Keresés

Részletes keresés

Deibler úr Creative Commons License 2005.09.22 0 0 266

Az adott kérdésben egyetlen szempont volt, az összes többi eltörpült mellette:

 

MM V. 8. b. b.) Bármely regisztrált felhasználó valós személyes adatait (például: név, lakhely, munkahely, beosztás stb. – ún. "IRL adatokat") tartalmazó hozzászólások.

 

Itt található a hivatalos moderátori állásfoglalás erről. E kettő alapján csak olyan IRL adatra lehet hivatkozni, amelyet az illető nick sajátmaga a fórumban (és nem máshol, pl. nem az Iszoldában, vagy még "távolabb" az Indextől közölt, vagy megtdták, megsejtették, stb.).

 

Ehhez képest a "csúsztat" lényegtelen és érdektelen volt, és ezért nem is befolyásolta a döntést. Nekem nincs módom a root tiltást feloldani. A gportálos levelezőlista kívül esik a kompteneciámon.

Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.22 0 0 265

Kedves Moderátor!

 

Engedje meg, hogy én is hozzászoljak ehhez a kérdéshez. TMI megjegyzése, hogy

és "csúsztat" (ami az ő esetében számomra sem újdonság), egy kicsit erős. Alphawalker csak azt kérte, hogy elfogadható módon támassza alá javaslatait. Mint minden az egészséggel foglalkozó írásnak, nem kívánt következményei is lehetnek, ha alkalmazzák az abban leírtakat. Figyelmébe ajánlom a további bejegyzéseket. Azt hiszem én korrekt módon fogalmaztam meg fentartásaimat, és TMI részéről én is, vagy is az általam üzemeltetett honlap is személyeskedést kapott. Valóban szinte az egész napomat a számítógép előtt töltöm, de ennek az az oka, hogy SM betegek részére levelezőlistát üzemeltetek, valamint a gportálos honlapot működtetem alphawalker-rel együtt, ez pedig, ha jól akarjuk csinálni, nem kis munkával, és idővel jár.

Az igaz, hogy nem engedélyezte foglalkozása megnevezését, de nem is tiltotta.

 

Üdvözlettel: Nagyné Bobár Beáta

Előzmény: Törölt nick (260)
Deibler úr Creative Commons License 2005.09.21 0 0 264
Nem tudom, hogy honnan vagy kitiltva. Itt látom, hogy tudsz írni. Annak a fórumnak a moderációs topikjában kéne panaszkodni, ahol nem tudsz írni.
Előzmény: Törölt nick (263)
Deibler úr Creative Commons License 2005.09.20 0 0 262
Sady, megkaptad a mailt? Van olyan, amit a fórumban nem kérdezek.
Előzmény: Sady (258)
Deibler úr Creative Commons License 2005.09.20 0 0 261
Megnéztem. További következmények is lesznek.
Előzmény: Törölt nick (260)
Deibler úr Creative Commons License 2005.09.16 0 0 259
Ezt most észrevettem:-) Türlemet kérek, mert nem egyszerű kérdések, megpróbálok valahonnan egy szakembert keresni.
Előzmény: Sady (258)
somi Creative Commons License 2005.09.14 0 0 256
beleneztem, koszonjuk.
Előzmény: H_G (255)
H_G Creative Commons License 2005.09.14 0 0 255
Kedves Moderátor! A Fogyi-klub topikot kezdik ellepni a reklámozók, belenéznél?
attention Creative Commons License 2005.09.12 0 0 254

Nemtom kolléga válaszolt-e.

ha nem, akkor olvasd el ezt http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9126303&la=46286318

 

A virusok ellen meg updatelt viruskereső javallt erősen.

Előzmény: urbancsok (253)
urbancsok Creative Commons License 2005.09.10 0 0 253

Segítségedet kérném.

A gépemen kicsi át kellett rendezni az állományt, néhány vírus miatt, és azóta nem tudok belépni. Mi okozza ezt? Ha megoldható emilben válaszolj. Kösz.

Előzmény: Deibler úr (252)
Deibler úr Creative Commons License 2005.09.03 0 0 252
t.angie floodolásért és reklámozésrt kitiltva. A nickje hamarosan törölve lesz.
Előzmény: Deibler úr (251)
Deibler úr Creative Commons License 2005.09.03 0 0 251
Köszönöm. Ezen a néven többet már nem ír ide. Ha megint jön, csak szóljatok.
Előzmény: Hippocampus (250)
Hippocampus Creative Commons License 2005.09.03 0 0 250
Újabb spamnick: t.angie
Deibler úr Creative Commons License 2005.08.31 0 0 249
Nekem eszembe jutott.
Előzmény: J.G. (246)
Deibler úr Creative Commons License 2005.08.31 0 0 248
"Megnéztem".
Előzmény: Caperucita Roja (247)
Caperucita Roja Creative Commons License 2005.08.31 0 0 247

Bocsi, megnéznéd a

 

Fórum »  SOS Fórumcsoport »  Egészségügyi fórumok »  Bőrgyógyászat » 

Lábköröm-gomba van rá gyógyszer?

 

Motko 64-es hozzászólását?

J.G. Creative Commons License 2005.08.30 0 0 246

Thx.

Csak jusson majd eszembe a szóköz elhagyása és nickemnek a megváltoztosái belépésekkor ;)

Előzmény: Deibler úr (244)
Deibler úr Creative Commons License 2005.08.30 0 0 245
Na. Akkor most egy darabig J. G. lettél. Ha ezzel nem tudsz belépni, akkor sikerült kiszedni a szóközt is.
Előzmény: Deibler úr (244)
Deibler úr Creative Commons License 2005.08.30 0 0 244
J.G. lesz majd a nick, ahogy a rendszer odaenged. A jelenlegi J.G.-ből csináltam J.G.2.-őt, azzal történik valami. Hiába törölnénk, emlékszik rá a rendszer. Majd próbálkoznod kell. Ezt a nickedet addig szabadlábra helyezem. Ha ezzel nem tudsz már belépni, akkor annak az az oka, hogy már J.G.-re változott.
Előzmény: J.G. (243)
J.G. Creative Commons License 2005.08.30 0 0 243

Ugyan erre az e-mail címre tegnap regisztráltam az J.G. nicket, nem tudom össze lehet-e vonni [még nem jelentkeztem be oda], vagy esetleg azt törölni ezt pedig átnevezni J.G. -re

J.Gagarin hoz való kötődést viszont fennt szeretném tartani személyes okok miatt, így az abszolút névtörtlés t elszeretném kerülni.

Ill. ha J.G. lesz az új nickem akkor a bejelentkezést is azon kell csinálnom vagy az marad a régiben?

Előzmény: Deibler úr (242)
Deibler úr Creative Commons License 2005.08.30 0 0 242
Pedig de. A nickneved a Modus szerint problematikus. Az ott leírt eljárás szerint nem töröltem a nickedet. Kéne egy másikat választani, és akkor új nicket kaphatnál. Az ok egyszerű. A regisztráció óta eltelt idő alatt nem vette észre a moderáció ezt a nicket. Ha ez megvan, akkor visszakapod a jogaidat. Tehát: mi legyen a nicked?
Előzmény: J.G. (241)
J.G. Creative Commons License 2005.08.30 0 0 241

Érdeklőni szeretnék miért lettem kitiltva az Egészségügyi fórumok topikból/fórumból.

Közlemény itt jlenet meg:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9122988

 

Visszapörgetve magamba eseményeket,

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9022252 forumban a 12543

-as hozzászólás után lehettem esetleg kimoderálva, mikor egy számomra felháborító

offtopicos hosszú hozzászólásra (Marylin Mansonnal kapcsolatos) reagáltam, szerintem kultúrált formában. Bár egyesek jóérzését sérthette, ezt nem vitatom, de szerintem a hozzászólásom kultúrált volt, nem lejárató, s kifejezetten sértő sem.

Sajnos nem mentettem el magamnak sem az eredeti hozászólást, sem a reagálásom, így legfeljebb az Index archivumában van meg.

 

Tovább érdekelne, hogy kitiltásom egy egész, számomra fontos forumcsoportról meddig fog tartani.

Eddig egy olyan választ kaptam, hogy esetleg nickemmel lehet gond (mint ismert történelmi személy), számomra ez azért nehezen elfogadható, mert 3 éve megvan, ill. szerintem semmi vitatható esemény/cselekmény nem köthető az űrhajós Gagarinhoz.

Közben egyéb vonalon is érdelkődöm, de azért remélem ide is kapok majd egy kielégítő választ.

 

Tisztelettel

 

J.Gagarin 

orlanda Creative Commons License 2005.08.27 0 0 240

Kedves modi,

a hármas tagolást figyelembe véve, mennyit az esélye, hogy pl. a "mániás depresszió" topic átkerüljék a "betegek egymást közt"-be?

Túl sokan vitáznak elméleti cuccokról, ami ha arról van szó, hogy a topic egészségügyi, akkor offtopic végig, mert Magyarországon hivatalosan elismert terápiás módszertanok hatékonysága a "tét", ha meg csak arról, hogy betegek összejönnek egymás között, akkor meg ...

Deibler úr Creative Commons License 2005.08.25 0 0 239
Szerintem ha összekapjuk magunkat, akkor el tudnánk a (nem egészen ezt) tanult kolléga mellett asszisztálgatni. Hogy a folyamat előzményeit is megemlítsem, apasági keresettel ugye nem akartok minket megtalálni? :-)
Előzmény: b.73 (237)
attention Creative Commons License 2005.08.25 0 0 238
Köszi a bókot, tényleg rendes, kedves, hozzáértő személyek vagyunk, csak épp az index.hu szerkesztőségéhez semmi közünk.

Ami kiderül pl a bejelentkezéskor kapott emailből, meg a Moderálásra kattintva, meg mittudomén még ezer más helyről.
Előzmény: b.73 (237)
b.73 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 237
ez jo tettszik nagyon bár egy kicsit sértö de igaz Nagyon jo duma én csak azért irtam ide mert ez mégis csak az index oldala... tudtam hogy nem ez az én topikom viszont a moderátorok általában rendes kedves föképp hozzáértö személyek (még egy szülést is levezetnének) azért kösz U.I az elején irtam hogy tudom ez nem idevalo........
attention Creative Commons License 2005.08.25 0 0 236
az outlokk azé nyilik mert ugy állitottad be a géped hogy az legyen a default levelező a mailto: ra kattintáskor. Egyébkánt nincs vele semmi baj. Ha megnyilik, ott az emeilcim amire kuldeni akar, aztán oda kuldhatsz akár a citromrol is. dudas hölgyet/urat nem ismerem, szoval nemtom mi a baja ha van. De itt nem is fogjuk megmondani, ha belenéznél ebbe a forumcsoportba, látnád, hogy nagyon el vagy tévedve.

Tudod, olyan vagy, mint aki lát egy peace jelet a kocsma falára felfirkálva, aztán bebaszod az ajtot, és megkérdezed, bocsi, elromlott a mercedesem, itt biztos van szerelő, mer hasonlot láttam a falon.
Előzmény: b.73 (235)
b.73 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 235
oké dudas@mail.index.hu ra irtam volna a citromailes cimemröl nem ment illetve a levél elment de jött is a hibaüzenet , az impresszumra kattintottam outlook expressz ablakot nyit amit nem használok nem is fogok és bocs hogy itt kérdeztem
attention Creative Commons License 2005.08.25 0 0 234
Először is döntsd el, hogy az index.hu szerkesztőségének akarsz irni, vagy a forum moderátorainak. Nagyon nem mindegy.

Ha a fórum moderátorainak, akkor a megfelelő moderátori topicba irjad. Ha az index szerkesztőségének, akkor van valami impresszum valahol.

Harmadszor,ez a topic nem erre való.
Negyedszer, kérdezz pontosan. Pl milyen email cimre akartál irni, meg ilyenek.

Én pl nem tudtam elküldeni a postagalambomat Afrikába, több okbol, egy, mert nincsen is, mondjam a többit? :-)
Előzmény: b.73 (233)
b.73 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 233
haliho tudom nem ide tartozik de nam tudok levelet irni az index szerkesztöségének csak az outlook on keresztül lehetne(talán ) mi lehet a hiba miért jönnkek vissza a levelek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!