Keresés

Részletes keresés

GIGAMATRAC (X) 2024.01.04 0 0 14796

Kedves RhdCelica03,

 

Köszönjük szépen a visszajelzéseket. Örülünk, hogy sikerült megtalálni a megfelelő matrcot.

 

A választott termékröl a leírás jelenleg feltöltés alatt van, de az üzlettel felvesszük a kapcsolatot és minden információt elküldenek Önnek mail-en. A kollégáink keresni fogják Önt.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: RHDCelica03 (14795)
RHDCelica03 Creative Commons License 2024.01.03 0 0 14795

Hello,

 

Megvolt a latogatas, a minket fogado uriember nagyon segitokesz volt!

 

A fo problema az volt, hogy nekem minden matrac kenyelmes volt!

Szerencsere vittem felesegem es o megmondta, hogy mi a jo nekem! (Gondolom nos topictarsak tudjak mirol beszelek!;)

 

A nyertes a Craft Cosy nevu matrac lett. (Kedves Gigamatrac, az oldalon nem talalom a leirasat, tudna segiteni?)

 

Ami kellemetlen, hogy 160as meretben nincs raktaron, szoval 6-8 het a szallitas.

Ami pozitivum, hogy addig is kaptam kolcson Onoktol egy fedomatracot, amivel tul tudom elni a varakozast!

 

Szallitas utan majd irom a gyakorlati tapasztalatot a matracrol!

 

 

Előzmény: GIGAMATRAC (14792)
RHDCelica03 Creative Commons License 2024.01.03 0 0 14794

Koszonom a tippet!

Előzmény: Alváskultúra (14793)
Alváskultúra (X) 2024.01.02 0 0 14793

Szia,

 

hátha segít. Sok esetben nem is érdemes kidobni a régi kárpitos ágyakat, hiszen ezeknek a váz része még meg volt csinálva rendesen, a fekvőfelület kis barkács képességgel azonban simán cserélhetőre alakítható.

 

https://alvaskultura.blogspot.com/2013/05/karpitos-agyak-kidobjam-felujitsam.html

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: RHDCelica03 (14789)
GIGAMATRAC (X) 2024.01.01 0 0 14792

Kedves RhdCelica03,

 

Várjuk Önöket az üzletünkbe. 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

Előzmény: RHDCelica03 (14791)
RHDCelica03 Creative Commons License 2023.12.31 0 0 14791

Koszonom a segitseget, szerdan megyek probalni!

Előzmény: GIGAMATRAC (14790)
GIGAMATRAC (X) 2023.12.31 0 0 14790

Kedves RHDCelica03,

 

Köszönettel vettük a bizalmat.

 

Az alátámasztásra (ágyrács), a tökéletes megoldás a fix alap, lényeg, hogy minél nagyobb legyen az alátámasztás, ennek minimum: 70%-nak kell lenni, ha teli lap az sem gond, de érdemes néhány lyuk fúrással a szellőzést biztosítani. 

 

A budapesti üzletünk is nyitva lesz szerdán, ahol segítünk a megfelelő matrac választásában, sok matrac van kiállítva (kb 100 matracot lehet próbálni), ezért szoktuk javasolni, hogy a próba, próba és próba ami nagyban hozzásegít a jó választáshoz.

 

Amiatt, hogy sokat ülünk a matracon, mindenképp egy erősebb matracot javasolt választani, főleg a magasabb testsúly miatt, ez számokba annyit jelent, hogy a testsúlyunk 70%-a lesz az ami nyomja a matracot. Ezért is van az, hogy a pl. egy kanapéágy sohasem lesz annyira kényelmes, mint egy általunk választott matrac.

 

Amennyiben, ezeknek a feltételeknek meg kell felelni, ezeket a típusokat ajánljuk a figyelmébe:

Ceriflex Levander Vákuummatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Gumotex Diamond Queen Mono kemény matrac, Gumotex matrac, extra kemény habmatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

A fenti matracok alapvetően kemények, magas a terhelhetőségük, de mindenképp, ahogy írtuk a próba és a kényelem az elsődleges szempont.

 

Igen a készletek, hogy van-e vagy sem, ez lesz az érdekes kérdés, de mindenre van megoldásunk...

 

Természetesen a szállításban is segítünk amennyiben szükséges illetve várni kell a választott termékre, a költsége sok esetben díjmentes, erről a pontos típus választásakor tudunk bővebb információt adni. Amennyiben azonnali megoldás szükséges, akkor a cserematrac lehetőségét szoktuk felajánlani, ami egy ingyenes szolgáltatásunk, kérjük ezt is tessék fontolóra venni, ha választásra kerül a sor és amennyiben várni kell a rendelésére.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

 

Előzmény: RHDCelica03 (14789)
RHDCelica03 Creative Commons License 2023.12.30 0 0 14789

Udv a Topiclakoknak,

 

Az altalam kb 4 eve hasznalt (valojaban szerintem 20+ eves rugos karpitozott) fekhely idaig is nagyon kemeny volt, de valami miatt par honapja olyan szinten el kezdett zavarni, hogy folyamatos izuleti fajdalmaim vannak es nem tudom rajta kialudni magam!

Szoval ideje matracot venni... Eppen epitkezes kozepen vagyunk, szoval az uj agy megvetele csak kb egy ev mulva aktualis, addig vagy csak a regire rateve, vagy a regirol a fekvofeluletet leveve, ala pedig valami racsozatot barkacsolva hasznalnank.

En nemsokkal 100kg alatt vagyok, asszony 50kg alatt. Osszebujva alszunk, ugyhogy a ket kulonbozo oldalu matrac nem jatszik.

Az agyon sok idot toltunk a fej resznel ulve/hattamlanak dolve tvzes es egyeb okokbol.

A 160as szelessegen kivul kb ennyit tudok, szuksegem lenne hozzaerto segitsegre!

Szerda del korul leszunk Budapesten es jo lenne olyan matrac, amit csomagtartoban haza is tudnank egybol vinni.

Van valaki, aki bevallal minket? (A kerdes foleg a topicot sokban segito ket kereskedesnek szol:)

WiZARD Creative Commons License 2023.12.13 0 0 14788

köszi a válaszokat

Alváskultúra (X) 2023.12.12 0 0 14787

Szia WiZard,

 

az Optimo annak idején hideghab matracokban volt erős. Persze anno ez a piac még nem volt ennyire fejlett, így a Dunlopillo (Németország), Optimo (Ausztria) jelentették kb. a csúcsot a hideghab (HR) matracok között. Azóta sem Dunlopillo sem Optimo nem nagyon található sehol. A jó hír, hogy a magyar piac is rámozdult időközben a HR matracokra, így több hazai vállalkozás is jelen van ilyen termékekkel (általában azért nem találhatók ezek a termékek máshol, mert ezek matracok egyes vállalkozások sajátmárkás termékei.) 

 

Ugye elsők között léptünk mi is a habmatrac piacra, olyan 15 éve kezdtük kb. a Signum matracokkal (azóta is forgalomban van:-) és a HR piac bővülésére elsőként kínáltunk HR termékeket a Signum matracok tovább gondolt típusaival. Persze lehet venni sok-sok százezer forintért is HR matracokat -de miért fizetnénk többet, mint indokolt?:-)  

 

Amennyiben továbbra is 7 zónás HR matracban gondolkodunk, úgy egészen biztos vagyok benne, hogy kategóriájában a NEVEON habból készülő  HR Luxury matracnál nehezen talál jobb ár-érték arányú terméket az ember a mai magyar piacon. Persze csak ha kényelmes Nektek.

 

Ugye a puding próbája az evés, össze kell szedni a szóba jöhető termékeket és lehetőség szerint végig kell próbálni őket, összehasonlítani magasságot, alapanyagot, kialakítást, árat, kényelmet és kiválasztani a Nektek legmegfelelőbbet...

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

 

 

 

Előzmény: WiZARD (14785)
GIGAMATRAC (X) 2023.12.11 0 0 14786

Kedves Wizard,

 

A megjelölt árkategóriában egy ellenőrizhető, patinás márka is beszerezhető, a rugós kategóriából, persze a kényelem mindenek előtt.

Természetesen a szívem haza húz, de egy olyan márkát javaslok, ami megbízható, ellenőrizhető és bizonyított a magán illetve a hotel szektorban is. 

 

A Sealy márka 1881 óta létező márka, alapvetően, hozza az elvárható szintet, az alábbiakban pedig láthatja a kínálatot:

Gyorskeresés - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

A márkán belül pedig az alábbi típust ajánlom a figyelmébe:

Sealy Vermont matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Amennyiben a matracot ki is szeretné próbálni, a bemutatótermeinkben állunk a rendelkezésére:

- Üzleteink: Kapcsolat: GigaMatrac matrac szüzletekek - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: WiZARD (14785)
WiZARD Creative Commons License 2023.12.11 0 0 14785

Sziasztok!

 

200x200as matracot keresek, ~5 éve vettük az előzőt, akkor egy hideghab Optimo (pontos típust nem tudom) volt a befutó, elégedettek vagyunk vele, csak az kisebb ágyra volt.

 

Mivel ezt szerettük ezért úgy indultam hogy hideghab matracot nézzünk, de hogy mit, és esetleg zsákrugós jobb választás-e?

 

Matrackirálynál próbáltunk egy "Pollux HR" nevű matracot, ami 24 cm magas, ráfeküdve megfelelőnek tűnt, de neten sehol semmit nem találok róla, azt se tudom ki a gyártó...

Matrackuckóban egy 22cm "Air HD Premium" matracot néztünk, amiről szintén sehol semmit nem találok.

 

Árban hasonló a kettő, ~400-450 körül. Melyiket lehet érdemes választani a kettő közül? Vagy esetleg mit ajánlanátok amit érdemes megnézni?

 

Előre is köszönök minden választ.

Alváskultúra (X) 2023.12.10 0 0 14784

Szia,

 

az ugrott be a gyerekekkel kapcsolatban, mint régen amikor szingli volt az ember és a másik oldal sűrűbben cserélődött, akkor sem lehetett mindenkinek megfelelni (legalábbis matrac-ügyileg). Én első sorban magamra figyelnék, hogy nekem mi a legjobb, aztán ha panaszkodnak, még mindig lehet lépni valamit...

 

Javasolni konkrét terméket nem lenne jó ötlet. A személyes tanácsadás, a matracok próbálgatása sokszor meglepő eredményeket hoz. Sajna nem olyan egyszerű ez, hogy magasság/testsúly/életkor és akkor neked ez a matrac jó lesz. Kicsit mint a cipő. Csak ugye matracból csak egyet használunk...

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Zero00 (14782)
Zero00 Creative Commons License 2023.12.10 0 0 14783

Van javaslat is amit ezek alapján tudnál ajánlani?

Előzmény: Alváskultúra (14781)
Zero00 Creative Commons License 2023.12.10 0 0 14782

Kedves László!

 

Az ágy magas támlás, 38cm a magassága a széleknek. Jelenlegi matracra kiülve, már lesüpped annyira, hogy az ágyból felkelés "nyűgös"

Igen, gondolkodtam a zsákrugós kivitelekbe. 

Ami még képbe jön, az a gyerekeink hazajövetele (még akkor is ha ez tényleg időszaki) amikor ők alszanak ott, tehát nekem a komfortosabb jobbnak tűnik, de ők meg szeretik a keményet, nem egyszerű. 

Erre az esetre fedőmatrac nekik?

Előzmény: Alváskultúra (14781)
Alváskultúra (X) 2023.12.10 0 0 14781

Szia Zero00,

 

mindenek előtt érdemes egy-két dolgot átgondolni. Kezdjük a matrac magasságával, itt három-négy szempont lenne (bővebb infó itt: Milyen matracot vegyek?):

 

- ha túl vastag (magas) a matrac, akkor fennáll a veszély, hogy otromba módon kitakarja a fejvéget (ikeás ágyak nem a magas fejvégeikről híresek: Malm, stb)

- ha nem alég vastag (magas) a matrac, akkor 100 kg mellett gyorsabb minőségromlás lép majd fel

- (persze nem sértő módon) senior ágyaknál fontos az ülési magasság. Ha túl alacsony-nehéz felállni. Ha túl magas, akkor fel-le kell pipiskedni róla. Az optimális matrac fekvőmagasság kb. a térdhajlat 5 cm

- ha az ágyoldal felső éléhez képest a matrac nem magasabb legalább 7-8 centivel (persze ez a matrac keménységétől is függ), akkor leülésnél nyomni fogja a combot az ágyoldal felső éle. Nem kellemes:-)

 

Az alapanyag. Ebben nem tudok segíteni. Hab, memory, zsákrugó. Kb ez a felhozatal (persze több száz termékkel kategóriánként...) Tekintettel, hogy 14 centit süllyed a matrac a keretben, így két lehetőség lenne: vagy megemeli az ember a rácstartó léceket és a középosztót és akkor egy jó minőségű hideghab matrac a maga 20-23 centijével már komfortos lehet. A másik, hogy elengedjük a habmatracokat és a táskarugós matracokra fókuszálunk, amelyek már alapból is vastagabbak a habmatracoknál. 

 

Persze mindenképpen érdemes arra megfelelő hozzáértéssel bíró üzletekben próbálni, próbálni, próbálni.

 

Egy utolsó nagyon fontos tanács: Magyarországon mindenki kemény matracot szeretne majd neked eladni és a vásárlók is általában a kemény matracokat keresik jobban (persze egyre több a felvilágosult kivétel). Az 5. X után az ember már vágyik a megfelelő komfortra, kényelemre; amúgyis lassan csodaszámba megy ha az ember fia nyugodtan átalussza az éjszakát. Oldalt fekve a csípőízületek már sokkal érzékenyebbek, jellemzően már előfordulnak gerinc- hátpanaszok, szóval én egy kellemesen lágy felső komfortréteggel ellátott, ugyanakkor megfelelő határozott alátámasztást nyújtó zsákrugós matracban gondolkodnék.

 

De persze a puding próbája az evés:-)

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Zero00 (14780)
Zero00 Creative Commons License 2023.12.09 0 0 14780

Üdv

 

Tanácsot szeretnék kérni

Adott egy ikea-s ágy, 160x200x14cm befogadó mérettel

100kg körüli testsúlyra keresek matracot, csípő és hátfájással (6.x környékén már)

A másik fontos dolog, hogy ne kelljen már 2-3 évenként másikat venni, mert gödrös lesz, mint lölö apuci útjai. 

Milyen alternatívák lennének, most az árat ne nézzük, majd ha látom őket, szelektálok :)

Köszönöm

Pizo_S70 Creative Commons License 2023.11.27 -1 0 14779

Köszi  mégegyszer!

Előzmény: Alváskultúra (14778)
Alváskultúra (X) 2023.11.27 -1 0 14778

Szia Pizo,

 

de jó ilyet olvasni:-)) Általában nem jönnek visszajelzések a matracvásárlások után, pedig a következő matrackeresőknek az ilyen információk lennének a leghasznosabbak.

 

Köszi szépen, használjátok továbbra is egészséggel!

 

Üdvözlettel,

 

Pálinkás LÁszló

Előzmény: Pizo_S70 (14776)
GIGAMATRAC (X) 2023.11.26 -1 0 14777

Tisztet Pizo_S70,

 

Köszönjük a bejegyzését. 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Pizo_S70 (14776)
Pizo_S70 Creative Commons License 2023.11.26 -1 1 14776

Sziasztok!

 

Hátha valakinek segítség a választásban:

 

2016-ban és 2017-ben vásároltam 2db Relaxx Signum Dual Medium és 1db Relaxx Signum Dual Hard matracot.

Azóta folyamatosan használjuk, de egyik matracon sincs nyoma kifekvésnek.

Szerintünk nagyon kényelmesek.

 

(Ja és nincs semmiféle kapcsolatom, érdekeltségem sem Pálinkás Lászlóval, sem a Matracguruval!) 

GIGAMATRAC (X) 2023.11.11 0 0 14775

Tisztelt Feketecsako,

 

Testsúlyra mind a két típus megfelelő amit küldtünk Önnek.

A matrac magassága nem ágykeret inkább személy függő, a saját kritériumok határozzák meg, melyiket tesszük bele. Szakmai szempontok egyiket sem zárják ki.

 

A zsákrugós kivitelekből is tudunk ízelítőt adni, de itt már erősen ajánlott a matrac próbája:

Ergo Cozy Thermo - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Az üzleteinkben közel 100 féle matrac próbálható, ezért mindenképp javasoljuk a személyes megbeszélést.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: feketecsako (14774)
feketecsako Creative Commons License 2023.11.11 0 0 14774

Tisztelt Gigamatrac!

Köszönöm a választ, azt elfelejtettem említeni, hogy a testsúlyunk 70kg ill. 85kg. Az ágykeret megvan (Ikea MALM), azt hirtelen nem találtam meg, hogy milyen vastag matracot javasolnak bele, de biztos, hogy min. 20cm.

Köszönöm az ajánlásokat, a zsákrugót sem zárom ki egyébként.

Előzmény: GIGAMATRAC (14773)
GIGAMATRAC (X) 2023.11.11 0 0 14773

Tisztelt Feketecsako,

 

Az opciók figyelembevételével a hideghab matracokat javasoljuk, ezek közül már egy magasabb minőség/teherbírás is szóba kerülhet. A minőség a hideghabok esetén a kg/m3 arány és a vastagság mérvadó lesz, itt érdemes a 30 kg/m3 sűrűség vagy a felettit, illetve a 20 cm vagy magasabb matracokat nézni. 

Amennyiben a zsákrugót, mint alternatívát nézzük, ott szintén a műszaki adatok lesznek a mérvadók, rugó magassága, ezek erőssége, habok összetétele, és az előbbiek együttes vastagsága, de mindenképp egy magasabb árkategória jellemző, hasonló opciókat figyelembe véve.

 

Nézzünk néhány terméket:

Ceriflex Wool Extra Vákuummatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Ceriflex Levander Vákuummatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Ahogy említette a matrac próbája egy fontos tényező a megfelelő választás miatt, ezeket az üzleteinkben is próbálni tudja, az alábbi helyeken:

Kapcsolat: GigaMatrac matrac szüzletekek - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: feketecsako (14772)
feketecsako Creative Commons License 2023.11.10 0 0 14772

Tisztelt Szakértők!

Az alábbi paraméterek szerint kérem, ajánljanak matrac típusokat:

- méret: 160x200

- keménység: extra kemény (ez szubjektív, de nem tudom máshogy megfogalmazni, keményebb, feszes érzést kedveljük).

- árkategória max. 180.000Ft (de inkább lehet kevesebb is, Ikeában néztük a VESTERÖY matracot, az nem rossz, ha nem találunk mást, akkor az lesz VESTERÖY Zsákrugós matrac, extra kemény/világoskék, 160x200 cm - IKEA)

- lehetőleg kipróbálható mintaboltban (előny, ha Szegeden vagy Kecskeméten is lehet, de ha csak Budapest, az is megoldható)

- Edenred kártyával lehessen fizetni

 

Köszönöm a segítséget előre is.

 

(utolsó nyaraláson egy apartmanban nagyon jót aludtunk egy kemény matracon, mondom lehúzom a matracvédő sarkát, hogy megtudjam a címkéről, mi is ez, nekem ez kell! Dobtam egy hátast, amikor megláttam, hogy "Dreamzone". Annyit tudok, hogy ez a JYSK matraca, onnan pedig utoljára vennék, valahogy nem bízok bennük, 25 év gari ide vagy oda... de ez annyira jó volt, hogy mondom ennek utánajárok. Hát kiderült, hogy egy csomó féle Dreamzone van, én azt hittem, ez a modell neve, de nem, van vagy 10 féle Dreamzone, szóval nem jutottam előrébb, nincs meg melyik volt az. Voltunk is bent próbálni, de nem találtuk meg az alapján)

Alváskultúra (X) 2023.10.26 -1 0 14771

Szia Egon1111,

 

ha valamiről sok a panasz, több egymástól független felületen is több rosszat olvas, mint jót, akkor lehet hogy érdemes elgondolkodni a választáson. Minden vállalkozásnak vannak panaszos vásárlói, ez sajna elkerülhetetlen -a mérték nem mindegy viszont. Persze egészen biztos, hogy sok elégedett vásárlói is van ezeken a helyeken, szóval akár még kockáztatni is megéri. Vagy nem. De ezt ugye nem tudjuk előre. 

 

Szerencsés választást kívánok,

 

üdv,

 

Pálinkás László

Előzmény: egon1111 (14769)
GIGAMATRAC (X) 2023.10.22 -1 0 14770

Tisztelt egon1111,

 

A garancia kérdése mindenhol egy kényes téma, de úgy látjuk, hogy tiszta víz van a pohárban, a jogszabályok egy mederbe sodorták az ügyintézést, vannak termékek azoknak értékei, melyek meghatározzák az években mért jótállást (nem szavatosságot, kérjük nem összetéveszteni), a továbbiakban pedig vannak önként vállalt jótállások és szavatosságok, de ez egy külön cikk lenne mi a különbség, mindenképp maradjunk a jótállásnál. Ez egy meghatározott időn belül a Vásárlónak, amennyiben javítható javítják, de általában matracok esetén ezeket cserélni szokták a gyártók, amikor a jótállási esemény bekövetkezik.

 

Mi kereskedők szeretjük a biztonságot, olyan gyártókkal dolgozni, akik szintén szolgáltatást nyújtanak, amiket a Vásárlók tovább élvezhetnek.

 

Magyar gyártók közül ajánljuk a figyelmébe a  Rottex termékeit:

Rottex TR-18 EVOLUTION táskarugós exkluzív matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

Rottex TR-EX EVOLUTION táskarugós exkluzív matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

És nagyon sok import termék közül is érdemes választani, mindenképp érdemes előtte tájékozódni, de ami szerintünk a legfontosabb, hogy legyen a terméknek gazdája, magyarul a gyártó ellenőrizhető legyen.

Nézzünk néhány lehetőséget a gyárók közül:

- SpringAir

- Sealy

- Isbir

- Billerbeck

 

Összességében a fenti márkák bármelyike egy jó választás lehet, a gyártók: ellenőrizhetőek, megbízhatóak, meghatározóak a magán illetve a szállodai szektorban is, egyszóval az évek alatt bizonyítottak.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: egon1111 (14769)
egon1111 Creative Commons License 2023.10.21 0 0 14769

Sziasztok!

Kipróbáltuk a nejemmel ezt a matracot és jónak tűnt, csak elég sok negatívumot olvastam a cégről, főleg a garanciális intézkedések nem túl jónak mondott ,ezért érdekelne kinek mi a véleménye. Vajon tudja--tudhatja amit leírnak róla ? Melyik fajta rugós matracot ajánlanátok esetleg helyette (az ár képlékeny). 

 

https://revotica.hu/termekek/matracok/taskarugos-matracok/leon20-matrac

GIGAMATRAC (X) 2023.10.14 -2 0 14767

Tisztelt Matracotokosan,

 

A jelenlegi helyzetben amire a net lehetőséget ad, nem lesz ennyire fekete vagy fehér. Természetesen egy irányvonal kialakul, hogy hány éve foglalkozik a cég a termékekel, mekkora a cég, hány értékelést kapott annak arányai a pozitív kontra negatív kommentek és itt már kezd árnyalt lenni a téma, ugyanis, ha megoldás születik egy adott helyzetre, ott már nagyon kevés esetben lesz további komment. 

 

Mindenképp javasolt az értékelés, nagyon hasznos, persze mindenki törekszik a full 5*-ra, de ezt mindenki tudja, hogy lehetetlen, de igyekszünk, hogy a közelében maradjunk.

 

Összeségében, a cégek választásánál, hogy az értékelések figyelembe vételével hol lesz a határ, a jó és a rossz között, biztos, hogy vegyes lesz így is a kép.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: matracotokosan (14766)
matracotokosan Creative Commons License 2023.10.13 0 2 14766

Kedvesek!

 

Látom megy ám az okoskodás az oldalon, hihetetlen ami itt megy, amolyan vak vezet világtalant.

Ajánlom minden embertársamnak, hogy mielőtt matracot keresgélne, első körben olvasson egy keveset volt vásárlóktól az adott kereskedő google értékeléseiből, amit megtapasztalt emberek írtak le! Nincs körültekintőbb utánajárás a témában. Higgyétek el, hogy nagyon sok bosszúságtól megkímélitek magatokat, családtagjaitokat. 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!