Amikor egy képemet szerkesztem valamilyen képszerkesztőben, s elmentem, akkor utólag a képnézegetőm (Infraview), de kíváncsi voltam - az LCD Tv-m - sem tudja ugyanazokat a színeket átadni, amiket én a szerkesztőben csinálok.
Ha internetre feltöltöm, akkor semmi gond nincsen, ugyanazokat a színeket látom mint a szerkesztőben. Ha az asztal hátterének rakok ki egy képet, akkor szintén nem ugyanazt látom mint a szerkesztőben.