Keresés

Részletes keresés

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5611

Aki szed koleszterincsökkentőt (sztatint), tilos a grépfrúttal vagy a belőle készült gyümölcslével történő egyidejű sztatinbevétel a gyógyszer hatásának jelentős mértékű felerősödéséhez, a kiváltott hatás „tervezhetetlenné” válásához vezethet. Ezért a grépfrút vagy grépfrútlé sztatinokkal történő egyidejű fogyasztását kerülni kell!

Májbetegség, súlyos vesebetegség és különféle, az izomzatot érintő megbetegedések esetén a sztatinok nem szedhetők.

A sztatinok nem szedhetők együtt
- egyes gombaellenes hatású gyógyszerekkel (pl. ketokonazol, flukonazol),
- bizonyos antibiotikumokkal (pl. eritromicin, klaritromicin) sem – a legfontosabbakat említve csak.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5610

Sziasztok!

 

Kutakodtem egy kicsit, és megtaláltam a pdf fájlt kicsit olvashatóbb formában, amit korábban feltöltöttem.

Itt elérhető a lyme alapítvány honlapján a betegtájékztató fájl az: http://lymenet.hu/2011/02/11/letoltheto-anyagok-3/

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5609

Köszönöm szépen, hogy írtad!

Ezt pont engem is érdekel!

 

Előzmény: Pötty63 (5608)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5608

Gyógygombákat szedők figyelmébe ajánlom!

 

betegtárs éppen most váltott egyik gyógygombáról..a másikra..ugyanazon termékről van szó..csak egy más betegség miatt váltott mert az való rá inkább..

No most azt hinné az ember..aki már ette az egyik félét 3x1-esével...és vált egy más betegségre jobban illőre..autómatikusan eheti tovább 3x1-el..

 

Hát ugy tünik..ezt a valóság megcáfolta!!Hányingere van..és szédül..

Tehát..most leállt..a 3x1-ről..és kérésemre..1 hétig 1x1..et kezd enni..második héten 2x1 et ..és a 3. héten áll majd rá a 3x1 kapszula evésre!!!

Tehát mivel nekem ebben nincs tapasztalatom..mert én a 2 fajta gombát több mint 1 éve eszem..azzal jól vagyok..

 

OKULJUNK BETEGTÁRSUNK TAPASZTALATÁBÓL..És ha egy másik fajta gombára állunk rá..(DE UGYANATTÓL A GYÁRTÓTOL)...akkor is a fent leírtak szerint ugy szedjük..mintha életünkben először most kezdenénk először a szervezetet "MEGISMERTETNI VELE!!"

 

Vélem ez a helyes irányzat!!

Szeretnénk ha más nem járna így....

 

Szép napot Nektek:Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5607

SZIA BOXERKUTYA!!

2005-ben volt pozitív lyme tesztem...

Lóturót néztek akkor altörzset.................

Utána évente 1-1 teszt volt ugyan..mind ELISÁS..és azok már mind negativak voltak annak ellenére hogy MINDEN BORZALMAS TÜNETEM 100%-ban MEGVOLT!!

 

Tehát engem továbbá nem érdekelt semmilyen teszet!!!!!!!!!!!!

Pénzes tesztre nem volt lehetőségem..magánklinikára nem volt miből mennem.....

 

És a valagam is kitörölhettem a negatív lyme tesztekkel..amikor butultam..járni nem tudtam..

beszélni..olvasni..stb!!!

 

Futottam életem után....AZ AGY MR...viszont mindent "MEGMAGYARÁZOTT!!"

 

Ezért sok orvos madja máig..

"IBOLYA..MAGA CSAKIS SAJÁT MAGÁNAK KÖSZÖNHETI..HOGY MÉG ÉL..!"

 

Ennyi dióhéjban..

Mindenkinek örülök..aki kicsit is jobban van..

Szeretettel:Ibolya.

Előzmény: boxerkutya (5603)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5606

SZIA ANYUKALYME!!!!!!!!!!!!!!!

Ha véletlenül...félreérthatőek voltak ezek a sorok..(BOCSÁNAT HA ÉN ÉRTETTEM FÉLRE!!!!!!!!!!DE NEKEM AZ IDÉZETT SZÖVEG JÖTT EL KONKRÉTAN E-MAILBAN!!!!!)

AKKOR HA A MOSTANI BEÍRÁSOD..ITT A FÓRUMON..A HELYES..ÉN NEM SZÉGYENLEK TŐLED ITT..MINDENKI ELŐTT ELNÉZÉST KÉRNI!!!!!

 

TEHÁT..AKKOR ELNÉZÉST ÉRTRE!!!!!!!!!!!!!!!

NEM SIKLOTT FÉLRE SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HARAG:NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZÓBOL ÉRT AZ EMBER!!!!!

IGEN:ÍGY A HELYES..HA TISZTÁZZUK!!

 

Annyira elkeserítettek azok a sorok..azóta sem álltam talpra lelkileg!!!!!!!!!!!!!

Most ezt te értsd meg..

KÖSZÖNÖM!!

Majd ránézek e-mailra is!!!!!!!!!!!!

 

tehát...NINCS GOND AKKOR...???!!

 

Ölellek:Ibolya

Előzmény: Törölt nick (5604)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5605

Ebben teljes mértékben igazad van, mind1 milyen altörzsed van rocephin bizonyítottan jó az egész lymer-a.

Bozsik is tévedhet , sőt téved is nem tudják utólérni a lyme fejlődését sajnos.

Mindig egy lépéssel előrébb lesz.

Előzmény: boxerkutya (5603)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5604

Pötty, 

én azt hiszem félreértettél valamit és lehet én is félreérthetően írtam.

Pont hogy azt akartam kifejezni hogy nagyon nagyon együttérzek a lányoddal és nagyon is átérzem. 

Nem minden témában. Egy bizonyos témában. A gyerektémában.

Sajnálom hogy félresiklott a levelezés, és azt is hogy rögtön támadtál, holott egyáltalán nem olyan szándék van mögötte mint amit Te felételezel.

 

Sajnálom ezt megírtam e-mail-en is neked, hátha megérted mit is akartam kifejezni.

Ölellek.

 

 

Előzmény: Pötty63 (5601)
boxerkutya Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5603

  Szia Pötty63 !Még nem írtad meg ,hogy neked melyik altörzsed van. Azért kérdezem ,mert állítólag a rocefin kizárólag a garinii ellen jó. Legalább is Bózsik szerint.  Szerintem meg nem így van, mivel nekem afzelii ellen is használt bizonyítottan. Jó orvosnak tartom Bózsikot, de ő sem hibátlan, ha ezt állítja.

Előzmény: Pötty63 (5602)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5602

3. rész:9-Kezelés előtt pár nappal minimum FONTOS A BÉL VÉDELEM ELKEZDÉSE!!HÁLÁS LESZ ÉRTE A SZERVEZET!!

10-MÉREGTELENÍTÉS:NEM ELÉG ÍRTANUNK A SPIROHETÁKAT!!AZOK NAGY MÉRTÉKŰ ELHULLÁSA A SZERVEZETBEN AKÁR OKOZHAT TOXIKUS MÉRGEZÉST IS!!NAGYFOKU ROSSZULLÉTTEL TÁRSUL PL!!

TEHÁT..MÉREGTELENÍTENI IS KELL!ZÖLD TEA IVÁS pl..Sok FOLYADÉK BEVITEL..FONTOS!4

Könnyebben lebomlik pl az infuzió..mert a Rocephint akik kapják..az 24 óránként ÜRÜL a szervezetből..

DE A TABLETTÁS KEZELTEK SZERVEZETÉBEN GYŰLIK A MÁJBAN..stb A SOK GYÓGYSZER..SOKKAL HOSSZABB A KIÜRÜLÉSE..ÉS NEHEZEBB IS!!

11-Periódikusan ismételni kell a kezeléseket sajnos...Így lehet majd hosszabb távú jobb létet..tünet mentességet elérni..miért:Mert a cisztikus formában szervezetben bárhol telepeket alkotó Spirohetákat csakis akkor lehet valóban jól elérni a gyógyszerekkel amikor éppen "MEGYNYILNAK"-ezen formái!!!

12-Akik eszik a gyógygombákat is..NINCS SZÜKSÉGÜK MÉG PLUSSZ TOVÁBBI IMMUNRENDSZER FOKOZÁSRA!!

A gombák elvégzik az IMMUN RENDSZER EGYENSÚLY HELYREÁLLÁST A SZERVEZETBEN!!!

13-Kaukázusi kefírt..aki megtudja venni..NAGYON JÓ HATÁSSAL VAN BELEKRE KEZELÉSEK ALATT!!IGYÁTOK!!

14-ÍRASSATOK KI HÁZI ORVOSSAL NORMOLYT PORT!!AKINEK MEGY A HASA...KEZELÉS ALATT..GYORSAN PÓTOLHATÓAK VELE A KIÜRÜLT NYOMELEMEK!

VIGYÁZNI..NEM TUL LÉPNI A MAX-NAPI ELŐÍRT ADAGOT!!

 

Talán ennyi nagyon gyorsban..amik nagyon fontosak.....

 

Bántó szándékú e.mailt megköszönném..ha nem küldene senki...(MÉG HA NEM AKARATTAL TESZI BÁRKI..AKKOR SEM!!)

Köszönöm....

 

Bárkinek van kérdése..ÍRJATOK..Ide..vagy e-mailomra--

lymekor63  kukac  freemail.hu

 

NAGY,ÉS ŐSZINTE SZERETETTEL MINDANNYIÓTOK FELÉ..Ibolya..

JOBBULÁST..MINDENKINEK!!

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5601

2. rész:Ezzel lezártam az Anyukalyme témát....

Kedves Babos77...timi..és mind..akik a tegnapi nap folyamán kedves felém irányuló bejegyzéseiteket tettétek..mind..akik (TEGNAP IS) e-mailban több köszönő levelet juttatatok el hozzám...(NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM NEKTEK!!)

Mezilált lelkemnek..NAGYON JÓL ESETT!!!!

Akik ismernek..tudják..önzetlenül segítem..(VÉLEM..MÁRA MÁR NEM KIS TAPASZTALATOMMAL)

nemcsak itt lévő közösséget..de más fórumon is szeretettel teszem!!

Néhe bántják az embert..lehet van aki nem akarattal..csak ugy alakul..

DE A JÓ EMBEREK MIATT..Nem hátrálhat meg az ember..én sem teszem..ÉRTETEK!!!!!!!!!!!!

 

Lényegi dolgokra térek mostmár!!

 

1-a gyógygomba kivonatok...ÖNMAGUKBAN KIZÁRÓLAG ÖNMAGUKBAN..KEVESEK!!ANTIBIOTIKUM NÉLKÜL..ESÉLYTELEN HARCBA SZÁLLNI A LYME KÓRRAL!!

(LÁSD ESETEM:AZZONNAL VOLTAM KEZELVE..FRISSEN FERTŐZŐDVE 2005-ben..DUPLA TABLETTÁS KEZELÉSSEL..SEMMIT NEM ÉRT!!!!)

2-Bárkinek szivesen segítek akár abban is kérelmet megírok számára bármilyen szervhez..éppen tegnap volt rá 1 példa..Adataitok nem kellenek nekem hozzá..azt majd beírjátok Ti..én csak a hivatalos szöveget írom meg..amit el kell küldjetek..

3-Sopronban Dr Horváth Zoltán Csodás lyme infektológus bár nyugdíjba vonult..(MEGÉRDEMELTE MÁR NAGYON!!)

De aki jelenleg vezeti részlegét..AZ Ő TANÍTVÁNYA..BÍZHATTOK TUDÁSÁBAN..AKIK MOST ÉPP MENNEK HOZZÁ..NYUGODT SZÍVVEL AJÁNLOM!!!)

4-Normaflort nem ajánlom bélvédelemre...KIZÁRÓLAG ANTIBIOTIKUM REZISZTENS BÉLVÉDŐT VÁLASSZON MINDENKI..(A GYÓGYSZER HAZÁSA NE CSÖKKENJEN AMIT HASZNÁLTOK!!)

5-Tinidazolt aki nem bírja..a KLION..is megfelelő..és jobban tolerálják az emberek..Én 2xTinidazoloztam..2 kura alatt..hát borzalom volt..

6-Csapvíz..Rengeteg bacival van tele sajnos..kezelések alatt a gyomor-bél szakaz érzékenyebb mindenre...erre figyeljetek..

7-ezüstkolloid-"MINDENT ÍRT"..szólnak a szakirodalmak róla..(TEHÁT SAJNOS..NÉHA AZT IS AMIT NEM KÉNE!!)

Épp ezért direkt soha nem használtuk mi...És én nem javaslom..DE MINDENKI HITE..MEGLÁTÁSA SZERINT..AZT HASZNÁLJON..AMIT JÓNAK VÉL!!

8-BÁRMILYEN KEZELÉST FOLYTAT BÁRKI..TÜNETEK KEZELÉS ALATT..ÉS UTÁNA MÉG HETEKIG..MIND FELERŐSÖDNEK!!

NOS EKKOR VAN AKI ABBA HAGYJA KEZELÉST!!HACSAK NEM ÉLETET VESZÉLYEZTETŐ ALLERGIA A GOND FORRÁSA..(AKKOR AZONNAL LEÁLLNI KEZELÉSSEL..SŐT SÚLYOS CANDIDA IS AZONNALI KEZELÉS FELFÜGGESZTÉST IGÉNYEL!!)

MÁSKÜLÖNBEN FOLYTATNI KELL A KEZELÉST!!!

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 5600

Szép napot kivánok MINDANNYIÓTOKNAK!!

Anyukalyme-nak üzenem..Idézet Tőle..e-mailjából felém..

"Nem nagyon szeretnék belepusztulni ebbe a kezelésbe.én sokkal komolyabb dolgokon mentem keresztül mint a te lányod,"

"tehát az infuziós kúrád alatt hogyhogy majd meghaltál?nem ismertétek fel hogy nem jó az infuzió,vagy bajt okoz?"

 

1-EZ A BETEGSÉG..NEM ARRÓL SZÓL...LEFIKÁZZUK..(KINEK MILYEN "KOMOLYABB DOLGOK" VOLTAK AZ ÉLETÉBEN!!!)Ha egy 3 gyermekes any..ugy véli..10 éves egészségesen született gyermek élete...a körül kell forogjon..hogyan tudjuk életben tartani..Hol ujjait..esetleg lábfejét jött szóba..le kell vágni..Sok éven át élte életét korházban..műtőbök be-ki hordtam..majd 1 évig hol combtőig..hol térdig élt gipszben..tologattan időnként tolószékben..daganatokkal..leírhatatlan fájdalmakka élt..(MAGYARUL NEM VOLT GYERMEKKORA!!)Több ezer szem tablettával..steroidokkal ölték csepp testét....

Erre mondta 1 magas beosztású ORVOS...Mikor így elsoroltam ezeket..("NEM VESZÍTETT SEMMIT!!!!")

Csak az egész gyermeki életét...Egy anya sem ilyen életre szüli gyermekét..

De hogy egy anyától is ezt kapja az ember..erre már nincsenek szavaim..

Itt nem azon versenyzünk..kinek van több kínja..és jót röhögünk a másikon.......nekem több bajom van!!

 

Mindent leírtam..kezelésről mi a meglátásom irányodban..KÉRTEM..NÉZD MEG A 2 RÖVID FILMET ESETÜNKRŐL..

Mert így hiába írogatok..

Kérem szépen az Uj lyme betegeket..nézzék meg a 2 kicsi filmet..lesz benne nekik segítő infó..képek..orvosi hozzászólás is..

I-rész (5590)-es bejegyzésben..

II-rész (5591)es bejegyzésben...KÖSZÖNÖM!!!!

 

Bár félek..lehet ebből sem ért aki nem akar....

Elnézést amiért ezt itt írtam meg..De azt csak én tudom mit szenvedett sok-sok éven át gyermekem..és nincs joga azt hiteltelennek vélni olyan embernek..aki arra sem méltatott

jobban megismerje az esetet..semmit nem tud róla...

 

Ezért lelkileg mélyen érintett..és fájó pont volt ez a "MEGJEGYZÉS".........

Folytatom..

 

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5599

Gyógyultnak nem mondhatom magam, inkább szünetnek mondanám. Több éve kaptam vmilyen csípést, de már ezt megelőzően volt egy autoimmun szindrómám és daganatos betegségem. A kezelés utólagosan (sok év múltán) kezdődött meg. (Krónikus lyme.)Most nem kell szednem antibiót, kontrollra több hónap után kell menjek.
A ládányi naponta szedett egyéb gyógyszereimet csökkenteni kezdték a mellékhatások miatt.
Nekem a májenzimekre is vigyázni kell.

 

A Te eseted különbözik az enyémtől, mert frissen fertőződtél és nincs ennyi nyavalyád, mint nekem.

Előzmény: Törölt nick (5597)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5598

Ja és elnézést ha olyanokat kérdezek amik le vannak írva korábban, de mint írtam három kicsi gyerekkel vagyok itthon, nem hogy végigolvasni, de lélegzetet venni sem mindig van időm mellettük.

Tehát ha olyat kérdezek amit már írtatok, ne botránkozzatok meg, hanem max ha tudjátok hol volt téma, hivatkozzatok hogy hányadik hozzászólásnál volt már szó róla.

 

Köszönöm .

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5597

Az azt jelenti Lentesfent hogy gyógyult vagy? Vagy most türelmi időszak van mielőtt újra megnéznék a véredből hogy még ott e a baci vagy eltűnt?

Közérzetileg hogy vagy? és a problémád megszűnt? javult?

 

 

Előzmény: Lentesfent (5596)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5596

Megnéztem a papírjaimat, nekem is afzelii van, csak ez már többéves történet. Jelenleg semmilyen antibiót nem kell szednem!

Előzmény: Lentesfent (5595)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5595

Örülök, hogy sikerült beszélni vele!Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

 

Gyógyulást kívánok!

Előzmény: Törölt nick (5594)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5594

Ma beszéltem Bozsikkal és nekem pl Afzellii van és infuzió nem kell.

átbeszéltük a kérdéseimet, tök rendi volt, aztán meglátjuk mi lesz.

 

Előzmény: Törölt nick (5593)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5593

AFFZELI LYME ! The Combined antibiotic treatment can be suggested against Lyme borreliosis for 8-10 weeks:

There are three leading antibiotics in one type of our Combined antibiotics shedules:

 

I.

Minocycline 5x50 mg and if it will be tolerated 3 x 100 mg/day, please do not
take it by empty stomach, because of the extreme absorption of the minocycline

Doxycycline 3x100 mg, if minocycline can not buy

 

During the whole period together with the following antibiotics

II.

Ciprofloxacine 3x500 mg.

 or

 2 x 250 mg and 1x500 mg in the evening for a month,

the other possibility

Ofloxacine 2x200 mg the remained time. Next important drug

III.

Tinidazole 3 x 500 mg/day during the whole treatment,

very rarely thereis some incompetence when instead of Tinidazole

the other possibility

Plaquenile/Quensyl 2x200 mg the remained time

and

in all occasions after finishing the complete treatment continuously for 3-6 months to destroy all
Gemma(the spore-like structure) completely.

 

The following should be also considered for the safety of the Combined antibiotic treatment:

Protexin 1-2 x one capsule or more to prevent candidiasis

silver colloid five times

Diflucan if it is necessary 2x100 mg/week

Hepabene, Cholagogum, Sylimarine 3x1 capsules or the suggested/day

Vitanax PX4 3x2 capsules/day, this should be continue for several months

HumanGammaglobulin I.V. ~50 mg/bodyweight, twice-thrice occasions can be proposed, OR 2,0 ml
i.m. ! weekly depending on the clinical symptoms.

Supplementation of Vitamins and minerals and trace elements are very important.

See FSF-schedule.

The philosophy and practice of the combined antibiotic treatment of Lyme borreliosis chronica was published
in OrvHetil 2002, 143:1223-1224. I propose to study Burrascano, J.J. treatment schedule: Lyme Disease in Conn's
Current Therapy 1997, 1:140-143.

Shortly: Application of fluoroquinolone and minocycline at the same time raises the efficiency of them up to hundred
times in comparison to the mono-therapeutic effects of them alone. In addition to this synergistic effect, the penetration
to the intracellular space of minocycline alone is five times more than that of doxycycline. With other words
minocycline+ciprofloxacine are fivehundred times more effective than doxycycline is alone.

– The direct effect of Tinidazole on Gemma was proved in vitro experiments by Brorson & Brorson
(International Microbiol (2004) 7:139–142). I may propose beside multivitamins the Vitamin C and Béres’s drops 2x40
drops after breakfast and lunch. Please take concentrate on the recultivation of the GIT when the treatment close to be
ending.

Some authors suggest to be taken Lauricidin for both to helping the innate immunity and keeping away pathogenic
bacteria and helping the fight with viruses.http://secure.lauricidin.com/catalog/medcm/retail/L0101.html

 

 



Remélem látjátok, hogy miben különbözik a gyógyszerelés!

Gyógyulást mindenkinek.

Üdv .


attis2012 válasz | megnéz | könyvjelző 2012.06.10 20:39:33 © (5290)

LYME GARINNI!

IDEGRENDSZERI PROBLÉMA! The Combined antibiotic treatment can be suggested against Lyme borreliosis for 8-10 weeks:

There are three leading antibiotics in one type of our Combined antibiotics shedules:

 

I.

Amoxicilline 3x2000 mg with the following during the same time

Ceftriaxone 1x2000 mg IV in 20-50 ml for 4 weeks, then

Retardillin 1x2 ME i.m./ 2-3 times a week for the remaining 4 weeks.

Ceftriaxone alone, but in combination 2x2000 mg IV in 20-50 ml for 4 weeks, and

followed with the abovementioned Amoxicilline and/or Retardilline for another 4-6-8 weeks

 

During the whole period together with the following antibiotics

II.

Ciprofloxacine 3x500 mg.

 or

 2 x 250 mg and 1x500 mg in the evening for a month,

the other possibility

Ofloxacine 2x200 mg the remained time. Next important drug

III.

Tinidazole 3 x 500 mg/day during the whole treatment,

very rarely there is some incompetence when instead of Tinidazole

the other possibility

Plaquenile/Quensyl 2x200 mg the remained time

and

in all occasions after finishing the complete treatment continuously for 3-6 months to destroy all
Gemma(the spore-like structure) completely.

 

The following should be also considered for the safety of the Combined antibiotic treatment:

Protexin 1-2 x one capsule or more to prevent candidiasis

silver colloid five times

Diflucan if it is necessary 2x100 mg/week

Hepabene, Cholagogum, Sylimarine 3x1 capsules or the suggested/day

Vitanax PX4 3x2 capsules/day, this should be continue for several months

HumanGammaglobulin I.V. ~50-100mg/bodyweight, twice-thrice occasions can be proposed, OR 2,0
ml i.m. ! weekly depending on the clinical symptoms.

Supplementation of Vitamins and minerals and trace elements are very important.

See FSF-schedule.

The philosophy and practice of the combined antibiotic treatment of Lyme borreliosis chronica was published
in OrvHetil 2002, 143:1223-1224. I propose to study Burrascano, J.J. treatment schedule: Lyme Disease in Conn's
Current Therapy 1997, 1:140-143.

Shortly: Application of fluoroquinolone and any kind of penicillin and its derivatives at the same time raises the efficiency
of them up to ten times in comparison to the mono-therapeutic effects of penicillins alone.

– The direct effect of Tinidazole and formerly Plaquenile/Quensyl on Gemma was proved in vitro experiments
by Brorson & Brorson (International Microbiol (2004) 7:139–142). I may propose beside multivitamins the Vitamin C and
Béres’s drops 2x40 drops after breakfast and lunch. Please take concentrate on the recultivation of the GIT when the
treatment close to be ending with probiotics in larger dosages and frequently.

Some authors suggest to be taken Lauricidin for both to helping the innate immunity and keeping away pathogenic
bacteria and helping the fight with viruses. http://secure.lauricidin.com/catalog/medcm/retail/L0101.html

Please draw attention to the resting time(!) and drinking more fluid to wash out the bacterial debris, which is
very important especially ont the days of its supportation with sauna.

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5592

Aggódhatsz persze, de ki kell próbálni ,mert másképp nem fogsz gyógyulni, sokféle antibiotikum jó a lymera és kell tudni az orvosodnak hogy mi lesz jó neked.

Nem kell a doxinál vagy minociklinnél megállni, ha visszagörgetsz pár oldalt ott megvan igaz angolul hogy milyen gyógyszerek jók a lymera.

Nekem a doxi se nem ártott se nem használt.

Előzmény: Törölt nick (5585)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5591

MEGPRÓBÁLOM FELRAKNI IBOLYA ÚJ RIPORTJÁT A LYME KÓR MÁSODIK RÉSZÉT AMI MOST KÉSZÜLT !!!!!!

http://www.echotv.hu/videotar.html?mm_id=193&v_id=14154 KATTINTSATOK BELE A FELJÖVŐ KIS KÉPBE ...

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5590
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5589

Epinfo
19. évfolyam 24. szám

http://www.oek.hu/oekfile.pl?fid=4463

2012.06.11-17-ig 49 új lyme kóros.

Macus50 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5588

Az antibiotikumot étkezés közben vedd be és ne ásványvizzel hanem csap vizzel vagy teával. A bélvédőt 3-4 órával utána és minden más egyebet amit szedsz.Az ásványvizven fémek vannak amik gátolják a felszívodást.A tinidazolnak mindegy mikor veszed be.Nem érdemes mindenféle kutyulékot összeinni mert megzavarod az immunrendszered.

Előzmény: Törölt nick (5582)
boxerkutya Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5587

Kezditek jól látni az egészet. Az antibiotikum az egyetlen orvosság és nem kell félni tőle.Nem szabad késlekedni és más hozzá nem értő orvosokra hallgatni ! Az esetek döntő többségében nem csinál galibát. Ha mégis, váltani kell egy másikra. Nekem 12x volt 6 hetes kúrám és semmilyen mellékhatást nem éreztem.

Előzmény: Törölt nick (5580)
eva5613 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5586

Anyukalyme!

a Hepabenet azonnal meg kapod a gyógyszertárban.2700ft.

Sajnálom hogy holnaptól nem leszek itthon,az ezüstkolloidot be tudtam volna neked szerezni olcsóbban.De 23 tól leszek,és ha érdekel,beszéljünk.

Nekem Esztó Dr nő azt mondta bármelyik probiotikum,csak a normaflor ne legyen.

Előzmény: Törölt nick (5580)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5585

babos....azért vagyok bizonytalan, mert már kétszer voltam kórházban antibiotikum után.

most három gyerekről kell gondoskodjak, ha kórházba kerülök mi lesz velük?

szóval azért hidd el, tudom nem babra megy a játék, de attól még aggódhatok.

mindent beszereztem, ezért teszek fel itt ezer kérdést,

 

 

Előzmény: Törölt nick (5584)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5584

Én nekem megadatott az hogy személyesen találkoztam az Ibolyával, volt időnk beszélgetni mindenről.

anyukalyme te meg ne húzd az időt, más is szedett antibigyót és él , szedjél mellé két lacto protecet és nem lesz semmi bajod, de attól igen ha húzod az időt, nem értem hogy lehet ennyire bizonytalan valaki, itt valós dolgokról irnak a betegek és nem kamu, van itt néha egy két troll de azokat le kell tojni.

Előzmény: Törölt nick (5579)
Macus50 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5583

Olvasd el azt a tájékoztatott amit Timi66 feltett.Abban sok mindenre választ kapsz.

Előzmény: Törölt nick (5582)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5582

ha pár nappal később kezdem a védőcuccokat, az még nem baj? pár nap alatt nem kezdődhet el valami rossz mellékhatás hogy nem vagyok még védve?

bocsánat a buta kérdésekért, de nem nagyon kaptam még antibiotikumot az életem során.

 

Előzmény: Macus50 (5581)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!