Keresés

Részletes keresés

hajajajaj Creative Commons License 2022.08.29 0 0 13040

Mindegyik más megítélés alá esik... Egyéni intoleranciák vannak. De gondolhatod, hogy ha egy kurva nagy állat azért készíti ezt a hormon készítményt, hogy a kurva nagy állat kölkét gyorsan felnevelje, és ezt a kurva nagy állatot agyon nemesited, hogy kurva sok tejet termeljen, akkor ott esélyes hogy lesz némi hátulütője a dolognak, különösképp hogy az ember folyamatosan fogyasztja, nem úgy mint a kurva nagy állat kölke. De erre vannak külön fórumok... Úgyhogy én most elengedem a témát.

Cserébe a jovő héten kipróbálom a minox tablettát.

 

Előzmény: marmande (13039)
marmande Creative Commons License 2022.08.29 0 0 13039

És akkor a tejtermékek is egészségtelenek? Túró, vaj, sajt, kefír...

Előzmény: hajajajaj (13038)
hajajajaj Creative Commons License 2022.08.29 0 0 13038

Általában a színes bőrűek. A kukluxosok a fehér felsőbbrendűség jelének tartotték, hogy ők nem fosiznak a tejtől, a feketék meg igen. Elég szánalmas indokrendszer. Főleg hogy a fosizás még egyértelmű tünet. De ha nem laktóz intoleranciád van hanem kazein, akkor nincsenek olyan egyértelmű azonnali tünetek. Szép lassan csinál ki...

 

Szóval összességében a fehérek sem bírják. Főleg az ipari holstein tehén tejét. 

A tejipar ezt pontosan tudja, és rengeteg pénzt elkutatnak olyan tehenek tenyésztésére amelyek teje kevésbé csinálja ki az emberi szervezetet. 

Előzmény: marmande (13037)
marmande Creative Commons License 2022.08.24 0 0 13037

És pont a zsír részében vannak a vitaminok, tehát az a tej java. 

Állítólag a cigányok nem tudják megemészteni a tejet.

Előzmény: hajajajaj (13036)
hajajajaj Creative Commons License 2022.08.22 0 0 13036

Ha van probléma mentes része....az pont a zsír a tetején. 

A tejzsírra gyakorlatilag nincs ismert intolerancia. A tejcukor (laktóz), és a tejfehérjék gyakori allergének vagy intoleranciát okoznak. Kb. minden második emberben, de vannak népcsoportok ahol még sűrűbben.

 

Előzmény: Djani31 (13033)
Richard Delong Creative Commons License 2022.08.22 0 0 13035

thank you

Előzmény: gocsa87 (11571)
marmande Creative Commons License 2022.08.19 0 0 13034
Djani31 Creative Commons License 2022.08.09 0 0 13033

A városi embereknek biztosan van intoleranciájuk mert annyi hülyeséget esznek hogyha találkozik a szervezetük természetes táplálékkal attól lesznek rosszul, vajon 100 évvel ezelőtt is ennyi allergiás volt? Kétlem. Egyébként nem literszámra iszom mert annyira nem is szeretem, napi egy bögre kb. meg a tejszínt leszedem a tetejéről. Még nem hallottam hogy valakinek csöcse nőtt volna a tejtől, ellenben a finasteridtől igen. De mindenki azt töm magába amit akar, én csak furcsának találtam hogy valaki ennyire fél a tejtől de a gyógyszert meg vígan beszedi.

Előzmény: hajajajaj (13029)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.27 0 0 13032

Máté Szabi után szabadon:

 

https://vital-hair.hu/spectral.brd_&_foligain.beard_serum.php

 

Spártai szakáll , ha már haj nincs!

hajajajaj Creative Commons License 2022.07.27 0 0 13031

Joghurt, érlelt sajt, vert tej, vaj.

Valszeg jobb szorbinsav. ... 

Előzmény: marmande (13030)
marmande Creative Commons License 2022.07.27 0 0 13030

A fermentált tej alatt kefírt értesz?

A DrOetker dzsemfix nemrég kicserélte a nátrium benzoátot szorbinsavra, az kevésbé ártalmas?

Előzmény: hajajajaj (13029)
hajajajaj Creative Commons License 2022.07.27 0 0 13029

Átlagban minden második embernek van intoleranciája a tej valamely összetevőjére. Pl  a pókhas nem(csak) elhízás, hanem folyamatos intolerancia tünete. Csak a az átlag beteg európai gondolja, hogy ez normális.

A Finsteridben tudod mi van....a tejben...hát fene tudja...

Egy holstein tehén napi negyven litert add hála a jól kivitelezett tenyésztésnek, meg a szójának amit etetnek vele. Ez utóbbi külön megérdemel egy misét.

A tej is belenyúl a hormon háztartásodba még akkor is ha nincs intoleraciád valamely összetevőjével szemben. Azért van a tehéntej, hogy a egy fajidegen élőlény kurva gyorsan felnőjön. Szerinted jó ötlet neked ezen élni ? De mi becsapjuk a biológiát és egy életen át fejjük a tehénből. Ha azt gondolod, hogy ez természetes tévúton jársz. Mégegyszer: a tehéntej, úgy ahogy kijön a csöcsből (tehát nem fermentálva) egy fajidegen hormonkészítmény.

Még valami: a tejet nem tartósítószerezik, hanem hőkezelik. A tonhal konzervben sincs tartósítószer, a dobozban van megfőzve. Amikor a városi nagymama megveszi a nátrium benzoátot a boltba befőzésre, mert olyan fini lekvárt csinál az unokájának...nos az nem természetes, ahhoz képes a bolti tej tartósítása egy semmi.

HA már tejtermék: legyen fermentált, és minél lassúbb érlelésű.

Előzmény: Djani31 (13028)
Djani31 Creative Commons License 2022.07.27 0 0 13028

Érdekes, a tejet nem iszod meg de a finasteridet meg beszeded ami belenyúl a hormonháztartásba, jóval nagyobb eséllyel lesz bajod a gyógyszertől mint a tejtől...

Amúgy ha a boltból veszed nem kell tartanod tőle ugyanis abból szinte minden ki van szűrve, vízízű vacak az egész. Tartósítószer van benne, a házi már két-három nap után elkezd savanyodni főleg ilyen melegben, a bolti meg eláll sokáig. Nekem apám a mezőgazdaságban dolgozik és onnan hoz tejet, évtizedek óta isszuk és senkinek nem lett tőle baja. Gyerekkoromban meg még melegen ittam ahogy kijött a tehénből, az utcából hordtuk. Szóval ha ismerőstől veszed azt nyugodtan megihatod de a boltit is csak annak értelme nem sok van mivel tartósítószeres, tejporos víz.

Előzmény: Sickcunt (13021)
Djani31 Creative Commons License 2022.07.27 0 0 13027

Nem véletlenül mondják hogy ha szomorú vagy, kihullik a hajad. Ismerek olyat akinek meghalt a felesége és depressziós lett és majdnem teljesen megőszült majd pszichológushoz fordult, kezeltette magát és visszanyerte az eredeti hajszínét, a lelkiállapot befolyásolja a haj minőségét.

Ha keveset iszol a szervezet elvonja a nem létfontosságú szervektől a folyadékot, a haj nem létfontosságú meg a köröm sem, tehát hosszan tartó dehidratált állapotban ezek romlanak. Én is keveset ittam egy időben és borzasztóan hullott a hajam, egy fésülködésnél simán kijött vagy 200 darab, hajmosásnál meg vagy 600 mert megszámoltam mindig, ez több mint egy évig tartott de ritkulást nem vettem észre csak nagyon hullott, ha a tarkót fésültem akkor is tele volt a fésű tehát ez nem kopaszodás, a virágnak is lehullik a levele ha nem kap elegendő vizet. Haláleset után én is szomorú voltam, akkor keletkezett egy folt elől középen, csak akkor állt valahogy ha zsíros volt a hajam, hajmosás után nem tudtam vele semmit csinálni, kilátszott a fejbőröm, azt hittem elkezdtem kopaszodni de szerencsére ez már évekkel ezelőtt volt és azóta helyre jött.

Brad Pitt már lassan 60 éves, normális hogy nem ugyanolyan a haja mint 20 évesen. Johnny Deppnek is feljebb csúszott a hajvonala két oldalt de az övé sem rossz még, illetve Tom Cruisé sem. Én megelégednék ilyen hajjal 60 évesen. Nagyapámnak is hasonló volt, neki húszas éveiben már elment két oldalt de utána nem változott semmit, még 75 évesen is ugyanolyan volt mint régen csak megőszült. Hogy milyen lett volna később az már nem derült ki mert sajnos meghalt.

Előzmény: prime1977 (13020)
prime1977 Creative Commons License 2022.07.24 0 0 13026

Nem tudom, manapság már mindenről kiderül valami, meg annak az ellenkezője is.

Előzmény: marmande (13025)
marmande Creative Commons License 2022.07.22 0 0 13025

Én azt hallottam, hogy a teljes kiőrlésű liszt sokkal egészségtelenebb a fehérnél. Alapból egészségesebb lenne kicsit (lassabb felszívódás, ásványi anyagok és vitaminok), de permetszer- és gyomirtómaradványok vannak benne + fuzárium penészgomba.

Előzmény: prime1977 (13022)
Brey90 Creative Commons License 2022.07.21 0 0 13024

Te honnan szerzel oral minox-ot? Külföldi oldalak?

Előzmény: Fomate (13023)
Fomate Creative Commons License 2022.07.20 0 0 13023

Szerintem azért javul(hat) a haj a sok folyadék beviteltől, mert a vérben lévő dht is felhígul, és nem tudja olyan mennyiségben elérni a hajhagymákat.

NW2 esetén fina, minox, dermaroller kombóval jó esélyed van, h lelassítsd az egészet, illetve B tervként majd az oral minoxot javaslom 10mg / nap, csodákat csinál (én sem értem, h hogyan...)

Előzmény: Sickcunt (13021)
prime1977 Creative Commons License 2022.07.19 0 0 13022

A tejet hagyd el!

Az nem jó valóban, mert hormonkezelt dolog.

Ne szedd a Roát se!

Igyál sok-sok vizet.

Napi 5-6 litert, ha tudsz!

Hagyj el minden cukros dolgot - üdítő, tea, minden ilyen féle dolgot.

Válts teljeskiörlésű kenyérre!

És kerüld a fehér lisztes dolgokat, pizza stb!

Hidd el sokat fog jelenteni!

Igen, ez a hajhullás lehet post-covid tünet is, nagyon sok embernél jelentkezett ez!

Mondjuk te még fiatal vagy, én most leszek 45.

 

Előzmény: Sickcunt (13021)
Sickcunt Creative Commons License 2022.07.19 0 0 13021

Ebben a vérsűrűséges dologban lehet valami, hiszen józan paraszti ésszel ha kevesebbet, iszunk sűrűbb lesz a vérünk, így szarabb lesz a véráramlás főleg az olyan hajszálereknél amik a hajtűszőknél vannak ergo a DHT hormonoknak is több idejük van hozzátapadni a receptorokhoz.

Amúgy én is voltam covidos, 2-szer és utólag most már nagyon is bánom hogy beoltattam magam, mert az egyik covid fertőzésem pont az oltástól lett, vagy 2 hétre belázasodtam tőle. Mindennek kb. másfél éve már és akkoriban, illetve míg covidos voltam én se vettem észre semmi változást a hajamon csak két oldalt volt ugye feljebb húzódva, de az se volt vészes. Viszont most 24 évesen kb. 3 hónapja tűnt fel, hogy a sűrűsége az viszont rohadtul nem olyan mint 2 éve volt a covid előtt, amúgy NW2-be sorolnám magam. Voltam is egy nívósabb hajklinikán, ahol valóban megállapították, hogy ritkul a fejtetőmön a haj és kérdezték is, hogy voltem-e covidos és egyértelműen azt kaptam vissza, hogy bizony nagyban hozzájárulhatott a hajritkulásomhoz, mivel több pánciensüknél is megfigyelhető volt ez az ezek szerint post covid tünet.

Most elkezdtem a finát egy jó másfél évig biztos szedni is fogom, addig mindenképp várok az isotretinoinnal, mert simán benne van a pakliban, így hogy idővel csökken a fejbőrömben a DHT a faggyúmirigyeim se fognak túl működni, hiszen azt pont az olyan androgén hormonok művelik a faggyúmirigyekkel, mint a DHT. Illetve még egy fontos, hogy elhagytam a tejtermékeket, legalábbis minimalizálom őket, mert azt olvastam, hogy a tejfakasztó teheneket midenféle hormonnal kezelik csak, hogy többet tejeljenek, amik ki tudja kinél milyen hatással vannak.

Amúgy igen az Accutane-nál jól ovlastam hogy 100 mg-ot szedtél napontaí? mert az nekem irdatlan soknak tűnik főleg a mikro adagoláshoz képest ami 2.5-5 mg lenne naponta, az szerintem tuti hagyott nyomot a májadon.

Előzmény: prime1977 (13020)
prime1977 Creative Commons License 2022.07.19 0 0 13020

Ez rendes hosszú volt, és nem hullott ki, hanem egyszer csak harmadára rövidültek a hajszálaim.

Tehát nem kihullott és újra kinőtt a hajam, csak még nem érte azt a hosszúságot mint a jó hajszálak.

Hanem rövidülnek.

Emlékszem még tavaly előrehajoltam, lelógattam előre a fejemet, és a hosszú hajam, olyan 20 centis, szóval mindenhol egyforma hosszú volt, és sűrű.

Most az lehet, hogy olyan szálcsás lett a hajam. és fele annyi.

Illetve a fele szerintem hosszú, normális mint volt, a másik fele viszont felére csökkent hosszúságban.

Azért is olyan mintha ritkább lenne, nem az a nagy dús sörény mint még tavaly volt.

Nekem 2010-ben ment el a hajam.

De minimálisan - olyan 3 millit az egész hajvonal, és kétoldalt másfél centit kint.

Ergo szinte nem is látszott.

Szerintem most sincsen jobban elmenve 12 év után, de ezen halálesetek odatettek neki, vagy az , hogy nem iszom a vizet, a 6 litert már jó ideje, és egyszerűen sokkal több DHT tud így megmaradni a vérben, mert a vér szinte felhígult a rengeteg víztől szerintem.

Úgymond nem tudott annyi hormon benne keringeni.

Vagy csak a lelki sokk.

Ja, és Covidos voltam október novemberben, nagyon durván.

Elvesztettem vagy 12 kilót súlyban, lábaim iszonyat vékonyak lettek.

A hasnyálmirigyemre ment rá de durván.

40 fokos láz egy hónapig.

Azt hittem nem élem túl.

De a hajamnak még beteg voltam semmi baja nem volt.

Olvastam, hogy sok covid eset után elkezdik hullani a haj de nagyon.

De az kihullik simán, nem úgy hogy rövidül.

Na mindegy!

A roaccutant szerintem hanyagold, ne próbáld ki!

A májra nagyon rossz hatással van.

Egyébként milyen idős vagy?

Mekkora a kopaszodásod!

Nekem még mindig NW2 kb. - és eddig szinte Brad Pitt sűrűségű hajam volt, de ez most odatett neki ez a sok minden.

Amúgy Pittnek is változott a haja, múltkor láttam vele riportot és olyan vékonyabb szálú volt a haja, és olyan mintha kétoldalt kicsit ment volna fel neki, de ilyen V alakban.

Nem az U-s - Miki egér alakzatban.

Előzmény: Sickcunt (13019)
Sickcunt Creative Commons License 2022.07.19 0 0 13019

Nem kötözködésből, lehet te jobban tudod, de amit te mondasz hogy a hajvonalnál a rövidebb hajszálak nem azért vannak mert onnan kihullott a haj, tehát telogén fázisból átvált a szőrtüsző anagén fázisba és a helyén új hajszál kezd el növekedni és pont azért rövidebb mert a környező telogén fázisban lévő hajszálakhoz idő míg visszanő hosszúságba, de attól független az nem lesz/marad rövidebb. A kopaszodás az inkább abban nyilvánul meg szerintem, hogy a hajhagymáknak lerövidül az az egészséges ciklus, hogy nagyából rendszeres időközönként cserélődnek, tehát sokkal tovább tart a telogén fázis (az amikor ugyan még nem hullik ki a haj de már le vált a szőrtüszőről már rég, az nem táplálja és ennek ellenére nem kezdett még el növekedni alatta az új hajszál, ami később kilökné). illetve mikor már az új hajszál kinőtt, annak a szerkezetét tekintve sokkal vékonyabb, meg ami a homlok két oldalán megfigyelhető egyes esetekben, világosabb hajszínnél jobban szembetűik, hogy fakóbb lesz árnyalata is. És ennek az egésznek az okozója pedig a szőrtüszők androgén receptorai, amik kb. mágnesszerűen vonzzák a DHT hormonokat, amik megtapadnak így a szőrtüszőn míg végül megfojtják azt elég alattomos módon. És akkor itt jön képbe, hogy több oldalról is meglehet közelíteni ennek az egész folyamatnak a meggátolását - vagy androgén receptor gátlással (RU), vagy DHT blokkolással, illetve ott van a minoxidil, ami egyikre sincs ugyan hatással de senki nem tudja, hogy miért olyan boostot nyújt a hajhagymáknak, hogy egyes esetekben magasról hány fittyet az előzőleg említett két fő MPB-t kiváltó okra.

Előzmény: prime1977 (13018)
prime1977 Creative Commons License 2022.07.18 0 0 13018

Nagyon régen volt már ez, nem emlékszem rá, még 1996-ban.

A legerősebb dózisból napi 3-at vettem be.

Én úgy emlékszem, hogy 30mg volt a legdurvább, és így közel 100mg volt naponta.

De fél évig kellett volna szednem.

Viszont a ragyákat eltüntette még úgy is, hogy másfél hónapig nyomtam.

Persze utána kijöttek, és a mai napig tart ez - ekcémával, pikkelysömörrel egyetemben mindenhol szinte.

Borzalmas. :/

Mindegy is.

A Seborrhea egy gyógyíthatatlan dolog, de attól nem fog kihullani a hajad.

Nekem is ez volt már szinte gyerekkoromtól kezdve, de a hajam ez miatt nem hullott.

Nagyon sűrű vastagszálú volt ennek ellenére is!

Szóval hiába.

Igen, hogy fénylik a fejbőröd az azért van mert zsírosodik a hajad, jóval jobban mint normális esetben.

Ezért viszont a DHT hormon a felelős - ezzel semmit nem lehet kezdeni.

A seborrhea meg genetikai és hormonális okokra vezethető vissza.

Én már minden próbáltam.

Ittam napi 6 liter vizet éveken át. nem ettem szinte semmit csak teljeskiörlésű kenyeret.

Se pizza, se sütemény, se üdítő, se sör, semmi.

Majd beledöglöttem, ahogy mások ott ettek minden jót, amig én nem ehettem semmit.

Az arcom miatt.

De azonkívül, hogy hidratált lettem - a seborrhea az ekcéma nem múlt el.

Ragyák viszont csökkentek!

Viszont, ha megbetegedtem, vagy begyulladt a fogam, és hatalmasra duzzadt az arcom a fog miatt, akkor lelappadt az egész arcom, egy pillanat alatt eltűnt az ekcéma és a ragyák tömkelege.

Szó szerint 3-4 óra alatt eltudott múlni.

Szerintem túlműködik az immunrendszerem és ez okozza ezeket - örökre velem marad ez mert ezzel senki nem tud tenni semmit.

A seborrheás ekcéma is ilyen sajnos.

Nézd meg, hogy megy el a hajad!

Mert amikor csak simán kihullik az általában nem a kopaszodás jelen.

A kopaszodás az úgy látható, hogy szépen rövidülnek a hajszálaid.

Azt veszed észre, hogy nem akar nőni, illetve hogy látod hogy elől rövidülnek a hajszálaid.

Engem most borzalmas veszteség ért, haláleset.

Elkezdett hullani a hajam hatalmas mértékben, majd azt vettem észre, hogy elől a hajvonalamnál a hajszálaim hossza lecsökkent a 17 centiről 3-4-5 centisre.

Bizony.

Ezáltal olyan mintha a fél hajam elment volna, mivel a többi hajszálam hosszű de egy csomó elkezdett miniatirülizálódni.

Nincsen a hajamban erő, semmi az egész.

Persze, ha megmosom a vizes haj ellenére sem nagyon látni a fejbőrömet olyan sok a hajam, de durván észrevettem, hogy csökken a hajszálaim hossza.

Ami fura, hogy teljesen hátul a tarkómnál is ez van, meg a fülem mögött is.

Elvékonyodtak a hajszálaim szerintem.

De olyan helyen is ahol nem lenne szabad neki sosem.

2 éve is ért egy haláleset, akkor elkezdtem őszülni, meg a szemem ami tökéletes volt rögtön szinte rossz lett, közelre elkezdtem nem látni.

Most meg ez a hatalmas veszteség, és a hajamat totál elkapta - azonkívül az ekcéma mindenhol elönt, mármint ez a seborrheás ekcéma.

Próbáld meg azért!

Igyál napi 5 liter vizet, és nagyon keveset étkezzél, egyszerűen fel fog hígulni a véred kicsit, és a hajad is megmarad jobban.

Mert mióta nem iszok szinte semmi vizet csak napi 1 litert meg eszek is, ez fél éve, azóta, meg a haláleset óta lett ilyen a hajam.

Szóval a 6 liter víz is jótékony hatással lehetett a hajamra - amiért megmaradt szinte 10 éven keresztül.

Hosszú voltam, elnézést!

A seborrheás ekcémával én rengeteg harcot vívtam, de ez a szervezetnek ez egy túlműködése - erre jöttem rá.

Előzmény: Sickcunt (13017)
Sickcunt Creative Commons License 2022.07.18 0 0 13017

És te milyen dózisba szedted az Accutanet? bár erősen fontolgatom tényleg belekezdek-e, mert sok helyen olvastam, hogy állítólag felgyorsítja a férfias típusú AA-t. Amúgy az alpecin samponnal kapcsolatban lehet benne némi igazság, mert a minoxidil is hasonlóan csak egy boost a hajhagymáknak, viszont  ilyen tekintetben arra hatványozottan érvényes, hogy hosszú használat után ha megvonod akkor szarabb állapotok következnek be 

Előzmény: prime1977 (13015)
prime1977 Creative Commons License 2022.07.17 0 0 13016

Szervusztok!

 

Hadd kérdezzem mér meg, hogy az Alpecin C1 vagy CTX samponok nekem nagyon jót tesznek.

Sokkal erősebb dúsabb a hajam tőlük.

Viszont, és most jön a kérdés.

Anno egy hölgy ismerősöm azt mondta nekem, hogy vigyázzak ezekkel a koffein samponokkal, mert ezek csak felturbózzák a hajszálakat, a hajhagymákat.

Egy ideig jó is ez, majd szépen kihullik a hajam tőle, mivel a felturbózott hajhagymák gyorsabban el is öregszenek.

Szóval tulajdonképpen idő előtt kifáradnak.

Ez valós lehet?

Köszönöm előre is a válaszokat!

prime1977 Creative Commons License 2022.07.16 0 0 13015

Roaccutan a neve a gyógyszernek.

Elég hatásos, csak éppen a májat teszi tönkre.

Nagyon vigyázni kell vele.

A kezelés során kifog száradni a szád cserepesre, meg ha lehet ne nyáron kezd el a kúrát mert fényérzékenységet is okoz.

A szedése során folyamatosan monitorozni kell a májértékeket.

Nem tudom, én anno másfél hónapig bírtam.

És a májam azóta sem tökéletes.

Előzmény: Sickcunt (12997)
Sickcunt Creative Commons License 2022.07.14 0 0 13014

Sziasztok,

Itt egy videó, hogy a csávó honnan szerzi be a finát.

https://m.youtube.com/watch?v=3EXNe7eoVY0&t=329s

Törökországban az 5mg-os Proscar-t ezek szerint bármelyik patikában kiadják kb. mint itt a marslakócskákat.

 

Aki jönne velem felesbe fizetni a repjegyet azzal elmegyek.

BT987 Creative Commons License 2022.07.14 0 0 13013

Sziasztok!

Valakinek lenne eladó dutasteride készítmény vagy felíratásban tudna segíteni? Előre is köszönöm.

user_user Creative Commons License 2022.07.11 0 0 13012

Sziasztok!

 

Kb. 2018-2020-ig szedtem a finát 1.25 mg-os adagban (szinte nulla eredménnyel, de annál érezhetőbb mellékhatásokkal - Norwood 3).

 

Tudom, nem sok köze lehet a két dolognak egymáshoz, de bárki tapasztalt folyamatos vizelési ingert (már hónapok óta tart) a gyógyszer elhagyása után? Tekergőtől többször láttam, hogy hasonló problémája volt, de neki csak akkor, mikor szedte. Szóval bárkinek folyamatos vizelési ingere előfordult a fina abbahagyása után?

(Minden vizsgálatom negatív, tenyésztések, gomba, baktérium, UH, vizelet, stb.)

Fomate Creative Commons License 2022.07.04 0 0 13011

Sajnos fogalmam sincs, szerintem 2030-2035 tűnik reális időszaknak, hogy addigra már lesz olyan végleges megoldás kopaszodásra, ami nem csilliárd ft-ba kerül és nem teszed vele kockára az egészséged

Előzmény: justcage (13006)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!