Keresés

Részletes keresés

cstome Creative Commons License 2018.10.25 0 0 2

Ebben bízok én is. Te kaptál levelet szerkezetkész állapotról? Mert én emailt kaptam, de levél nem jön.

Előzmény: Hajendero (1)
Hajendero Creative Commons License 2018.10.24 0 0 1

Szia!

 

Mi is kaptunk ilyen levelet... :S Én számítottam rá hogy nem lesz kész december végéig (Ez volt a korábbi levélben a módosított dátum), de azt nem gondoltam volna hogy júniusig tolják... Egyébként amit írtak hogy az alvállalkozók késnek, az főként az ablakoknál szembetűnő, mert valóban lassan kerülnek be szintenként az ablakok. Továbbá az is a csúszásra utal, hogy még mindig nem kaptuk meg a választható hideg illetve meleg burkolatokra vonatkozó termékpalettát...

 

A cikket a lakóparkról, amit a linkben küldtél én is megtaláltam, de úgy gondolom hogy a lakóparkra vonatkozó részek csak egy "volt alkalmazott" (ahogy a cikkben is áll) megkeseredett mocskolódásai.

Előzmény: cstome (0)
cstome Creative Commons License 2018.10.08 0 0 0

Sziasztok.

 

Múlt héten jött egy levél, melyben azt írták, hogy az általános munkaerő- és nyersanyaghiány miatt stb stb. kezdeményezik, hogy módosítsuk a határidőt az előszerződésben 2019.06.30-ra. Kapott más is ilyen levelet? 

 

Közben találtam egy ilyen linket is:

 

http://www.fullank.hu/index.php/a-vilag/5955-lenduletben-a-divinus-cegcsoport-palira-vett-nyaralovasarlok-reszben-feketen-fizetett-alkalmazottak-fiktiv-kerelmekkel-megtamogatott-jachtkikoto-terv

 

Kevésbé biztató a lakóparkkal kapcsolatos rész...

Hajendero Creative Commons License 2018.08.15 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Ezt a topikot azért indítottam, hogy a jelenleg még épülő DIVINUS lakópark (1139 BUDAPEST, RÖPPENTYŰ UTCA 32-34) leendő lakóit összehozzuk és megosszuk egymás tapasztalatait, véleményeit. Amennyiben Te is érdeklődsz az lakások iránt, esetleg már leszerződtél, kérlek oszd meg a tapasztalataidat, így segítve egymást. https://www.divinuslakopark.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!