Keresés

Részletes keresés

KecsŐ Creative Commons License 2004.01.14 0 0 202
az eddigit Frontpage + kézzel. De többet is fogok használni
Előzmény: BIKE-R (199)
gstibb Creative Commons License 2004.01.14 0 0 201
Ne szomorkodj, a cbr is egy igen jó és tartós motor, csak ne próbálj vele laza talajra menni.
A mocimmal laza földes úton próbálkoztam már, de 1-2 száz méter után föladtam. Hihetetlenül csúszkál,1-ben letett lábbal is.
Előzmény: cbr 600 (200)
cbr 600 Creative Commons License 2004.01.14 0 0 200
Na igen gstibb csak tudnod kell mivel en vajdasagbol irok itt eleg silany a geppark es irto nagy szerencsem,hogy egyaltalan egy ilyen cbr-hez is hozzajuthattam!!!na errol ennyit ha en is hajthanek magyaro.-i rendszamos gepet mar vszinu,hogy egy regebbi Arica Twinnel osztanam meg mindennapjaimat!Szoval ez eleg szomoru es nem azert nem vettem meg turaendurot mert annyira fenyes a helyzet!talan majd ha befejezem az egyetemet,de az meg legalabb negy ev!!!NA ennyi...:))))
BIKE-R Creative Commons License 2004.01.14 0 0 199
gstibb:

KTM tesztnapon kipróbáltam a 950 Adventure-t, de nekem az az érzésem, hogy inkább endúrós, mint túrás :) De összeségében jó motor.

KecsŐ:

Egy technikai kérdés: Milyen WEB szerkesztővel szerkesztitek az oldalt?

KecsŐ Creative Commons License 2004.01.14 0 0 198
Aki így vagy úgy jelezte, hogy igénye van az oldalra annak meg is csináltam az alap saját oldalát (!le volt írva hogy e-mail-ben jelezze mindenki, hogy akar-e szerepelni! na én a pozitív hozzászólásokat is jelentkezésnek vettem) nézzétek meg és küldjétek az anyagot!
(emlékeztetőül: http://www.headshot.hu/kecso/motorbike/motorbike.htm)
gstibb Creative Commons License 2004.01.14 0 0 197
A cbr áráért már lehet kapni egy olyan idős túraendúrót is. Nemdebár? Egyébként a KTM 950 Adventure elég süti.
Előzmény: cbr 600 (195)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.14 0 0 196
Pont az a szép, hogy mindenkinek más tetszik! Nem?
Előzmény: cbr 600 (195)
cbr 600 Creative Commons License 2004.01.14 0 0 195
Szoval vszinu,hogy en is majd kuldok anyagot mert eleg kilatastalanul allok a webeS dolgokkal!JA kulonben MAXIMALISAN egyetertek Bike-rel es Varaderoval hisz szerintem is a turaenduro a kiraly!!!!!!Isteneeeem egy Africa twin vagy egy Varadero.....almaim motorjai!A legjobbak!Az a kenyelem a megbizhatosak a nagy hatotav....Na nem nyalazom osszea billentyuzetet inkabb csak almodozom tovabb!Szoval hajra turaendurooooo!!!
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 194
Supermoto? :)
Aki nem tudja megcsinálni a saját oldalát az küldhetné magáról az anyagot! (kép e motorról, meg írjon magáról egy pár szót bemutatkozásként)Szép lassan, ha lesz időm majd csinálgatom. Ötleteket is várok!
Előzmény: BIKE-R (192)
Varadero Creative Commons License 2004.01.13 0 0 193
BIKE-R!

Szívemből szóltál!

BIKE-R Creative Commons License 2004.01.13 0 0 192
Nagyon jó lesz az oldal. Részemről a megtiszteltetés, hogy felkerülhetek rá :)))
A többiek hozzászólásait olvasva kevesen vagyunk "WEB mágusok", úgyhogy az oldal karbantartása első körben rátok, "szakikra" marad. Idővel majd mi is beletenulunk. Ha beindulunk, csak győzzed idővel és tárhellyel :)

A GSX1400 tényleg jópofa motor, de mi a véleményed a 100 LE-s túraendúrókról ? :)

Azokon is érezhető a "vízszintes szabadesés", szélvédelmük, komfortjuk megfelelő hosszabb-rövidebb túrákhoz is.

És néha az aszfaltot elhagyva talál rá az ember az igazi gyöngyszemekre :)

Előzmény: KecsŐ (190)
gstibb Creative Commons License 2004.01.13 0 0 191
Sajna hót kuka vagyok ezekhez a WEB-es dolgokhoz, de 1-2 ötletem lenne a túrákkal kapcsolatban.
Előzmény: KecsŐ (190)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 190
Ha jól értettem akkor van kedved a weboldalhoz! Meg tudod csinálni a saját oldaladat? pl legyen rejta kép a motorodról, meg írjad le magadról amit gondolsz, tegyél rá link-et az e-mail címedről ilyesmi. az egységes kinézetet majd utólag kialakítjuk megbeszélés alapján. A közhasznú információkat egy közös részen kéne majd tárolni, ahol könnyű a kacatok között keresgélni. Ezeket a dolgokat (és az előbbi meg ez is minden "tagnak" szól) elkülditek nekem e-mailben és én felteszem. Az oldalra felkerülhetnek majd a jövőben tervezett túrák terve amit a szervező állít majd össze. Majd a több felkínált lehetőség alapján könnyebb lesz dönteni hová menjünk legközelebb. Hírek rovatot is lehet csinálni, ahová a motoros események kerülnek majd fel helyszínnel és dátummal. (megosztjuk egymással az infót) És természetesen felkerülnek majd a saját túráink is. (de ilyen még nincs)
Előzmény: gstibb (189)
gstibb Creative Commons License 2004.01.13 0 0 189
Esetleg később képek is kerülhetnek föl. Ha ZZR 250-ről érdekelnek infók valakit, írjon.
Előzmény: KecsŐ (184)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 188
A fórum marad! (kicsit nem annyira könnyű ilyesmit csinálni, és ami mégnehezebb nagy látogatottságot csinálni, itt könyebben megtalálják az emberek) Nem csak a busa tetszik linkeltem be képet a saját fórumomra(MOTORBIKE asszem Te oda még nem is írtál :( ) egy turbós gsx1400-ról. Az is tetszik, csak nincs szélvédelem. Nem annyira kényelmes vele "zuhanni" :)
Előzmény: k75rt (186)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 187
ok cbr vettem! Én nem csak egy túrá weboldalra gondoltam, hanem egy általánosabbra, amivel egyrészt magunkon, másrészt másokon is segíthetünk. pl:nekem sok szívásom volt már a gépemmel, így japán belpiacos kérdésekből egészen jól ki vagyok kupálódva, Perez a motorbehozatalról érkelődött már sokat,... Az ilyen dolgokat is érdemes megosztani!?
k75rt Creative Commons License 2004.01.13 0 0 186
Tényleg jobban néz ki a mostani géped KecsÖ! A busa nem az a klasszikus szépség. A Tiéd igen.
Tavaly kétszer kaptak el a rendőrök gyorshajtásért, de nem történt azon kívül semmi, hogy különböző gumikat ajánlottak ami szerintük klasszabb a BMW-kre. Nekik is az van, és igen lelkesek az ügyben.:) :))))))))) Lehet, hogy csak szerencsém volt.
Az új weboldallal kapcsolatban pedig egy kérdés: ez az oldal azért jó, mert könnyen megtalálható, az újra költözik a fórum is, vagy az marad? Ha hülye a kérdés, bocs. (űberostobavagyokanethez)
Előzmény: KecsŐ (184)
cbr 600 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 185
Ez jo otlet es egesz pofas lehet majd az oldal ha elkezdunk turazni,es ha igazan jo turas oldalt akarunk peldat vehetnenk pl.MGP-rol mert szerintem az o oldala profi!Na szoval en benne vagyok bar nem tudom mennyire fog menni a szerkesztes de majd picsogok segitsegert ti meg segitetek!!!!!!:)))))UDv everybody!
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 184
!!!
Ami weboldalról beszéltem, elkezdtem. Itt található: http://www.headshot.hu/kecso/motorbike/motorbike.htm
Nézzétek meg 1-2 dolgot már beírtam (nem számítsatok semmi nagyra még csak 3 percet szántam rá, de láthatjátok, hogy nem a levegőbe beszélek). Mindenki írjon már (minél előbb) arra, hogy szeretne-e szerepelni az oldalon, vagy sem. A többiről majd konzultálunk!
KecsŐ
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 183
Megoldás: felhajtott rendszám + min 150 :)
Előzmény: gstibb (182)
gstibb Creative Commons License 2004.01.13 0 0 182
Szóval Busát akarsz? Azt hittem a nakedeket szereted.( Szerintem a mostani géped királyabbul néz ki):-))))))) Ha az előző évre visszatekintek nem túl "kifizetődő" a gyorshajtás. Pár feketeponttal több és pár tízezressel könnyebb lettem, hála a rend éber (Lada Nívával bokorban elbújó)őrei miatt.
Előzmény: KecsŐ (175)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.12 0 0 181
egyenesben 300, hogy hamarabb elérjük a 96 jóféle kanyart, motor letesz tengerpartra kiül csajokat, szép tájat stírol kézben Jim Beam... :)
(ez csak vicc, ill. helyesbítek, egy lehetséges alternatíva :) )
Előzmény: k75rt (180)
k75rt Creative Commons License 2004.01.12 0 0 180
Nekem jobban esik a szép táj, vagy 96 jóféle kanyar, mint 300-zal menni egyenesben. Engem nem izgat. De ettől nehogy megint beparázz "feketebárány"!:)))))))))
Előzmény: KecsŐ (179)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.12 0 0 179
Nektek nem???
Előzmény: k75rt (177)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.12 0 0 178
:)
Előzmény: k75rt (177)
k75rt Creative Commons License 2004.01.12 0 0 177
Hiányzik a "horizontális zuhanás élménye"?:))
Előzmény: KecsŐ (175)
BIKE-R Creative Commons License 2004.01.12 0 0 176
:)
Előzmény: KecsŐ (175)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.12 0 0 175
Na akkor képzeld el mi lesz ha megveszem a Hayabusa-m (sajnos ahhoz még kell 1-2-?3? év)
Előzmény: BIKE-R (174)
BIKE-R Creative Commons License 2004.01.12 0 0 174
Ne érezd magad "fekete báránynak"! :) Majd a túrák alkalmával egy kicsit te is "szelidülsz" meg egy kicsit mi is "vadulunk" :)))))

A legfontosabb, hogy együtt induljunk, érezzük magunkat nagyon jól és együtt, ÉPSÉGBEN térjünk haza.

Előzmény: KecsŐ (169)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.12 0 0 173
1-2 betartható(!!!) szabályt mi is lefektethetnénk. De azért ügyeljünk arra, hogy ne menjen a szórakozás rovására. Ha pl egy megállónál megbeszéljük, hogy 2-3-an előre mennek, egy kicsit csapatni, és itt és itt találkozunk az szerintem simán belefér az együtt motorozásba.(?)
Előzmény: k75rt (172)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!