Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.03 0 0 18
ha más is látja, feladom, én is kitakarítottam a cache-t, meg új indítás, meg amit akarsz, de csak a hibás képre utaló jel van.

ennyit a logóról, valami más gázgéza lehet, olyan szerverre tetted, amit én nem látok.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.02 0 0 14
egy fia logód nincs.
:-(

persze a társaság. de az lkehet kocsma is, meg másis, a klub a formától is más.

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.02 0 0 11
a klubról? errôl vagy csak úgy általában? a szóról?

alapvetôen lusta lennék hozzá, hogy lejárjak egy klubba.
az jut eszembe, hogy ismer az ajtónálló, tudja a csapos, mit szeretek inni, a pincér, hogy hogyan szeretem a kedvenc ételem - ezek a testi szükséglet.

az is, hogy ha csak önmagáért lenne, megunnám. ha lenne keret, cél a forma mellé, nem lenne rossz.
csak a lustaság.

inkább az összejárós, kvaterkázós, kertbeülôs.

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.02 0 0 10
egyelôre annyi jut eszembe, hogy én nem látok a logódból semit, csak egy piros x-et, hogy nincs kép. valami nem jó.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.02 0 0 4
aktualizálni nem akarod a lógódat? már, arra gondolok, hogy itt mások a méretek. színek. ízek.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.02 0 0 topiknyitó
A klubról nekem automatikusan egy régimódi szalon képe ugrik be, nagy, kényelmes bőrfotelekkel, nehéz fa bútorokkal, és fennkölt (meg másféle...) témákról elmélyülten beszélgető, ezt-azt kortyolgató urakkal és hölgyekkel. Továbbá vastagon vágható szivarfüsttel. :-)

Ígyhát elhelyezkedek egy szimpatikus fotelben, és töltök magamnak egy scotchot. Hallgatom a halk mormolást, még nem kapcsolódtam be semelyik témába. Kíváncsian szemezek egy szivarral, ilyent még sose próbáltam. Titokzatos műveleteket végeznek vele, lenyakazzák, piszkálgatják, különleges technikával pöfékelgetik. Teljesen lefoglalja őket a szivar, nemcsak pótcselekvésül forgatják a kezükben, mint egy cigarettát tennék. Egyre jobban izgatja a fantáziámat... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!