Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5397

Szerintem menj lakoshoz mert ő szereti a friss fertőzötteket, vagy hivd fel telefonon

Diagnózis .hu és infektologiára görgess le és megtalálod Lakos dokit és tedd fel a kérdést neki és megválaszolja 1-2 napon belül.

Lakosnak van honlapja is keresd a gugliba .

Előzmény: gabiko10 (5396)
gabiko10 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5396

Sziasztok! Szeretnék némi segítséget kérni. 4 hete találtam magamban egy kullancsot, azóta tenyérnyi a folt a lábamon. Sajnos tuti, hogy Lyme, annyira típusos a folt. Vérvételre 2 hét múlva mennék, az Istenhegyire. Dr. Esztohoz szeptemberre kaptam időpontot. Attól félek, hogy kifutok a korai stádiumban való kezelés lehetőségéből. Lakihoz, Lászlóba nem megyek, olvasgattam a fórumot. Nem tudtok még valakit Bp.-en aki esetleg gyorsabb lenne? ( Eszto féle módszerrel). Vagy ez még nem nagy időveszteség és várjak Dr. Esztóra? ( 15-16 hét kb. ) Köszönöm, ha válaszoltok, bocs, hogy hosszú lett.

boxerkutya Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5395

Valóban nem szükséges vele foglalkozni, ha nincs tünet, viszont jó tudni hogy mit kell majd akkor tenni ,ha esetleg évek múltán egy vírusfertőzés,vagy bármilyen védőoltás után neurológiai tünetekkel beidul a lyme betegség. Ekkor viszont azonnal antibiotikum, és nem hagyni hogy az orvosok autoimmun betegség irányába tereljenek!

Előzmény: Törölt nick (5393)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5394
Most inkabb te valaszolj, van-e valamid a lyme kor ellen. Azert nem fogok mindent leirni ide. Max privatban, ha adsz elerhetoseget.
Előzmény: Törölt nick (5385)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5393

Küldtem mailt neked arra a címre amivel ide regisztráltál.

 

Előzmény: Sign (5392)
Sign Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5392

Na, akkor kicsit megnyugodtam, köszi az infót!

Nekem éveken át be volt dagadva a térdem hetekre, de kb. ilyen focilabda nagyságúra. Egy ideig azt hittem, hogy a régi térdműtéttől van, de aztán a másik lábamon is jelentkezett a tünet és ez már gyanús lett! :)

Volt sok más tünetem is, de csak 1-2 hónapja derült ki, hogy a borrelia miatt van. Három hete szedem a tetralysal-tinidazol kombinációt, senkinek nem kívánom a hatásait! :)

És veled mi a helyzet?

Előzmény: Törölt nick (5391)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5391

Neked ha az Igm -ed VOLT pozítiv vagy pozitv az akut fertőzésre utal, tehát hosszantartó , perzisztáló fertőzés.

A Tesód jobb helyzetben van , de lehet neki is majd egy -két év múlva pozitív a lelete , de amint írtam ha nincs tünet nem kell foglalkozni vele.

GYŐZZE le az immunrendszer, hisz eddig is azt tette.

MÁST nem tudok mondani róla.

Neked vannak tüneteid?

Szedsz gyógyszert ?

Üdv.

Előzmény: Sign (5390)
Sign Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5390

Köszi a választ! Miben más ez, mint az én papírom, ahol a bal oldali 8-as, 4-es és 3-mas volt pozitív? Jobb neki?

Előzmény: Törölt nick (5389)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5389

Szia!

A testvéred lelete azt jelenti , hogy átesett a fertőzésen, ha nincs tünete nem kell foglakozni vele.

Ha bele élitek magatokat a lyme kórba és elkezdtek antibiotikumot enni akkor lehet rosszabb lesz.

Ez csak az én véleményem: magyarországon 1 millió ember lehet lyme kóros .

Ha erős az immunja akkor hajrá.

Kérdezzétek meg Esztót ,hogy mit javasol, de szerintem semmit ha nincs tünet.

Előzmény: Sign (5388)
Sign Creative Commons License 2012.06.19 0 0 5388

Sziasztok, ez lett a testvérem eredménye tegnap:

Most akkor ez is Lyme-kór?? :(

 

eagle0514 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 5387

Az izotopos vizsgalat a csontdaganat miatt lesz?

Előzmény: eagle0514 (5386)
eagle0514 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 5386

Xinitta,

 

Nem semmi amit irsz!

Nagyon szoritok, hogy az EMG ne mutasson ki tul nagy bajt! Remelem nem lesz tul komoly a diagnozis.

Előzmény: Törölt nick (5363)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.18 0 0 5384
A jra diagnozis az biztos, ez a 3. Shub, viszont most nem igen sikerul elnyomni-ez a baj, meg a 3. Adag roactemraval sem. +egyeb tunetek: alvaszavar, izomrangas, remeges, latas-hallas ,anomaliak'. Bar egy reszet gyogyszer is okzhatja.
Előzmény: Törölt nick (5383)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.17 0 0 5382
Meg nincs lelet ezügyben, JRA kezelés folyik egyelőre.
Előzmény: Törölt nick (5381)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.17 0 0 5380
Nem tudom, csak sejtem hogy ez lehet a gond, bizonyos tünetekböl.
Előzmény: Törölt nick (5379)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.17 0 0 5378
Akkor most van valami spéci cucc borreliosis ellen vagy nincs? Konkrétan honnan lehet megtudni? A honlap nem túl részletes ezügyben.
Előzmény: Törölt nick (5377)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.17 0 0 5376
Érdekelne a dolog, ha meg aktuális, a honlapot megnéztem de nem lettem okosabb.
Előzmény: Törölt nick (5372)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5375
Üdv! Tehát a borreliosis is gyógyítható, csak készítmények kombinációt kell alkalmazni, ugye?
Előzmény: Törölt nick (5373)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5374

Lymekorellen már sejtem mivel foglalkozol , de nem irom le.

Hagylak hogy oszd meg a tapasztalataidat mással ,mert van annyi emberség benned ,hogy egyszer majd ugy is leirod .

SZÉPEN haladsz afelé hogy megadd magad, mert a soraidból ezt szedtem ki.

Üdv

Előzmény: Törölt nick (5373)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5371
Ez gyógyít valahogy?hogy?
Előzmény: Törölt nick (5370)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5370

Je !

ArcturusX Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5369
Üdv, ez a geopr----t készítmény lenne például?
Előzmény: Törölt nick (5368)
Csilla007 Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5367

Na akkor megirja végre nekünk hogy mivel gyogyitsuk a lyme-ot???  Ha nem troll akkor mi akadályozza ebben???

Előzmény: Törölt nick (5366)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5365

Kedves Troll, 

 

eletemben nem kaptam hepa oltast. SM tuneteim voltak a lyme kortol, ujrafertozodtem. Elofordul. Csak vizet iszom, kokuszolaj (mesterseges marhasagot nem), tengeri so, ha nagyon muszaj, bar a ven kecske tobbet nyalogatja. Az alga kiment a divatbol a zeolit javara Dr Klinghardt szerint, aki nem troll. Jo ejszakat:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (5364)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5363

atszoktam az amcsi facebook lyme oldalra, nagyon kedvesek es rengeteg az info, foleg alternativ cuccokrol. 

sokkal szemelyesebb, nincsenek trollok, paros labbal rugjak ki oket:) 

 

holnap kezdem a hatodik honapot a cowdenbol, de szerintem nalam az igazi kulonbseget a kinai jelenti, szurkal minden heten :) azt mondta, most mar baratkozzam meg a tuivel:) na persze... 

 

a korzetim elkuldott EMG-re, megint elojott az SM/ ALS szoveggel (25 doboz bepakolasa utan mentem hozza es nemigen mukodott a kezem, a kinai szerint herx) 

 

egyebkent minden jo, ma pl francia nyelvvizsgan voltam, mult heten lekonyveltem 35 millio eurot a munkahelyemen (nem lehet felrekonyvelni sajna:)), a heten este 8ig bent porogtem. Annyira normalisnak tunik minden, nem hiszem el. 

 

Dieta maradt, semmi cukor, gluten vagy tejtermek

 

ja, voltam pesten egy egs (esg?) nevu vizsgalaton, lehet ra kupont venni a neten, erdekes dolgokat mutatott ki. A tudom/ szivem gyulladasban van a vesem miatt, amit a gluten general. Elvileg savas is vagyok. Mutatta a vese es a majfunkciot is, ott az eredmeny nem pontos a tobbi lelettel osszehasonlitva, de valoban azok az ertekek magasak, amiket a gep kiirt. Az osszes nyirokmirigyem gyulladasban van, azt is mutatta a gep. (Ott laknak a bacik elvileg, egy tavalyi kutatasban olvastam) A paromnak csak annyi jott ki, hogy passziv dohanyos (szulei)

 

Lehet, hogy feldobom a patkot, 2 het mulva derul csak ki az izotopos vizsgalaton. Meglatjuk...szoval nekem mar mas is jatszik, de ugy tunik, a lyme kontroll alatt van. Kopp - kopp

 

Te jol vagy? :) 

Előzmény: eagle0514 (5362)
eagle0514 Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5362

Szia Anita, hogy vagy mostanaban?

Mar reg nem voltal itt! A blogodhoz sajnos nincs hozzaferesem :( igy nem tudom, hogy haladsz a gyogyulasban. A cowden mar letelt? Segitett valamit?

Előzmény: Törölt nick (5361)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5361

sziasztok, 

pesten leszek 25-en, ha vkit erdekel. Nem tudom, hogy erzem majd magam az EMG utan, de hatha jol :) vhol a Liszt Ferenc ter kornyeken lesz a szalloda

Anita

 

Ki hogy van?:) 

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5360

EZT nekem írtad?

Előzmény: Törölt nick (5359)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5358

Azon filózom , hogy mivel én sokmindent kipróbáltam már mi maradhat le a listáról amivel te foglakozol kedves barátom.

Estére meg lesz az anyag igérem , mert a net az nem titokzatos .

Rengeteg természetgyógyászati szert próbáltam, homeopátiát, ganoderma gombát, lenkei vitaminokat, forever cuccokat.

Ja és van egy pár természetgyógyász ismerősöm már és hidd el nem nehéz felkutatni a palettát.

ÜDV .

Előzmény: Törölt nick (5357)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5356

Troll, mert folyamatosan provokál.
Csak egy megoldás van: nem reagálni, nem válaszolni.
Ha válaszoltok a kérdéseire, soha nem szabadultok meg tőle, örök vendég lesz. Ha ezt akarjátok, a fórum le fog fagyni (mint ahogy lefagytak a többi fórumok is). Így nem tudtok egymásnak segíteni.

 

 

 

"Trollnak nevezzük az internetes közösségben azokat a fórumrombolókat, akik sértő, kihívó hozzászólásokkal igyekeznek provokálni fórumozó társaikat, kommenteiket mintegy csaliként használva arra, hogy hálójukba áldozatokat szerezzenek. Jellemzően abban lelik örömüket, ha a közösség tagjai között viszályt szíthatnak, ha véget nem érő veszekedéseikhez partnert találnak. Ezen konfrontálódások vége az esetek többségében személyeskedésbe, sértegetésbe fullad."

 

 

 

Szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy parttalan vitákból álljon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!