Keresés

Részletes keresés

NickBeat Creative Commons License 2002.07.26 0 0 402
Semmi rosszra... legyen elég ennyi, okés? :)
Előzmény: szilvi23 (401)
NickBeat Creative Commons License 2002.07.26 0 0 400
Okés T.T.G.
Meséljen inkább valami biztatót... vagy izgatót :))
Előzmény: szilvi23 (399)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.26 0 0 398
huhh, na azt még éppen ki lehet bírni, már megijedtem, hogy valami komoly.
bye igen
Előzmény: NickBeat (397)
NickBeat Creative Commons License 2002.07.26 0 0 397
OFF Neeeem... csak annyira, amennyire a kés-a-hasba-áll fáj... ON

Szúrni jó dolog :)) én is szoktam de csak lányt és bőrkéssel...

OFF de hogy a Joe Hoffer fia de gáz... fújjjj OFF

nya... láccik, hogy fáradt vagyok, lépek is :)))

bye...

Előzmény: hentesfiju (396)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.26 0 0 396
de nem fog fájni neki nagyon ugye?
Előzmény: NickBeat (394)
pitbuli Creative Commons License 2002.07.26 0 0 395
Szilvi nemisége bennem is válságot okozott, de többnapos ezoterikus terápia eredményeképpen kijelenthetem: már túlvagyok a dolgon és együtt tudok élni ezzel a lelki válsággal.
NickBeat Creative Commons License 2002.07.26 0 0 394
muszály válaszolnom, ne haragudjatok
OFF
igen, szünetel... a Gézát +késeli Albi és itt a vége... 1 hónapra asszem'
ON

Emberek... döntsétek már el, hogy Szilvi fiú, vagy lány, vegyük jegyzőkönyvebe és lapozzunk már... :))))

Előzmény: hentesfiju (386)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 393
Na igen, megértelek. Bár lehet chat-elni, de kellö óvatossággal. Meg nem mindegy, hogy hol. Vannak azért normálisabb helyek.
Előzmény: pitbuli (392)
pitbuli Creative Commons License 2002.07.25 0 0 392
Kicsi OFF:

juanhu

Én pont ezért szoktam le a chat-ról! Annyi kretén pszichopata tizenévessel még életemben nem találkoztam, mint ott. Persze ennek felismeréséhez kellett az a 32 év ami mögöttem van.

juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 391
Na igen.... a te sztorid se rossz :)))
Előzmény: hentesfiju (390)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.25 0 0 390
hát ez most kontrázásnak tűnik, de én olyat tudok, amikor a lány adta ki magát fiúnak, a fiú meg lánynak és aztán kiderült minden és még jártak is egy ideig. Úgyhogy kemény dolog az internet, az egyszer biztos :D

Mondjuk azért statisztikailag jóval kisebb az esélye pl. annak, hogy egy lány adja ki magát fiúnak, mint fordítva. Dehát egyiknek sincs igazán nagy jelentősége szerencsére.

Előzmény: juanhu (385)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 389
Oké, jól tippeltél :) Csak vicc volt a kérdés :-)
Előzmény: szilvi23 (387)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 388
Az apaszindróma fő ismérvei: az incestus a poligámia és a prüdéria. A legtöbb férfin mind a három ismérv felfedezhető egyszerre. A férfiak incestus viselkedését és a poligámiát már említettük, most az apaszerep harmadik ismérvéhez, a prüdéria tárgyalásához értünk. Egy férfi akkor prűd, ha szexuális késztetését tagadja. A meghatározásból egyértelműen következik, hogy csak a férfiak lehetnek prűdek. A nők későbbi hatalmi taktikájuk érdekében már a pubertás előtt elrejtik szexuális érdeklődésüket. A szexualitás ellen ágáló nőnek nem kell semmilyen elfojtott vágyat kendőzni; ahol semmi nincs, ott nincs mit leplezni, ezért csak kevés felnőtt nő prűd. A prüdéria tipikus férfitulajdonság.
Ennek ellenére nem mindegyik, önmagát prűdnek mutató férfi prűd valójában. Az alábbiakban különbséget teszünk:
-a megjátszott prüdéria (az intézők prüdériája) és
-a valóságos prüdéria (az apák prüdériája) között
Előzmény: NickBeat (384)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.25 0 0 386
MIAZHOGY SZÜNETEL A BARÁTOKKÖZT CSAK VICCELSZ UGYE????????????????????????
Előzmény: NickBeat (379)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 385
Végre 1 normális srác.

Köszi.... de....
biztos vagy benne, hogy srác vagyok? ;-))))

A legemlékezetesebb sztorimat elmesélem itt nektek:

Egy barátnöm mesélte, hogy képzeljem el, egy internetes chat oldalon járt (ahol már többször is), de most fiú nicken lépett be. És összejött egy sráccal (!!!), de nagyon jó volt, hogy ilyen pasi kell neki, és hogy szinte szerelmes lett bele. Kicsi cyberszex, stb. A srác persze azt gondolta róla, hogy fiú, mert hát fiú nicken volt és ezt is állitotta magáról a lány. Hmmm.. mondom magamban... pár nappal késöbb a lány kétségbesetten panaszolja nekem, hogy milyen csalódás érte: kiderült a srácról, hogy az is lány!!!
Na mondom ezek után én már semmin se csodálkozom. Két lány magukat fiúknak kiadva homoszexuális játékot játszik az interneten...
A történet mindkét szereplöje lány, személyesen is ismertem mindkettöt (igaz az egyiket csak késöbb ismertem meg, pont az ügy kapcsán:).

Előzmény: szilvi23 (381)
NickBeat Creative Commons License 2002.07.25 0 0 384
tisztelettel.... de ezt nem támogatom
Előzmény: juanhu (383)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 383
nem minden nő prűd picsa

Meg fogsz lepödni: a férfiak általában prüdebbek a nöknél!

Előzmény: Törölt nick (380)
lajhár Creative Commons License 2002.07.25 0 0 382
Tudod, ezzel is csak az a baj, hogy senki nem tudhatja, hogy Te vagy a képen. Ezért nem lehet hálón keresztül soha Ldönteni... :)
Meg azért, mert tényleg van néhány olyan belevaló csaj, aki elég laza ahhoz, hogy elég nyíltan értekezzen bármely témában. Ezért aztán eleve elvetni sem lehet. Asszem ez már csak ilyen kétkedős topic marad. ;-)
Előzmény: szilvi23 (375)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.25 0 0 380
ja, szerintem is lehet csajszi. nem minden nő prűd picsa, és ez egy olyan hely, ahol bátran felvállalhatja ezt a dolgot.
egyébként nem értem miért baj ez? írnak a HUSZ-ra mindenféle népek (pl én is :o)) ha egy lány ezt szereti és fel is vállalja az király! (férfiszemmel)
Előzmény: karolyir (377)
NickBeat Creative Commons License 2002.07.25 0 0 379
"Uff én beszéltem"

én meg csak sasolok... jó nézni, ahogy acsarkodtok, ugyis szünetel majd a barátok közt :))))))

Előzmény: karolyir (377)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 378
Kedves Szilvi,

Köszönöm a képet. Mikor érsz rá? ;-))

Mindenkinek: Én általában úgy állok hozzá, hogy az emberek ritkábban hazudnak mint amennyiszer igazat mondanak. Ezért általában elhiszem azt amit mondanak. Egyszerüen gyakrabban bejön :-)
Persze vannak kivételek, de ez a ritkább.
Szilvi23 esetében a fénykép miatt tovább nött a valószinüsége, hogy igazat mond. Egy férfi valószinüleg nem ilyen képet küldött volna ugyanis. De persze mindenkinek megvan a szive joga a saját álláspontjához. Én is csak az enyémet mondtam el.

Előzmény: szilvi23 (375)
karolyir Creative Commons License 2002.07.25 0 0 377
Szilvi23 nemével kapcsolatban csak annyit, hogy szerintem is simán lehet egy lánynak ilyen felfogása sőt...
Én elhiszem neki.
Uff én beszéltem
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.25 0 0 376
annyira kínos ez nekem, elrontani mások örömét meg minden, de az négy mondat ehehe
Előzmény: szilvi23 (375)
juanhu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 374
Sziasztok,

Látom kissé indulatos lett a topic Szilvi23 nemi hovatartozása miatt. Miért is? Nézzük meg a két esetet:

1. Tegyük fel, hogy Szilvi23 nönemü lény. Ennek fényében a stilusa és hozzászólásai miatt minden lehet, de nem átlagos. Az átlagtól való eltérése miatt merül fel egyesekben a kétely nemét illetöen és megintcsak az átlagtól való eltérés miatt egyesekben szimpátiát másokban unszimpátiát kelt. Ezenkivül a férfiként való gyanusitás mögött sokszor az van, hogy "Remélem bebizonyitja az ellenkezöjét", és hát hogyan lehet ezt bebizonyitani? Csak egyetlen útja-módja van a dolognak. Ez tulajdonképpen a gyerekkori játék "Be-beee úgyse mersz beleugorni a kútba" felnöttkori folytatása. Néha bejön, ha sikerül annyira felbosszantani a célszemélyt, hogy mindenáron bizonyitani akarja a nemi hovatartozását. Persze nem mindig ez van mögötte, elképzelhetö, hogy valódi unszimpátia húzodik meg a dolog mögött: az illetö nem birna elviselni egy ilyen szabadelvü hölgyet szeretönek, mivel konzervativ alkat. Ez esetben azonban felmerül a kérdés, hogy mit keres egyáltalán ebben a topicban? Talán mégse annyira konzervativ? Vagy épp szeretne megszabadulni konzervativizmusától és ebben a kettös malomban örlödik? (Szexuális liberalizmus kontra prüd szemlélet?)
Azonban a kérdés nem kérdés: Miért ne lehetnének ilyen nyilt szemlélettel rendelkezö hölgyek? Akik nem szégyellik kimondani amit szeretnek, ami tetszik nekik? A férfiak sem szégyellik, a nöknek miért kellene? Biztos, hogy létezik ilyen nö, ismerek is ilyet.

2. Tegyük fel, hogy Szilvi23 himnemü lény. Valljuk be: nem ez lenne az elsö eset, hogy az interneten férfiak nöknek adják ki magukat és nem is ritkaság. Emögött néha kiváncsiság húzódik (milyen lehet ha nekem udvarolnak pasik, ki tudom-e adni magam nönek), gyakrabban azonban pusztán haverok szivatása. Ez utóbbi ebben a topicban valószinüleg nem domináns. Ez esetben elsösorban az átverés a bosszantó, hiszen pont nöi véleményként lenne érdekes a hozzászólás, pontosabban férfi véleményként is érdekes lehet, de akkor máshova kell helyezni az értékskálán. Mivel a szebbik nem képviselöi ritkábbak eme topicban, ezért a véleményük érdekesebb, hogy úgy mondjam értékesebb. Ezért fontos, hogy a nök nöként, a férfiak férfiként szóljanak hozzá, hiszen ebböl lehet tanulni.

Ám, hogy a két eset közül melyik a helyzet valójában: eléggé eldönthetetlen (illetve az 1-es esetben vázolt úton járható csak). Ha valaki nem akarja vagy tudja ezt az utat bejárni (és ehhez persze Szilvi23 aktiv közremüködés is kell:), akkor nem tudja eldönteni a kérdést. A telefon sem segit, még a személyes találkozó sem 100%.
Mivel ennyire nehéz eldönteni a helyes választ, fel kell tenni a kérdést: érdemes-e egyáltalán keresni?

Ugrifules Creative Commons License 2002.07.25 0 0 372
Nem szoktam egyedül játszani.Nincs rá szükségem.Csak utaltam arra,hogy nekem is megfordult az agyamban.Ennyi.
Előzmény: szilvi23 (371)
Ugrifules Creative Commons License 2002.07.25 0 0 369
Én már a 35-ös hozzászólásomban utaltam erre!
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (345)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.25 0 0 368
tényleg, hát képgyűjtögetés, ezt kihagytam :DD
Előzmény: szilvi23 (367)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.25 0 0 366
jaj ne húzd fel magad nem érdemes (ez itt a további nyáladzó közhelyeknek van fenntartva: .....................................................)
ehehe ezt magam is így képzeltem, hogy iszonyatos ímélattakot kezel most le a géped pop3, imap, smtp stb szervere, tele visszautasíthatatlan ajánlatokkal, konstruktív javaslatokkal meg egyéb ilyesmivel, dehát ez is volt a célod nem?
Előzmény: szilvi23 (365)
hentesfiju Creative Commons License 2002.07.25 0 0 364
Kedves Mazdálkodj okosan,ahelyett,hogy gyanúsítanál engem mindenféle hülyeséggel ,hogy nő vagyok
hát azzal gyanusít, hogy nő vagy? :OO

Kívánom neked,hogy a barátnőd csak fele annyira nő legyen mint én,mert különben maszturbálhatsz életed végéig.
aki csak feleannyira nő mint Te, az már nem is nő?

ez a kis gyöngyszem is idekívánkozik persze:
Már ne is haragudj,de azért,mert te nem tudsz képet feltenni vagy a téma nem tetszik attól még én se mondom rád,hogy a másik nemhoz tartozól.
itt minden együtt van. Bájosan naív felvetés, aranyos gépelési hibák, mondom minden. Nem illik más helyett válaszolni ugyan, de meg kellett tennem, mert belédszerettem.

Előzmény: szilvi23 (360)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 362
Természetesen. Főleg nők kritikusan nőkkel szemben, nemdebár? :)
Előzmény: szilvi23 (361)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!