Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 6809

A tesztek szerint pedig egy elég gyengécske objektív, de nekem az átfogása megfele a hétköznapokhoz.

Mondjuk egy 15-85 és 70-200 F/4 páros jóbb lenne :-)

Előzmény: Moris721 (6808)
Moris721 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 6808

Nekem úgy tűnik,hogy szebb a rajzolata!

Előzmény: Törölt nick (6807)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 6807

Miben más? A kisebb átfogást leszámítva?

Én különben szívesen cserélném 15-85 is USM-re :-)

Előzmény: Törölt nick (6806)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 6806
Kicsit más mint a 17-85 IS USM... :)
Előzmény: Törölt nick (6805)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 6805

18-135 1:3,5-5,6 IS

Előzmény: Moris721 (6804)
Moris721 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 6804

Ez a kép milyen objektívvel készült?

Előzmény: Törölt nick (6803)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.06 0 0 6803

Szép cicus :-)

 

Előzmény: Törölt nick (6802)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.06 0 0 6802

Tegnap félig eltűnt a macsek! :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.29 0 0 6801

Így van, de nagyon messze vagyok mindenkitől persze lefelé, pl. a Ken Rockwelltől meg pláne és még nagyon sok mindenkitől. Hát ez ilyen lett. :-)

Ez egy jó pillanat lett volna, csak mégsem tudta igazán jól kijönni, hogy kontrasztos legyen. :(

 

                                                                      

Előzmény: seeman (6800)
seeman Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6800

Olyan érzésem van, hogy az elsőnél túllőtted a szaturációt.

Talán még Ken Rockwell is megirigyelné. :)

Előzmény: Törölt nick (6796)
thomashomas Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6799

Köszi, de már korűbban megtaláltam, csak még nem írtam be ide a fórumba.

Előzmény: cs.g. (6798)
cs.g. Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6798

mas szinteret hasznalnak, ennyi (adobe rgb vs srgb)

guglizz ra! :)

Előzmény: thomashomas (6791)
seeman Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6797

Szép a hely.

Pár képet másképpen komponáltam volna. Hajlamos vagy pl. sokat meghagyni az unalmas, egyhangú előterekből.

Három fotódat megvágtam. Remélem nem nagy baj. A harmadik képnél indokolt a bőséges előtér, mert ritkán láthatjuk ilyennek a hómezőt:

 

Előzmény: Törölt nick (6795)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6796

A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van. 

Itt a szelídebb arca van.

 

 

                                                                                                                                       

Előzmény: Törölt nick (6795)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6795

Ugyan, minden helynek megvan a maga szépsége. Én meg a virágzó fákat irigylem tavasszal, meg a Balatont :-)

Előzmény: Roadtrain (6794)
Roadtrain Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6794

Hát akkor irigy vagyok qrvára :ĐĐĐ

Előzmény: Törölt nick (6793)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6793

Nem, én itt lakom, ez a napi sétánk a párommal :-)

Előzmény: Roadtrain (6792)
Roadtrain Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6792

Mindegyik fasza :) nekem a legjobban alulról a harmadik kép jön be.Te ezeket a vonatból fényképeled?

Előzmény: Törölt nick (6790)
thomashomas Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6791

A következő problémám lenne:

Amikor egy képemet szerkesztem valamilyen képszerkesztőben, s elmentem, akkor utólag a képnézegetőm (Infraview), de kíváncsi voltam - az LCD Tv-m - sem tudja ugyanazokat a színeket átadni, amiket én a szerkesztőben csinálok.

Ha internetre feltöltöm, akkor semmi gond nincsen, ugyanazokat a színeket látom mint a szerkesztőben.
Ha az asztal hátterének rakok ki egy képet, akkor szintén nem ugyanazt látom mint a szerkesztőben.

Ez miért van, és mit lehet ellene tenni?

Előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6790

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6789

Jó pillanat, csak a repülő még nem tud addig repülni, de a Nat.geo-ban már az oda repülést, turista utakat vázolják, a terveket mutatják. :-)

Egy kis téli hangulat.

 

                                       

Előzmény: extekergo (6788)
extekergo Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6788

extekergo Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6787

jött-ment :)

Előzmény: Törölt nick (6786)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 6786

Hold lemente. :-)

 

                                                                                                                           

95xf Creative Commons License 2012.01.27 0 0 6785

Napkelte...

Előzmény: Törölt nick (6784)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.26 0 0 6784

Naplemente....

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6783

Elnézést kérek,nem megy ez még nekem.Ha most nem sikerül,akkor hagyom.... :)

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6782

No,akkor csak így fog sikerülni:

[IMG]http://i42.tinypic.com/s62h38.jpg[/IMG]

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6781

Egy hasonló "mutogatós"....

Előzmény: seeman (6767)
Fotópályázatt Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6780

Szia itt is meg tudod jelentetni a képeid, ráadásul még nyerhetsz is.

Négy évszak a Balatononamatőr fotópályázat a www.balatoniwiw.hu közösségi oldalon

február 29-ig.

 Díjak:

 A 3-3 legjobb fotónak évszakonként 5000.- Ft értékű ajándékcsomag 

 Fődíj:  családi (4 személy) hosszú hétvége (3 éj) saját apartmanban a tihanyi Csátó Vendégházban.

( www.csato.hu , Tel: 20/9516-022 hívd fel!)

 A legszebb pályaművek fotókiállításon is bemutatásra kerülnek

 Eredményhirdetés: 2012. március 15.
Fotók feltöltése: www.balatoniwiw.hu -Egész évben főszezon!

Előzmény: Zolinka (6774)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!