Keresés

Részletes keresés

k75rt Creative Commons License 2004.01.20 0 0 258
Egyszer két napot együtt motoroztam egy debreceni barátommal, akinek Virago 1100-a van, és nem mondanám, hogy különösen lemaradt volna.:)))) Klasszul mennek azok!
Előzmény: vitger (256)
k75rt Creative Commons License 2004.01.20 0 0 257
Remek terv! Szépen kidolgozott! Nekem a nyár második fele hosszabb időre már nem jó, a munkán szezonális jellege miatt. Kár.:-((
Előzmény: zzr (255)
vitger Creative Commons License 2004.01.20 0 0 256
Udv Mindenkinek!
II TDI ne szorakozzal, motoroknal nincs kor, ahogy a Virago-knal sem... meg a noknel... Szoval, 99-tol en is negy evig nyomtam egy amerikai piaci 82-es Virago 920-ast itt New Yorkban. Nagyon szerettem! Valtasul tavaly osszel kistestverere ujitottam, egy 750-es 96-os piros-feher Viragora, de sajnos gondjaim akadtak a porlasztoval, van benne egy jegyzetlen muanyag allo alkatresz, ami eltort. Sehol nem jutok hozza, nincs gyari szama se, stb. Igy kenytelen leszek majd szerezni hasznalt karbokat (250$ korul kezdodnek sajna). Ha valakinek volna otlete az uggyel kapcsolatban, erdekelne...Bar sajnos raer a dolog, jelenleg kb minusz 15-20 fokos atlaghomersekletekkel kuzdunk, plusz fel meter ho mindenutt... plusz ami furcs itt, hogy agyon sozzak az utakat, tehat ha nincs ho akkor is hofeher minden, igy meg ha felengedne a homerseklet, akkor se mereszkednek ki, mert szarra mar mindent :0(

Kecsonek gratula a website-hoz, alkalomadtan majd en is kuldenek egy-ket kepet, meg van ket komolyabb turam is egy 95-os Transalp nyergeben ('98 Horvatorszag-Szlovenia es '99 Eszak-Olaszorszag). Azota itt nyomom az USA-ban, de csak egy-ket napos turakra erek ra, es sajnos nem az izgalmas nyugaton, hanem itt a relativ uncsi eszak-keleten... Mindenesetre, ha erdekelne valakit info az itteni motorozasrol, szivesen megosztom, amit igy negy es fel ev alatt osszegyujtottem!
Jovore, remenyeim szerint pedig mar en is csatlakoznek hozzatok a turakon egy Varadero, vagy Africa Twin nyergeben... Istenem! De szep is lenne!
Motoros udvozlettel Mindenkinek innen a hidegbol!

Előzmény: II.TDI (250)
zzr Creative Commons License 2004.01.20 0 0 255
All: talán már mindenki olvasta a júniusi szlovák túratervet. Vélemények?

Kecső: Az oldal egyre pofásabb, most már nyugodtan mondhatjuk : IGAZI MOTOROS HONLAP. :-)

KecsŐ Creative Commons License 2004.01.20 0 0 254
Na végre túl vagyok a szennyen (optimalizálás), már csak a tavaszt várom ! :)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.20 0 0 253
Frissült az oldal!
k75rt Creative Commons License 2004.01.20 0 0 252
Láttam egy űberklassz skacot 1200 GSX-el a szakadó hóban! Nem egykönnyen adja fel!
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.20 0 0 251
Üdvözöllek, közöttünk! :)
Olvassad a fórumot, és szerintem értesülsz minden tervezett dologról. Még mi is csak reménykedünk abban, hogy az itt beszélt tervezgetett közös túrák tényleg megvalósulnak. Bár szerintem ezek egyetlen akadálya jelen pillanatban az időjárás.

KecsŐ

Előzmény: II.TDI (250)
II.TDI Creative Commons License 2004.01.20 0 0 250
Sziasztok! Bocs' de nem tudom megváltoztatni a nevemet (nem fogadja el a jelszómat) szóval nagyon szeretnék hozzátok tartozni egy kis közös gurulás erjéig, csak a bibi az, hogy a motorom olyan öreguras (mint lassan én is vagyok, csak nem érzem) - XV 1100 YAMAHA VIRAGO, persze azért tud az menni is. Ja annyi, hogy budapesti vagyok és azért ma is gurultam egy picit...
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.19 0 0 249
Meeenjünk már motorozni, menjünk ki a világból.....szétszakad az agyam a tanulástól! Csak az utat a sebességet, és a lóerőt alarom érzékelni!!! Teljesen kész vagyok!
k75rt Creative Commons License 2004.01.19 0 0 248
Csá!

Nos... hát a moci nem épp diesel, de szerintem is édi a képen a felirat! Sorban álltam a benzinkúton KRK szigeten tavaly nyáron. Ott készült. Megírtam a gépem jellemrajzát, és röppen is a KecsŐnek amint rendbejön a Freemail.

Előzmény: gstibb (245)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.19 0 0 247
egyébként elég jó :)
Előzmény: gstibb (245)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.19 0 0 246
holnap kiteszem amit küldtél
Előzmény: gstibb (245)
gstibb Creative Commons License 2004.01.19 0 0 245
k75rt! A képpel kapcsolatban: hány lityi gázolajat eszik százon? Jól gyorsul a dízel bömös?:-))))))))))))
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.19 0 0 244
Fenn van gstibb bemutatkozása
zzr Creative Commons License 2004.01.18 0 0 243

Nem teljesen saját forrás, több ember össz véleményét olvashatod benne. De az igaz, hogy jól össze van szedve, sok tapasztalat rejlik a sorokban.
Kecső: Alakul az oldal, egyre jobb a menü része is. És látom, hogy a tartalom is egyre bővül, csak így tovább!

Előzmény: k75rt (241)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.18 0 0 242
hiányoltátok a tolalbike szerű menünt, nézzétek meg az én oldalamat a www.headshot.hu-ról könnyen eltaláltok oda. majd valami ilyesmi lesz
k75rt Creative Commons License 2004.01.18 0 0 241
Kutya!

Amit a "fontos tudnivalók" című írásodban közreadtál, összeszedett, rendszerező, következetes agyra vall. Gratulálok!

BIKE-R Creative Commons License 2004.01.18 0 0 240
CBR600!

Köszi az elismerő véleményt a mociról. Nagyon jól eső érzés, hogy - a visszajelzések alapján - nem választottam rosszul. Az a kevéske tapasztalatot, amit eddig szereztem leírom. Gondoltam, hogy nem privátba, hátha másnak is csinálok egy kis kedvet a túraendúrókhoz, vagy éppen a BMW F650-hez :)

Szóval. Első találkozásom a BMW-vel a nászút alkalmával Mallorcán esett meg, és azután, hogy előző nap egy sérült Suzuki XF650 Freewinddel töltöttük a napot.

Ami nagyon megfogott:
- az ülés alatti tankja miatt hihetetlenül jól lehet vele kanyarogni, teletankkal a Freewind kicsit "fejnehéz" volt.
- injektoros motor lévén nagyon alacsony fogyasztás (4,5-5l , két személy és az utvonalat már láttátok :) ), ez a Freewindnél 5-6 l között volt.
- 50 LE-s révén nagyon dinamikus, bár a Rotax motor 3-4000 fordulat között kicsit kopogós, de meg lehet szokni.
- kényelmes, hosszú távon két személlyel is gond nélkül elül rajta az ember akár 300 km-t is, ráadásul egy tankkal is elmegy annyit :)
- Fékek jók, bár túrára felpakoltan nem volt alkalmam kipróbálni (csak hátizsák + 1 személy)

Ami nem annyira tetszett (mert ugye az éremnek két oldala van):
- a kötelező szervize a BMW szakszervizben 50 000 Ft. Ez egy japán géphez képest legalább a duplája. Az én motoromat az előző gazdája csak 1000 -es szervizre vitte és utánna maga szervizelte. Azt hiszem, nekem is igy kell tennem :)
- Magas ár (az új motor alapára: 2 150 000 Ft, nos ennyiért sok más motort lehet kapni, viszont használtan is tartja az árát). Még annyit hozzátennék, hogy németországban is baromi drága, behozni valszinüleg nem érdemes :(
- Hiányolom a benzinszint jelzőt, csak vészlámpa van, ha már fogytán az üzemanyag
- Szokatlan még, hogy az indexkapcsoló nem áll annyira kézre, mint egy japán motoron, de hozzá lehet szokni. Szintén megszokás kérdése, hogy nem indul "pöccre".

A pontosság kedvéért mindezt 2 motor használata és összesen 700 km megtétele után írom. Vagyis ez még nem egy 25000 km-es tartósteszt eredménye :)

Bocs, ha egy kicsit hosszúra sikeredett.
Remélem, sikerült egy kicsit felcsigázni az érdeklődést.

A további tapasztalatokat igyekszem webes formában KecsŐ oldalán közzétenni, és ezúton is köszönöm neki, hogy ilyen jól kézben tartja az oldalt. Szuper!!!!

Előzmény: cbr 600 (238)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.18 0 0 239
Ja igen pont erről írtam, hogy saját tapasztalatok 1-1 adott modellről. Ilyenek is kellenének az oldalra. Ha BIKE-R ír valamit az F650-ről, szívesen kiteszem.
Előzmény: cbr 600 (238)
cbr 600 Creative Commons License 2004.01.18 0 0 238
Hat a gep tenlyleg megy mint allat,mivel a sebring dob meg ad neki par lovat es szamomra telleg fantasztikus a gyorsulas es az elerheto vegsebesseg is!A veget meg nem probaltam ki mert nem volt megfelelo utszakasz de kettonk alatt mar ment 215-ot ora szerint:))))))))Na az KIRALY volt es szetrohogtem az agyam(meg ha lenne is)a sisak alatt!Egyebkent az okosok azt mondjak240-245 a vege!

BIKE-R!
Szoval az a angy helyzet,hogy nekm pedig a te geped jon be de nagyonnn!Tegnap mikor meglattam az oldalon a kepeket rogton beleszerettem!Vszinu szamomra sokkal celszerubb es megfelelobb lenne mint a cbr!Na nem panaszkodom tenyleg elgedett vagyok csak vegul egy turaenduronal szeretnek kilyukadni es ez most nagyon bejon!Komolyan:tegnap mar utana is neztem a mobile.de-n,hogy mennyiert mennek a gepek es haat rengeteg elado van!Ha van idod es nem terhellek le irhatnal a geprol es,hogy mennyire vagy megelegedve mert szivesen olvasnek rola!Irhatsz akar e-mailt is!

Egyebkent a tura engem is erdekel es szivesen mennek Pecs kornyekere mert legalabb 3evig jartunk Orfure nyaralni es nagyon gyonyoru a taj,mellesleg ott kielhettem akkor mar erosen viragzo motormaniamat mert rengeteg gepet lattunk es ez meg mindig az emlekezetemben el!KEcso szuper lesz az olda es majd irok magamrol is csak legyen idom!NA udv es mielobbi tavasz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KecsŐ Creative Commons License 2004.01.18 0 0 237
Küldjek egy kiló sót? :) Nem is tudtam, hogy arrafelé ez ilyen problémát jelent :) (bocs de ezt nem tudtam kihagyni)
Valsz. érdekel a túra... de ki tudja mi lesz még addig. Ha tudsz küldj egy bővebb tájékoztatót, és kiteszem az oldalra!
Előzmény: k75rt (235)
BIKE-R Creative Commons License 2004.01.18 0 0 236
Hi k75rt!

Március 12-15 között mi barátainkkal egy szlovákiai hosszú hétvégét tervezünk, ráadásul kocsival. Sajnos nekünk -egyelőre- nem jó az időpont, de ha ez mégsem jönne össze, akkor megyünk. Erről mindenképp értesíteni fogunk.

CBR 600!
Nagyon szuper a gép. Régebben nekem is tetszett a CBR600-1000, de mint azt a bemutatkozó oldalam is tükrözi, a kedvencek sűrűn változnak :)

Előzmény: k75rt (235)
k75rt Creative Commons License 2004.01.18 0 0 235
CSÁ!
Teljes döbbenet, hogy mennyire megindult az oldal! Sóhoz sem jutok! Üdv az Újaknak!
Tegnap egy csomó gépet láttam haladni! Megbolydult a nép a 10 fokra ami Pécsen volt. felújításon van a hátsó teleszkópom, úgyhogy csak láttam, de jól esett. Márciusra tervezhetjük az első összejövetelt! Ha a Tisztelt egybegyülteknek megfelel, Március 13-14 szombat-vasárnap a baranyai túrára, akkor elkezdem lezsírozni. Visszajelzést kérek!
Üdv!
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.18 0 0 234
ok megkaptam mindjárt kinn lesz (fasza kis gép gondolom megy is mint állat :) )
Előzmény: cbr 600 (233)
cbr 600 Creative Commons License 2004.01.17 0 0 233
Na hala istennek elmentek a kepek!!!!Udv Kecso!
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.17 0 0 232
ez most bonyolult, mert egy csomóból megajánlott jegyem van, de azokon kívül mégy egyet sem csináltam meg...
Előzmény: BIKE-R (231)
BIKE-R Creative Commons License 2004.01.17 0 0 231
:)

Még mindig a vizsgák?

Előzmény: KecsŐ (230)
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.17 0 0 230
már a ... kivan a tanulással, ezért pihenés képpen alkottam:
KecsŐ Creative Commons License 2004.01.17 0 0 229
fenn van (Hírek)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!