Keresés

Részletes keresés

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5732

Teasel-ügyben Forby.

Előzmény: Macus50 (5729)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5731

Szia!

 

Csak címszavakban írom, mert egy régebbi hozzászólásban már írtam nagyon részletesen konkrétan tünetekről is.

 

2006. lyme szerológia Istenhegyi klinika: gyengén pozitív + tünetek alapján antibiotikumos kezelés erősen javallott (akkor candida miatt kezelt egy másik orvos, és az az orvos azt mondta, nekem a lyme-tól nem lehet semmi bajom, és ne kezeltessem magam, antibiotikumtól még candidásabb leszek, hittem neki, így évekig nem is foglalkoztunk ezzel. Candida akkor rendbejött.) 

Most megyek vissza ősszel ismét az Istenhegyi klinikára, hogy mégis örülnék, ha kezelnének. Előtte elmegyek vérvételre is újra.

(2010-ben próbáltam SZTK úton mozogni lyme miatt, hogy olcsóbb legyen, de akkor elisa negatív lett, így ott nem mehettem tovább, csak a vérvétellel foglalkoztam, a tüneteim senkit se érdekeltek.)

 

2010. immunológián részletes vérvétel: autoimmun paraméterek eltérése a normálistól (emiatt legalább évenkénti kontroll vérvétel és konzultáció, de ha a doktornő úgy véli, akkor gyakoribb, egyelőre évente megfelelő), plussz szemészetre küldött akkor tovább

(Hozzáteszem, hogy 2010-ben úgy jutottam el immunológiai vérvételre, hogy akkori háziorvos-helyettesítő doktornő - áldott legyen - volt olyan kedves és beküldött, mert már furcsa volt neki, hogy ennyi baja nem lehet egy embernek, főleg ilyen fiatalon, vagy immunológia bajom vagy még hormonálisra is tippelt, de az immunológai lett úgymond "pozitív" találat. Jelenlegi vidéki orovosokkal sajnos esélyem se lett volna eljutni idáig, mert belgyógyászattól elkezdve mindenhova küldtek.... csak 2010-ben átíratkoztam pesti háziorvoshoz, mert akkor ott éltem átmenetileg, és ez volt az én szerencsém.)

 

Nem tudom, mi volt előbb. Már gyerekkoromban is voltak tüneteim (enyhék), amit az autoimmun dolog igazolhatott. Kullancs csípésem is volt már gyerekkoromban is, szóval ezt így tényleg nem lehet tudni, melyik milyen sorrendben, de az biztos, hogy az utolsó 2005-os kullancs csípéseim után pár hónappal kezdett romlani a helyzet, ha utólag visszagondolok, évről évre volt valami romlás, egyre intenzívebb leépülés, egyre több fájdalom. Csak már a háziorvos is mindet az autoimmun dologgal magyarázta, így mondta, hogy nem tud sajnos segíteni, váltsak életmódot és próbáljam meg elfogadni a helyzetet.

Engem igazából nem is érdekel, hogy most melyik orvosi papírra mi van írva. Jöjjek rendbe annyira, hogy a mindannapi teendőimet el tudjam látni, és majd babát tudjunk vállalni, ő is egészséges legyen, én is az maradjak...... remélem, hogy sikerülni fog! 

Most ennek a kicsi kis változásnak is nagyon örülök, amit e természetes készítmények együtt adtak! A gyógygomba és a teasel.

(A virágesszenciás szer: ezt most egyszer leírom, hátha valakit érdekel, de nem vagyok forgalmazója, Moksa elixír, nem is a napi 10 cseppes adagban szedem, csak négy cseppben, de lehet leviszem kettőre, szóval lelkileg-érzelmileg sokat segít!)

Előzmény: Lentesfent (5730)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5730

Szia Timi!
Nagyon örülök a javulásodnak! Csak ha publikus, megírnád:


Az autoimmun milyen vizsgálatokból derült ki?

A sorrendiség hogyan zajlott az autoimmun, lyme-kór szempontjából? Melyik volt előbb?
Az autoimmunnal kapcsolatban milyen gyakorisággal és ki(k) (reumatológus, immunológus) ellenőriznek? 
Köszi válaszod!

Előzmény: Törölt nick (5710)
Macus50 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5729

Köszönöm! Utána nézek.

Előzmény: Törölt nick (5728)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5728

Szia!

Nekem 17 euróért  vették a 30 ml-s kiszerelést Németországban, és másfél hete hozták meg nekem. 

Ha itt visszaolvasod egy kicsit a fórumon, valaki írta, hogy van egy eladó üveggel neki!!!!!!

Itt Magyarországon, múlt heti valamelyik hozzászólásban szerepel.

3szor 3 csepp a napi maximum adag, de én csak két cseppet szedek, és 4 csepp fölé nem is szeretnék menni. Láttam egy videót egy nőről, aki ettől legg sokkal jobban, és ő azt mondta, hogy nem a magas adagolás a lényeg, hanem a rendszeresség!

(Nap 9 cseppel kb. 2-3 hónapig elég a 30 ml-s üveg, de kisebb adagolásban még tovább elég).

Egyébként Magyarországon tudtunkkal nem kapható boltban.

Előzmény: Macus50 (5727)
Macus50 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5727

Szia Timi!

 

Nagyon örülök hogy van némi javulás az állapotodban!!!! Nem feladni a reményt,csak igy tovább!

Halottam itt a fórumon a Teasel tinktúráról valamennyit. Hol lehet beszerezni és mennyibe kerül ha tudnál ebben segíteni nagyon megköszönném.azt hallottam,hogy csak külföldről lehet behozatni,vagy itthon is kapható a homeopátiás gyógyszertárakban?

Előzmény: Törölt nick (5710)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5726

Köszönetet szeretnék mondani a Tegnapi egyik hiteles korrekt beírásom..rövid időn belüli..és a Szegedi Ági által írott..szintén Korrekt hozzászólások.."ÜGYES TÖRÖLTETÉSÉHEZ!!!"

Eme attrakció..olybá tetszett nekem...

Rögtön Uj lehetőségek TÁRHÁZÁT NYITOTTA MEG ELŐTTEM!!!

 

Mert ugyebár.."MINDEN ROSSZBAN..VAN VALAMI JÓ!!"

Így már ki is ötlöttem..hogyan lehet VÉGLEG megszabadulni beteg közösségek oldalain..az "EFFÉLE JÓ AKARÓINKTÓL!"

 

Ha már mi..a rendes..korrekt bejegyzéseket tevő..inteligens beírásokat tevő emberek..nem vagyunk Védve ezen atrocitásoktól..

Hát segíts magadon..Isten is megsegít elméletet kell mostmár átvinni a GYAKORLATBA!!!

Nos megoldás=Zárt topik..fórum létrehozása..ezennel elkezdtem munkálkodni rajta..

Tehát..e-mailban aki tegnapi nap folyamán..bejegyzett korrekt beírásaink töröltetése időpontjában..éppen eme kérdést intézte hozzám.."HOGYAN TOVÁBB LYME?"

 

Hát a válaszom:Már írtam többször..nem nyitom meg azon e-mailokat melyek azonosítathatatlanok..Így ezt sem..

Mert akár..esetleg..épp a töröltető is lehet eme levél író..

Így a válaszom..

HOGYAN TOVÁBB LYME??

 

ZÁRT FÓRUMON-TOVÁBB LYME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ami nem fogja engedni a BETEG EMBEREK ZARGATÁSÁT...Jogtalan sérelmek elérését...

És most FUTÁS..ISZKIRI..GYORSAN TÖRÖLTETNIA BEÍRÁSOMAT!!

Az ugyis nagyon fekszik.."NEKED"..kedves "JÓ LÉLEK!!"

 

De megsugom..CSODÁS EMBEREK VANNAK EZEN FÓRUMON!!

AKIK NEM PIEDESZTÁLRA TÖRNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉS NEM ISTENNEK VÉLIK MAGUKAT!!!

Csak betegek..és gyógyulni akarnak!!!

És nem szeretik ha jogtalanul alázzák..bántják őket...

 

Minden anyagomat pár perce kaptam meg egy NAGYON KEDVES BETEGTÁRSTÓL..CSATOLT FÁJLOKBAN!AMIKET IDE ÍRTAM!!MINDET!!

"SEMMI NEM VESZETT EL!!"

Ezt is gyorsan mentem..fotózom...nehogy elenyésszen...

Köszönöm szépen..Szeretettel a Jók felé:Ibolya

UI:Ha tévedtem volna..a zatti-e-mail iróval kapcsolatban..elnézést..de félek..nemigen!!

 

Nuti49 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 5725

Ezt meg én nem tudtam! Hogyan használod? Csak bekened a homlokod? Nekem  időnként előjön ez a fejfájás, olyankor megkeresen az ujjammal a "pontokat" és azt masszírozom de gondolom a levendula olaj még + segítene!

 A hüvelykujj és a mutatóujj közötti "hártyás" részt, addig nyomom amig rettenetes fájdalmat nem érzek és akkor- többnyire- a fejemből is elmulik a fájdalom. De  ez sajnos nem mindig van így!

Kösz a jó infót!

Nuti

Előzmény: Törölt nick (5724)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.22 0 0 5723

Szia Nuti!

 

Köszönöm szépen! Nem ismertem az általad említett készítményeket, hogy most konkrétan jelen betegségben is hasznos, szóval köszönöm szépen!
Kipróbálom!

Levendúla olaj elvileg van is itthon!

 

Immunerősítőt egyelőre nem szedhetek, mert akkor felerősödnek az autoimmun betegség miatti tüneteim (ez a tapsztalatom sajnos, és orvos is mondta).

 

Jobbulást kívánok!!!!!! 

Előzmény: Nuti49 (5719)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.22 0 0 5722

Szia Ibolya, írtam neked levelet.

Előzmény: Pötty63 (5711)
Nuti49 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 5719

 Kedves timi66!

 

Nagy örömmel olvastam a teákkal kapcsolatos soraid!!!

 

Nagyon jó uton jársz! Kell az antibiotikum is de a természetgyógyászat is nagyon fontos kiegészítő. Én igen sokat köszönhetek ezeknek a dolgoknak, mivel más antibiotikumot nem bírok szedni.  Az injekciót kivéve de mellette is használtam minden mást.  Most semmit nem szedek de az akupunktura, a teák - hol ez, hol az- azok megmaradtak  és elfogadhatóan vagyok. Persze vannak rossz, rosszabb napjaim de a régiekhez viszonyítva , kibírható!!

 

A rozmaring és a levendula olaj- fűrdővizbe- is sokat segít. De lehet, hogy nem mondok újat! Én ha nem tudok elaludni a párnámra cseppentek egy kis levendula olajat, az megnyugtat és elalszom!!! De gyulladás csökkentő is.  Keress immun erősítő teákat is!!!

 

További gyógyulást kívánok

 

Üdv. Nuti

Előzmény: Törölt nick (5710)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.22 0 0 5717

 

Emelkedett májenzimek esetén(ami az antibiotikumok nagy adagban, hosszú ideig tartó szedése esetén előfordulhat, ezért ellenőriztetni kell) fontos lehet az alábbi információ. A fórumon -régebben - többen említették az Aloa vera használatát.

"Külön felhívnám a figyelmet arra, hogy a ma szintén oly divatos, úgynevezett alternatív gyógyszerek alkalmazása– például a különbözô növényi teák (néhány fogyasztótea is) – szintén steatohepatitist okozhatnak.
Toxikus hepatitist okozhat többek között a kirgiz tea, a zöld tea, a fekete nadálytô, a macskagyökér, acsombormenta, a LIV-52, a kámforfa stb. Irodalmi adatok ismertek arra vonatkozóan, hogy az Aloe vera is okozott – reverzíbilisnek bizonyuló – májlaesiót." (807. oldal, balra lent)

 

 

Forrás:http://www.lam.hu/folyoiratok/lam/0711/14.pdf

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 5711

Szép reggelt Mindannyiótoknak!

Nem működik a freemailom..Állandóan azt írja ki:"NEM TUDJA BETÖLTENI MAPPÁIMAT"!!

 

Majd csak megjavul..Remélem!KEDVES timi66!!A VILÁGON ÉN VAGYOK AZ ELSŐ SZÁMÚ OLYAN EMBER...AKINEK ÓRIÁSI BOLDOGSÁGOT JELENT..1-1 LYME BETEG..1-1 ALS beteg..bármily "APRÓ".."CSEKÉLYNEK TŰNŐ"..JAVULÁSA IS!!!

VELED ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mert akik súlyos betegek..vagy "VOLTAK SÚLYOS BETEGEK"...CSAKIS AZOK ÉRTÉKELIK..AZ APRÓ..PICI VÁLTOZÁSOKAT!!ŐK ÉRTÉKELIK EZEN DOLGOK "NAGYSÁGÁT!!"

Amire egészséges ember azt mondja.."CSAK ENNYI????"

 

Igen..apró lépésekkel kezdődnek ezek a dolgok.."ÉSZRE KELL ŐKET VENNI!!"

 

Engem nem érdekel..mi az amitől jobban van bárki..(UGY ÉRTEM..NÁLAM NEM AZ DOMINÁL..)

Legyen bármi..gyógyszer..tabletta..infuzió..gyógynövény..bármi..CSAK LEGYENEK JOBBAN A BETEGEK!!!

NEM OK NÉLKÜL ÍROM:

 

AZ ALS BETEGEK KEZELÉSÉBEN IS MEKKORA FONTOSSÁGU LENNE..AZ ÁLTALAD HASZNÁLT DOLOG...

Akik mégis kipróbálják..előbb-utobb...IGENIS KEZDENEK JOBBAN LENNI!!!

 

Hisz nekem is voltak az ALS-hoz teljes mértékben azonos tüneteim..(IS)!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ezért mertem ajánlani jó szívvel nekik is...mint lehetőséget...

Ha csak EGY EMBER JOBBAN VAN..MÁR AKKOR IS MEGÉRI AZ EMBERNEK TÖRNI MAGÁT....

TOVÁBB ADNI:LEGYEN HITE,EREJE,KITARTÁSA MÁSOKNAK IS TOVÁBB HALADNI..A GYÓGYULÁS FELÉ!!

Köszönöm hogy ezt a "CSODÁT" megosztottad az itt lévőkkel!!!!!!!!!!!!!!!!

 

További SIKERES JAVULÁST KIVÁNOK..SOK SZERETETTEL:Ibolya

Előzmény: Törölt nick (5710)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.22 0 0 5710

Sziasztok!

 

Tapasztalatot szeretnék megosztani gyógynövények terén.

Jelenleg három készítményt szedek: egy gyógygomba készítmény (másfél hete még kis növekvő adagolásban, pici mennyiségben jelenleg), teasel root tincture kis adagban (5 napja), virágesszenciás-homeopátiás készítmény (másfél hónapja - ez inkább lelkileg segített eddig nagyon sokat, a téren bárkinek ajánlom, fizikai fájdalomban nekem még nem segített, van akinek asztmában igen stb..... de erről nem nyilatkozhatom, nekem lelkileg egy támaszték).

1-2 napja azt vettem észre, hogy érzem a lábaimban a kezeimben az izmokat, izületeket, és nagyon jó érzés!!!!!!!!!!!! 

Már 1-2 éve nem éreztem ilyet. Általában úgy vonszoltam magam gyengén, még attól is nagyon elfáradtam, hogy le kellett mennem a lépcsőn, hogy eljussak a konyháig stb. stb..... már nagyon régóta ki se mozdultam a lakásból egyedül (féltem, hogy rosszul leszek hamar), de most már hamarosan megteszem!!!!

Szóval nekem ezek a készítmények együtt segítenek, ha már ennyit is, nekem az is csodálatos, mert nem voltam képes menni sehova és egy nap 4-szer 5-ször le kellett feküdnöm aludni (a többi tünetet meg már írtam korábban is, azok még vannak).

 

Antibiotikum kúrán ősztől leszek (ahogy már írtam korábban is, akkorra kaptam időpontot).

 

Szép napot mindenkinek!

 

afintha Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5708

Honnan gondolod, hogy nem tudok? :)

Előzmény: Törölt nick (5707)
afintha Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5706

Miben tevedtem?

Előzmény: Törölt nick (5705)
afintha Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5704

Igen, a "zapper" elven mukodo "biorezonancias" berendezeseket arusito ceg.

Termeszettudomanyosan teljesen megalapozatlan.

Előzmény: Forby (5649)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5703

Nagy TISZTELETTEL MEGKÉREM AZ ÖSSZES FÓRUMOZŐI:LÉPJÜNK TUL EZEN A TÉMÁN...

Ki KIT KEZEL..MÉRT..HOGY ..HOL....

 

HAGGYUK!!

SOKKAL FONTOSAB..EGYMÁS SEGÍTÉSE!!MERT A LYME BETEGEKNEK..NINCS LEHETŐSÉGE..NAPI GONDJAIKKAL,MELY A LYME BETEGSÉG MIBENLÉTÉT..STB FELÖLELI..LEGYEN HOVA FORDULNIUK!!

Valóban..hiánypótló ez a fórum!!

Nem arról szól:"KIT HOGYAN CSINÁLJUNK KI!!!"

Azok az emberek...akik nagy-nagy zömében ide írnak..A KÖZÖSSÉG SZÁMÁRA..NAGYON FONTOS INFORMÁCIÓKAT SZOKTAK RENDSZERESEN KÖZZÉ TENNI!!

MINDANNYIÓNKNAK!!

 

FELNŐTT EMBEREK VOLNÁNK!!A GYERMEKEKNEK MONDJUK.."NEM TUDNAK VISELKEDNI??"

MILYEN PÉLDÁT MUTATUNK NEKIK..HA MI BETEGEK..EGYMÁS TORKÁNAK ESÜNK!!!

ÉN SEM ENGEDEM EL ANYUKALYME "KEZÉT SEM"..KÉPLETESEN SZÓLVA..

(EDDIG SEM TETTEM..NEM IS FOGOM!!)

HA KÉRI..SZIVESEN SEGÍTEM TOVÁBB..AHOGY E-mailban..(IS)..TETTEM EDDIG IS!!

BÁRKINEK ÖRÖMMEL SEGÍTEK..HA KÉRI!!!

 

BABOS..TIMI..LENTESFENT..NUTI..SOROLHATNÉK LITÁNIÁT...RENGETEGEN VAGYTOK..AKIK SOKAT TESZTEK A KÖZÖSSÉGÉRT!!

(NUTI..AZ ABSZOLUTE EMBER KÖZPONTU..BÉKÍTŐ EMBERKE (IS)...PL..SOKSZOR BIZONYÍTOTTA!!!

 

SEGÍTSÜK EGYMÁST!!

NE BÁNTSUK!!!

HAGGYUNK FEL EZENNEL MOSTMÁR!!

UJ NAP INDUL..ÉS AZ KEZDŐDJÖN TELJES BÉKESSÉGBEN!!!!

 

NEM ÁRTANA..HA "KORUNKRA" IS TEKINTETTEL ÍRHATNÁM..KÉREM TŐLETEK!!

(AZ IDŐSEBBEK MÉGUGYSEM SZERETIK A BÉKÉTLENSÉGET!!!)

 

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!

 

Szeretettel:Ibolya

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5701

Boxerkutya ! küldtem neked mailt .

Előzmény: boxerkutya (5699)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5700

Tudsz rólam mindent Boxerkutya! mi régebb jóban voltunk de sok helyen kihúztad a gyufát és te nagyon jól tudod miről kapirgálok itt.

NEKEM NEM VOLT ELÉG AZ ISTENHEGYI LABOR ÉS EZÉRT ELMENTEM A BOZSIK LABORBA HOGY MEGE RŐSÍTÉST NYERJEK ÉS MEGKAPTAM A DIAGNÓZIST IS . TÁN ELKÜLDJEM LEVÉLBEN MERT ITT CSAK TE VAGY HITELES? HA AKAROD ELKÜLDÖM A BOZSIK LELETEM ÉS AKKOR MEGTUDOD HOGY AZ VAGYOK VAGY NEM AZ .

a másik dolog hogy itt az országban csak két orvos ismeri ezt a betegséget : esztó és bozsik doktor : az ő kezelésük annyiban különbözik hogy esztó doktornő ír fel receptet , boszik doki nem ír mert ugye nyugdíjas, de van egy nagyon jó labor a háta mögött és aki nem hisz az istenhegyi diagnosztikának az elmehet a synlab laborba és 18000 forintért leszedik a 6 kémcső vért és két hónap alatt eredményt kap . nekem 50 nap ceftriaxon után is gyanus volt az igm -em . a diagnózis chronic lyme borelia bozsik szerint, de mivelhogy a gyógyszerek sokat löktek az állapotomon ismét kellene majd egy vérvétel szeptemberben , most nem szedek semmi gyógyszert , várok és ha kell akkor majd szedek vagy ceftriaxon , de addig még van időm. a két orovos között semmi különbség nincs mindkettő jó a maga módján ,de kórházi háttér egyik mögött sincs , tehát a gyógyszert megkapod és onnan magadra maradtál, na nállam ez nem igy van mert van egy igen jó orvosom aki felügyel engem és na persze  a nővérek is . szal ha rosszul vagyok akkor vigyáznak rám. tudom soknak nem adatik meg ez , de aki tudja el lehet intézni .....

BOXI NEM MEGY A MÁSIK FÓRUMOKON MÁR AZ OKTATÁS ÉS IDE JÖTTÉL BASZOGATNI A BETEGEKET? SZÉP BEMUTATKOZÁS ÁM, LE A KALAPPAL ELŐTTED .TE MITŐL VAGY HITELESEBB MINT MÁS? SOHA SEMMIT NEM ÍRTÁL MAGADRÓL CSAK OSZTOTTAD AZ ÉSZT MÉG AZ ALS FÓRUMON IS ÉS MIATTAD MENTEK TÖNKRE BETEG EMBEREK, EVVEL NEM DICSEKEDSZ UGYE?

Előzmény: boxerkutya (5699)
boxerkutya Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5699

Nem regényeket kértem csak egy nevet. Pötty63 nem kell megsértődni, többet nem kérdezem. Ha más betegek megkérdezik ugyanezt, azt modod mindenkinek hogy olvasson vissza ? Babos77 te meg azt,mondtad,nem is vagy lyme-os !

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5698

Ne zavarjunk el senkit, aki valóban segítségre szorul!

Írjatok priviben egymásnak, ha máshogy nem megy. Beszéljétek meg ott a vitás dolgokat!

A stílus maga az ember. Ne süllyedjünk a trollok  színvonalára. 

Ez a kór erős hangulatingadozásokkal, hirtelen felindulással is jár - többek között - remélem, a számlájára írható a nem megfelelő fogalmazás.

Ne szítsunk ellentétet a két orvos között, mindegyik jó, csak különböző a módszerük.
Az egyik gyógyszerkombinációja enyhébb (kétféle gyógyszert tartalmaz), a másiké háromfélét és hosszabb ideig.

Kórházi hátteret (az infúziós kezelésre) egyikük sem tud biztosítani, azt mindenkinek magának kell keresnie!

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5697

KEDVES EMBEREK.."AKIK ENGEM..VÉLTEK:HITELTELENNEK!!!!!"

Akkor most először..és utoljára engedtessék meg nekem (IS)....leírjam amit EZEN EMBEREKRŐL VÉLEK!!!!!!!

 

1-Nagy az ISTEN ÁLLATKERTJE..CSAK TÚL ALACSONY A KERÍTÉSE...!!

2-AZ EMBERI OSTOBASÁGNAK..SAJNOS HATÁRAI:NINCSENEK!!

3-AKI ESETLEG A LYME MIATT NEMLÁT..ÉS ZAKLAT ENGEM:AZ VEGYEN NAGYÍTÓT..LÁTCSÖVET..

MIKROSZKÓPOT!!BÁRMIT..AMI A MÁR ALAPBÓL..KÖZELRŐL FILMEZETT..ÉS TÖKÉLETESEN OLVASHATÓ:KEZELŐ..INFEKTOLÓGUS ORVOSOM NEVÉT IS BEMUTATÓ..TV-FIL ANYAGOMMAL BIZONYÍTANDÓ..KÉPEKET MUTATJA..TÁN HISZ A SAJÁT SZEME GOLÓBISÁNAK..

DE HA ANNAK SEM..(CSERÉLTESSE ÜVEG GOLYÓRA!!!!!!!)

 

4-ELSŐ FILMEM..ALAPBÓL TARTALMAZZA..KI KEZELT..ÉLETEMBEN ELŐSZÖR:MERT MONDOM!!MAGYARUL:DE MAJD RÁÁLLOK..ANGOL..NÉMET..OROSZ..HOLLAND..UKULELE..ZENESZERSZÁM NYELVRE IS!!

(MERT ELFELEJTETTEM:MAGYARORSZÁGON EZEK SZERINT:NEM MAGYARUL BESZÉLNEK!!!!!)

 

5-MINDEN GONOSZ LELKÜLETŰ LÉNYNEK:EZUTON ÜZENEM:EGY MÁSIK EMBER BIZALMÁÉRT!!BACCCA MEG...MEG KELL DOLGOZNI!!!

AZT KI KELL:ÉRDEMELNI!!!!!!!

 

NOS:MIUTÁN ILY BECSESEN ÁLLTAK JÓ NÉHÁNYSZOR MÁR EZEN FÓRUMON HOZZÁM..EGYESEK-HÁT ENGEM NEM FOG A JÓ ISTEN MEGKÖVEZNI EZEN BEÍRÁSOMÉRT:MERT NEM MÉLTATOM AZ ILYEN EMBEREKET.."NIZALMAS"..CSEVELYRE!!!!!!!!!!!!!!!!(SEM!!)

 

6-ÉN IS EMBERBŐL VAGYOK..LÉTEZIK..TŰRŐKÉPESSÉG HATÁR..AMIT TÖBBEK..RÉG-TÖBBSZÖRÖSEN LETIPORTAK MÁR!!

 

DE AKI HITELTELENNEK MER GONDOLNI..pl..ÜSSE MEG A SZÁLYÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

7-VANNAK OLYAN SZEMÉLYEK..AKIKNEK MEGÍRTAM E-mailban..MÉG AZ INFEKTOLÓGUSOM..NEVÉT IS!!

MIÉRT:MERT EMBERKÉNT FORDULT FELÉM..NEM RUGOTT BELÉM..STB!!

 

(HÁT KIÉRDEMELTE!!DE VALÓBAN..KEVÉS EMBERREL OSZTOM MEG..)

 

MERT AKIK..E-MAILBAN IS TÁMADJÁK AZ EMBERT pl..ENGEDTESSÉK MEG..

 

MAJD ÉN..AZAZ ÉN....ELDÖNTÖM..KIT..MILYEN KOMMUNIKÁCIÓRA MÉLTATOK..VELEM SZEMBEN!!!!

 

ÍGY ÍRHATOM..ÉREZZE MAGÁT METISZTELVE AZON EMBEREK CSOPORTJA..AKIKET..MÉLTATOK BIZALMAMRA!!!!!

 

(HÁLA ISTENNEK:VANNAK ILYENEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

DEHOGY ÉRDEKEL "ILYEN" EMBEREKET AZ ÉN SORSOM..AKIKNEK ENNYI FELÜDÜLÉSÜK..MÁST ZARGASSANAK!!

MÁSOK SZEMÉBEN A SZÁLKÁT MEGLÁTJÁK..MAGUKÉBAN..A GERENDÁT SEM!!!!!!!!!!!!!!!

 

KIIGAZÍTÁS:MEGTISZTELTEM EGY FRISS BETEGET KÖZÜLETEK..MEGÍRTAM NEKI 1 DÁTUMOT...MIÓTA VAGYOK.."SZABAD USZÓ"..

ELÍRTAM..NEM 2012 jan 27-óta!!

 

BOCSI:2011.JANUÁR 27-óta!ÍGY HELYES A DÁTUM!!!!

 

TOVÁBBRA IS MARADOK O "JÓK" FELÉ..NAGY SZERETETTEL!!!

KÍMÉLJENEK...AKIK ARRA NEM MÉLTATNAK..FILMJEIMET MEGNÉZZÉK..ÉS JOGTALANUL VÁDASKODNAK!!!!!!!!!!!!!!!

 

TÖBBÉ ILYEN TÉMA..NEM ÉRDEKEL..VÁLASZRA SEM MÉLTATOM..SEM E-mailba..SEM A FÓRUMON!!!!!!!!!!!!!!!

SZERETETTEL:IBOLYA!!!

 

(EZ A BEÍRÁSOM..CSAKIS A GÁNCSOSKODÓKNAK SZÓL...KIZÁRÓLAG!!!!!)

KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST!!!!!

Előzmény: boxerkutya (5693)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5696

Ja és te sem jársz esztóhoz, mert régebb irtad hogy a házidokid felirja a gyógyszert amikor kell, azt nem hiszem el hogy te kéthavonta feljössz pestre egy receptért...remélem világos voltam ....az hogy esztóhoz kerültél annak idején és neki köszönheted hogy jobban vagy attól igen a kezelő orvosod maradt, de nem nyilatkozol hogy most is hozzá jársz , tehát ismételten mondom ne nyaggasd IBOLYÁT . itt egyedül csak te vagy aki az orvost ajnározod és senki más,...

Előzmény: boxerkutya (5693)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5695

Boxerkutya! nem hadititok az én orvosom nevei sem: egyik esztó klára aki felírja a ceftriaxont de már a beadatás az én dolgom.

A BEADÁST MÁS ORVOS INTÉZI NEKEM EGY KÓRHÁZBAN ÉS NEM ADOM KI AZ ORVOSOM NEVÉT.

A MÁSIK ORVOS AKINÉL MOST MÁJUSBAN VETETTEM VÉRT AZ BÓZSIK DOKI , NÁLA CHRONIKUS LYMEOS VAGYOK, TEHÁT LESZ ISMÉT KEZELÉSEM ÉS CEFTRIAXONT FOGOK ADATNI MERT NEKEM AZ VÁLT BE, DE ISMÉT NEM MONDOK SEM KÓRHÁZAT SEM ORVOST AKI BEADJA ,MERT SEM BÓZSIK SEM ESZTÓ NEM BIZTOSIT KÓRHÁZAT . ENNYI A TÉMA .

ÉN TUDOM IBOLYÁT KI GYÓGYÍTOTTA MERT ELÉGGÉ KI LEHETETT MAZSOLÁZNI A LÉNYEGET AZ IRÁSAIBÓL. AKI MEG NEM MAZSOLÁZTA AZ HAGYJA BÉKÉN MERT NEM SOK ORVOS KÖZÜL LEHET VÁLOGATNI SAJNA.

remélem érthető voltam, te is elintézted a ceftriaxont amikor kaptál és nem kötötted az orrunkra hogy ki és hol adták be..akkor meg mi a bajod az Ibolyával? hagyd őt békén és szállj le róla ...üdv és gyógyulást neked is .

Előzmény: boxerkutya (5693)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5694

:)))))

Előzmény: boxerkutya (5693)
boxerkutya Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5693

Hadititok az orvos neve ? Így hiteltelen minden, amit mond másoknak . Az enyém nem titok Esztó Klára és pont .

Előzmény: Törölt nick (5692)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5692

Boxerkutya! ha a kis filmeket megnézted volna akkor már kapisgálnád ,hogy ki (kik) kezelték  Ibolyát!

DE jobb elsíklani felette mint megnézni és utánna basztatni .

 

bocsi de kijött belőlem.  

Előzmény: boxerkutya (5691)
boxerkutya Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5691

Csak az infektológusod neve kell !

Előzmény: Pötty63 (5690)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 5690

Kedves boxerkutya!

 

Akik ezen oldalakat látogatják:FÓRUMOK..egy közös jellemzővel "ÁLTALÁBAN RENDELKEZNEK!!!!!!!!"

 

Vagyis..NEM ANALFABÉTÁK!!

Ami maga után vonja azt a következtetést:TUDNAK ÍRNI,ÉS OLVASNI!!

"ELVILEG"..(DE MÁRA EZT KEZDEM "KÉTSÉGBE VONNI!!"

 

1:Neked is ajánlom..Nick névre katt..és az a hozzá tartozó ÖSSZES ÍROTT ANYAGOMAT..beadja rendszer!!

(CSUDA JÓ TALÁLMÁNY!!!)

Mivel oly felületesen olvasnak ..(EZEK SZERINT)-néhányan a lyme fórumon..(DE TE IS!!!!!)hogy most is írtam az elmult 24 órában..(MÁR ÍRTAM KÉRDÉSEDRE A VÁLASZT..EZEN OLDALAKON!!!!!!!!!!!)

 

Hát kivánok JÓ "BÖNGÉSZÉST"...ÍRÁSAIM KÖZÖTT!!

AZT IS ÍRTAMMÉG EGYSZER..NEM ÍROM LE!!!!!

AZT IS ÍRTAM:"MÁR NEM PRAKTIZÁL!!"

Mivel TE GAZTÁN VÉGKÉPP "ÓRIÁS" FÓRUMOZÓ VAGY:Ebből a "BARKÓBÁBOL"...ILLENÉK TUDNOD!!!

 

MÁS:Annó annak idején..én is "MERTEM" írni MONTSPART SAROLTÁNAK..

Nem tudom mit vélt soraim olvasásakor...lényegtelen..

EZ VOLT A VÁLASZA:"JÓ EGÉSZSÉGET KIVÁNOK!"

 

Rég megfogadtam:ÉN SOHA NEM FOGOK KÉRDÉSEKET..LEVELEKET VÁLASZOLATLANUL HAGYNI!!

Főleg..amikor Agykontrolos "HÍRESSÉGEK BERKEIBEN"..A "NAGYOK"-hagytak a fészkes fenébe "VESZNI"-amikor rohadtul nagy szükségem lett volna rájuk!

Akkor "MAGAMÉVÁ TETTEM"-azt az érzést..amit "KIVERT KUTYA " SZINDRÓMÁNAK HÍVOK..

(LETT SEGÍTSÉGEM:"EGYSZERŰ"..."PICI"..FRISSEN VÉGZETT AGYKONTROLOS TÁRSAIM KÖZÖTT!!)MÁIG NAGY "KINCSEIM ŐK!!"-IS...

 

MA.."ŐK A LEGNAGYOBBAK A VILÁGON SZÁMOMRA!!"

 

MEGTANULTAM HOLTOMIG BECSÜLNI.."A PARÁNY,BECSÜLETES,KORREKT,JÓ LELKŰ IGAZ"-EMBEREKET!!

 

MEGFOGADTAM:ÉN SOHA NEM LESZEK..ALPÁRI,BUNKÓ ÁLLAT MÁSOKKAL..(NEM ÚGY..MINT AKIK TETTÉK EZT VELEM..)!!!!

 

JÓ EMBEREKNEK:AMÍG ÉLEK-VÁLASZOLOK..BÁRMILYEN KEZELT BETEGET..SEGÍTEK:TUDÁSOMHOZ MÉRTEN!!!!!!!!!!!!

 

SZÉP HÉTVÉGÉT KIVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK!!!!!!!!!!!!!!!

(NAPI SZINTŰ...NAGYON-NAGYON KEDVES..NAGY BECSŰ ÉRTÉKES BETEGTÁRSAK..PEDIG A "LEGNAGYOBB KINCSEIM!!!!!!")

 

KÖSZÖNÖM-HOGY VAGYTOK!!

NEM IS TUDJÁTOK..MILYEN "SOKAT ADTOK" NEKEM..AZZAL,HOGY BARÁTAIM VAGYTOK!!!

 

KÖSZÖNÖM NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

SZERETETTEL:IBOLYA 

Előzmény: boxerkutya (5687)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!