Keresés

Részletes keresés

CWorm Creative Commons License 2000.04.16 0 0 0
(Ezt nem én írom, csak közvetítem.)
Felháborítónak tartom, hogy egy cég -- nevezetesen a Demeter Bt., 2011 Budakalász, Sólyom utca 6. -- "üzleti szemináriumnak" nevez egy öntömjénező, önreklámozó, ovációtól hangos összejövetelt és ezért még pénzt is kér!! 1600 Ft-ért hallgathatom a cég reklámját, ovációkat, élvezhetetlen "előadást", melyet nevezetesen Demeter úr olvas laptopról nagy számokkal dobálózva, valamint egy most megjelent könyvből szemezget. Ez az előadás! Valószínűsítem, hogy a méregdrága Amway termékeket már nem tudja eladni, ezért szervez ilyen összejöveteleket, ahol 1600 Ft-omért már 1500-2000 ember is megtapsol, ha már legalább 60.000 Ft értékben el tudtam adni Anway terméket. Ez már óriási teljesítmény! Tapsot is érdemel. De hogy ezért még fizetni is kelljen? Egyszerűen nevetséges és felháborító! Valószínűleg a Demeter Bt. nagyon nyereséges vállalkozás. 1500-2000 embernek tudott eladni 1600 Ft-ért jegyet, hogy üres ovációkat hallgasson órákon át. Kifizetve a terembért és 1-2 kapuőrt, 2,5-3 millió Forintja maradt az üzleten. Szép teljesítmény, ez már igazán tapsot érdemel!
Becsapva érzem magam. Üzleti szemináriumra - ahol valóban tanulhatok eladási technikákat, egyebet - nem sajnáltam volna az 1600 Ft-ot, de öntömjénezésre, önreklámozásra igenis sajnálom. Minden más cég örül, ha az emberek meghallgatják a reklámját, itt ezért még nekem kellett fizetnem! Nemcsak a pénzemet csalták ki, még az időmet is lopták, ráment a szombat délutánom.
Ha az Amway termék olyan sikeresek és olyan jól fogynak, ahogy azt a felső vezetők állítják, nem hiszem, hogy nem tellene a termékeken képződött haszonból arra, hogy kifizessék egy ilyen rendezvényre alkalmas terem bérleti díját.
Véleményem szerint az Amway nem más, mint néhány méregdrága termék mögé bújtatott pilótajáték, ahol -- és ezt a vezetők szájából hallottam -- nem a termék eladása a cél, hanem hogy minél több embert beszervezzünk a hálózatba!
Nem termékeket kell eladni! Ilyen szemináriumnak csúfolt banzájokat kell szervezni 1600 Ft-os belépővel!

Méltányolnám, ha a Demeter Bt. visszaadná belépőjegyeim árát (voltam olyan hülye, hogy még a barátnőmet is elhívtam erre a bulira).

Molnár Ilona
2370 Dabas, Andrássy u. 10.

CWorm Creative Commons License 2000.04.16 0 0 topiknyitó
(Ezt nem én írom, csak közvetítem.)
Felháborítónak tartom, hogy egy cég -- nevezetesen a Demeter Bt., 2011 Budakalász, Sólyom utca 6. -- "üzleti szemináriumnak" nevez egy öntömjénező, önreklámozó, ovációtól hangos összejövetelt és ezért még pénzt is kér!! 1600 Ft-ért hallgathatom a cég reklámját, ovációkat, élvezhetetlen "előadást", melyet nevezetesen Demeter úr olvas laptopról nagy számokkal dobálózva, valamint egy most megjelent könyvből szemezget. Ez az előadás! Valószínűsítem, hogy a méregdrága Anway termékeket már nem tudja eladni, ezért szervez ilyen összejöveteleket, ahol 1600 Ft-omért már 1500-2000 ember is megtapsol, ha már legalább 60.000 Ft értékben el tudtam adni Anway terméket. Ez már óriási teljesítmény! Tapsot is érdemel. De hogy ezért még fizetni is kelljen? Egyszerűen nevetséges és felháborító! Valószínűleg a Demeter Bt. nagyon nyereséges vállalkozás. 1500-2000 embernek tudott eladni 1600 Ft-ért jegyet, hogy üres ovációkat hallgasson órákon át. Kifizetve a terembért és 1-2 kapuőrt, 2,5-3 millió Forintja maradt az üzleten. Szép teljesítmény, ez már igazán tapsot érdemel!
Becsapva érzem magam. Üzleti szemináriumra - ahol valóban tanulhatok eladási technikákat, egyebet - nem sajnáltam volna az 1600 Ft-ot, de öntömjénezésre, önreklámozásra igenis sajnálom. Minden más cég örül, ha az emberek meghallgatják a reklámját, itt ezért még nekem kellett fizetnem! Nemcsak a pénzemet csalták ki, még az időmet is lopták, ráment a szombat délutánom.
Ha az Anway termék olyan sikeresek és olyan jól fogynak, ahogy azt a felső vezetők állítják, nem hiszem, hogy nem tellene a termékeken képződött haszonból arra, hogy kifizessék egy ilyen rendezvényre alkalmas terem bérleti díját.
Véleményem szerint az Anway nem más, mint néhány méregdrága termék mögé bújtatott pilótajáték, ahol -- és ezt a vezetők szájából hallottam -- nem a termék eladása a cél, hanem hogy minél több embert beszervezzünk a hálózatba!
Nem termékeket kell eladni! Ilyen szemináriumnak csúfolt banzájokat kell szervezni 1600 Ft-os belépővel!

Méltányolnám, ha a Demeter Bt. visszaadná belépőjegyeim árát (voltam olyan hülye, hogy még a barátnőmet is elhívtam erre a bulira).

Molnár Ilona
2370 Dabas, Andrássy u. 10.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!