Keresés

Részletes keresés

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5548

Akik szavaznak(10-en) ha jól számoltam össze mindenkit.

 

Tamás-Fanni

Szandra-Fanni

Robi-Fanni

Vera-Dávid

Gábor-Dávid

Jeremy-?Talán Dávid

Nóri-Fanni

Emese-Fanni

Eszter-Fanni

Beni-?

 

 

Jeremy szerintem egyértelműen Dávidra tesz, aki körbeudvarolta a holtakon. Fannival meg Jeremy nem volt jóban.

 

Nóra sötét ló. Ha "girl power", akkor Fannira, de ha Dávid őt is átcsábítgatta a holtakon, akkor nem. Ráadásul Fanni és Nóra nem rajongtak annyira egymásért.

 

 

Beninél nem lehet tudni, poénból akárkire szavazhat:-)) De ha a sima logikát nézzük, akkor Dávidra tesz. Csapattársak voltak, konfliktus nélkül, és Emesével szemben Dávid őrá szavazott, míg Fanni Emesére.

A többit én is így tippelem.

Előzmény: Hantufan222 (5521)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -2 0 5547

Igen, láttam, már értem és teljesen igazatok van! Lehet, hogy Gábor, Robi és Vera oda állt, ahová akart, de Dávid nem? :-)

Emlékszem, már azt nehezen "vette be a gyomrunk", amikor Gábor megkapta + előnyként a családok által küldött levelek feletti rendelkezési lehetőséget és -természetesen- Dávidot vitte magával...és az első elődöntőt is simán tudta nyerni Dávid...gyanús dolgok ezek! :-)

Előzmény: sli64 (5546)
sli64 Creative Commons License 2018.11.09 0 2 5546

Ilhilla, a két U alakú  vas elhelyezkedését nézzed! Dávid esetében az egyik U alakú vas két szára a másik U alakú vas két szára között van. Mivel a két U alakú vas azonos méretű, ezért az egyik feszíti a másikat, ezzel beszorítva a rudat a karikák közé (látszik is, hogy Dávidnál a vasak szárai pont emiatt nem párhuzamosak).

A többieknél ez nem így van.

 

Minden tiszteletem Gáboré, de azért hagy legyenek fenntartásaim az állításával kapcsolatban. Szerinted elmondhatná, ha dedikált helyeik voltak?

Előzmény: Ilhilla (5536)
mozila Creative Commons License 2018.11.09 -1 0 5545

atcuccolunk a VV9 re :)

  

Előzmény: Ilhilla (5544)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -2 1 5544

Jól van naaa, hamarosan "megszabadultok" tőlem! :-)

 

Előzmény: mozila (5542)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -2 0 5543

Igen, már látom miről van szó!

Előzmény: BitterSweetSymphony (5540)
mozila Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5542

ez megint olyan Icelandos volt...:)

 

Előzmény: Ilhilla (5541)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -2 0 5541

Igen, IGAZ! Alaposan megnéztem újra a képeket és (szemből nézve):

Dávid kezében a bal oldali vas teljesen másképpen áll, mint a másik három versenyzőnél, akiknél egyformán áll a két vas!

Ez -Gábor állítását alapul véve- bármelyikükhöz kerülhetett volna, de mindenképpen elősegítette Dávid győzelmét!

Előzmény: Replay (5539)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5540

Nem azt nézed, amit kell, azért nem érted. Azt kell nézni, hogy Dávid eszközén a baloldali ív "közrefogja" a jobboldali ívet, tehát a jobb úgymond belül van. A többieknél pedig az egyik ív a másik fölött van.

Előzmény: Ilhilla (5537)
Replay Creative Commons License 2018.11.09 0 2 5539

Azért nincs  Dávidén rés, mert nála az egyik "fogantyú" be van szorítva a másik közé és így szétcsúszni sem tud, nem tud rés lenni a karikák között.

Nem Dávid ügyessége miatt van.

Előzmény: Ilhilla (5537)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5538

Elhiszem neked.

 

 

De a kiindulópont itt ugye az volt, hogy a jóember csalást kiáltott, ami nem igaz (már persze ha hiszünk Gábornak:-) Ha a stáb nem tudhatta, hogy Dávid melyik eszközt fogja választani, akkor teljesen felesleges volt az egyik eszközt megbuherálni.

Előzmény: sli64 (5535)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -2 0 5537

Újból nézegetve a képeket (kicsit felnagyítva) nekem csak az tűnik fel, hogy Dávid ügyesebben tartja, mert nincs rés a két vas "karika" között, a többiek viszont úgy tartják, hogy pár centi is van, így nehezebb tartani szerintem. Ez kizárólag Dávid ügyességének tudható be.

Előzmény: sli64 (5535)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -4 0 5536

Valahogyan csak össze kellett hegeszteni azokat a karikákat! Szerintem a képen az egyiknél kifelé esik a "hegesztési varrat", a másiknál befelé, az egyiket ügyesebb mester készítette és eldolgozta a varratot, a másikat kevésbé precíz és ott hagyta. A vasat egyikük így vette kézbe, másikuk úgy, de ezek szerint "véletlenszerű" volt, hogy melyik tárgy kihez kerül.

Aki valami "csalásra", "Dávid indokolatlan előnyhöz juttatására" gondol, az egészen biztos téved!

Előzmény: sli64 (5531)
sli64 Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5535

Egyébként meg a vaskarikák átmérője ugyanakkora volt így is, olyan sokat szerintem nem számított, hogy kívül volt az egyik ív. Attól még röhögve kicsúszhatott volna a vasrúd.

 

Igen, az átmérő ugyanakkora volt. Mivel azonban az egyik tartó feszítette a másikat, ezért a rúd is nekifeszült a karikának, ezért nem a játékosnak kellett ezt végeznie.

Előzmény: BitterSweetSymphony (5533)
mozila Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5534

itt most a belinkelt keprol van szo, amin a vas mashogy van a Daviden mint a tobbi jatekosnak...

Előzmény: lilive (5532)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.09 -1 1 5533

Ha Gábor azt mondja, hogy tetszőlegesen választhatták ki az eszközöket és nem ők rakták össze, akkor Dávid ebben nem hibás.

 

 

Igazán nem ambícióm őt védeni, de olyat ne varrjunk a nyakába, amiről nem tehet.

 

 

Egyébként meg a vaskarikák átmérője ugyanakkora volt így is, olyan sokat szerintem nem számított, hogy kívül volt az egyik ív. Attól még röhögve kicsúszhatott volna a vasrúd.

lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5532

Ez a fordított fogás tűnt fel nekem is. 

Itt lehet a kutya elásva, és ez teljesen véletlen. 

Nem vagyok egy Dávid szurkoló, de ebben ártatlan. 

Ő erős, top edzett, tud koncentrálni.  

Attól,hogy nekem nem szimpatikus, ő még egy erős, top edzett, tud koncentrálni, fizikálisan a legfelkészültebb játékos vpolt az egész mezőnyből. 

Előzmény: Ilhilla (5529)
sli64 Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5531

Forgathatod, attól még a az egyik vas mindkét szára a másik vas két szára között van, míg a többieknél csak az egyik.

Előzmény: Ilhilla (5529)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5530

Szia Beni!

 

Sokunk kedvence voltál a műsorban, nagyon szimpatikusan játszottál:-)

Kívánom, hogy maradj ilyen laza, jószívű, jópofa.

 

Előzmény: Süle Benjámin (5505)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 -1 1 5529

Ha ma Fanni nyeri, ennek már semmi jelentősége, de ha Dávid, akkor a Holtak szigetén utolsó játékot játszók akár még "óvhatnának" is! :-)

Ha észleltek valamit mindebből a szavazatukat biztos nem Dávidra adták volna! Gábor hozzászólása alapján azt gondolom, ott a helyszínen fel sem merült egyikükben sem ez az egész, pláne, ha tetszőlegesen álltak az asztalokhoz. Az nem lehet, hogy Dávid "fordítva" tartotta és kifelé nézett az a rész, ami a többieknél a mellkasuk felé és ezért látszik úgy, mintha más lenne a vas állása? 

Előzmény: mozila (5528)
mozila Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5528

Ha jol emlekszem a jatek vegen David egybe tette le a cuccot az asztalra, lehet ki sem csuszott volna a vas :)

Előzmény: Gábor Koller (5527)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5527

Szia, igen hallottam erről a cikkről, hogy elvileg csalás volt! Mindenki oda állt ahova akart szóval ez így nem állja meg a helyét, bár tényleg furcsa hogy nem ugyan úgy van a vas Dávidnál! :-)

Előzmény: Jam82 (5513)
Pandus Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5526

Szia Beni  örülök hogy itt vagy, te voltál a kedvencem  mint abszolút kívülálló . A legjobban tetted! 

Előzmény: Süle Benjámin (5523)
kelso82 Creative Commons License 2018.11.09 -1 0 5525

Óvatos duhaj vagy kedves Beni:D

Előzmény: Süle Benjámin (5523)
kelso82 Creative Commons License 2018.11.09 -1 0 5524

Na ez durva! A megfigyelői képessége mindenképpen jobb, mint a helyesírása:DD

De ezt valóban ügyesen kiszúrta!

 

Kíváncsi lennék Gábor véleményére is ezzel kapcsolatban, hiszen ő is résztvevője volt ennek a játéknak!

Előzmény: Jam82 (5513)
Süle Benjámin Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5523

Hivatalosan magánfőzőként nem szabad eladni. 

Én sem teszem,  ezt fontos kijelenteni először. :D

 

Azért ettől még hozzá lehet jutni, legrosszabb (vagy ez a legjobb?) esetben velem együtt kell inni, arra ugy tudom semmilyen törvény árnyéka nem vetül. 

Sokféle alapanyagból főzök, persze fajtánként külön.

Ha érdekel írj nekem, nem tudom ezen a fórumon van-e külön chat, de Facebookon megtalálsz.

 

Sört nem készítek, mert vannak sörfőző mester barátaim, egyik a Köleses, ami itthon szokott csapon lenni. 

Előzmény: Ice-r (5512)
Süle Benjámin Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5522

Köszi, kedves vagy! 

Előzmény: szévike (5506)
Hantufan222 Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5521

Szurkoltam Fanninak.

Tamással egyértelmű lett volna a győztes.

 

Az első elődöntő tényleg unfair volt,mivel a két lánynak esélye se volt nyerni ott.

A 2. már az ügyessége múlott inkább.

 

Ettől még Dávid nagyon jó volt a feladatokban.Végül is,a teste erejét is magának köszönheti,aki nem jó fizikummal jelentkezik egy ilyen játékba az hátránnyal indul.

 

Fanni sokszor volt a kiesés szélén,ha jól emlékszem az 1.Agilás tanácson ő volt célkeresztben Bence mellett.

Aztán amikor Emesének választania kellett ott is kieshetett volna.

Emlékezzünk vissza,hogy a nyilazós játékban mindenki őt akarta kiejteni Eszter kivételével.

Sosem volt igazán biztonságban.

 

Akik szavaznak(10-en) ha jól számoltam össze mindenkit.

 

Tamás-Fanni

Szandra-Fanni

Robi-Fanni

Vera-Dávid

Gábor-Dávid

Jeremy-?Talán Dávid

Nóri-Fanni

Emese-Fanni

Eszter-Fanni

Beni-?

 

Szóval szerintem Fanni fog nyerni.

Salvor2 Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5520

Erdekes felvetes, jo megfigyelo, aki ezt kiszurta. Nem a vasrudra feszul rugokent, hanem a ket fel erosen feszul egymason, ami miatt feszites nelul is van egy alap erohatas a vasrudon.

 

Ha tenyleg minden jatekot kiprobalnak elore, ahogy azt tobben irtak korabban, akkor meg az is lehet, hogy az ezt az eszkozt kiprobalo jatekos rakta rosszul ossze, miutan a proban kiesett a vasrud.

Előzmény: Jam82 (5513)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5519

http://rtl.hu/rtlklub/reggeli/alexandra-6-kilot-hizott-mig-masok-eheztek?fbclid=IwAR1WXb9DG8A8vnrrAnScCaWmyOIDAVp1t4dnNEqh11yAIgs5hEV93BAMmPo

 

A piacon és a grillvacsorán annyira belaktak, hogy mindkét lány pocakján meglátszott másnap.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!