Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.03 0 0 47
Hm. Na mindegy :)

Előzmény: Ternuska2 (46)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.09.02 0 0 46
Sajnos nem tudom. Igen kezdő netező vagyok, ill.tudatlan.Sok segitséget kaptam doctor-c-től.
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.01 0 0 45
Értem :)
Azt nem tudod, hogyan lehet itt az adatlaphoz képet betenni?


Előzmény: Ternuska2 (44)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.09.01 0 0 44

Ez ebben az esetben nem igy van.

Beszélgettünk a Betlesről és jöttek a képek. Aztán meg úgy gondoltam, hogy azokat rekom ide akik még nálam bejönnek. Ez a topik mindenről szólhat, csevejről és kedvencekről, vagy akár élményekről. :-))))

Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.01 0 0 43
Te jó ég, máris suli. Fölkeltem fél hatkor az évnyitó miatt. És minden reggel ez lesz :-(
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.31 0 0 42
Na de micsodát? Azt hittem, olyan képet kell betenni mindig, ami az előzőről eszembe jutott :)
Előzmény: Ternuska2 (41)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 41
Nem tudom, még segítséggel sem.
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.30 0 0 40
Előzmény: Ternuska2 (39)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 39
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.30 0 0 38
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 37
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.28 0 0 36
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.28 0 0 35
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.27 0 0 34
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 33
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.26 0 0 32
Előzmény: Ternuska2 (31)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 31
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 30

Köszönöm a kérdést, most szomorú napjaim vannak mert elvesztettem egy rokonomat, akit holnap búcsúztatunk.

 

de azért van egy kis örömöm is, mert az 5 éves lányunokám teljesen bele van zúgva a Bon-bon eggyüttesbe, és a balcsinál koncerten is voltak. A lányom videóra vette az egészet.Bemutatta az unokámat a Szolnoki Péternek.A kislány könnyei hullottak a megilletődéstől, és nem sírt, mint a gyerekek általában, hanem el volt varázsolva.

Pláne még kapott egy puszit is.

 

Most jöttem haza tőlük, és meg kellett néznem a vid.felvételt.

 

Egyéb fontos most nincs.:-))

Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.25 0 0 29
Tényleg, ha valakinek kell valamilyen Beatles-dal, csak írjon! :)
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.25 0 0 28
Újra itt :)
Bedöglött nálam fönn a net, és várni kell, míg megcsinálják, mostanában mindig a közös gépnél vagyok :(
Viszont megszereztem azóta az összes Beatles-dalt! Már sokmindenkinek megígértem, hogy írok All Of Beatles MP3-at, most már meg is teszem.
Veled mi a helyzet?
Előzmény: Ternuska2 (27)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 27

Üdvözlet Nektek!!

 

Kedvesek vagytok, hogy írtatok. Az én megitélésem szerint 45. évtől seniorok az emberek. De valóban a belső érzés az ami számit. Tulajdonképpen, már valahol leírtam,hogy én lelkem mélyén nem akarok megöregedni, és nem is érzem magam annak. A seinorok még nem öregek,de megfelelő tapasztalattal rendelkeznek.

Már nem tinik, legfeljebb antik bakfisok.

Előzmény: DUJITLI (26)
DUJITLI Creative Commons License 2005.08.15 0 0 26
Szia Ternuska! :)))
Megtaláltalak, bár én nem vagyok szingli. Azért figyelek...:)))
DN3 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 25
Szia Ternuska! :-)

Egyetértek Caipivel, ne hangsúlyozd a korodat, hacsak nem kimondottan öregkori nyavalyákról kívánsz társalogni. :-) Amúgy, tudtommal, a nők többsége nem is igazán szereti, ha emlékeztetik évei számára, és talán ez az oka, hogy nehezen vállalják, hogy ők bizony már senior singlik. Egyáltalán, Te milyen kortól számítasz valakit, (férfit vagy nőt) seniornak? Mert szerintem ezt úgy 55-60 fölött mondhatjuk, alatta a középkorú a helyes jelző az én véleményem szerint. Sőt igazából az, hogy singli, a 30-tól 55-ig tartó életkornak a sajátsága lehet szerintem.
Előzmény: Caipi (24)
Caipi Creative Commons License 2005.08.15 0 0 24

Na ne mondd, hogy rossz vagyok...:-)

De bár egyedülálló vagyok, azért 41 évesen seniornak még nem titulálom magam...

Szerintem Te se tedd, tudod, a benső kora számít.

Előzmény: Ternuska2 (23)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.13 0 0 23

Nagyon vágyodnék egy cica után, de mindég velük haltam én is. Tudod Ő szabad volt. Nem szobacicus. És mindég minden cicámmal beszélgettünk. Elmondok egy esetet a Dezső cicámról. Valahol belefeküdt nyáron egy olvadó szurokba. Hazajött és a hűvös szobában a szőnyegre akart leheveredni. De még időben észrevettem a két csimbókot a bundáján és rászóltam: hogy nézel ki, milyen a ruhád?? Erre Ő beleharapott a csomóba és tövestől kitépte mind akettőt. Csak a fehér bőre marad utána. Rám nézett olyan szemrehányón, hogy még ma sem felejtettem el, és kiment.

Csak másnap jött elő. Ez kilenc éve történt. De volt még egy pár eset, ami az értelmüket magas szinten bizonyitja. Szerettem Őket és viszont szerettek, pedig szigorú szabályok voltak,Ők elfogadták.

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.13 0 0 22
Uhh, ez rossz dolog. Az én első cicámat pedig valószínűleg elvitte valaki, mert egyik este nem jött vissza, és nem igazán szokott kóborolni. Viszont kisgyerekek gyakran vitték el a sarokig, tehát úgy néz ki, valaki ezúttal messzebbre vitte :(
Ő, akit itt látsz, most fog megvakulni a fél szemére, mert húgom barátnőjétől elkapta a kötőhártya-gyulladást, az pedig átment hályogba. Úgyhogy szép a szeme, csak nem lát vele. Remélem, a másikkal fog látni. De akármilyen szörnyű is, hogy félig vak, én ugyanúgy szeretem, és ő egy házi cica, tehát túl fogja élni.
Előzmény: Ternuska2 (21)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 21

Tüneményes a cicád.Ami látszik belőle az nagyon hasonlit az én Artúr cicámhoz, akit

tavaly megmérgeztek. Sajnos ez erre felé valakinek a perverziója, hogy a cicákkal ezt műveli.Azóta nincs cicám, mert ez nem az első eset volt. Már 4 cicámat temettem el.

 

 

 

Örülök az ajándékaidnak és sok boldog születésnapot kivánok minden jóval.

 

 

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 20
A cicám

Ez csak próba, hogy tudok-e képet betenni. Ő a cicám, Paul McCartney. De lány.
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.12 0 0 19

Hétfőn lesz a szülinapom, kaptam már rá előre öt Beatles CD-t, meg egy Beatles-könyvet, és kedden kapok még egy számítógépet is. Sajátot. Ez azért vicces, mert különben nincs is pénzünk :)
És a szülinapom után pár nappal lesz a tv-ben egy Stephen King-film, a Tortúra. Ez azért jó, mert az egyik kedvenc íróm, és imádom a könyvet, amiből a film készült. Állítólag még jó is lett.

Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.08 0 0 18

A ma élő klasszikusokat mind szeretem.Úm. Omega,Metró. Illés,Benkó dixiland, stb.

Akiknek szép a dallamvilága. A keményebb nem annyira. A komoly változata Bach.

Az áll az én szívemhez közel. Akomorabb müveivel feltudom oldani a feszültségeimet.

De még a külf. egyyüttesekből toppon vannak Gibb fivérek, a Beatles is , van tőlük CD-mis.

Előzmény: Törölt nick (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!