Keresés

Részletes keresés

katafa Creative Commons License 2007.02.02 0 0 5

Drága Kria!

 

Ezzel nem lehet kudarcot vallani, de tényleg... Van rá 13 tanúm. Ha tiszta növényi szálas anyaggal (pamut, rayon, viszkóz, selyem) dolgozol, 100%-os a siker.

Előzmény: Kria (4)
Kria Creative Commons License 2007.02.02 0 0 4
Katafa!
Engem még nem kapott el a festési vágy, már csak azért is, hogy ha nekem nem sikerülne igy az kudarc volna és kidobott pénz. Ezek álomszépek, gratulálok. Inkább vásárolnék belőle.
Előzmény: katafa (-)
nzsuzsu Creative Commons License 2007.02.02 0 0 3
Bocsánat, helyesebben: meggyőzni :o)
nzsuzsu Creative Commons License 2007.02.02 0 0 2
Sziasztok!
Katafa!
Sok sikert a topichoz, biztosan sokakat érdekel a dolog, pl. engem is.... :o) Részemről köszönöm a topicnyitást.
Márta néni!
Ez a BZS-s ötlet nagyon jó, remélem sikerül megygyőzni a hölgyet. Igaz, nekünk ehhez is Pestre kell menni, de az legalább elérhető számunkra is.

Mindenkinek kellemes napot és világraszóló sikereket a varrás mellett a festegetésben is! :o)
Zsuzsa
Előzmény: katafa (-)
Márta néni Creative Commons License 2007.02.02 0 0 1
Tehát ezek szerint fél év kell hozzá, hogy az ember lányát ne kapja el a hév, és ne akarjon egy anyagdarabra ráönteni mindent, és legyen belőle egy nagy katyvasz. Mert ezek a csoda szinek mindig lázba hoznak, és túlzásba viszem a dolgokat. Most már valahogy BZS-t kéne beoltani vele, hogy szerezze be a festéket, hogy lehessen itthon is kapni, mert tuti hogy sokkal többen játszadoznánk vele, ha könnyebben hozzáférnénk.
Előzmény: katafa (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 0

Navégre! :-)

Remélem ez a t0pik is olyan sikeres lesz, mint a testvértopik!! :-)))))

Ha kiokosodom egyszer, akkor majd aktív résztvevője leszek én is remélhetőleg! :-)

Előzmény: katafa (-)
katafa Creative Commons License 2007.02.02 0 0 topiknyitó
Tavaly június óta festegetek ezzel a Magyarországon sajnos még nem beszerezhető festékkel. Néhány foltvarrót már sikerült megfertőznöm. Hátha vannak még mások is, akik ezzel dolgoznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!