Keresés

Részletes keresés

Nuti49 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 5641

 Kedves Atis!

 

Igen, sajnos többször is meg lehet fertőződni. Ha valakit gyógyítottak-gyógyítanak de megcsipi egy fertőzött kullancs - sajnos- újra fertőződik!!

 Ezek után gondolom, már 5-6 éve lymes lehetsz. Ha igen, akkor most a régi-új fertőzést kezelik. A régi már "bajosabb" de ha itt a fórumon olvasol bennünket, tudod mit jelent.

Azért csak pozitív hozzáállás!!

Mielőbbi gyógyulást.

Üdv. Nuti

Előzmény: Törölt nick (5639)
Forby Creative Commons License 2012.07.19 0 0 5640

Szervusztok, jóreggelt:) először is nagyon köszönöm a támogatást a sok információt amit tőletek kaptam privátban illetve itt is. Én végeztem (relativ friss csípettként) az antibiotikum kúrával, azóta parazitairtok feketedió tinktúrával, illetve belevágok még egy bizonyos Rizöl/kávé-fokhagymabeöntéses 2 hetes kalandnak nemsokára. Tegnap este voltam kineziológiai tesztelésen (aki csinálta maga is krónikus lyme beteg), és az jött ki, hogy perpill hacsak jól el nem bújtak, de a lyme nincs jelen, "csak" babesia, amin ez a Rizöl/kávé fog tudni segíteni. A babézia tesztet megpróbálom magánlaborban megnézetni, valaki tud esetleg ilyet javasolni itt Pesten ahol ilyeneket végeznek? 

 

Ha valakit érdekel esetleg van egy németországból rendelt 150 ml-es Teasel/karden tinktúrám bontatlan állapotban (a kardenshop.de-től 39.90 plusz 2.90 Euroért).

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.19 0 0 5639

Kedves Hozzáértő Hölgyek/Urak!

 

Létezik olyan, hogy valaki kétszer (v. akár többször) megy át a Lyme-kór akut fázisán?

 

Történetem:

- Néhány hete volt egy kullancscsípésem és a növekvő körkörös folttal és egyéb tüneteivel egyértelmű lett a Lyme fertőzés. Voltam is dokinál, jelenleg egy Zinnat kúrán vagyok.

- Kb. 5-6 éve talán szintén volt egy csípésem, de mivel semmiféle vörös foltot akkor nem észleltem, nem is tulajdonítottam neki nagy jelentősséget. (És akkor még nem is tudtam erről a betegségről.)

Viszont a mostani belső tünetek észlelésekor jöttem rá, hogy pontosan ugyan ilyen problémáim voltak anno:

Nagyon rossz alvás, erős szívdobogás, talán kis ritmuszavar is, valamint fáradékonyság és a derekamban jelentkező akut izületi fájdalom.

 

Ezek időről-időre újra előjöttek az elmúlt évek során és foglamam sem volt (és egyik dokinak sem), hogy mitől van, hiszen a normál laborleleteim rendben vannak, reuma doki sem mondott semmi különöset.

 

Lehetséges az, hogy már 5-6 éve Lyme-kóróm van, amiről nem tudtam, és csak a mostani egyértelmű csípés akut tünetei segítségével áll össze ez a diagnózis?

 

köszönöm

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.18 0 0 5638

Végül is..1 dupla tablettás kezelés..és 6,5 x..21 napon át tartó infuziós kezelés..(A 7. KURA LETT VOLNA 28 NAPOS ELŐSZÖR..DE EZT MÁR NEM BÍRTA A SZERVEZETEM!!Tavaly szétrobbantak a vörösvértestjeim..Nagyon nehezeh maradtam életben..Több egység vérrel mentettek meg..

Édesanyámnak köszönhetem látott egy riportot..Abban voltak gyógygombák..

Mivel én nem kaphatok többé lyméra infuziós kezelést..(Mert összes erre a kórra való infuzió szintén ezt a mellékhatást válthatja ki nálam..nem maradt esélyem tovább gyógyulni..

Hát így kerültek a gyógygombák életembe...!!!)

Sok támadás ért...bántás miatta..Ugyhogy ezt a részét igyekszem kerülni..részleteiben..

Sok gonosz ember van a földön..még a szemének sem hisz..

Levegők számomra mostmár..

De akik VALÓS BETEGEK..Azoknak tudniuk kell..mit rejt ez a nyomorult kór..és hogyan lehet "TŐLE..SZABADULNI!!"

Tavaly 3 db ujságcikkem jelent meg-e témakörben..

2 kis tv riport készült felépülésemről..láthatóak itt a fórumra fel vannak téve..

Előadást tartottam a Lyme korról..lyme neuroborreliáról debrecenben..

Hívtak Nagyváradra előadást tartani..

És ha hívnak bárhova..MENNI FOGOK!!

ne nőjenek fel árva gyermekek..lym kór miatt..SZÜLŐK NÉLKÜL..

Mert erről nem szól a fáma!!!

Hogyan szedi "ÁLDOZATAI"..a nem felismert..félrekezelt.."VALÓBAN.."CSAK LYME" betegek közöt..

ÉS EGYRE TÖBBEN-TÖBBEN LESZÜNK!!

Mióta "UJRA"..Életben maradtam:Ugy vélem...mára az a "HIVATÁSOM"..saját tapasztalatainkat..minél szélesebb körben adjam át a Lyme betegeknek..

Ennyi "DIÓHÉJBAN!!"

Ölelek szeretettel minden Lyme beteget!

Csudás unokázást kivánok Attila..Kitartást..erőt..türelmet!!

Meglesz az eredménye..

CSAK SOHA FEL NEM ADNI!!!

 

Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.18 0 0 5637

Kedves kilitipapa!Azaza kedves Attila!!Minden ember fontos a világban valaki számára!!És ez a természetes..

"MI"..már ezekszerint abban a korban vagyunk..amikor akicsi..és "csöppnyi"..unokáinknak "KELLENÉNK" még..egy ideig..Ha lehetséges minél tovább..

Nekem egy 8 éves..kis unokám van.."PÖTTY"....és a pici "ANGYALKA"...aki 2,5 hónapos..

Hát még én is szeretnék élni egy kicsit!!(NAGYON!!)

Nagy "MECCS"..ALYME KÓR!!Csak az tudja igazán elhinni..megérteni..és őszintén "EGYÜTTÉREZNI"..aki minden kínját átéli..átélte..

Sok nyomorult évembe telt..amíg "ELJUTOTTAM" EDDIG..hogy azt írhassam:KÖSZÖNÖM..JÓL VAGYOK!!

 

NAGYON JÓ:HA "ERŐSÖDNEK" a tünetek..mind kezelés alatt..és ez az állapot..még pár5 hétig eltart kezelés után is..Saját tapasztalat..Annó annak idején nálam nagyon gyorsan jött első kezelés után..egy "MÉGSZÖRNYŰBB" állapot..Az első tablettás kezelés után..

Nem "VÁRTAM A CSODÁRA"..Loholtam megtalálni az "ÉLETBEN MARADÁS"-LEHETŐSÉGÉÉRT..ÉS KUTATTAM 1000-rrel...megtaláljam a "MEGOLDÁST!!"

Akkor pár hónap alatt nagyon "LEÉPÜLTEM!!"

Nekem az első dupla tablettás kezelés után..2x volt aztán fél éven belül 2x21 napig tartó..napi 2 grammos Rocephin kezelésem..NOS:ÉN EZEK UTÁN ÍRHATOM AZT..beállt..az évenként ismételt infuziós kurák között pár hónapnyi "JOBBAN LÉT!!"

Ugy véltem.."EBBŐL A KÓRSÁGBÓL..EZ A MAXIMUM..AMI KIHOZHATÓ!!"

Bele nem törődtem..de nem tudtam mást tenni...Mivel gyermekem történetéből...20 év lym-ról..Könyvem kézirata elkészült sok-év alatt..rengeteg-főleg külföldi anyagot olvastam át..hiteles anyagot gyüjtsek erről a korról..

Ezen dolog közben ért a csípés 2005-ben engem is...Megfordult a kocka..addig csak "LÁTTAM"..gyermekem szenvedését..

Aztán "ÁTÉLHETTEM..ÉN IS!!"

Ég-ÉS FÖLD..LÁTNI..ÉREZNI!!!

Folytatom..

Előzmény: kilitipapa (5636)
kilitipapa Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5636

Szia Ibolya! Bocsánat hogy le tegezlek,de ha már Sorstársak vagyunk! Nagyon köszönöm bíztató szavaidat! Egyre erősebbek a tüneteim a kezeléstől!  Igyekszem kitartani! Nekem Unokám van!  Muszáj meggyógyulni! !  Puszi Attila

Előzmény: Pötty63 (5622)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5635

MIIIII????
nem. nekem fél vargastem kezdést mondtak...

de hogy osztom félbe? ez egy nem széttörhető kapszula....hogy öntsem ketté???

 

nekem azt mondták első hét fél, második hét egy, harmadik hét kettő, negyedik hét három kapszula.

 

HÁt nem nagyon vígasztal hogy pusztul a baci ha szarul vagyok.

A nagy gáz inkább az hogy nekem amúgy is volt alvásproblémám és az egyik gyógyszer ezt most felerősíti,

éjjel egyáltalán nem aludtam. ez igy nyolc hétig nem lehet bírni, ez egyértelmű.

ma beveszek  altatót:( nem tudok mást csinálni.

 

Előzmény: Törölt nick (5633)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5634

Amúgy arra gondolj, hogy ha ezt a kúrát nem bírod ki, akkor lehet az egész életedet így kell leélni, vagy rosszabbul!

Tudom, hogy szörnyűnek hangzik, de sokan vagyunk, akik már évek óta hasonlóan rossz állapotban vagyunk a lyme miatt nap mint nap (én pl. 1 éve már nem tudom ellátni a renszeres napi teendőimet, de van, aki nálam sokkal rosszabbul van)..... arra gondolj, hogy friss fertőzésed időben észrevették, és lehet, hogy pokol lesz a következő 8 heted, de megkaptad rá az esélyt, hogy az életed utána következő részét egészségesen leélhesd!

 

Kíméld magad, amennyire tudod! Kérj segítséget családtagtól, baráttól, szülőktől.... a gyerekek ellátására!

Sajnos az antibiotikum is mindenkinél máshogy hat, mindenkinél mások a mellékhatások..... a tünetek felerősödése pedig a spirochétak (vagy micsodák) pusztulását jelzik.

Fontos, hogy amennyire lehet, kapj lelki és fizikai támogatást a környezetedtől a kúra ideje alatt!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (5628)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5633

Milyen adagolásban szeded?

 

Mert pl a gyógygombánál csak növelve lehet szedni.

Ha érzékeny vagy dolgokra, akkor ilyen adagolásban:

1. héten: 1/8-ad kapszula

2. héten: 1/4-ed kapszula

3. héten: 1/2-ed kapszula

4. héten: 1 kapszula

5. héten: kétszer 1 kapszula

6. héttől: háromszor 1 kapszula

 

Nekem a Vargastem-nél ezt az adagolást javasolták, és be is tartom.

Az a lényeg, hogy a max. adagolással semmiképpen sem lehet használni! Tehát nem lehet egyből háromszor 1 kapszulát beszedni (ez az adagolás, ami a dobozon van, úgy tudom).

 

Nem tudom, vígasztal-e, de ha rosszabbul vagy, akkor az azt is jelenti, hogy hatásos a kezelés, és hullanak ki a "dögök".

Nem mondták, hogy először rosszullétre lehet számítani?

Elolvastad a betegtájékoztatót, amit belinkeltem pár napja a fórumra?

Mert abban is le van írva és sokan írják a fórumon is.

Előzmény: Törölt nick (5632)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5632

igen, mindent szedek. Mindent megvettünk, holott mondta az orvos hogy csak lehetőségek, 

de mi mindent beszereztünk és szedem.

 

:(

Előzmény: Törölt nick (5630)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5631

Kedves Edit!

 

Mint írtam, nagy szerencséd van, hogy friss fertőzött vagy és nem régi!

Az aggodalom pedig árthat. Próbálj meg valamennyire megnyugodni.

 

Írok e-mailt!

Előzmény: minemvolt (5629)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5630

Az antibiotikumok mellett szeded az étrend kiegészítőket is?

(Bélvédő, ezüst kolloid, gyógygombák....)

Előzmény: Törölt nick (5628)
minemvolt Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5629

Kedves timi66!

 

Nagyon be vagyok sózva, most jöttem az orvostól. A Borrelia IgG rec ELISA negatív, a Borrelia IgM re. Elisa 45,1 nagyon erősen pozitív. Tehát ahogy írod ez egy friss csípés lehet és valóban, csak a  Elisa módszerrel nézték.  Esetleg biztató, hogy már ez is ki mutatta és elég erősnek bizonyul. Sajnos egyelőre itt Szegeden nincsennek kapcsolataim. Szegedre a kettes kórház fertőző osztályára kaptam beutalót, orvos ismerős nincs, már holnap mehetek. Én is hajlamos vagyok a gombásodásra és biztosan szedni fogok kiegészítőt. Az ezüst kolloidot már régóta használja a család, így szerencsére van pozitív tapasztalatom. Kicsit bízom abban, hogy időben észre vettem és ez  szerencsés ebből a szempontból. Van olyan antibiotikum amire érzékeny vagyok, így a háziorvosom szerint lehet, hogy kicsit nehéz lesz megtalálni a megfelelőt. Azért majd kutakodom orvos ismerős körben, hátha tudnak itt Szegeden ajánlani valakit, mert nekem Bp. nagyon messze van. Olvasgatom a fórumot és nagyon sok hasznos információt találtam, jó, hogy rátok találtam. Kíváncsi vagyok mi lesz holnap és remélem,jó kezekbe kerülök! Köszönöm a segítséget, még jelentkezem, addig is mindenkinek jobbulást kívánok!!!!

Edit

Előzmény: Törölt nick (5627)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5628

5. napja szedem a gyógyszereket, mindent az orvos utasítása szserint.

Iszonyatosan rosszul vagyok.

az egyik gyógyszer az alvás ellen hat, a ciprofloxacine, nem aludtam már napok óta mióta szedem.

 

hozzá lehet szokni a gyógyszerekhez? teljesen kétségbe vagyok esve ....nem tudom ellátni a gyerekeimet, a férjem ma itthon maradt, 

de annyira rosszul vagyok, zsibbad a kezem, éjjel hánytam, nem aludtam.

 

az orvos ma azt mondta mára hagyjam el a ciprofloxacinet, holnap kezdjem újra....

 

hozzá fogok szokni? vagy ez vár rám 8 héten át???? ebbe úgy érzem belepusztulok.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5627

Kedves Edit!

 

Úgy tudom, hogy az IGG az régi csípést jelent, az IGM pozitív pedig friss csípésből eredő fertőzést jelent.

Az sem mindegy, hogy ELISA vagy Western blot módszerrel nézik meg.

SZTK úton általában csak az ELISA-t nézik meg. Van olyan, akinek az ELISA féle vérvizsgálat negatív, de ettől még lyme kóros. Nekem is negatív az elisa.

A WESTERN BLOT az egy drága, részletesebb módszer.

Van olyan kórház, ahol nem is ismerik, és nem ismerik el.

Talán van olyan kórház is, ahol ha az elisa pozitív, megnézik a western blottal is? Ezt nem tudom.

Magán úton pl az Istenhegyi Klinikán Pesten nézik meg Western Blottal. Az konkrétan megmutatja azt is, hogy a borrelia mely alfaja ferőzte meg az embert (van, ami az idegrendszert támadja, és van, ami az izületeket, s mindkettő is lehet egyszerre, Borrelia garinii, Borrelia afzelii).

 

Ha Neked SZTK úton néztek vérvételt, akkor szerintem ELISA-t néztek, mert azt szoktak, az az olcsóbb.

Mivel pozitív lett, így majd a megfelelő orvos, akihez beutaltak felír neked gyógyszereket a vérvétel eredmény és a tüneteid alapján.

 

Mikorra kaptál időpontot?

 

Ami biztosan ajánlatos a gomba mellé, az a bélflóra védő! Feltétlenül!!!!!

Ha Pötty hozzászólásait visszanézed, elég sok mindent leírt részletesen.

Nekem még nincs tapasztalatom lyme elleni antibiotikum kúrában, mert elég későn derült ki, hogy mitől vannak problémáim, és akkor még a más betegséggel kezelő orvosom azt tanácsolta, hogy ne higgyek az Istenhegy Klinikának, biztos nincs lyme-om..... aztán kiderült egy autoimmun betegség (amit lehet a lyme okoz), de ez hosszú téma.... a lényeg, hogy majd szeptember végén megyek vissza, és akkor fogok kapni antibiotikum kúrát, s most egy új vérvételt is csinálunk előtte.

Más betegségre szedtem már korábban napi 2000 mg antibiotikumot is. Mellette protexin kapszulát szedtem, hogy ne gombásodjon el a belem (mert az is csúnya dolgokat tud okozni). Szóval ezt szívből tudom ajánlani, s mielőbb kezd el, mert már így is túl vagy egy jókora adag antibiotikumon!

 

Ahogy a fórumot olvasod, több mindent ajánlanak, kinek mi vált be!

Az biztos, hogy az antibiotikum kúra kell, és hogy mellette mit szedsz az a te egyéni döntésed, illetve, hogy anyagilag mit tudsz megengedni.

Érdemes minél több oldalról támogatni a szervezetet, mert ez egy nagyon csúnya betegséggé tud fajulni, és ahogy telik az idő, egyre nehezebb az ember dolga.

Személy szerint gyógygombát szedek (Vargastem), nem rég kezdtem el, és az antibiotikum kúra alatt is szeretném szedni. Valószínűleg így az antibiotikum is jobban hat majd, és kevésbé érzem majd a mellékhatásokat. (Ajánlották még a Vitanax PX4-et is, de egyelőre a pénztárcám nem tudta megengedni, majd az antibiotikum kúra alatt lehet, hogy azt is használni fogom, ha meg tudjuk oldani.)

Most próbálkozom ezzel is: Teasel root tincture /Kardenwurzel essenz

Még egyelőre nincs antibiotikumom, ezért ezt is próbálgatom, de csak napi egy cseppet, aztán majd a doktornővel megbeszéljük, hogy mi legyen a jövőben. Emellé ezüst kolloidot is kell szedni, de a fórumon többen írták is, hogy használna kezüst kolloidot, és sokaknak segít az is.

(Személy szerint én eléggé fáradt vagyok tőle, de már sok betegségből kisegített, vírus, stb... csak kúra szerűen használom.)

Szóval amire figyelj, a bélflóra erősítés nagyon fontos, és ha megteheted, akkor ajánlom a gyógygombákat is.

Ha pedig van időd visszaolvasgatni, akkor láthatod, hogy ki mit ajánl, kinek mi vált be.

Volt pár ember, akinél nem is volt mellékhatása az antibiotikumnak, elég jól bírják.

Sajnos én nem ilyen vagyok, és hajlamos vagyok gombásodásra is, így muszáj használnom majd az antibiosz mellett is mást is.....

 

Olvasd el azt a pdf fájlt, ami betegtájékoztató címen van fenn: http://lymenet.hu/2011/02/11/letoltheto-anyagok-3/

 

Eléggé eltérő az orvosok véleménye lyme terén. Magyarországon is csak néhány orvos van, aki hatékonyan át tudja látni az egészet.

Ezért is jó, ha olvasgatod a fórumot, mert itt már jó sok infó gyűlt össze, külföldi írásokat is meg vannak említve, stb....

 

Remélem, tudtam segíteni!

Előzmény: minemvolt (5626)
minemvolt Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5626

Kedves timi66!

 

Köszönöm a gyors választ és a biztatást! Most megyek a házi orvoshoz, aki  küld Szegedre, fogalmam sincs, hogy kihez. Olvasgatva a fórumot, nagyon sok információhoz jutottam. Azt hiszem kelleni fog étrend kiegészítő, mert elég gyenge gyomrú vagyok és már érzem, hogy az antibiotikum dolgozik. Azt hiszem, az is szerencse, hogy két gyerekes anyaként eléggé toppon voltam a betegségegben és most is én gondoltam azt, hogy itt a Lyme kóról  van szó, ellentétbe a bőrgyógyász főorvosnővel. Annyira egyértelmű volt a bőr tünet. Remélem, jól fogom viselni, kisebb panaszaim most is vannak: gyengeség fáradékonyság kicsit az izületeimen is érzem. De bízom, hogy elkaptuk az elején. Az igaz, hogy a vér vizsgálatból megállapítható, hogy mikori a csípés?

Most megyek orvoshoz, mindenkinek jobbulást és gyógyulást kívánok!

 

Edit

Előzmény: Törölt nick (5624)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5625

Igaz az, hogy bögölycsípéstől is lehet lyme-ot kapni?

Több helyen írják.....pl itt is, de már több helyen olvastam.

http://www.vitalitas.hu/olvasosarok/online/oh/2000/40/616.htm

"A borreliosist kullancs- vagy bögölycsípés közvetíti."

 

Engem már jó pár bögöly megcsípett egyik évben....

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5624

Szia Edit!

 

Van, hogy több antibiotikum kúra szükséges! Nem tudom, Szegeden kihez mész, de biztosan felírja, amit kell ilyenkor.

Ha visszaolvasod a fórumot, akkor elég sok részletes információt megtalálsz a témában!

Viszonylag hamar észrevették, hogy lyme-od van, így ha a megfelelő kezeléseket megkapod, elég nagy esély van a teljes gyógyulásra.

Érdemes szedni megfelelő "étrend kiegészítőket" is a kezelés alatt, hogy elősegítség a gyógyulást, bélflóra erősítő stb. stb..... ezek is mind szépen le vannak írva a fórumban lejjebb. (Vannak, akik enélkül is megvannak, de sokaknak ez is nagyon sokat segít. A te döntésed, hogy a lehetőségeidhez mérten, mit tudsz bevállalni.)

 

Ha megcsíp a kullancs, de kiesik belőled később, akkor is megcsípett, tehát már a csípéstől fertőzhet. Sokan nem veszik észre a kullancsot.

Akinél pedig megjelenik a kokárda, az nagyon szerencsés, mert sokkal nagyobb esélye van a gyógyulásra.

Sokunknak nem jelent meg, és csak évekkel, évtizedekkel később derült ki, hogy mi is a bajunk......olyankor már tovább tart a gyógyulás és nem mindig teljes.

 

Jó egészséget, gyógyulást kívánok!

Előzmény: minemvolt (5623)
minemvolt Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5623

Sziasztok!

 

Konkrét segítséget szereetnék kérni,46 éves vagyok. Kb. pünkösd körül jelent meg a térd hajlatomban egy nagyon erős és széles vörös sáv kicsit véraláfutás szerű, azt gondoltam eldurrant egy ér (eléggé viszeres a lábam), majd ahgy az kezdett felszívódni, a térdkalács oldalán megjelent egy piros kör ami elkezdett nőni és szépen kialakult az a bizonyos kokárda körülötte. Ez már gyanús lett, elmentem a bőrgyógyászatra és ahol cink rázót írtak fel rá. :). De mivel kétségeim voltak a házi orvoshoz is elmentem aki azonnal elküldött, vérvételre, rá két napra már lzas voltam és mindenem fájt, izület, izom, stb... A háziorvosom felírta a Doxyphamot, most lesz vége a kúrának.Most jött meg az eredmény Lyme pozitív. Az érdekes az, hogy nem emlékszem, hogy lett volna most bennem kullancs.Ma kapok beutalót Szegedre. Fogalmam sincs mi következik, mivel jár ez az egész. Kérlek benneteket, írjatok, hogy tudjam mire számíthatok. Minden tanácsot szívesen fogadok.

Üdv: Edit

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5622

Kedves kilitipapa!!Elnézését kérem..amiért én írok először kérdésére..

Nekem aztán totál mindegy..ki-mit hisz..ÉN TUDOM..MIVÉ TETT EZ A KÓR..BUTULVA..BÉNULVA..SÜKETEDVE..(HALLÓKÉSZÜLÉKEM IS VOLT..)..VAKULVA..HALLUCINÁLVA (IS)..ÍRÁS-OLVASÁS-KOMMUNIKÁLÁSI GONDOK..

SZÁMOLÁS..HAGGYUK..KEZEIM-LÁBAIM UJJÁN SE TUDTAM SZÁMOLNI..(UTOLSÓ KÖRBEN..SEMMIM NEM ZÁRT LENT..AMI ROHADTUL NEM PUBLIKUS!!)

DE MÉG A FÓRUM OLVASGATÓI KÖZT IS AKAD AKI SEMMIT NEM HISZ A TÖRTÉNETEMBŐL!!!!!!!!!!!!!STB!!

(CSAK A FELE TÜNETEKET ÉLJE ÁT A LEGBORZALMASABBAKBÓL..ÉS MAGÁHOZ KAPNA!!!)

 

1 DUPLA TABLETTÁS GYÓGYSZERES KEZELÉS..6,5 x...21 napon át tartó..napi 2 grammos Rocephin kurákat..PLUSSZ NAPI 1000 mg TINIDAZOLLAL MEGSPÉKELVE..(UTOLSÓ 2 KEZELÉSNÉL!!)(IGAZ KICSIT MAJDNEM BELEHALVA TAVALY..)...Aztán végső esélyként a gyógygombákra állava..

 

ÉN KÖSZÖNÖM SZÉPEN TÖKÉLETESEN JÓL VAGYOK!!

ÉS "ELTÜNT" ÉLETEMBŐL A SOK ÁTOK BORZALOM!!

EZ HA TETSZIK..EGYESEKNEK..HA NEM TETSZIK:ÍGY VAN!!!!!

ÉS CSAKIS ERRŐL TUDOK BESZÁMOLNI!(MERT ÍGY TÖRTÉNT FOLYAMATÁBAN!!!!!)

UGYHOGY..18 HÓNAPJA TELJESEN GYÓGYSZER MENTES VAGYOK!!!!!!!!!!!!

ILYET 2005-óta..ÉN A BÜDÖS ÉLETBEN NEM TAPASZTALTAM!!!!!!!!!!!!!!

ÉS MINDENKINEK ŐSZINTÉN KÍVÁNOM-UGYANÍGY LEGYEN JÓL..AHOGY ÉN!!!!!!!!!!!!!

 

KÖSZÖNÖM SZÉPEN..TÖKÉLETESEN..JÓL VAGYOK-MINDEN TÉREN!!!!!!!!!

Szeretettel:Ibolya.

Előzmény: kilitipapa (5621)
kilitipapa Creative Commons License 2012.07.17 0 0 5621

Szép napot kívánok! Érdeklődnék,hogy a kezelések után helyreálnak-e az idegrendszeri problémák? Érzéskiesések,/íz-illat értzékelés,hőmérsékletkülönbség ,hallás-látás gondok/ feledékenység,butulás,számolási problémák!?

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.16 0 0 5620

Szeptember 25-re kaptam időpontot az Esztó doktornőhöz.

Remélem akkor majd végre elkezdjük az antibiotikum kúrát is. Majd megírom, hogy mi volt!

Előtte még egy új vérvételre is megyek, mert a régi 2006-os.

 

Köszönöm mindenkinek a bíztatást, így már bátrabban állok az antibiotikum kúrához!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.16 0 0 5619

Köszi!

Ez is érdekes: http://videokedvenc.hu/video/igy_fertoznek_a_kullancsok

Ha nem jön be a videó, akkor a google-ba beírni: Lyme-kor: A tejtől is megfertőzödhetsz?

 

Előzmény: Pötty63 (5618)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.16 0 0 5618

Bocsánat..a nap humora..sajnos nekem nem nyitja meg a linket..

Googleba beírni:

Így fertőznek a kullancsok!-VideoKedvenc

Én így megtaláltam többször is a riportot!!!

 

Köszönöm:Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.16 0 0 5617

Kedves MINDANNYIÓTOK!

Végre egy értelmes videó..mely összefoglalja az AKÁR KULLANCS CSÍPÉS MENTES..LYME

FERTŐZÉSI LEHETŐSÉGEKET..(IS)!!!!

AJÁNLOM MINDENKI FIGYELMÉBE!!

 

http://videokedvenc.hu/video/igy_fertőznek_a_kullancsok

 

Szép napot kivánok MINDENKINEK!!!

Szeretettel:Ibolya.

kilitipapa Creative Commons License 2012.07.15 0 0 5616

Szép napotmindenkinek! Köszönöm a segítséget mindenkinek! Végre kezelnek. A Dr Nő nem értette hogy ennyi év alatt miért nem kezelt senki! Talán azért mert az orvosok többségének fogalma sincs a Lyme-ról! Sajnos! Mindegyik csak a saját szakterületéig lát! Egészében senki nem vitzsgálja /látja át/  a beteget csak az egyes tüneteket! Hogy mennyi problémámért felelős a Lyme,azzal én is csak most szembesültem,közel 30-év után! Ha fele megszűnik a tüneteknek,boldog ember leszek! 

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.15 0 0 5615

Szép reggelt..a lehető legszebbet kívánom MINDANNYIÓTOKNAK!!

Panaszos e-mailt kaptam minap..

Mivel is tudom én egyáltalán sgíteni a lyme betegeket..dióhéjban talány ennyi "A NORMÁLISAN LESZÜRHETŐ GONDOLATA"..az egész kisze-kusza levélnek..

Előre bocsátom..azon e-mail címekre..amelyekben nem látha a küldő azonosságát igazoló

név..TOVÁBBIAKBAN NEM NYITOM MEG..ÉS VÁLASZRA SEM MÉLTATOM..

Köszönöm a megértést..nincs szükségem..inkorrekt tartalmú levelekre..

 

Tehát..miben áll az én segítsége..ugy Lyme..ALS..és bizony többféle betegségben szenvedő felé is..(RÁK..különböző agyat érintő betegségekben is..STB..)

 

1-Természetes..azon személyek isten ments..inkognitójukat felfedjék..akiknek pl..küldtem gyógyszert teljes kezelésükhöz..mert (NEM TUDTA MEGVENI..)

én akkor megtehettem..és így láttam helyesnek..(CSAK GYÓGYULJANAK!!)

2-Akik mind infuziós..illetve tablettás kezelésben részesülnek..annak minden lehető kellemetlenségét megírtam..és azt is..mit hogyan lehet enyhíteni..kivédeni..stb..(VAN BENNE

TAPASZTALAT JÓCSKÁN!!)

3-Mind itt..mind magánleveleket..SOHA NEM HAGYTAM VÁLASZOLATLANUL!!Felém irányuló konkrét betegségeikkel kapcsolatos kérdéseiket..mindíg tudásomhoz mérten..igyekszem becsülettel..korrektül megválaszolni..

4-A legutolsó helyre tettem ezt a pontot..

MERT UGY VÉLEM..TUDOK VALAMIT..AMIT MÁSOK ESETLEG NEM..

TRILLIÁRD PÉNZZEL,BEMEHET BÁRKI PATIKÁBA,BOLTBA..ÉS PRÓBÁLJON MEG VÁSÁROLNI:MEGÉRTÉST,TÜRELMET,MEGHALLGATÁST,EGYÜTTÉRZÉST,JÓ SZÓT,KITARTÁSRA BIZDÍTÁST..ERŐT SUGÁRZÓ HITET,REMÉNYT!!!!!

AMIT TUDJÁTOK..UGY HÍVNAK..EMBER BARÁTI SZERETET!!!!!!!!!!!!!!!

NOS EZT PRÓBÁLJA BÁRKI "MEGVENNI MAGÁNAK!!!"

 

UGY VÉLEM..EZT ADHATOM NEKTEK ELSŐSORBAN..A TÖKÉLETES EGYÜTTÉRZÉSSEL EGYETEMBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OLYAN CSODÁS EMBEREKET MONDHATOK "BARÁTOMNAK" KÖZTETEK..AKIK LELKEM NAGY-NAGY KKINCSEI!!

ÉS TI SEGÍTETEK ÁT AKKOR IS..HA ÉPP BÁNTANAK!!!!!!!!!!!

HÁLÁSAN KÖSZÖNÖN "A TI FELÉM IRÁNYULÓ ILYETÉN KINCSEITEKET!!"

Köszönöm!!

Nagy BARÁTI ÖLELÉSSEL:Ibolya.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.14 0 0 5614

Sajnos minden oltásnak lehetnek áldozatai. 

Ismerek olyat aki a most divatos beadandó bárányhimlőoltástól bénult le kisbabaként....:(

Az én gyerekem is be lett oltva, semmi baja...

ez függ az egyén immunrendszerétől, de tény, hogy most én is gondolkozom hogy a két kisebbnek beadassam e...ilyeneket hallva...

az ember nem tudhatja mivel tesz jót, mert csak utólag derül ki hogy mi lesz....

:(

 

HIhetetlen amúgy is az egészségügy, nekem egész életemben egyetlen emberen kívül, csak rossz tapasztalatom van:( embertelenül bánnak a betegekkel, valahogy olyan mintha az orvosi diplomával az emberségességüket odaadták volna az ördögnek.

Tisztelet a kivételnek, mert ismerek nagyon is lelkiismeretes , édes kedves idős orvosprofesszort.

Előzmény: Pötty63 (5612)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 5613

Helyesbítés...H1N1 oltóanyagtól...29-en oltóanyag súlyos mellékhatásától haltak meg...

 

Elnézést az előző beírásban ezt elírtam!!!

Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 5612

Szép napot kivánok MINDANNYIÓTOKNAK!!

Bár én végig olvastam annak idején az egész fórum összes beírását,mikor nem vagyok net közelben hosszabban-átolvasom uj írásaitokat..mégis esetleg lehet átsiklottam rajta..(És ha már írtatok róla..elnézést érte..)..

Amikor Varga Gábor azt mondta.."VAN A LYME KÓR ELLEN VÉDŐOLTÁS.."-ÉS MIND LEHURROGTUK..

Tegnap leesett állal találtam 2 cikkre!!!!

A "VAN"-IGAZ ÁTVÁLTOZOTT..."VOLTTÁ!!!"

Dr.Info-Lakossági egészségügyi információs portál írásából idézek:

"Lyme-kór elleni védőoltás létezett,de kivonták a forgalomból.

((Csak az USA-ban létezett,Európában nem!))"

 

Aztán meg találtam ezt a cikket..

http://napidoktor.hu/cikk/103.19504/Kisokos-a-Lymekorrol

Ha nem nyílna meg..Íme az idézet belőle:

"Az egyetlen ami létezett,-a Lymarix-már nem elérhető!

1998-ban jelent meg,de a gyenge eladási ráták miatt 2002-ben visszavonták forgalmazását!"

"Volt egy olyan gyanú is,hogy az oltóanyag arthritist,ízületi problémát okoz,ám az Amerikai

Élelmiszer és Gyógyszer Ellenörző Hatóság (FDA) sosem talált rá meggyőző bizonyítékot,hogy a vakcina veszélyes volt!"

Viszont az is olvasható a H1N1 vakcináról..kb 29-en haltak meg..bizonyítottan a vakcina (H1N19-bizonyos valóban nagyon súlyos mellékhatásától...

Ennyit az oltó anyagokról ...

Lehet érdemes lenne "FINOMÍTANI" a kullancs elleni védőoltáson..hisz 10 év eltelt..fejlődött azóta sok minden..a lymevel kapcsolatban is...

Kivánok kellemes hétvégét mindannyiótoknak.

Szeretettel:Ibolya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!