Keresés

Részletes keresés

regina1181 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 1126

KERESEK  50 év körüli, leinformálható, gyakorlott takarítónőt két hetente kedd vagy   csütörtök délelöttre a Kispest-Lörinc  határán levő családiház rendszeres takarításához .

Jelentkezést a laszlo5211@gmail.com címre várunk.

marcsi 1954 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 1125

Vasalást vállalok a III.ker-ben! Tomsicsné        Tel:306038960

Erzso (zso) Creative Commons License 2013.01.29 0 0 1124

 

KEDVES OLVASOK!!!

  TAKARITÁST VÁLALLOK,CSALÁDOKNÁL,AKÁR BEJÁRO NŐ TENDÖKET IS!  MEGBISZHATO,RUGALMAS CSALODÁST NEM OKOZO 38 ÉVES  BUDAPESTI NŐ VAGYOK. EGYEDÜL ÉLEK,IGY MINDEN TOVÁBBI MEGBESZÉLHETÖ A MUNKÁVAL KAPCSOLATOSAN. LEIRNI MINDENT LE LEHET,IGY NEM IROK TÖBBET. GYÖZÖDJÖN MEG INKÁBB!!!  LEHET EGYMÁST KERESÜK!

HIVJON BIZALOMAL!! 06-706345842 SZ. ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!!!

ÜDV: ERZSO.

Ch4os Creative Commons License 2013.01.28 0 0 1123

Számlaképes takarítót keresek 4 emeletes, 3 lépcsőházas Zuglói társasház takarításához. Az összes szükséges eszközt, takarítószert adjuk.

Heti feladatok:

  • Hétfő és Csütörtök: Kukák ki és behordása, a kukák és azok környezetének tisztán tartása
  • Előre egyeztetett munkanapon a lépcsőházak felseprése, majd vegyszeres vizes felmosása
  • Ház előtti járda seprése
Havi feladatok:
  • Lépcsőházi korlátok tisztítása
  • Lépcsőházak pókhálózása
Féléves feladatok:
  • Nagy takarítás: korlátok, bejárati ajtók, pince ajtók, villanyóraszekrények, lépcsőházi ablakok lemosása
  • Kukák vegyszeres tisztítása, kukák külső-belső mosása, fertőtlenítése
Időszakos feladatok:
  • Lombseprés ősszel
  • Csúszásmentesítés, hó elseprése télen

Tel: 30-6522306, Sándor

kkesi Creative Commons License 2013.01.27 0 0 1122

Szép napot!

 

Olyan agglegény vagy leány lakásokat keresek, amelyekben szükség van segítségre. Kimondottan azért szűkítem erre a körre, mert 6 családom van, akiknek heti szinten segítek, így újabb családok már nem férnek bele a mindennapjaimba.

Ha te is úgy érzed, hogy rendszeresen eluralkodik a kupi és a kosz az otthonodban, hogy alig vagy képes rávenni magad arra, hogy kitakaríts, de mégis szereted a rendet, a tisztaságot, és Budapesten laksz, akkor szívesen állok rendelkezésedre. Nehogy már azért ne tudjanak felmenni hozzád a barátaid, mert olyan az otthonod, mint ha egy hurrikán söpört volna végig rajta! :)

Egyeztessünk telefonon, a számom: 06-70/621-01-26

 

Üdv,

Kriszti

Nikolett091 Creative Commons License 2013.01.25 0 0 1119

Tisztelt olvasók!

Pontos,precíz,megbízható,rugalmas fiatal lány vagyok. Vállalok Heti-Nagy takarításokat.Nagyon Kedvező (olcsó) áron Budapesten.

A takarítás mellett örömmel vigyázok gyerekekre illetve kerti munkákat is csinálok,és vasalok is.A hét minden napján egész nap elérhető vagyok.

Ha felkeltettem érdeklődésüket Kérem Írjanak.

E-mail címem:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm!

Szép Napot!

 

 

kulipinty6177 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 1118

50-es diplomás leinformálható és megbízható házaspár  vállal aprólékos, precíz rendrakást padláson, pincében,sufniban, garázsban stb.

Évek óta kertgondozással, ingatlan karbantartással, takarítással foglalkozunk, diszkrétek és pontosak vagyunk. Budapesten és környékén hívjon bizalommal és a részleteket megbeszéljük.

telefon: 06-30-499-4987

vlaci950 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 1117

Tisztelt Hirdető !

 

Érdeklődöm, hogy mennyi az órabére ?

Alkalomszerüen szeretném ha jönne takaritani, mivel van állandó takaritónőm, csak most tartósan lebetegedett.

Törökbálintra kellene jönni, 75 nm-es házat kellene rendbe tenni.

Kérem, irjon pár szót magáról. Hol lakik, hány éves, van-e tapasztalata ezen a téren.

Üdvözlettel

bodnarzs@citromail.hu

Zsuzsa

 

Előzmény: Dan620726 (1070)
Bizalom1 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 1115

 E-mail címem lemaradt. wg48@freemail.hu.

Bizalom1 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 1114

Tisztelt takarítónő keresök!

 

 Sok éve járok családokhoz, vannak stabil helyeim, de a péntekem megüresedett. Én ebből élek, nem kereset pótlás, nagyon komolyan becsülettel, végzem a munkám. Hosszabb távokban, helytállva, gyorsan, korrekten, ahogy -és amit kér, elvár. Vasalok, mosok, teregetek, bármivel megbízhat.Önálló, és kreativ vagyok. Tisztes családok adnak referenciát. Elváltam, 54 éves vagyok, bankhittellel maradtam egyedül, azt hiszem ez önmagáért beszél.Bármilyen nagytakarítást,( függöny, ablak-festés-ki-beköltözés, haláleset) hétvégére, vállalok, akár még most a péntekekre is. Itt az Index nekem már segített, köszönöm.

zzzxz Creative Commons License 2013.01.12 0 0 1113

Kedves Segítség Keresők!

 

Takarítást, vasalást vállalok elsősorban Budaörsön, Törökbálinton, Diósdon, Érden, Budapest budai oldalán.

Elérhetőségem: 70/397-5027, szepenjol@gmail.com 

Gyenis Márta Creative Commons License 2013.01.07 0 0 1112

T Hirdető !

 

Este olvastam a hírdetést, és ezuton  jelentkezem. Magamról annyit 56 éves vagyok 2012.juliusában mentem nyugdijba. 22 éves dolgoztam  a helyileg illetékes általános iskolában, mint pénzügyi előadó. Mindig ilyen pályára szerettem volna menni, ahol idősemberekkel, gyerekekkel és kutyákkal  lehettem volna kapcsolatban, de  engem a nagyszüleim neveltek fel és nagyapám  akkor ment nyugdijba, mikor én elvégeztem a 8.általános  után a gyors- és gépíró iskolát, tehát már 16 éves koromban dolgozni mentem. Tanulmányaimat   munkamellett végeztem. Sajnos maradtam  mindvégig  az adminisztrativ munkakörben, és nem lett belőlem ovónő sajnos.

Leinformálható vagyok  a Lepsényi Polgármesteri Hivatalban  a polgármester, illetve a jegyzőnőtől.

 

96 éves  koráig ápoltam  nagyanyámat , akit 92 éves korában hoztam a házamba, mert előbb nem szerette volna eladni a saját házát és szerencsére mind szellemi, mind fizikailag szinte  teljesen a haláláig rendben volt.

Nagyon szerettem a gondját viselni, addig, amig  tudott a saját lábán, de már később mikor nehéz volt a járása  tolókocsiba mindig vittem magammal. Nagyon szeretett  autózni velem.

 

Az utazás  nem jelent gondot nekem, hisz  a vasutállomás mellett lakom Lepsényben.

 

És a  kisunokámhoz,barátnőmhöz is  gyakran utazom Budapestre.

 

Várom szíves  válaszát.  Üdvözlettel:  Siket Sándorné  Gyenis Márta  Lepsény, Vasut u. 63 8132.   tel.:  22-437-093, illetve  06-30-2265956

Előzmény: drtm (1108)
eszter-sz Creative Commons License 2013.01.04 0 0 1111

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

eszter-sz Creative Commons License 2013.01.04 0 0 1110

Kedves Hirdető!

 

Kérem vegye fel velem a akapcsolatot elérhetőségeim bármelyikén!

Köszönöm.

Előzmény: drtm (1108)
Erzso (zso) Creative Commons License 2013.01.04 0 0 1109

 

KEDVES OLVASOK!!!

  TAKARITÁST VÁLALLOK,CSALÁDOKNÁL,AKÁR BEJÁRO NŐ TENDÖKET IS!  MEGBISZHATO,RUGALMAS CSALODÁST NEM OKOZO 38 ÉVES  BUDAPESTI NŐ VAGYOK. EGYEDÜL ÉLEK,IGY MINDEN TOVÁBBI MEGBESZÉLHETÖ A MUNKÁVAL KAPCSOLATOSAN. LEIRNI MINDENT LE LEHET,IGY NEM IROK TÖBBET. GYÖZÖDJÖN MEG INKÁBB!!!

HIVJON BIZALOMAL!! 06-706345842 SZ. ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!!!

ÜDV: ERZSO.

drtm Creative Commons License 2013.01.03 0 0 1108

Olyan bejárónőt keresek akire beteg édesanyám is rábizható. - orvoshoz kisérés- heti egy alkalommal,  a feladat vasalás, takaritás. CSak leinformálható, nem dohányzó jelentkezőt várok telefonszámmal.

Hosszutávra keresünk megoldást. Dél Budán, kék busz megállótól 1 percre, családtagként fogadjuk.

szerafinx Creative Commons License 2013.01.03 0 0 1107

 

Rendbe teszem, megszépítem otthonát!

 

Leinformálható, megbízható, rugalmas, gyakorlott ( 1 éves gyakorlattal rendelkező), káros szenvedélyektől mentes, munkáját igényesen, gyorsan, precízen végző 27 éves fiatal lány vagyok. (Kerepesen élek)

Heti két alkalomra keresek munkát meglévő ’családom’ mellé. Elsősorban keddi és csütörtöki napokra.

Vállalok: takarítást, mosást, vasalást, főzést igény szerint.

Szóba jöhet: Kerepes, Szilasliget, Kistarcsa, Budapest egyes kerületei.

Bérezés megegyezés szerint.

Tel: 0670 430 7971

 

Ági0626 Creative Commons License 2013.01.01 0 0 1106

Jó napot!

 

Érdeklődnék,hogy talált-e már takarítónőt,mert engem érdekelne a munka.Én is a VIII.kerületben lakom a Corvinhoz közel,34 éves vagyok,van egy 10 éves lányom,tudok főzni is.Munkadíj:700ft/óra

 

 

Köszönettel:Nagy Ágnes

Tel:06702462942

Előzmény: annadr (1097)
Dan620726 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 1105
Kedves Háziasszonyok!!!
Mindenki szereti a házi süteményeket!
Karácsonyra vállalok sütést/zserbó,lajcsi,méteres,stb.
pogácsák,sós sütemények/
Árakat emailben küldök!
Kérésre házhoz szállítással!

csapó ági Creative Commons License 2012.12.10 0 0 1104

Kedves Keresgélők!

 

Csapó Ágnes vagyok, 26 éves, 2008 év vége óta foglalkozom takarítással, kisebb megszakításokkal.

Érettségivel, gyakorlattal, tapasztalattal és ajánlólevéllel rendelkezem, szabad napjaimra keresnék további munkákat.

Egy kislányom(1,5) és egy kisfiam(3) van, egyedül nevelem őket ezért fontos lenne mihamarabb találjak kiegészítő munkát.(Gyermekeim bölcsödébe járnak.)

Vállalom az általános takarítást, nagytakarítást, pakolást, bevásárlást, főzést, sütést, mosást, teregetést, vasalást, ügyek intézését is.

Órabérben, vagy napi díjjal dolgozom: órabérem 1100ft, napidíjam 6500.-

Elsősorban hétfői, szerdai és csütörtöki napokra szeretnék munkát vállalni.(Ez esetenként egy- egy nappal eltérhet, mivel a jelenlegi egyik helyemen csak egy két nappal előre tudom meg hogy mikor kell menjek.)

Leinformálható vagyok!

Minden érdeklődést szívesen fogadok a 0630 - 5935038 - as telefonszámon!

 

Szép napot mindenkinek!

 

Előre i köszönettel:       Csapó Ági

Deák Árpád1969 Creative Commons License 2012.12.09 0 0 1103

Deák Árpádnak hívnak, 43 éves vagyok.

Takarítási munkákat vállalok, nem dohányzom, munkámat igényesen, precizen végzem, lépcsőház takarításban is van gyakorlatom.

Kérem hívjon bizalommal a részleteket megbeszéljük.

Tel: 06 20 398 0652

kalocsai bejárónő Creative Commons License 2012.12.09 0 0 1102

Tisztelt Elfoglalt Háziasszonyok!

 

Tökéletesen megbízható,leinformálható,nemdohányzó,kultúrált nő több éve meglévő családjai mellé keres egy új családot szabad kapacitása kitöltésére. Takarításban,vasalásban,egyéb házimunkákban a megbízható segítség Kalocsán!

 

Szép napot kívánok mindenkinek!

Andrea

06-20-484-3733

krisztahu Creative Commons License 2012.12.07 0 0 1101

Kedves hirdető

 

Megbizható,leinformálható 35 éves ,közelben lakó ,független nő vagyok.

Elvállalnám a lakás takaritását, ha még aktuális kérjem hivjon!

Krisztina 06 20 391 72 56

 

Előzmény: annadr (1097)
Nikolett091 Creative Commons License 2012.12.07 0 0 1100

Kedves Andrea! Olvastam a hirdetését és ezúton szeretnék jelentkezni a takarítónői munkára. Én kedvező áron dolgozom és az eddigi visszajelzések alapján pozitív válaszokat kaptam. Szeretem a rendet,tisztaságot, egyszóval oda figyelek a magam körül lévő dolgokra. Könnyen,hamar feltalálom magam.

Ha felkeltettem érdeklődését kérem jelezze. Válaszát előre is köszönöm. Szép napot!

Előzmény: berletandi (1091)
Nikolett091 Creative Commons License 2012.12.06 0 0 1099

Tisztelt olvasók!

Pontos,precíz,megbízható,rugalmas fiatal lány vagyok. Vállalok Heti-Nagy takarításokat.Nagyon Kedvező Áron Budapesten.

A takarítás mellett örömmel vigyázok gyerekekre illetve kerti munkákat is csinálok,és vasalok is.A hét minden napján egész nap elérhető vagyok.

Ha felkeltettem érdeklődésüket Kérem Írjanak.

E-mail címem:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm!

Szép Napot!

Maryenn67 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 1098

Nem dohányzó, önmagára és munkájára igényes 45 éves GYED-en lévő kismama vagyok. Szigetszentmiklós és környékén irodák, családi házak, lakások igényes, precíz takarítását vállalom. Referenciával rendelkezem. Ár megegyezés szerint.

Várom jelentkezését! T. Nóra: 06-20-324-74-64

annadr Creative Commons License 2012.12.04 0 0 1097

Takarítónőt - Bejárónőt keresek Budapestre a Corvin pláza mellé heti 1 vagy kéthetente 1 alkalommal.  Hétköznap délelőtt vagy délután.

 

Pici, 45 nm-es társasházi lakáskáról lenne szó, ahol se kert, se kutya, se macska, se gyerek, se idős.

 

A lent több hozzászólásban felsorolt előnyök mellett (amit mindenki és minden cég elmond magáról) egy órási kérésem lenne: találja fel magát! Kérem, ne nekem kelljen megmondani, hogy most, illetve a következő alkalommal mit csináljon, hanem csinálja úgy, mint otthon. Olyan házban nőttem fel, ahol bejárónő volt, ezért sosem kellett otthon takarítanom, ezért nem tudom megmondani, hogy most ezt és azt kellene megcsinálni. /Próbálkoztam, de miután elment a takarítónő, akkor láttam, hogy valami (amit nem mondtam külön) koszos maradt./ 

 

Akit érdekel kérem árajánlattal együtt írjon emailt: bejaronot_keresek@freemail.hu

Köszönöm!

eszter-sz Creative Commons License 2012.11.30 0 0 1096

Karácsonyi nagytakarítás!

 

Budapest egész területén, lakásokbn, családi házakban akár egész napos elfoglaltságban!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

almeja82 Creative Commons License 2012.11.27 0 0 1095

Üdvözlök mindenkit!

 

Egy jó hangulatú, vidám, talpraesett, megbízható fiatal nő vagyok. A mai rohanó világban fontos, hogy kiben bízik meg az ember. Mindenki próbál az életben boldogulni, így én is. Olyan családok lakásának takarítását vállalnám, ahol nincs idő a takarításra. Hétvégenként mindig ráérek.....de megoldható hétköznap is. December 15-től szabadságon leszek- mivel van főállásom-, így minden nap ráérnék.

Ha szeretne, ha egy megbízható és leinformálható hölgy le vegye ezt a terhet a válláról kérem hívjon bizalommal.

 

A telefonszámom: 0630/4237180

 

Szép napot mindenkinek!

marcsi 1954 Creative Commons License 2012.11.24 0 0 1093

Tel:306038960

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!