Keresés

Részletes keresés

Mulan Creative Commons License 2008.03.27 0 0 38
Nekünk megvan, de alighanem még nincs megvágva (csak úgy felvettük a műsort egészben). Ha úgy jó, legkésőbb a hétvégén "leválogatom", és küldöm Neked, ahova kéred. .WMA-ban jó? Úgy nem nagy, mailben elmegy.
Előzmény: valeka (31)
Mulan Creative Commons License 2008.03.27 0 0 37

Valami olyast gondoltam, hogy itt jól kibeszéljük kinek mi kellene, kinek mi van, azután elküldjük egyásnak mélben, vagy feltesszük a TAR-ra, vagy valami.

Nincs igazán kidolgozva az ötlet, tessék továbbgondolni.

 

Sajna pl. az általad alább említett kettőből nekünk egyik sincs:-( (Hét elgyötört törpe van)

Előzmény: Báthory Ödönke (29)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.03.27 0 0 36
Nem tőlem kaptad a linket, hanem az előttem szólótól. De biztosan ő is szívesen. És én is köszönöm neki.

b
Előzmény: valeka (35)
valeka Creative Commons License 2008.03.27 0 0 35
Őőő. Köszönöm szépen, ezek is nagyon jók, csak nem csak nem ezt a GPS-es darabot keresem.
További minden jót!
Va
Előzmény: Báthory Ödönke (34)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.03.27 0 0 34
Köszi a linket. Ezúton kérek bocsánatot VFJ-től az előző hozzászólásom miatt. Most hogy meghallgattam, rájöttem, hogy tök jó.

b
Előzmény: vigusz (33)
vigusz Creative Commons License 2008.03.27 0 0 33
http://vargafj.atw.hu/
Előzmény: valeka (31)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.03.27 0 0 32
Valószínűleg Varga Ferenc József egyik alkotásáról beszélsz. Ő szokott ilyeneket csinálni, és van is róla valami halovány emlékem. Nekem sajnos nincs meg, mert én nem igazán szeretem ezt a fajta cikizést.

b
Előzmény: valeka (31)
valeka Creative Commons License 2008.03.27 0 0 31
Sziasztok!
Nagy kéréssel fordulok hozzátok!
Egy nagyon kedves ismerősömnek szeretném megmutatni azt a rádiókabaré műsorszámot, amit fél füllel hallottam nem oly régen. Nagy vonalakban tudom csak elmondani, hogy miről szól: Egy nénike bemegy a műszaki nagyáruházba, ahol a kezdetben magabiztos eladótól kér műszaki árucikket. Közben kiderül, hogy a nénike olyan keresztkérédéseket tud feltenni, kis agresszívan, hogy a kezdetben nagyképű eladónak keresztbe állnak a szemei.
Örülnék, ha valaki meg tudná mondani, mikori adásban hallhattam ezt, és hogy honnan tudnám esetlegesen letölteni. Nagyon szépen köszönöm előre is!
Minden jót!
Valek
rijir Creative Commons License 2008.03.25 0 0 30

Sziasztok! Nekem van pár gigányi rádiókabaré, szilveszterek, ez-az.

Keresem viszont a Godot stand up comedy club felvételeit, de nagyon... Meg régebben volt az rtl-en az emberek a Holdon, amolyan korai stand up. Kb 2001-2002-ben. Azokat is keresem. Most jut eszembe, van még L'art pour Laar, Hofi összes, Markos-Nádas.

Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.03.25 0 0 29
Nekem is van egy rahedli. Szívesen beadakozom az enyéimet. Van egy csemegém például: Amikor kb 94-ben a FIDESZnek volt valami székházügye (a fene emlékszik rá), akkor a Nagybandó, Koltai, Markos csináltak erről egy paródiát FITYISZ címmel. Rossz minőségű, de az előadás brilliáns.
Hanem régóta keresem a Reklám Sámsont. Ugyanaz a gárda csinálta, mint a Hét elgyötört törpét. Nincs meg véletlenül?
Hogy gondoltad az archívumot?

b
Előzmény: Mulan (28)
Mulan Creative Commons License 2008.03.19 0 0 28

Sziasztok, gondoltam indítok valami kabaré-archív topicot, csereberére, csak szétnéztem előbb, nincs-e már olyan... hát itt kerestem volna a legkevésbé.

 

Nekünk csak hangzóanyagunk van, jórészt még magnón, de most már tudunk digitalizálni - és "Mama fogjál nekem békát"-tól "Szörényi Levente Szociális Otthon"-on át Litkay legutóbbi konferanszáig (mely után valahogy kampánycsend-szombaton nem volt kabaré, nemzeti ünnepkor nem kabarézunk, és gondolom, majd Nagyszombaton sem) van sokmindenfélénk. Sok másunk meg nincs.

 

Szóval?

vigusz Creative Commons License 2008.01.28 0 0 27
Hi !
Valaki tudna segíteni: keresem Sándor György "kabaréjeleneteit" az MTV adásaiból. pl. amikor burda szabásmintával járkálva túristáktól kér útbaigazitást és még sok ehhez hasonló geg-je volt a tv-ben anno. Szóval tud-e ezekről valaki valamit?
Csak van valaki aki felvette ezeket videó-ra. Köszi előre is.
agipa Creative Commons License 2007.12.07 0 0 26
Sajna ez a rész pont nincs fenn!
Előzmény: Törölt nick (25)
agipa Creative Commons License 2007.12.04 0 0 24

Sziasztok!

 

Keresem Gálvölgyi Gesztesi Vazze videóját amelyikben a Balcsin nyaralnak és jönnek az ukránok!

 

Előre is köszi!

abraboro Creative Commons License 2007.11.26 0 0 22
Üdvözletem! Segítségeteket szeretném kérni. Van egy régi kabaré, amiben elhangzik az a mondat, hogy: "Oh add már Uram, hogy minél előbb kilenc óra legyen!" Erröl szeretnék információt kérni. A szerző neve, vagy a jelenet címe, vagy, hogy honnan lehet letölteni, vagy a kabaré jelenet megjelenésének az éve. Szóval valami információ kellene róla, amiből kiindulhatok, hogy megkeressem. Régen többször is meghallgattam a kabarécsütörtökben, de már sajnos nem emlékszem sem a szerzőre, sem a címre.
Gozi1 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 19

Szia Sörmen!

 

Nagyon régóta szeretném megszerezni az Éjféli látogató című kabaré műsor hanganyagát. Ha tudsz benne segíteni nagyon megköszönném!

 

  

ettes Creative Commons License 2007.08.07 0 0 18
Helló.
Én régi szilveszteri Szuperbolákat keresek, ha van valakinek légyszi írjon.
E-mail: coverr@freemail.hu
htibor Creative Commons License 2007.03.28 0 0 17

No, úgy tűnik megoldódik a probléma:

 

Sehogyan sem tudtam az oldalra visszatölteni a videókat, azonban véletlen folytán belebotoltam a http://www.metacafe.hu oldalba.(A .com-ra akartam volna menni csak elgépeltem)

 

Folyamatosan töltöm fel a videókat, látok rajta 150-200 Mb-s Hofi videókat is, így remélem ezek is fent fognak maradni.

Mai nap nem, de 1-2 napon belül mind a 7 fel fog kerülni és egy kis extra Fábry-show is, amikor Jáksó-Frei-Markos-Nádas volt a vendég :)

 

Üdv

levike1978 Creative Commons License 2007.03.28 0 0 16
Köszi!
levike1978 Creative Commons License 2007.03.25 0 0 14
Én megköszönném!
htibor Creative Commons License 2007.01.27 0 0 11

Szia!

 

A 7 linkből 3 él, 4 nem, a tárhelyszolg. törölte őket.

Nemtom miért nem az összeset, vagy miért hagyta fent a hármat, most próbálom a maradék négyet feldobni, ADSL 192 kbit feltöltés miatt eltart 3-4 órát.

Előzmény: Törölt nick (10)
htibor Creative Commons License 2006.07.02 0 0 9

Üdv!

 

Lehet, hogy fel tudom hozni az oldalt, vadászgattam épp, hogy hol s merre vannak még humoros videókat, bohózatokat szerető userek az éterben.

 

Összegyüjtöttem párat innen-onnan, és kreáltam nekik egy oldalt, ahonnan letölthetőek a videok:

http://htibor2.dox.hu

ladis Creative Commons License 2003.02.25 0 0 8
Ha valaki tud rádiókabaré felvételeket a neten, ne titkolja!
jarlaxe Creative Commons License 2002.12.04 0 0 7
sziasztok!

most találtam egy nagyon kajzeres oldalt:

http://nosztalgiazene.bakelit.hu

ezen csak audio fájlok vannak. nem tud valaki olyat, ahol videók is vannak? (a fél karomat odaadnám a kazal bórkóstolójáért videón...)

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.25 0 0 6
Van egy tonna hofi, kabare 2000, Fabri, nehany Markos-Nadas, stb..
Meg regi Major Tamás is akad..
Előzmény: Alonzo (5)
Alonzo Creative Commons License 2002.03.05 0 0 5
Megindult a Rádiókabaré sugárzása a virtuális éterben napi 24 órában!
Szívesen fogadunk minden véleményt, tanácsot vagy segítséget.

http://free.x3.hu/stations

Hallgassátok, mert hallgatni arany! :)

Alonzo Creative Commons License 2002.03.02 0 0 4
Várom sok kabaréval rendelkezők jelentkezését rádióindítás céljából!
Harkonnen Creative Commons License 2001.12.22 0 0 3
Ket cd-re valo gyujtemenyem van radiokabarebol, Hofibol, Markos-Nadasbol, Fabrybol, stb.
Ha valahol csinaltok helyet keszsegesen felFTP-zem
Tabbycat Creative Commons License 2001.12.13 0 0 2
Kedves Bob Ferris,bevallom az oldalad mar a topic elott joval vegigcsemegeztem ...
Nagyon teccik csak hat ugye valoban...oly sok jo kabareanyag van es ebbol oly keves elerheto.
Amennyiben esetleg megis a frissites utjara lepsz azt nagy orommel veszem :)
Előzmény: Bob Ferris (0)
kekeckukac Creative Commons License 2001.12.12 0 0 1
Hofinak a macskaduettjét visszarakhatnád már nagyon régen keresem és sehol nem talalálom köszi
Előzmény: Bob Ferris (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!