Keresés

Részletes keresés

TomVeil Creative Commons License 2000.07.16 0 0 33
Kedves ManUtdFan!

A nevem nem TomViel hanem TomVeil. mindegy

na akkor jáccunk idézgetősdit... :o)

" "Kiváncsi lettem volna ha az angolok hoznak be valami új divatot a fociba akkor
hogy istenítetted volna őket :)"

TomVeil, te nagyon egyszerű vagy, és legalább ennyire tájékozatlan.

Ha a futballt és a körülötte lévő dolgokat vesszük nagyító alá, a legtöbb újítást az ANGOLOK hozzák(ták) be, néhány példa:

- ajándéktárgyak árusítás, (merchantdising)
- közvetítési jogok értékesítése (TV)" (........)

Természetesen abban igazad van, hogy az angolok csináltak üzletet az egész fociból,
ezt nem is vitatom, bár én ezzel a divattal teljesen másra gondoltam, a mezdivatra... Észrevehetted, hogy az olaszoknak új típusú mezük van (vagy lehet, hogy számodra csak az angolok láthatóak egy focipályán? :O Sajnos a hozzászólásaidból itélve ezt el tudom képzelni) Ha nem lennél ennyire elvakult, és megnéznéd mások véleményét akkor nem mondanád azt, hogy az angol mez olyan tökéletes. 10 független szurkolóból állítom, hogy 8 az olaszra voksolna... Ez semmit sem számít, ízlések és pofonok mindenkinek más tetszik főleg a saját
csapatjáé.... Na de ez:
"Az ANGOLOK meze tényleg nem szép!GYÖNYÖRŰ!Olyan mintha a '60-as évek meze elevenedne fel, egy szintetikus anyagba öntött formában.Valami csoda! Nézd meg közelről!"
Ez te komolyan gondoltad?? Egy fehér normál mezanyagon van egy angol címer...... hát
ez csodás :) Mindjárt leesek a székről olyan szép. Pont itt van előttem egy 1966 -os angol
mez (persze csak képen), ami ráadásul piros színű és kurvaronda, ahogy az akkori összes többi mez is az... Igen, jól hallottad az olaszoké is csúnya :o . Megköszönném ha elárulnád mi ebben a szép, jah, bocs, miért olyan nagy csoda ez? Én már tudom a választ, mert ők angolok! Ők az Istenek! És ők teremtettek mindent ezen a kurva világon. Ahogy érzem erre megint le fogsz írni két oldal valamilyen adatot, hogy bebizonyítsd vele, hogy az angolok milyen királyok. Ez engem rohadtul nem érdekel ahogy gondolom mást sem. Próbálj olyan érvekkel harcolni amit nem szakkönyvekből, meg mittudomén mikből vágsz be.
Lenne hozzád egy kérdésem: Miért estek ki az angolok ha nekik van a világon a legjobb bajnokságuk és nekik vannak a legjobb játékosaik, ő náluk a legideálisabb minden a focihoz, nekik vannak a legtöbb/legjobb szurkolóik (meg persze nekik van a legjobb mezük:)? Mi történhetett?
Gondolom erre is tudsz magyarázatot adni.
-------------
Komolyan orvoshoz kéne fordulnod mert ez tényleg beteges, kinek akarsz ezzel bizonyítani, hogy minden kis apró szar adatot bevágsz? Te ezzel töltöd az egész életedet? Egész nap
bújod a hülye könyveket, újságokat, mezeket veszel? Tényleg semmi közöm hozzá
de más dolgokkal is foglalkozhatnál az életben... végülis ez is mindegy. Te tudod mivel töltöd az életed. igazad van, az angolok találták fel a focit, ők csinálják a reformokat ők árultak először MU -s óvszert és még egy csomó hasonló hasznos dolgot. És akkor mi van? Az angolok szurkolásától is el vagy ájulva, pedig szinte egyedül vannak az egész világon ezzel az ülvedalolászással, tudom, én ezt nem tudhatom igazán, és ezt cáfolni is fogod kb. 2 oldalon keresztül,de nézz meg tényleg egy látványosabb bajnokságot, nem kell az olaszt,
ott van az argentín. Persze tudom, hogy nem fogsz megnézni mivel nálad csak angol adók foghatók és még véletlenül sem néznél meg egy ilyen gusztustalanságot...
Vedd figyelembe azt is, hogy kicsit könyebb úgy körbeutazni a fél világot, hogy min. dupla annyi egy átlagos fizetés... Szerinted ha az olaszoknak telne arra, hogy utazzanak akkor nem utaznának? Vagy a magyaroknak? Pénzzel minden sokkal egyszerűbb, ez pedig az angoloknak van, ezt elismerem. Szerinted minek kellett mindenféle szarságot gyártani az átlagos ajándéktárgyak mellé? Normális embereknek, akiknek a csapat buzdítása az első, azoknak nincs szükségük MU mintás alsógatyára és más hasonló cuccokra....
Észrevehetnéd, hogy ma már nem annyira menőek az angolok, a játékuk már nem a régi,
a hooljaik jól elbaszták az EB-t jónéhány embernek, persze biztos megvolt az okuk rá és
jogosan tették.

Most ennyi jutott eszembe, bocs mindenkinek a személyeskedésért és a jókora offtopicért,
illetve a helyesírási hibákért...

Ezzel jónéhány topic témájára rátértem ugyhogy ezért is bocsi.... most gyűltek össze a dolgok :)
ManUtdFan: remélem nem érzed sértve magad, az őszinte véleményem írtam le a dolgokkal
kapcsolatban.

Előzmény: ManUtdFan (30)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.16 0 0 29
ManUtdFan!
Én is észrevettem ezt, ez az angoloknak való szurkolásod már kissé beteges :))
Kiváncsi lettem volna ha az angolok hoznak be valami új divatot a fociba akkor
hogy istenítetted volna őket :)

Egyébként ha az olasz mez ronda akkor az angolok fehér meze szép? :O

Persze semmi bajom veled, szurkolj annak akinek akarsz csak néha vedd figyelembe
azt is, hogy nem csak az angolok léteznek a világon és nem mindig ők a legjobbak.

Üdv:

Tom

Előzmény: Professzor úr (28)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.16 0 0 28
ManUtdFan!

"Egyébként arra a förmedvényre gondolsz amelyikben az EB-n játszottak?"

"Ami az olasz mezt illeti...az,hogy nekem nem tetszik,még nem azt jelenti,hogy ronda..."

...ezek szerint csak azt jelenti,hogy förmedvény.Ha betű szerint vesszük,az nem is ugyanaz mint a ronda...:))

Amúgy nem unalmas,hogy minden második hozzászólásodban az olaszokat szidod(ronda a mezük,"mocsadék" a nyelvük,afrikaiak stb.)?
Miért kell egy angol fannek állandóan "olasz kitérőt" tennie a hozzászólásaiban?
Bármi legyen a téma,te az itáliaiakat szidod.
Ha pl. feldobná valaki témának,hogy Giggsnek-tegyük föl-hasmenése volt pár hete,akkor te kitalálnád,hogy "betért egy olasz vendéglőbe,és megmérgezték a digók."

Neked tényleg ITALO-KOMPLEXUSOD VAN!

TomVeil Creative Commons License 2000.07.15 0 0 27
Sziasztok!

Én nyitottam a topicot de nem számítottam pár nap alatt ennyi hozzászólásra,
köszi mindenkinek.
Tehát, azóta jártam a Lion's Sportba, ott a következőket láttam:
Olasz válogatott (EB-s)kék Kappa meze, hosszú ujjú kivitelben EREDETI 100%
17.000 Ft
Brazil válogatott, Nike, rövidujjú eredeti nemtommennyi
-
Cseh válogatott, rövidujjú, Puma márkájú 15-16 ezer, azthiszem.... Piros

Portugál nem volt, gondolom nem is lesz bár még nézelődök.

jah illetve még Magyar Válogatott mez is volt a kirakatban meg Ko-Ko -s Universum Box Promotion -os Adidas pólók amik elég jól néztek ki szerintem.

Egyébként itt a Lion's -ba elég sokfajta mez van, angol, német, stbstb.

Valaki a címét kérdezte: pontosan nemtom de a Keletitől kell indulni a Blaha felé és kb. féluton lesz.

Más:

Egyik ismerősöm most hozott 2 db. mezt külföldről, egy olaszt átszámítva kb 14-15 ezerért,
persze a legújabbról van szó, meg egy skót mezt ami iszonyat jól néz ki, szívesen hordanám,
pedig semmi közöm a skótokhoz....

Mára ennyi, ha még eszembe jut vmi írok...

prince Creative Commons License 2000.07.14 0 0 26
Wisey!
Jól tudod az Olasz mez Kappa, előzőleg leírtam már ebben a topicba, hogy a márka MO-i terjesztői nem hozznak be mezt. Ha minden igaz akkor csak a Lionsba lehet venni,de ott csak kéket. Ezért ha valakinek szintén fehér mez kell (mint nekem) kénytelen lesz ő is az Olaszoktól rendelni. Ez pénzben ugyan annyi mint itt nálunk a kék, csak heteket kell rá várni. Különben az Olaszok csináltak egy másolatot is a mezből nem tudom hallottátok-e. Messziről ugyan olyan mint az eredeti csak más az anyaga és sokkal olcsóbb. De szerintem ebben a mezben pont ez az anyag a legjobb.Nem? Azért kiváncsi lennék ,hogy az "eredeti Olasz másolat" és a "kínai piaci másolat" között milyen különbségek lehetnek?
Forza Azzurri!!Forza Milan!!
Wisey Creative Commons License 2000.07.13 0 0 25
Annyit hadd jegyezzek meg, hogy az Adidas mezeket érdemesebb a márkaboltban keresni, mint a Lionban!
A Váci utcában(!) "csak" 10ezer volt ugyanaz a magyar mez, ami az Umbro-szaküzletekben 16-17ezer forint!
Az olasz mez is nyilván ezért olyan drága - már ha Te is a Lionban/Csillagban nézted. Az, ha jól tudom, most Kappa. A Nike mezek hasonlóan 17ezer körül vannak...
prince Creative Commons License 2000.07.13 0 0 24
MirrMurr!
ManUtdFan kocsmatársunk már leírta,nézd vissza a hozzászólásokat. Nézz be a Csillagba is a kettő nincs messze egymástól.
Mirrmurr Creative Commons License 2000.07.13 0 0 23
Valaki sürgősen írja meg a Lions bolt címét, mert holnap Pestre megyek.
Help, plíz!
Szőnyi Zsófia Creative Commons License 2000.07.12 0 0 22
Helló!
Valaki írja meg nekem emilben, hogy hol lehet mezt
szerkálni!Mert nekem fogalmam nincs.
birka@uze.net
Itt ne próbálkozzatok, mert nem tudom elolvasni.
prince Creative Commons License 2000.07.12 0 0 21
ManUtdFan!

Én a '94-es feketére gondoltam a másikat most láttam elöször de ez is jól néz ki.Köszi az infót.
Azt tudtam,hogy régen használták már a sárga-zöld összeállítást,de azt nem,hogy melyik évben és főleg azt nem milyen néven.De neked köszönhetően most már ezt is tudjuk.Köszi.

Pippo!

Ha már Német mez akkor nálam '96EB.Szerintem bármelyik Adidas boltban érdeklődsz sikerrel jársz.Azt írtad,hogy az érdekelne amelyikben az Angolok ellen játszottak,én nem követtem a Németek meccseit de ezek szerint nem ugyan olyan mezben voltak végig?

Mindenki!

Miért olyan drágák a mezek?
Olasz 2000EB 17.000,-!!!!!!!!!!!!!!!

Pippo Creative Commons License 2000.07.11 0 0 16
Sziasztok,
Én német válogatott mezt keresnék, pontosabban azt, amelyikben az angolok ellen játszottak az EB-n. Ha tudtok segíteni elöre is megköszönném.
prince Creative Commons License 2000.07.11 0 0 15
ManUtdFan!

Szerintem ez nem hozzánemértés kérdése,mert én még soha sem voltam abban a boltban így nem is láthattam.Hanem hallomásokra alapozva írtam a mezről véleményt(lehet,hogy nem kellett volna) De végül is mire gondolhat az ember ha az a sportszermárkát forgalmazó cég (amilyen az Olasz mez) MO.terjesztői azt mondják,hogy ők nem hoznak be.Így nem tűnik elképzelhetetlennek,hogy ha más boltba viszont van,azt gondolja az ember,hogy hamis.DE nem ez a lényeg. Szerintem akkor is jól néz ki az Olasz mez, főleg a fehér!
MUFC. mezek közül nekem idáig a sárga-zöld és a fekete tetszett a legjobban.Melyik évben játszottak ezekben?
Forza Azzurri! Forza Milan!

Wisey Creative Commons License 2000.07.10 0 0 13
Hát igen, az olasz mez tiszta biciklismez :-)

Azért a Man United "zip up home kit"-je sem tökéletes:
Sun 03/10 Chelsea 0-5
(bocs, ez csak úgy szemet szúrt :-))

Nemrég voltam a Csillagban (nem a börtön :-)), azt mondták, szeptember körül várhatók az új klubmezek, de augusztusban is jön áru. Már épp ideje volt. Egy nyomorult angol pólót nem lehetett kapni! A régi brit pólómat pedig véletlenük lecsöpögtettem festékkel :-( Angol mez sincs - a régi elfogyott, újat nem is rendeltek!

De azt kétlem, hogy hamisítványt árulnának!

Ez az Intersport micsoda?

Mirrmurr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 11
Hol vannak hazánkban olyan boltok, ahol EREDETI mezeket lehet vásárolni? ManUtd., ANGLIA, Hollandia, Argentína, Brazília, Svédország érdekelne.
Az olaszok aktuális meze borzalmasan néz ki, mint egy úszódressz. Pfúj! Biciklistákon is hülyén néz ki a feszülős mez, nemhogy a focistákon.
prince Creative Commons License 2000.07.10 0 0 10
Joe_d!

Szerintem nem csak a nike mezek gusztustalanok hanem azok is akik ezekben a szerelésekben voltak pl:hollandok.

Joe_d Creative Commons License 2000.07.10 0 0 9
Szerintem az Eb-n látott Nike-féle gallér nélküli mezek borzalmasak, undoritóak.
City Boy Creative Commons License 2000.07.10 0 0 8
ManUtd Fan !

Látod-látod, néha ki kell látogatni Angliába. Az általad úgy keresett mezzel tele van Londonban minden sportbolt. Čn egyébként egy kék-fehér (!) csíkos SHARP digital feliratú Man.Utd. mezt hoztam magamnak, szerintem nagyon szép !

Üdv minden fanatikusnak !

Előzmény: Spingár Olivér (7)
Spingár Olivér Creative Commons License 2000.07.10 0 0 7
Hali!

Finn mezt már én is régóta keresek, de sehol sem találok. Magyar jégkorongmezeket a Madonna Sportnál lehet venni (már amelyik csapat ott csináltatja a mezeit).

Üdv.:
OliBLOOD

prince Creative Commons License 2000.07.10 0 0 6
Boccs a szóismétlésért.A mezes mondatom így egy kicsit hülyén lett megfogalmazva.
prince Creative Commons License 2000.07.10 0 0 5
ManUtdFan

Arra a mezre kiváncsi lennék amit a Lions Sportnál lehet venni,gondolom olyan eredeti mint ha a piacon vennéd meg.Különben ha július 15-ig rendel valaki az Olaszoktól mezt ingyen ráírják a mezre a nevét.Szerintem a fehér jobban néz ki.

Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 4
Az olasz mez förmedvény?
10-ből 9 embernek tetszik.
Szerintem meg ez a M.U. mez a borzasztó,ebben csak veszíteni lehet,ill. gyerekeket ilyesztgetni...
Előzmény: ManUtdFan (2)
fletcher Creative Commons License 2000.07.09 0 0 3
Nekem is lenne egy kérdésem:
Hol lehet Magyarországon hokimezt kapni? (Toronto, Finnország)
Segítsetek, ha tudtok!
Köszi!
mash Creative Commons License 2000.07.09 0 0 1
hollandiaban sem lehet, csak holland mezt kapni
azokat sem szamozottan

belgaknal most nezek korul

prince Creative Commons License 2000.07.09 0 0 0
Hello!

Olasz mezről tudnék neked infót mert mi most rendeltünk.Sajnos Magyarországon nem forgalmazza az a sportszergyártó cég akinél lehetne,ezért külföldről kell hozatni.Viszont a választék így legalább nagyon széles pl:mezek,pólók,sapkák,melegítők stb.
Ha érdekel írj!

TomVeil Creative Commons License 2000.07.09 0 0 topiknyitó
Szeretnék vásárolni M.o.
Olasz válogatott vagy Portugál
válogatott mezt, eddig még sehol sem
láttam, lehet hogy nem is árulnak???
:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!