezdtek stabilan játszani, miattuk kezdtem el járni meccsre az nb 2-ben.

Droli1 Creative Commons License 2020.06.18 -2 6 219598

Hamarabb lesztek ti bajnokok, minthogy Szima a zsebébe nyúl...

Előzmény: Miller a sör (219597)
Miller a sör Creative Commons License 2020.06.18 -8 5 219597

Nem értem miért izgultok az utolsó három forduló miatt. Szima szokás szerint a zsebébe nyúl és megvesz mindenkit, ellenfelet, bírót sőt még a riválisok ellenfeleit is....

Mint egyszer réges-régen egy messzi messzi galaxisban.

hallaignác Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219596

A linket elbasztam, de ezt akartam betenni.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=154383448&t=9018140

 

Előzmény: hallaignác (219594)
Mapé Creative Commons License 2020.06.18 0 0 219595

Érdekes meccs volt, az Egernek győzni kellett a bennmaradáshoz. Megszerezték a vezetést erre sok nyugdíjasnak egyből megjött a hangja: bunda, bunda.  

Előzmény: Sheverush (219578)
hallaignác Creative Commons License 2020.06.18 0 2 219594

"Szerintem te rosszul emlékszel!" Amit láttam, arra jól emlékszem.

 

"Bódi volt az első aki kiment a B középhez és megtapsolta, köszönte a bíztatást!" Ezt nem láttam.

 

"Szerintem neki pont nem esett jól a Vedd le a mezt kórus!" Szerintem Garba és Adeniji kivételével ez egyiküknek sem esett jól.

 

"Ő azért nagy sikerek részese is volt a Lokiban és nem kiegészítő emberként!" Ezt nem vitatom, igaz nem is ide tartozik.

 

"Ezekután persze hogy elfordult és bement az öltözőbe! Nem mutogatot nem gesztikulált hanem bement!" Így igaz a többiek pedig kiálltak, nem mutogattak, nem gesztikuláltak. Mondjuk nem persze.

 

"Másrészt semmit nem akart a kiállítással főleg azt nem hogy ne játszon! Az igazságérzete vitte a bajba!Aki ismeri az még feltételezni sem tudja róla hogy direct csinálta! Vad bíró meg elmegy a kurva anyjába!" Erre mondta annak idején az őrmesterem: Esze legyen, ne igaza!

 

Ezzel együtt nem rajta akarom elverni a port. Nem a jóindulatát, vagy a szándékait vonom kétségbe. Vezér nem tud lenni, nincs kit követnie. Pszichésen nem bírja elviselni, összeomlott. Könnyűnek találtatott. Ez van.

És akkor a mentális felkészülésről még nem is beszéltem. Mondjuk ez csak nekünk nem sikerült, pedig online, talán ez a legkönnyebben megoldható.

 

Lead, follow or get out of the way!

Előzmény: dbpulyka (219588)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!