Keresés

Részletes keresés

Allia Creative Commons License 2012.04.19 0 0 162457
Írok majd, köszi.
Előzmény: avoirfroid (162456)
avoirfroid Creative Commons License 2012.04.19 0 0 162456

Én nagyon szívesen segítek, ha megtanítasz rá :))) Írok mélt is :)

 

Naaa ne iratkozzon ki senki, lassan jövök én is táblázódni, a másodikkal már a sikertáblában vagyok, az elsővel is csak azért nem, mert hirtelen jött :)

Előzmény: Allia (162454)
csuppancs Creative Commons License 2012.04.19 0 0 162455

Grrr... Elszállt amit írtam.

Szóval félek, persze, de azért még nem ment el tőle a kedvem. Arra értettem, hogy régen frissült a tábla. Inkább kilépek, aztán ha van velem valami, majd megírom, benézni meg úgyis benézek. Azért is furcsa nekem ez az állandó pangás, mert 3 éve amikor a másodikat terveztük, igazán pörgött a fórum. De változnak az idők.

Örülök, hogy szimpi volt a doki, remélem a folyásod is elmúlik. A szúrkálás állítólag normális ilyenkor, nekem ugyan nem volt, de ugye nem vagyunk egyformák.

 

Allia, gondolom, hogy nem sok szabadidőd van, csak ilyen sokáig még sosem maradtál távol. Örülök, hogy csak az időhiány az oka.

Előzmény: pearl12 (162453)
Allia Creative Commons License 2012.04.19 0 0 162454

Frissítettem a táblázatot, aki ki akar iratkozni belőle, az megteheti emilben, az a tuti. 4 gyerek mellett nem nagyon van időm kezelni, de azt is szívesen veszem, ha valaki, aki jobban ráér, átveszi. :-)

 

felkeszulosok.uw.hu

pearl12 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 162453

Csuppancs! Én ezt az első mondatodat bizony nem értem. Félsz még egy vetéléstől? Vagy csak elment a kedved az egésztől?

A doki különben tegnap nagyon szimpatikus volt, szombaton megyünk be hozzá a kórházba, ott majd csinál egy hüvelyi ultrahangot. Remélem, minden rendben lesz, kicsit aggaszt, hogy folyamatosan fájdogál a hasam, nem görcsöl, csak feszül, szurkál stb. Hát, majd meglátjuk. A folyásra meg tejsavas irrigálást javasolt, gyógyszerek helyett, hátha használna. De nagyon rendes volt, elmagyarázott mindent, úgyhogy bizalmat ébresztett bennünk.

Pearl

Előzmény: csuppancs (162451)
pearl12 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 162452

Gratulálok! Reméljük, mostantól minden rendben lesz. Hivatalosan mikorra van kiírva a szülés időpontja?

 

Pearl

Előzmény: bibü_ (162450)
csuppancs Creative Commons License 2012.04.18 0 0 162451

Nem túl felemelő érzés még mindig pozi teszttel látni magam, úgyhogy lehet én is inkább kiíratkoznék.

 

pearl, mi volt a dokinál?

 

bibü, gratula a dobogó szívecskéhez! Látod, vannak még csodák. :)

bibü_ Creative Commons License 2012.04.18 0 0 162450

Én jól vagyok, köszönöm kérdésed, megnyugodtam igen. :) tegnap voltam kontrollon 5+6 hetesnek tituláltak 3 mm a drágám és már dobog a szíve. :)

Előzmény: pearl12 (162449)
pearl12 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 162449

Hát igen, én is azt veszem észre, hogy egyáltalán nem nagy a mozgolódás. A táblázat meg annyira ritkán frissül, hogy az embernek (legalábbis nekem) nincs kedve jelentkezni.

 

Ma megyek én is dokihoz, mert már két hete folyással küzködök, ami nem akar elmúlni. Közben a dokimról kiderült (még éppen idejében), hogy jobb is lenne mást választani. Úgyhogy ma megyek egy másikhoz, akinél még nem voltam. Csak olyan pocsék érzés, amikor az ember azt hiszi, hogy számíthat valakire, és közben kiderül, hogy inkább váltani kell.

 

Bibü: veled mi újság? Azóta minden rendben van? Megnyugodtál már?

Pearl

csuppancs Creative Commons License 2012.04.18 0 0 162448

Csajok! Most akkor ez a fórum táblázattal együtt bedöglött? Alliáról nem tud senki semmit? Már vagy egy hónapja, hogy utoljára jelentkezett.

Noncsi78 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 162447

Szia Izst!

Mi újság veled? Hogy vagy?

Előzmény: izst (162442)
csuppancs Creative Commons License 2012.04.13 0 0 162446

muzsa, örülök, hogy múlóban a vérzés, és hogy túlvagy a dolgon. A többit sajnálom, de majdcsak alakul az idővel (tudom közhely, de igaz) minden úgy, ahogy aztán mindenkinek a legjobb lesz.

muzsa Creative Commons License 2012.04.13 0 0 162445

Sziasztok, szia csuppancs, már nem is tudom, mit írtam meg és mit nem, végül pénteken volt a kaparás, azaz egy hete, csökken a vérzés, úgyhogy lehet, hogy ezúttal megúszom, és nem húzódik el hónapokig, a rossz hír az, hogy mostanra gyakorlatilag egyedül maradtam a gyerek utáni vágyammal, olyannyira, hogy nagyon határozottan nem akarja senki rajtam (na jó, és a nagyobbik fiamon) kívül :((( vannak ellenérvek dögivel, nem tagadom. de mégis szar érzés. így nemhogy vackolni fogok egy ideig, de talán kiiratkozni a buliból :(((

Előzmény: csuppancs (162444)
csuppancs Creative Commons License 2012.04.12 0 0 162444

muzsa, mizu Veled? Jól vagy?

 

Allia, merre jársz? Már nagyon régen jelentkeztél. Minden rendben?

2hounds Creative Commons License 2012.04.08 0 0 162443

Allia, tegnaptól kérek új ciklust, köszi!

 

izst Creative Commons License 2012.04.08 0 0 162442

Sziasztok!

 

régen voltam itt :(

csak 7 oldalt kellett visszaolvasnom :))

 

kétcsíkosoknak gratula :)))

 

Gerbera

nekem egyenlőre kilátástalan, hogy mikor... halogatom az orvoshoz menést, de a mostani mensi után

már elmegyek (bár a múlt hónapban is ezt terveztem)

 

Ulrike

veletek mizu?

 

csuppancs

sajnálom :(

 

muzsa

sajnálom ami történt. olyan szépen indult...

 

franciacsibe

elég durva ára van a tesztnek felétek. nem gondoltál vateráról rendelni tesztet?

 

 

Allia

márc 17-től kérek szépen új ciklust

köszönöm :)

 

 

bibü_ Creative Commons License 2012.04.07 0 0 162441

Nem szeretnék orvost váltani, nagyon jó orvosom van, nagyon lelkiismeretes. Sajnos itt egyedül én voltam a hülye, hogy ilyen korán mentem hozzá. Sajnos tényleg nagyon sok idióta ember van, igaza van Mikoltnak minden szarért perlik az orvosokat, kórházakat, így már inkább parásabbak kicsit mint hogy beleszaladjanak egy ilyenbe. És ha a méhen kívüli terhesség gyanúja felmerül nem fog kockáztatni, mert az mondjuk nem játék. Először nem akart befektetni azt mondta ő nem híve annak, hogy minden szarért befektessenek, csak Magyarországon szokás ez, mert sajnos az emberek többsége nem tudja felmérni, hogy mikor kéne bemenni a kórházba, húzzák halasztják a dolgot, inkább nem megy orvoshoz aztán már nem lehet segíteni. Egy méhen kívüli meg nem vicc, elég hamar bele is lehet akár halni, szóval amikor 500 volt a hcgm és még nem látott semmit úgy döntött nem kockáztat. Teljesen megértem amúgy.

Mikolt Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162440

mindket fajzabol van alavalo, orvosbol es betegbol is. amennyi sztorit itt ossze tudnank hozni hulye orvosrol, ugyanannyit tudnek meselni hulye betegrol. en szemely szerint igencsak tartok a hulye betegtol, es hulyeseg alatt nem azt ertem, hogy mondjuk nem tudja, hol a szive, vagy ilyenek. hanem ettol a rosszindulatu, mindent huzzunk ra az orvosra fajtatol. az ugyved pedig mindent elvallal, amiert megfizetik. persze nyerni nem fog, de a munkadijat felveszi, a dokinak meg felesleges birosagra jarkalas. aztan tortenhetnek meglepetesek. soha nem lehet tudni, hogy egy adott dokinak eppen milyen rossz tapasztalata volt korabban. mondjuk azert nem valtanek le senkit, mert tulzottan alapos.

Előzmény: csuppancs (162439)
csuppancs Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162439

Komolyan mondod, hogy vannak ilyen emberek? És van olyan ügyvéd aki vállal ilyen ügyet? Megáll az eszem...

Előzmény: Mikolt (162438)
Mikolt Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162438

en nem csodalkozom a dokijan. mindig felunk a panikolos kismamaktol. az egyik dokit nalubnk azert perelte a paciense, mert a 8. heti UH-n nem figyelmeztette, hogy meg elvetelhet, o meg elkezdett vasarolni, meg bejelentette a munkahelyen, aztan a 12. heten nem volt szivhang. szoval inkabb feleslegesen egy nap korhazban, minthogy legyen valami.

Előzmény: fantaghiro (162434)
Mikolt Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162437

most mar vegyel egy nagylevegot es higgadj le, inkabb nezegess terhesruhakat:)

Előzmény: bibü_ (162430)
csuppancs Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162436

Na de jó! Legalább a húsvétot nyugodtan töltheted! :)

Előzmény: bibü_ (162430)
Nemlajos Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162435

na de hogy ezek milyen jó kérdések!:O

Előzmény: fantaghiro (162434)
fantaghiro Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162434

Szuper :) De azon gondolkozom, hogy mit csináltak volna, ha ma sem látnak semmit??? Hisz az se lett volna baj, nem jelentene azonnal méhen kívüli terhességet... És hogy benn tartottak :o Nekem ez fura. És miért kell kedden visszamenned? Hogy lássanak 5 hetesen egy nagyobb petezsákot talán már emprióval, de mindenképp szívműködés nélkül? Én biztos nem mennék vissza 2 hétig most, hogy tudjátok, hogy jó helyen van.

Előzmény: bibü_ (162430)
pearl12 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162433

Sziasztok!

 

Csuppancs: hát annyira nem is vackolósból, ez volt az első éles hónapunk, csak annyira el voltam keseredve a lisztérzékenység miatt (ami akkor derült ki), hogy nem is hittem benne, hogy összejöhet a baba. Erre most tessék :-)

 

Köszönöm lányok a bíztatást, most már jobban vagyok, tegnap nagyon pocsék volt. Iszok rengeteg folyadékot, meg hagymahéjteát, meg elhatároztam, hogy ma ki sem megyek a levegőre. Meg persze a C vitamin plusszban. Szerencsére lázam nincs.

 

Bibü: bizony én is orvost váltanék a helyedben. Egy olyan doki, aki nem megnyugtat, hanem a frászt hozza rád, többet árt, mint használ. Én ma beszéltem a dokimmal telefonon (lett egy kis folyásom sajna), és mondta, hogy még vagy két hétig ne is menjek, mert nincs semmi értelme, úgysem lehetne semmit sem látni (ma vagyok 4+5). És ez is magánrendelés lenne, de gondolom nem akar feleslegeen lehúzni. Szóval szerintem ez így korrekt.

 

Pearl

Nemlajos Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162432

akkor hurrá!:)

 

És ha ez a saját dokid, én elgondolkoznék a váltáson, kétszer voltál nála most, mind a kétszer baromi pesszimista módon beparáztatott, szerintem:S

Előzmény: bibü_ (162430)
Nemlajos Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162431

Szerintem azt már éreznéd, hogy mozog...:)

Doki mint mond?

Előzmény: Abigél0706 (162425)
bibü_ Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162430

Sziasztok!

 

Tegnap du 500 körüli a hcg-m és azt mondta az orvos,  hogy ez elég magas, már látnia kellene valamit. Behívott tegnap estére a kórházba, úgyhogy még este vettek vért és ott töltöttem az éjszakát. Ma reggel ismér vérvétel, és az osztályvezető főorvos ultrahangozott meg, aki egy 5 mm-es petezsákot látott jó helyen, és a hcg is 750 lett, ami tökéletes, mert 2 naponta kell duplázódnia. :)  Kedden kell visszamennem kontrollra még, de remélhetőleg most már minden ok.

 

Azért mentem korán, mert 3 évet vártunk a babára és kicsit túlspiláztam a dolgokat, de Mikoltnak igaza van mindig egyébként már megfigyeltem :D

Tényleg idióta vagyok, de mostmár megpróbálok lehiggadni. :)

Fogár Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162429

ez nagyon érdekes...lehet,hogy azon a helyen ez nem protokoll,ahol én szültem a 3.-at?-csak mert megjelentem 6+3nál,hogy terhes vagyok-majd közölték,hogy rendben- és a 12hetes tarkóredő mérésre adtak egy időpontot...semmiféle uh-t nem végeztek,és amikor rákérdeztem,csak annyit mondott a doki (ambuláns),hogy ráér majd akkor... (SOTE I.)...mivel a méhenkívüliséget nem zárták ki-magánrendelőbe mentem-NEM INGYEN persze...

Előzmény: Mikolt (162424)
Mucorga Creative Commons License 2012.04.06 0 0 162428

bibü! Az ikrekkel 4 hetesen kerültem először dokihoz (előtte 3 héttel már megvolt az időpont teljesen más céllal :) , pont aznap lett először nagyon halványan pozitív a teszt) akkor csak megvastagodott nyálkahártyát látott az UH-n. (kép is készült róla, petezsákoknak még nyoma sem volt). 2 hét múlva visszahívott (majdnem 7 hetesen), akkor már mindkettő szépen látszott. Kitartás, drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Előzmény: bibü_ (162421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!