Keresés

Részletes keresés

eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5313

Kár hogy nem túrázol arról is dumcsizhattunk volna. A túrázást legalább annyira nem érti a környezetem mint a lyme kórom.

Előzmény: Lentesfent (5312)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5312

A szöveget előre megírom. Egér bal gombbal végighúzva kijelölöm. Aztán CTRL C, majd CTRL V-vel bemásolom. Így nem száll el.

 

A mozgás nagyon ajánlott, én csak szobakerékpározom. Egy régi fórumozó, Pozó a nagy túrázó.  De lehet mások is túráznak, csak ő jutott eszembe.

Előzmény: eva5613 (5311)
eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5311

Már írtam egy hosszút,elszállt.

Köszi bíztató soraid,igazán jólesik.Hálistennek ritkán keseredek el.Nagyon aktív életet élek.Túrázok 20-30 kmétereket,bicajozok.Edzek a jövő évi magyar zarándok út bejárására.Idén szerettem volna,de későn találtam hozzá társat,és ő felkészületlen.Kell mozognom állandóan mert ha le éllok pár napra fáj a csípőm.Nállam ízületi gyulladást okozott a lyme kór,és szerencsésnek mondhatom magam hogy "csak" ennyi bajom van mert mind 3 altörzsel fertőzött vagyok.Jól emlékszem,te mondtad hogy túrázol? A dió levelet pont ma olvastam,de már el is felejtettem,majd vissza olvasom.

Előzmény: Lentesfent (5306)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5310

Írok mindjárt emailt. Nyugi.

Előzmény: Szebetiel (5309)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5309

miert?

Előzmény: Lentesfent (5308)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5308

Lehet, tudnál Grnak-kal tapasztalatot cserélni!

Előzmény: Szebetiel (5307)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5307

En meg nem tudtam hogy lymos vagyok amikor tejet adtam. :(

Előzmény: Pötty63 (5286)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5306

Ne keseredj el! Többen vannak jól, dolgoznak, gyereket nevelnek, kirándulnak. Egyébként is az állapot fluktuál, hol jobb, hol rosszabb.

A vérképet ellenőriztetni kell! Most egyelőre nem kell szednem semmilyen antibiót sem.
Szódabikarbónát én is sűrűn használom.

Próbálom élni az életem és nem állandóan a betegségekre gondolni. Ez nem jelenti azt, hogy nem megyek el a szükséges kontrollokra. Már nem kutatok újabbnál- újabb tanulmányok, betegtörténeteket, külföldi tanulmányok után, attól az én életem nem lesz könnyebb, vagy jobb.

Általános recept nincs, nem szabad semmit sem túlzásba vinni. Nem szabad össze-visszakapkodni, mindenbe beleugorni. Konzultálj az orvosoddal, ha bármi probléma lenne.

Gyuri bácsinak lehet levelet írni. Lyme-ra a diólevelet ajánlja - emlékezetem szerint. Mikauti leírta itt a fórumon, hogyan kell használni. Szebetiel szerint nagyon jó, neki bevált.  

A gyógynövényeket sem szabad túlzásba vinni, mindent csak a megfelelő ideig és adagban, megbeszélve az illetékes szakemberrel.


Üdv.: Lentesfent

Előzmény: eva5613 (5304)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5305

A Diflucan is lehet különlegesség benne.

Anita egyszer írt róla és a cikket is feltette ,hogy egy lyme kóros orvos avval gyógyította magát.

eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5304

Köszi a segítséged,2011 12 14 nél tartok.Amikor te feltetted Szebetiel sikertörténetét. A lúgosítás engem is érdekelne.De nem méregdrága csodaszerekkel szeretnék lúgosítani.Jut eszembe a bükki füves ember Gyuri bácsi mondja legjobb lúgosító a szódabikarbóna.

Most egy kis erőre kaptam e gyógyulás hallatán,sokszor elmegy a kedvem mindentől amikor örökké csak a rosszat olvasom.Már arra is gondoltam jobb lenne nem olvasni.

Előzmény: Lentesfent (5301)
eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5303

Igen,szedtem

3x500mg naponta,3x100mg doxycyclin,3x500mgTinidazol naponta mindegyik,és 10 hétig

Előzmény: boxerkutya (5300)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5302

Látod, ezt a fáradtságot nem veszik sokan, hogy visszaolvassanak, pedig megérné. Nagyon sok jó hozzászólás van. Alternatív utak is, nem csak gyógyszerek. Rengeteg tapasztalat gyűlt össze!

Előzmény: Lentesfent (5301)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5301

Amelyik oldalra akarsz menni, arra kattintasz az egér balgombjával, jelen esetben a 86.oldalra katt.

Azt is megteheted, ha valamely fórumtag összes addigi hozzászólását szeretnéd egyszerre látni, akkor a nicknévre katt,
utána jobb oldalt fent hozzászólások topikonként és a kijelölt fórumtag összes addigi írása megjelenik egyszerre.

Előzmény: eva5613 (5299)
boxerkutya Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5300

A különlegesség a cyprofloxacine nevű gyógyszerben lehet. Te is szeded ezt ?

Előzmény: eva5613 (5299)
eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5299

Szia Lentesfent!

Látom fent vagy. Most olvasom vissza 2001től,a 87 oldalon járok.Tudnál segíteni hogy kell egyszerűen rá menni az oldalakra? Én ötösével tudok előre hátra lépegetni.Köszi.

Előzmény: Lentesfent (5297)
eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5298

Valóban így van,nem mindenkinek bírná a mája,epéje,veséje,na és a pénztárcája.Maga a gyógyszer nem kerűlt többe mint az Esztó dr nő által javasoltak,hanem a kiegészítő terápia.Én is kihagytam ezt azt,amit nem biztos hogy jól tettem.Most meg próbálok mindent megvenni,és meg enni.Nekem már nincs "neveletlen"gyerekem és hitelem /van átlagos nyugdíjam/.így kicsit könnyebb.Nagyon bízok ebben a kezelésben.

Előzmény: Lentesfent (5294)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5297

A biológiai terápiáról azt hallottam, sokan szeretnének hozzájutni, de sokaknak nem sikerül, mert különféle feltételeknek kell megfelelni előbb. Jókat hallottam magáról biol. -i terápiáról, személyes tapasztalatom nincs, lyme-mal együtt nem tudom hogyan hat.

Reumatológiai betegségekkel kapcsolatban olvastam a biológiai terápiáról, talán a reumatológiai topikon, vagy az autoimmun fórumon. Etnát kérdezd meg, az említett topikok valamelyikében.

Előzmény: Bohus123456 (5295)
eva5613 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5296

Igen,Ő.Csak 1 kezelésen vagyok túl,de határozottan jobban érzem magam.Júli közepétől kezdem a másodikat, már nállam van a javaslat,úgy látom még keményebb lesz.

Előzmény: boxerkutya (5293)
Bohus123456 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5295

Helló,

Tudtok olyan emberről aki szedett biológiaia gyógyszert és lyme-ja volt?

Úgy néz ki jövő hét végétől humirát fogok kapni és kiváncsi vagyok hogy mennyire hozta elő a borreliát....

 

Előzmény: Lentesfent (5294)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5294

Eagle 2012.01.29-én már közzétette ezt a Bozsik dr általi protokollt a 4350 és a 4351-es hsz-ekben. Köszönet érte.

 

Szerintem bármelyik protokoll előfeltétele a  megfelelő máj- és veseműködés is, a kontrollok lehetősége is a gyógyszer szedése közben is és az anyagiak.  Nem mindenki tudja bevállalni sajnos a mellékhatások miatt sem.

 

 

Előzmény: boxerkutya (5293)
boxerkutya Creative Commons License 2012.06.11 0 0 5293

Ki kezel így ? Ez a protokoll Bózsik doktorra utal.

Előzmény: eva5613 (5292)
eva5613 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5292

Köszi az infót.Nem kell kérdeznem az Ibolyát,nagyon kíváncsi vagyok rá. Ami a protokolt illeti,engem hasonló képen kezelnek.Sajnos nem tudom elolvasni,nem tudok angolul,de a gyógyszereket és a lyme kór kiegészítő kezelését felismerem.

Előzmény: Törölt nick (5291)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5291

AFFZELI LYME ! The Combined antibiotic treatment can be suggested against Lyme borreliosis for 8-10 weeks:

There are three leading antibiotics in one type of our Combined antibiotics shedules:

 

I.

Minocycline 5x50 mg and if it will be tolerated 3 x 100 mg/day, please do not
take it by empty stomach, because of the extreme absorption of the minocycline

Doxycycline 3x100 mg, if minocycline can not buy

 

During the whole period together with the following antibiotics

II.

Ciprofloxacine 3x500 mg.

 or

 2 x 250 mg and 1x500 mg in the evening for a month,

the other possibility

Ofloxacine 2x200 mg the remained time. Next important drug

III.

Tinidazole 3 x 500 mg/day during the whole treatment,

very rarely thereis some incompetence when instead of Tinidazole

the other possibility

Plaquenile/Quensyl 2x200 mg the remained time

and

in all occasions after finishing the complete treatment continuously for 3-6 months to destroy all
Gemma(the spore-like structure) completely.

 

The following should be also considered for the safety of the Combined antibiotic treatment:

Protexin 1-2 x one capsule or more to prevent candidiasis

silver colloid five times

Diflucan if it is necessary 2x100 mg/week

Hepabene, Cholagogum, Sylimarine 3x1 capsules or the suggested/day

Vitanax PX4 3x2 capsules/day, this should be continue for several months

HumanGammaglobulin I.V. ~50 mg/bodyweight, twice-thrice occasions can be proposed, OR 2,0 ml
i.m. ! weekly depending on the clinical symptoms.

Supplementation of Vitamins and minerals and trace elements are very important.

See FSF-schedule.

The philosophy and practice of the combined antibiotic treatment of Lyme borreliosis chronica was published
in OrvHetil 2002, 143:1223-1224. I propose to study Burrascano, J.J. treatment schedule: Lyme Disease in Conn's
Current Therapy 1997, 1:140-143.

Shortly: Application of fluoroquinolone and minocycline at the same time raises the efficiency of them up to hundred
times in comparison to the mono-therapeutic effects of them alone. In addition to this synergistic effect, the penetration
to the intracellular space of minocycline alone is five times more than that of doxycycline. With other words
minocycline+ciprofloxacine are fivehundred times more effective than doxycycline is alone.

– The direct effect of Tinidazole on Gemma was proved in vitro experiments by Brorson & Brorson
(International Microbiol (2004) 7:139–142). I may propose beside multivitamins the Vitamin C and Béres’s drops 2x40
drops after breakfast and lunch. Please take concentrate on the recultivation of the GIT when the treatment close to be
ending.

Some authors suggest to be taken Lauricidin for both to helping the innate immunity and keeping away pathogenic
bacteria and helping the fight with viruses.http://secure.lauricidin.com/catalog/medcm/retail/L0101.html

 

 



Remélem látjátok, hogy miben különbözik a gyógyszerelés!

Gyógyulást mindenkinek.

Üdv .

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5290

LYME GARINNI!

IDEGRENDSZERI PROBLÉMA! The Combined antibiotic treatment can be suggested against Lyme borreliosis for 8-10 weeks:

There are three leading antibiotics in one type of our Combined antibiotics shedules:

 

I.

Amoxicilline 3x2000 mg with the following during the same time

Ceftriaxone 1x2000 mg IV in 20-50 ml for 4 weeks, then

Retardillin 1x2 ME i.m./ 2-3 times a week for the remaining 4 weeks.

Ceftriaxone alone, but in combination 2x2000 mg IV in 20-50 ml for 4 weeks, and

followed with the abovementioned Amoxicilline and/or Retardilline for another 4-6-8 weeks

 

During the whole period together with the following antibiotics

II.

Ciprofloxacine 3x500 mg.

 or

 2 x 250 mg and 1x500 mg in the evening for a month,

the other possibility

Ofloxacine 2x200 mg the remained time. Next important drug

III.

Tinidazole 3 x 500 mg/day during the whole treatment,

very rarely there is some incompetence when instead of Tinidazole

the other possibility

Plaquenile/Quensyl 2x200 mg the remained time

and

in all occasions after finishing the complete treatment continuously for 3-6 months to destroy all
Gemma(the spore-like structure) completely.

 

The following should be also considered for the safety of the Combined antibiotic treatment:

Protexin 1-2 x one capsule or more to prevent candidiasis

silver colloid five times

Diflucan if it is necessary 2x100 mg/week

Hepabene, Cholagogum, Sylimarine 3x1 capsules or the suggested/day

Vitanax PX4 3x2 capsules/day, this should be continue for several months

HumanGammaglobulin I.V. ~50-100mg/bodyweight, twice-thrice occasions can be proposed, OR 2,0
ml i.m. ! weekly depending on the clinical symptoms.

Supplementation of Vitamins and minerals and trace elements are very important.

See FSF-schedule.

The philosophy and practice of the combined antibiotic treatment of Lyme borreliosis chronica was published
in OrvHetil 2002, 143:1223-1224. I propose to study Burrascano, J.J. treatment schedule: Lyme Disease in Conn's
Current Therapy 1997, 1:140-143.

Shortly: Application of fluoroquinolone and any kind of penicillin and its derivatives at the same time raises the efficiency
of them up to ten times in comparison to the mono-therapeutic effects of penicillins alone.

– The direct effect of Tinidazole and formerly Plaquenile/Quensyl on Gemma was proved in vitro experiments
by Brorson & Brorson (International Microbiol (2004) 7:139–142). I may propose beside multivitamins the Vitamin C and
Béres’s drops 2x40 drops after breakfast and lunch. Please take concentrate on the recultivation of the GIT when the
treatment close to be ending with probiotics in larger dosages and frequently.

Some authors suggest to be taken Lauricidin for both to helping the innate immunity and keeping away pathogenic
bacteria and helping the fight with viruses. http://secure.lauricidin.com/catalog/medcm/retail/L0101.html

Please draw attention to the resting time(!) and drinking more fluid to wash out the bacterial debris, which is
very important especially ont the days of its supportation with sauna.

 



Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5289

Régebbről olvasom a fórumot, eddig nem kívántam szólni.

Találtam egy protokollt amit lehet használlni lyme kór ellen.

AZ egyik az afzelli amire gyógyszerek vannak, a másik a garinni.

Én is érintett vagyok lyme ügyben sajnos.

EHHEZ A PROTOKOLLHOZ FEL KELL NŐNI!

KÜLÖN RÉSZEKBEN KÜLDÖM EL HOGY ÁTLÁTHATÓBB LEGYEN.

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5288

Sziasztok fórumozók!

Pötty63 üzeni, hogy elkészült a második tv felvétel is ami juniús 13-án ECHO TV -n kerül vetítésre 16 óra 30 -kor a MOZAIKBAN.

Egy hétre rá ismétlés.

Köszi .

kilitipapa Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5287

+ lett a véreredményem!

Pötty63 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5286

Szia Szebetiel!!!Figyelj:Vérbel van a Spiroheta..nos az anyatejet a vér képzi..ezzel nem írok ujat..Mindenkinek az egyéni jó szívére bízzák-hogy betegen ne adjon vért..illetve anyatejet sem..Senki nem fogja anyatejben konkrétan keresni a lyme kórt...És nem is igen kimutatható..Friss fertőzött anyákkal-kismamákkal van gond főleg..A krónikus lyme betegeket-elvileg ugyebár kezelik..kezelni illenék..Nos a hosszú távú-periódikus kezelés..esélyt ad rá-elvileg ne fertőzzük a babákat..De semmi nem 100%-sajnos...

Ebben az orvostudomány is kevés infóval rendelkezik...remélhetjük-van rá esély,nem adódik át..Viszont:NEM ÍRTHATÓ KI A SPIROHETA anyatejből..hisz hosszú távon nem forralható..Sőt-ujabb kutatás bizonyítja-a tartós tejeknek nevezett tejek minden 1 literében..eddig 700 db gennykeltő baktérium volt..Európa ezt nem engedi..így mindössze ezt annyira tudták vissza szorítani..minden liter tejben ma már 300-400 db gennykeltő baktérium van..Még azokat a tejeket sem tudják sterilizálni..Hogyan kerül a tehén tejbe a sok gennykeltő baci:Ugy hogy nagy tenyészetben vannak a tehenek-géppel fejik őket-és állandó tőgy gyulladásuk van..ezért pedig gyógyszerezik őket..nos ezeket az antibiotikum maradványokat is isszuk a bolti tejjel együtt...És bizony..nem lehet sterillé tenni a tehén tejet sem..Candida-tudjátok-épp azért tilos a bélbetegeknek-és candidásoknak is tej-és tejtermék ivás..Az anyatejet pedig nemigazán lehet spirohetára tesztelni..tehát marad az-hogy aki tudja lyme beteg,ne adjon tejet le..zárja ki az esélyét megfertőzzön más babát..

Sajnos tudjátok amikor a vért is leveszik-van 1 stenderd alap-amikre vizsgálják a vért pl kötelezően..hát az aztán nincs közte...

Senki ne bántsa önmagát..nincs értelme..mind anyák-a legjobbat akarunk babáinknak..nem tehet róla senki pl eddig nem tudta részletesen ezen dolgokat,pont ezért próbál az ember nyilvánosságot kapni!

Kedves Mindannyiótok:Junius 6-án felvették rólam a 2. riportot is..Nagyon sok minden kimaradt belőle..ha akarjátok..és van rá igény-minden amit már tudok-hogy ki lesz véve filmből..ide leírom-ha kéritek..(DE NEM AAROM RÁTOK erőszakolni..

Szeretettel:Ibolya.

Előzmény: Szebetiel (5285)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5285

Ibolya, szoval akkor a kronikus lyme nem viheto at szoptatassal? En 4 evig szoptattam. Meg tejet is adtam, ott csak kiderult volna nem? Iszonyat nagy sterilitast kellett csapni a tej korul, ami ertheto is, es mindet bevizsgaltak.

 

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5284

Kedves Katidevi...Elég szomorú az én tapasztalatom..ami alapján..ilyen átkozott biztosan állítom...

Ha elég annyi..hogy a SAJÁT GYERMEKEM AZ OKULÓ PÉLDA..ELÉG???????????????Méhlepény által fertőződnek a babák a terhesség alatt!!A szoptatás..illetve az anyatejjel való fertőződés..egy ujabb állomás..DE AZT IS ÍRTAM:A KEZELETTLEN..FRISS FERTŐZŐDÉS VIHETŐ ÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És mivel..nekünk éppen most vannak ezirányú tapasztalataink..engedtessék meg az állítás forma...sajnos!!!

Ha vissza olvasnának az emberek..több édesanya elkeserítő sorait olvasnák...mennyien szültek vagy fertőzött csecsemőt..vagy vitték át a spirochetákat a tejjel a babába..

Épp ezen irányú gondok miatt is tartottam fontosnak-az előadás tartását..Mert az embereknek nem elég a mások kárán tanulniuk...jó ha a saját kárukon tanulnak..sokan abból sem..

Kivánom..ussza meg mindenki szerencsésen a baba várás..és szoptatást fertőzés átadás mentesen!!

Írtam..az én gyermekem...sok-sok éven át volt intenzíven kezelve..és mégis..biztos az életben a halál!!Más semmi ebben az életben..És marad a várakozás..és a minden benne lehet a pakliban..Sajnos..Csak a remény..a meguszásra..(BABA LEVÁLASZTÁS....valóban..örüljünk..ha nincs olyan tragédia az életünkben-ami azonnali elválasztást eredményez..nekem volt annó..)De három gyermeket szoptattam..és a legkisebbet 4 évig...

A viccet soha nem használtam életemben betegséggel kapcsolatban..könyvem kéziratában sem tettem!!

Tudjátok mi a legborzalmasabb a lyme fertőzésnél is...??Amikor azért aggódik Anya-Apa-Nagyszülők:Gyermekem..unokám..szülés során elszenvedett majdnem halálos kimenetelű szülésben kapott több egység vér-és plazma után..nem lesz-e AID-s es..Hepatitises...parazita fertőzőtt..stb...Ez a legfőbb katasztrófa életünkben..Hát erről is lesz tapasztalatom..a fene esne bele..

És ne jöjjön senki a degenerált szürt vér szöveggel..

EMBEREK:ABLAK PERIÓDUS!!!!!!Leveszik a vért..és nem mutatható még ki a fertőzés..mi megkapjuk..és bennünk pozitivitás..kialakul-ha mégis fertőzött volt a vér..

És ne reagáljam tul..Minde futunk az életünkért..mi akaik transzfuzión átestünk...Ennyi!!!

Szeretettel:Ibolya

 

 

Szeretettel üzenem mindanniyótoknak:Kivánok mindenkinek sok erőt..jobban létet!!Holnap jön le a TV-stáb,ujabb riportot forgatni rólam...

Jól vagyok-és irgalmatlan mennyiségű munkán vagyok tul..ölellek Titeket!!!!!

Szeretettel:Ibolya

Előzmény: Katidevi (5281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!