Keresés

Részletes keresés

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.28 0 0 5916

Kedves Mindannyiótok..Akiknek éppen kis babájuk van..Vegyetek a picinek BABA VIZET!!Ugy tudom:ROSSMAN boltok is tartanak otthon!!!

Nem elég..pl Hormonokat sem tudják kiszürni ivóvizünkből sajnos..Tudok konkrétan olyan nagy városról..ahol a sima csapvízben analizálással kimutatható..a fekália jelenléte is..

Nos leht azt forralni ici-picike babáknak...Aki megteheti..ne adjátok neki!

Beszéltem egy Laboratóriumi ismerőssel..aki azt mondta csapvíznél mindenképpen tisztább bármely ásványvíz..de csecsemőknek...feltétlenül BABA vizet javasol..

Hát mi is gyorsan így tettünk!!!sajnos az első 2 hétben mi sem gondoltuk..Azóta vettem egy egyszerű VÍZTISZTÍTÓ KANCSÓT!Jó kis szűrő betéttel.. 4900 ft volt..Nos...érdemes megnézni..az mit szűr ki a "TISZTÁNAK " látszó csap vízből4

Azóta viszont nem kell külön ásványvizet venni a családnak..van szép tisztább..sőt másabb ízű JÓ VÍZÜNK!!!

 

A pocakban a bacik jelenlétét a "BÉLGÁZOSSÁG"...ugyancsak JELZI!!Mint már írtam régebben..BÉL SOHA NEM TERMEL GÁZOKAT!!AZT KIZÁRÓLAG CSAKIS BAKTÉRIUMOK..Pl Gombák..Candida gombák is okozzák..

Igen valóban jó meglátás:Spiroheták "VÉGTERMÉKE"..ürüléke okozza legfőképpen a sok-sok fájdalmas tünetet..elváltozást..viszont a "CISZTIKUS"-formák pedig sok felesleges műtét forrását is jelentik..sajnos..

Tehát a szervezetben az lenne a legideálisabb..ha az összes kis "NYOMORULT ALBÉRLŐTÖL"-spirohetától megszabadulna a szervezet..MERT AKKOR UGYE..MEGSZÜNNE VÉGRE HOGY SZERVEZETÜNKBE "ÜRÍTSÉK" A SZÁMUNKRA OLY KÁROS VÉGTERMÉKÜKET IS!!

EZÉRT NAGY A HANGSÚLY AZ IRTÁSUKON...ÉS AZ ÉLETBEN MARDÁSUNKÉRT IS FELELŐS...NAGY JELENTŐSÉGŰ:MÉREGTELENÍTÉSE SZERVEZETÜNKNEK!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Minden lyme beteg megfigyelheti ÖNMAGÁN:Testhőmérséklete hogyan ..milyen drasztikusan ..lecsökken!Alapból nem él meg a meleg szervezetben a spiroheta..Tehát akinek normális a testhőmérséklete..szinte teljesen biztos lehet benne..nem lyme beteg!!!!

 

Én mindíg normál testhővel éltem..36,9 fokkal..Csakhogy ez megváltozot..20005 nyarán..Csípés után lazas periódus...aztán meg szépen "KIHÜLT TESTEM"..Ez nem vicc!!

Minden végtag hideggé vált..és egész testem ÉREZHETŐEN Hűvösebb lett..és az az állandó

nyomorult FÁZÁS!!

 

Annyi változás pár napja feltünt..gomba szedés óta 14 hónappal most..NAPOK ÓTA..NORMÁLISAN FEL VAN MELEGEDVE AZ EGÉSZ TESTEM!!

(NEM VAGYOK LÁZAS!NINCS HŐEMELKEDÉSE!!!!)

 

EZ OLY MÉRTÉKÜ:KÖZELI CSALÁDTAGOM IS ÉSZREVETTE!!!

Kitakarózom...max 1 vékony kis plédem van..amire nem volt példa 2005 nyara óta!Nyáron is vastag paplan..és rá vastag pléd..

 

Ép ember ilyesmire nem is figyel..Csakhogy ez UJ..ÉRDEKES JELENSÉG!!!

Majd írok még a Toxoplasmáról..de most mennem kell..Szép hétvégét Nektek!szeretettel:Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.28 0 0 5915

Kedves Mindannyiótok!Szeretnék pár kérdésre itt válaszolni.amik e-mailban érkeztek..és talán Titeket..vagy náhányótokat esetleg érdekel..

 

Gyógygombák mikor tól hatnak..én mit tapasztalatam...volt 1 kérdésben:

Nos ez az a kérdés..amire képtelenség válaszolni..(Mármint arra..MÁSOK MIRE SZÁMÍTHATNAK!!)

Én riportban is elmondtam..1 hete ettem-amikor a transzfuzió mellékhatásaként..a kegyetlen légzés nehézség-és fájdalom..VÉGRE MEGSZÜNT!!Aztán bizony eltelt pár hónap..DE 3 hónap folyamatos szedés mindenképpen..ami alatt történtek apró jó dolgok!!!!

Sokan azt vélik..(NEM HAT..SEMMIT NEM CSINÁL..)

Helytelenül..Amikor a vérképem is teljesen rendeződött..akkor már szeptembert írtunk..és 20011 május végén kezdtem el szedni őket..

Tehát nekem a vérkép rendeződéshez..4 hónap kellett!

Ma már azt is tudom:NEM MINDEGY KI,MEKKORA ADAGBAN ESZI!!

Az biztos-20 perccel étkezés előtt kell bevenni...jó betartani!4

Az eltelt 14 hónap alatt 2 alkalommal volt olyan periódusom amikor 1-1 hónapig annyi folyadékot kellett innom...lajtos kocsit lehetett volna utánam kötni..

Az elején ÉN..hasmenéssel kínlódtam..és nehezen szoktam a gombához!(MÁSOKNÁL..EZ ELMARADT!!)

Volt olyan időszakom..amikor több mint 1 hónapon át..ugy "FOLYT"-egész testemből a víz...leírhatatlan..Éjjel-nappal!!!

(Legalább ülült a millió méreg anyag is..)

Alapból rövid idő..kb 1-1,5 hónap volt..amikor azt írhatom:ELMÚLT AZ ÁLLANDÓ BELSŐ REMEGÉSEM!!!Apró dolgok voltak ezek..DE "MÉGIS ÓRIÁSIAK!!"

2011 szeptember végén néztünk Tumor marker paneleket...októberre volt meg lelet..amikor az első riport elkészült..

 

NEGATÍV VOLT!!2011 május elején volt egy ujabb Agy MR-vizsgálatom..AZON 1 RAKAT UJ KIS "GÓCOM VOLT LEÍRVA..A SOK NAGY RÉGI MELLETT!!"

2011 decemberében én készíttettem egy FRISS MR-t....MERT KIVÁNCSI VOLTAM..VAN-e VÁLTOZÁS!!

Annyi volt:KICSI "GÓCOK"-MÁR NEM VOLTAK LEÍRVA..

2011..DECEMBERÉRE MINDEN IDEGI..MINDEN NEUROLÓGIAI..ÉS MINDEN FIZIKAI BORZALOM TÜNETEM..."ELTÜNT"!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Csakhogy NEM GYŐZÖM HANGSÚLYOZNI:5 éven át MILYEN SZÖRNYŰ HOSSZÚ..ÉS SOK KEZELÉSEN MENTEMÁT!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tehát ezért nem lehet összehasonlítani esetemet..SENKIÉVEL!!!!!!!!!Hiszem:felépülésem ilyetén formájához..EZ IS SEGÍTETT!!

Tehát:ANTIBIOTIKUM NÉLKÜL..LYMÉBÓL GYÓGYULNI..LEGALÁBBIS A KRÓNIKUS LYME-ÉS A LYME NEUROBORRELIÁT TEKINTVE:VÉLEM..NEM LEHETSÉGES!!!

 

Magán véleményem:A LYMEBÓL..KEZDETIBŐL SEM LEHET..ANTIBIOTIKUM NÉLKÜL 100%-ban felépülni!!

 

JELENLEG MINDEN TÉREN..TELJESEN TÜNET MENTES VAGYOK!!

Mivel leírtam mindem tünetemet mik voltak:hát gondolkozzon el rajta mindenki..AZOKTÓL VALÓ MEGSZABADULÁS..MEKKORA SIKER!!

ÉLETMINŐSÉG 100%-os HELYREÁLLÁSA!!

HA EZ NEM AZ...AKKOR MI AZ..A FÖLDÖN!!!!!!!!!!!!!!

Van még pár válaszom azt uj bejegyzésbe írom..mert nem gyógygomba téma..

Tehát-aki szedi..NE HAGYJA ABBA!Súlyos esetben..el kell érni az általam szedetteket..2-3 hónapig kellene 3x2-ével enni..

 

Én most a sok idegi teher miatt 4x1-re álltam..

EL NEM HAGYHATOM..AMíg ÉLEK..ENNEM KELL A GOMBÁKAT...

DE EZ CSODÁLATOSAN JÓ ÉLET MÁR ÍGY VÉGRE!!

ÉS KIVÁNOM..ÉLJE ÁT EZT MINÉL TÖBB EMBER!

Tehát 2 ember nincs egyforma a földön..és 2 szervezet sem..

2 embernek sem voltak a lymeből..egyformák a kezelései..

Kire hogy hat..(MAX AZ TUTI...MINDEN TEKINTETBEN HAT..ÉS JÓL HAT!!)DE IDŐ...ÉS KITARTÁS..

Szeretettel:Ibolya

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.28 0 0 5914

Ha valaki szigorú candida diétát tart az antibiotikum kúra alatt!!!!

"A kefirel vigyázni kell, ha kefir baktériummal készült (Lactobacilis kefir), akkor fogyasztható, de ha kefir gombával (candida kefyr), akkor nem!"

"Aludttej, natúr joghurt, tejföl, túró, író, savó, vaj, a sajtok közül a feta és a mozarella fogyasztható. Ha már lehet kicsit lazítani, akkor a kemény sajtok is fogyaszthatók.

Kevés tej és tejszín legfeljebb ételízesítésre fogyasztható."

Pici részlet egy candida szakértő (orvos) által írt könyvből.

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.28 0 0 5913

Kedves Mindannyiótok!!Kivánok Nektek Szép reggelt!

 

Elnézést szeretnék kérni babostól....

Nem értettem,mi a pokolnak biggyesztette ki a fórumra..a MÁR LEJÁRt..ÉS MÁR MEGTARTOTT ELŐADÁSOM IDŐPONTJÁT..CÍMÉT..STB!!!!!!!!!!!!!

 

Aztán jött a válasz..("AZOKNAK..AKIK NEM HISZIK EL....TARTAOTT ELŐADÁST...!")

Hát az emberi bárgyúságnak..valóban nincsenek hatzárai....

 

Nagyon szomorú-MERT TV-BEN SZEREPEL AZ EMBER 2x...IS!!

Tavaly 3 db UJSÁGCIKKEM JELENT MEG!!

Idén DEBRECENBEN MÁR TARTOTTAM 1 ELŐADÁST!!

 

MOST LESZ 1 ELŐADÁS SZEPTEMBER 8-án NAGYVÁRADON!!!!!!!!!!!!!!

VAN SEGÍTSÉGEM..AKI MOST PESTEN PRÓBÁL ÉPPEN TEREM LEHETŐSÉGET FELKUTATNI..(ERRŐL ABSZOLUTE FELESLEGESNEK IS TARTOTTAM ÍRNI:MÍG A PESTI DOLOG NAGYON KÉPLÉKENY!!!)

 

NAGYVÁRAD:AZ MÁR BIZTOS!!

 

MILYEN VILÁG EZ??AHOL MÁR BETEG EMBER-BETEGNEK SEM HISZ SEMMIT EL A VILÁGON!!

AMI RÉSZLETET IDÉZETT BABOS..AZ 1 UJSÁGBAN MEGJELENT ANYAG..(AZ UJSÁG JELENTETTE MEG ELŐADÁSOM RENDEZÉSÉT...TÖBBSZÖR IS...ZSINÓRBAN!!)

 

Mi ezen a HIHETETLEN???FOGALMAM NINCS!!

Tv..2.riportom..ALAPBÓL UGY INDUL...NEVEM...és "...HARCOM,MINÉL TÖBBEN TUDJANAK ERRŐL A BETEGSÉGRŐL...."

 

HIÁBA ÍROK ÉN AKÁRMIT..MONDOK..EZEKSZERINT..CSAKIS "SÜKET FÜLEK VANNAK A VILÁGON???"

 

ÉS EZ A LYME BETEG FÓRUMRA IS ÉRTENDŐ????

MEGDÖBBENTŐ!!!

 

JÓ LENNE:HA A HITELES EMBEREKNEK NEM KELLENE MAGYRÁZKODNIUK...(ESETLEG KELLEMETLEN EMBEREK MIATT!!)

 

CSAK REMÉLEM:JÓ EMBEREK AZÉRT CSAK AKADNAK TALÁN...AKIK A LÉLEGZET VÉTEL ELMÉLETÉT...(IS)-ESETLEG NEM VONJÁK KÉTSÉGBE:LÉTEZIK OLYAN....

Magyar Mentalitás..KATASZTRÓFA!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

De örülök..amikor esetleg egyre többen felismernek lakóhelyemen.....

ÉS TUDJÁK..ÉN VAGYOK AZ A BETEG.."AKI CSODÁS MÓDON..MÉG ÉL!!!"

 

MINDEN JÓ FÓRUMOZÓ..MINDEN JÓ MAGYAR..ÉS KÜLFÖLDI JÓ EMBERNEK IS..PRÓBÁLOK SEGÍTSÉGÉRE LENNI!!

ÉS VALÓBAN ÉN...AZA ÉN....SAJÁT KÖLTSÉGEMEN..KÜLDTEM BETEG EMBEREKNEK..GYÓGYSZERT..ÉS GOMBÁT..IS!!!

 

 

2012-ben..EZ AKÁRMILYEN ÁTKOZOTTUL...ÉS NYOMORULTUL...HIHETETLEN!!!

 

MERT A MAGYAR MÁR CAK TESTILEG-LELKILEG RUGJA A MÁSIKAT!!(NO EBBEN VERHETETLEN PROFI A MAGYAR EMBER!!!!)

 

SZOMORÚ..ÉS SZÉGYEN!!!

 

DE..KAPASZKODJANAK MEG A ROSSZ LELKÜLETŰEK...AZÉRT MÉG VAGYUNK A FÖLDÖN..ÉS KICSI HAZÁNKBAN..MÉG LÉTEZő..VALÓS..SZAVA HIHETŐ..BECSÜLETES..SEGÍTŐKÉSZ EMBEREK!!!!!!!!!!!!!!!!

 

(ÉS ÉN KÖZÉJÜK TARTOZOM!!!)

 

MISSZIÓ MÁR SZÁMOMRA.LYME BETEGEK SEGÍTÉSE!!!!!!!!!!!!

 

ENNYI!!!

SZERETETTEL ÖLELEM...A JÓ EMBERKÉKET MIN..KÖZTETEK..ÉS A VILÁGBAN!!!

IBOLYA

Előzmény: Törölt nick (5898)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5912

Az erős hangulatingadozás is állítólag ennek a számlájára írható, meg a tájékozódási képesség
gyenge volta. Aki nem volt ebben, nem tudja, hogy ismert helyen is el lehet tévedni, ahol valaki már sokadszor járt.

 

Előzmény: pami58 (5911)
pami58 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5911

 

Semmi probléma !  Amugy már gondoltam .ha lessz olyan napom .mikor minden jó -azaz a hangulatom és a közérzetem is ,Akkor leirom azt a sok furcsaságot. ami a betegségem elején megtörtént velem! Sajnos mikor nekem kezdödött. akkor még nem ige lehetett hallani sem róla. nem ám hogy igy olvasgatni!!!  Abban az idöben volt beteg az a  szegény MAKRA ÁGNES  ISZONYÚ SOK MEGPRÓBÁLTATÁSON  MENT KERESZTÜL, OLVASTAM AKKOR A KÖNYVÉT!!!  NAGYON JÓ LENNE HA ITT IS LENNÉNEK JÓ KÖNYVEK .BIZTOSAN LEHETNE HASZNOSITANI BELÖLE VALAMIT!!!    KÖSZÖNÖM   JOBBULÁST KIVÁNOK MINDEN BETEGTÁRSNAK!!!

Előzmény: Lentesfent (5910)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5910

Ha tévedtem, bocsánatot kérek, de a néhány napja történtek eléggé megviseltek.

Előzmény: pami58 (5909)
pami58 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5909

HÁt én valóban kivagyok .már elég rég.Sajnos beteg vagyok már jómagam is 20kerek esztendeje.  SEmmiféle TRROLL nemvagyok !!  jóformán nem is tudom ,hogy mit jelent ez a szó.Próbálok sokat olvasgatni.tanulmányozni gyógymódokat. Régen szedtem a macskakarom féle gyógynövényt .ami segitett csak hát még nem jutottam el odáig .hogy meggyógyuljak. Húsz kemény év eltelt ,és még mindig vannak fájdalmaim!   IDEGFÁJDALOM NYAK FEJ   BÖR BIZSERGÉS  ,IZÜLETI ,EMÉSZTÉSI GONDOK.SZÉDÜLÉS RITKÁN,FEJFÁJÁS SZINTE MENDENNAPOS,NYAKI GERINCNÉL  ISZONYÚ ÉGŐ ÉRZÉS  SZINTE MINDEN NAP!!!!   Ugyhogy van bajom nekem is sajnos  ?MINDENKINEK JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK,  ÉS TALÁN HAMAROSAN LESSZ GYÓGYIR MINDENKINEK!!!   A   REMÉNY MÉG ÉL  BENNEM   IS !!   KÖSZÖNÖM

Előzmény: Lentesfent (5906)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5908

Tényleg szívesen segítünk a valós problémájú, valós fórumozóknak, de ez így nagyon gyermeteg dolog. Talált, elsüllyedt?

Előzmény: Lentesfent (5907)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5907

Van mostanában egy játék egyesek részéről a dupla nicknevekkel. A stílusból általában rá lehet jönni, ki van mögötte.

A trollokat támadását szeretném ezzel elkerülni.

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5906

Bocsi, de Te ki vagy? Új, vagy régi- új fórumozó? Csak a magunk védelmében kérdezem.

Előzmény: pami58 (5904)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5905
pami58 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5904

kedves Betegtársak!   Olvastam egy külföldi oldalon,hogy rengeteg könyv jelent meg a lyme -kór cimen.   A lyme-kór a mai napig is egy titokzatos betegség,ezért az orvosokat is akik elismerik a betegséget ,nyugodtan lehet elmondani,hogy külföldön üldözik őket,Még az állásukba is kerülhet az őszinteségük.és a segitségük amire felesküdtek!!!!!Nos ezért fordúl elö ,hogy gyógyúlt betegek írják a könyveket és a saját magukat kényszerültek gyógyitani.tapasztalataikat irják le!  Lehetséges hogy nálunk is  kapható ???     CIM:               TOP 10  KEZELÉS  BRAYAN ROSNER (LYME -KÓR)    ez a könyv bemutatja .hogy 10 különböző kezelési lehetöség hagyományos alternativ gyógyászati módonA könyv írója szintén lyme-kórban szenvedett.    http://www.lymebook.com/top 10book itt lehetséges

 alamivel többet megtudni,forditással.    Lehetséges hogy a fővárosunkban már esetleg létezik a köny ,? sajnos nemtudom  .!

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5903

"Dr Eva Sapi (magyar?) kutató munkájának is, ami az elmúlt években alaposan "megborította" a lyme - világ lelkivilágát.
Amikor a Bb inaktív formát vesz fel (ciszták), az antibiotikum nem képes elpusztítani. Több hónapos kezeléssel sem érhető el tartós eredmény, a kezelés áráról illetve a mellékhatásokról nem is beszélve. Dr Sapi további arra is felhívta a figyelmet egy 2009-es konferencián, hogy kutatásaik alapján a kullancscsípések 84%-ában a betegek mycoplasmával is fertőződtek, melynek kezelése ideje akár 1-1,5 év. (Ezért fontos az antibiotikumos kezelés megkezdése előtt a PCR vizsgálat.) A gyógynövényekből álló kezelési protokoll hatékonynak bizonyult az olyan társfertőzések esetében is, mint a babesia, bartonella, rickettsia, mycoplasma, microfilaria, fungi."

"Dr Lee Cowden, a protokoll atyja szerint nem meglepő a közel 70%-os javulás (szemben az antibiotikumos kezelés 40-50%-ával). A baktériumok túlélésének titka a gyors reagálóképesség, a gyógynövények azonban jóval több hatóanyaggal rendelkeznek, mint az antibiotikum. Richard Horowitz, amerikai lyme-szakorvos szintén számos krónikus betegnél alkalmazta sikeresen a protokollt, olyan betegek esetében is, akiknél a hagyományos orvoslás csődött mondott."

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5902
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5901
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5900

"A dr. Shoemaker elveit követő orvosok az antibiotikumok mellé lipidcsökkentőt is adnak. Az amerikai Lyme-kór-szakértő abból indul ki, hogy nem maguk a baktériumok, hanem anyagcsere-mérgeik (az endotoxinok) váltják ki a Lyme-kór legsúlyosabb tüneteit. Ezek a toxinok lipofilek, azaz a zsírokat kedvelik, ezért hozzátapadnak a minden szervezetben megtalálható zsírmolekulákhoz, és ritkán választódnak ki a széklettel. Mivel az epén és a májon át vezető útjuk után a zsírmolekulák újra felszívódnak a bélfalon keresztül, a toxinok is újra a véráramba jutnak, és megint csak kifejtik káros hatásukat.
Bizonyos molekulák képesek a szervezetben olyan módon megkötni a zsírmolekulákat, hogy azok a széklettel kiválasztódjanak. Ezeket hívják lipidcsökkentőknek, mivel mérsékelik a testben a zsírvegyületek (lipidek) számát. Azzal a hagyományos orvostudomány még nincs tisztában, hogy a Chlorella-algák is jó hatással képesek megkötni a zsírban oldódó toxinokat, ráadásul még mellékhatásaik sincsenek."

Előzmény: Törölt nick (5880)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5899
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5898

Debrecen – A kullancs csípés okozta lyme kór és a lyme neuroborrelia – Kisné Szoboszlai Ibolya ingyenes előadása kétes diagnózissal rendelkezőknek, sm-betegeknek reumatoid arthritiszben szenvedőknek, als-betegeknek és minden érdeklődőnek május 12-én (szombaton) 16 óra 30 perckor.

 

ez már lejárt.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5897

Ja igen, ez fontos, a húsban rengeteg antibiotikum van és stresszhormon, ami szintén a candida kedvenc tápláléka!!!!!!!!!!!!!!!! (Ilyen meg hasonló dolgok a könyvben nagyon jól le vannak írva!)

(Nem is ettem akkor 7 hónapig húst!!!!!!!! Később is csak azt, ami mamáméktól volt..... nem boltból...) 

 

Stevia egy természetes édesítő szer, bárki használhatja!

Nagyon drága, és nincs is cukorhoz hasonlító íze, de ha feltétlenül szükséges bármibe édesítésnek valami, akkor ez biztonságos! S nagyon picikét kell csak belőle használni, én el se használtam a 7 hónap alatt!

Candida alatt használható!

 

Xillit is természetes édesítőszer!!!!!!! De azt nem tudom, candida diéta alatt használható-e, akkor még nem is hallottam erről a szerről.

Előzmény: Pötty63 (5896)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5896

SZIVESEN timi66..Megkaptam ma több levelet is..Írtam mindenkinek!!!!

Bocsi amiért volt akinek fórumra írtam választ..(tudja vélem kinek szól..)-de mivel mindenkit érint..fontos volt ide tennem..

annó..én is megírtam már itt a fórumon..candida diétában mik ehetők..és mik nem...Régen volt az igaz...

 

Nagyon nem egyszerű..és komolyan kell hogy vegyük ezen dolgokat...MIND!!Vigyázzatok a mesterséges édesítő szerekkel!!!!!

Én használtam..sőt most is van barna cukro,,és gyümölcs cukrom is..

Sok a mellékhatása a mesterséges édesítőknek..én akkor álltam le róla..amikor nem olvastam sajnos jót róluk..

Biztosan van ártalmatlanabb változatuk is..

Meg kell keresni..mindíg a legártatlanabb dolgokat..

Timi..Azt írod-nem ettél hosszu távon antibiotikumot!

 

Mindenki óriási tévedésben van..max..akik tuti 100%-os zöldség vegetariánusok..

akik hus evők is..max a saját házi tenyésztésű házi állatban bízhatnak..

 

 

MERT MINDEN NAGYÜZEMI ÁLLAT TOTÁL AGYON ANTIBIOTIKUMOZOTT!!!!

 

MIND!!ÉS VISSZÜK BE A SZERVEZETÜNKBE!

Az ivóvízből:nem tudják semmivel kivonni a nők által evett fogamzásgátlók által ürített HORMONOKAT!!

Kicsi ..2-3 éves gyermekeknek nő a cicija...(MERT A SOK..BEVITT (HORMONRA..VÍZBŐL..)ÍGY REAGÁL SZERVEZETE!!

Nekünk éppen van ilyen eset..családban..

Nem sorolom tovább..

Ez van..sajnos..

Szeretettel:Ibolya

Előzmény: Törölt nick (5893)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5895

Írd meg, légy szíves! Köszi.

Előzmény: Törölt nick (5893)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5894

Visszaolvastam és helyesbítenem kell, itt nem lehet téma a legutóbbi fejlemények tükrében. Emailben azt ír mindenki, amit akar.

Azért kellemetlen, mert lehetnek, akik csak a gyógynövényekben bíznak, vagy akik nem szedhetnek gyógyszereket a mellékhatásaik miatt, tehát evidens, hogy a természetgyógyászat, a gyógynövények felé fordulnak, fordulnának.  
Jó lenne tudni a konkrét tiltó listát, ha van ilyen, hogy ne kerüljünk többet ilyen helyzetbe...

Előzmény: Lentesfent (5872)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5893

Köszönjük szépen!!!!!

7 hónapig voltam 2006-ban kő kemény candida diétán, orvosi felügyelet alatt, s mellette természetes gombaölők stb.... (egy db hagyományos gyógyszert nem szedtem be abban az időben.)

Hát tényleg embert próbáló feladat, s olykor még kapcsolatokat, párkapcsolatokat is rongáló, hisz rengeteg dolog tiltott, ami "hétköznapi" emberek esetében normális dolog.

 

A diétában figyeljetek oda arra is, hogy nem mindegy, mit mivel eszünk!!!!!

Egyszerre csak egyféle gabonát és azt csak zöldséggel lehet enni!

Vajjal pl nem lehet enni teljes kiörlésű élesztőmentes kenyeret, csak zöldséggel, zöldségpástétommal.... ugyanis a vaj mint fehérje megváltoztatja az étel emésztését savas kémhatásúvá, ami a gombáknak szintén kedvező!!!!!

Fehérjét is (ha szabad enni) csak zöldséggel szabad!!!!! De krumplival sem lehet enni pl.

Sok-sok ilyen apróság van, amire nagyon oda kell figyelni, mert sokan azt hiszik, betartják a candida diétát, de közben egyáltalán nem tartják be, hisz az ételek helytelen társításakor bebukhat az egész!!!!!

Van jó néhány könyv a témában!

Akit érdekel, írjon mailt és megírom, melyeket tartottam a leghasznosabbnak!

(Cukor helyettesítésre, stevia, xillit, amit akkor próbáltam. S gyümölcsökből csak savanyút szabadna enni!, és egyszerre, egyfélét!!!!!!!! Kivi, savanyú alma, grapefruit, citrom, meggy. Ennyi, mást nem, de kő kemény diéta alatt egyáltalán nem szabad gyümölcsöt enni..... Az is megvan, hogy hány óránként szabad étkezni, milyen napszakban mit lehet és mit nem stb. stb.... több összetevős, bonyolult dolog, de idővel hozzá lehet szokni. Általában főként az átállás illetve az új ételek, összetevők beszerzése a nehézkes az elején! De kitartást mindenkinek!!!!)

 

(Ibolya, nem lehet, hogy betelt a póstafiókod, és ezért nem kapsz meg leveleket??? Ma már két mailt küldtem neked....és szerintem nem kaptad meg egyiket sem.)

Előzmény: Pötty63 (5891)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5892

2. rész-ÁLLÍTÁSOM IGAZOLÁSÁRA..ÍME A CIKK!!

http://www.webbeteg.hu/cikkek/egeszseges/5796/candida

Haj korpásodás..az is gombától ered..Könyék.."KISZÁRADT"..mondják sokan..NEM.A SZERVETZETÜK ELGOMBÁSODÁSÁT JELZI!

Sárga köröm-kéz-és lábujjakon..SZERVEZET TOTÁL ELGOMBÁSODÁSÁT JELENTI!!!!

 

GYÓGYGOMBÁK SZEREPE A CANDIDA BETEGSÉGBEN!!UGYANIS CSODÁLATOSAN GYÓGYÍTJA!!

http://gyogygombak.drtihanyi.hu/cikk/gyogygombak-misztikus-csodaszerek

Legyetek szivesek elolvasni...

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!

Ha van kérdés..Írjatok..mert csak ugy lehet sok dolgot megérteni!4

Én 1 éven át tartó legkeményebb Candida diétát kellett folytassak..annak ellenére..ettem a szervete elgombasodása ellenes kapszulát..DE AKKORA MENNYISÉGŰ VOLT A BEVITT ANTIBIOTIKUM..kefir..stb..MINDEN KEVÉS VOLT VÉDELMEMRE!!!

TITEKET FÉLTELEK!!CSAK JÓT AKAROK!TI NE JÁRJATOK ÍGY!!

Szeretettel:Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5891

Kedves MINDANNYIÓTOK!!

Egész kis KÖZÖSSÉGÜNKET ÉRINTŐ Kérdést kaptam e-mailban...

Válaszaim..

-A GYÓGYGOMBÁK BIZTONSÁGOSAN SZEDHETŐK..ANTIBIOTIKUS KEZELÉS ALATT IS!!8BÓZSIK DR..ALAPBÓL HASZNÁLJA KIEGÉSZÍTŐ KEZELÉSKÉPPEN-ANTIBIOTIKUMOKKAL EGYÜTT IS!!)

-CANDIDA ALBICANS GOMBÁRA VONATKOZÓ KÉRDÉS...("GYÓGYGOMBA NEM OKOZ CANDIDA GOMBÁT??")

 

EME TÉVES ELGONDOLÁST AZONNAL MAGYARÁZZA A KÖVETKEZŐ LINK..Illetve le is írom ide:

GYÓGYGOMBÁNAK SEMMI KÖZE NINCS A CANDIDA ALBICANS GOMBÁHOZ..MAX ANNYI..NEVÜKBEN OTT VAN A "GOMBA" SZÓ..ÉS EZ ADHAT AZ EMBEREKENEK "AGGODALOMRA" ..OKOT!!!

DE ALAPTALANUL!!!

NOs:"A CANDIDA ALBICANS OLYAN ÉLESZTŐ GOMBA,MELY TERMÉSZETES MÓDON JELEN VAN A SZERVEZETEDBEN.A NEMI TRAKTUSBAN,A BÉLBEN,A SZÁJBAN,A NYELŐCSŐBEN,ÉS A TOROKBAN IS MEGTALÁLHATÓ,ÉS NEM OKOZ SEMMILYEN PROBLÉMÁT,HISZEN TELJES HARMÓNIÁBAN ÉL EGYÜTT A TÖBBI TERMÉSZETES GOMBÁVAL.EGÉSZEN ADDIG,AMÍG IMMUNRENDSZERED MEG NEM GYENGÜL,ÉS A CANDIDA-GOMBA EL NEM SZAPORODIK BENNED....."

 

A teljes cik..

http://www.femina.hu/egeszseg/candida

BUJTOR ISTVÁN HALÁLÁT CANDIDA GOMBA OKOZTA!!!!!!!!!!!!!!

 

Amikor régen,már írtam róla..a millió óriás dózisú antibiotikumomat követően..én valóban elkezdtem évente 1xbeadatni magamnak TETANUS OLTÁST..AZT NEM A LYME KÓR MIATT TETTEM!!!KIZÁRÓLAG A CANDIDA GOMBA..ESETLEGES AKKORA MÉRTÉKŰ ELHARAPÓZÁSA MIATT...NEHOGY VÉRMÉRGEZÉST KAPJAK..A CANDIDA MIATT!!!!

 

Bélben óriási mértékben..kontrolálatlanul elszaporodó Candida gomba..Felmarhatja a bél felszínét..sőt akár még mélyebben is,bele kerül a bélsár..ÉS KÉSZ A HALÁLHOZ VEZETŐ ÚT!!

Ezért nem játék az antibiotikumok óriás mértékű használata...ÉS ÓRIÁSI FONTOSSÁGÚ ÉPP EZÉRT A MEGFELELŐ BÉLVÉDELEM..ÉS GOMBÁSODÁS GÁTLÁSA A SZERVEZETNEK!!!!

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5890

3. rész-KEZELÉSEK UTÁN..Máj-és Vese tisztítás végzendő!

Mi a Naturlandos teákat ittuk..erről vannak tapasztalataim..De minden más egyéb ami van ehez..vélem-JÓ!

Egy dolog a titka:MINDÍG A VESÉT TISZTÍTJUK ELŐSZÖR!!!!!!!!!

AZTÁN CSAK A MÁJAT!!!!!!!!!!!Több hetes procedura..(Tea ivás..mindössza!megiható..)

Ha a vese tiszta..csak akkor tudja a szervezeteből jól-kivinni  a salakanyagot!Ezért első a VESE tisztítása!!

Amikor ez kész..JÖN A MÉREGTELENÍTŐ TALP TAPASZ FELHELYEZÉSE!!!

Ez is kapható..már írtam róla..Aránylag megfizethető..és egyszerű..HATÁSOS MÓDSZER!!

Fontos-a szervezet belső méregtelenítését elvégezni.. a nagyon fontos szervekre..Máj-vese-és a talptapasz egész szervezetből gyüjti össza  a méregínyagot..és üríti!!

 

Szervezet elgombásodás megelőzésére már írtam az orungal kapszulát..Mi ezzel előztük meg..de így is jött az átok CANDIDA!!

Ekkor-Candida diéták-cukormentes élet jön..CANDI-LACT tabletta!

 

NŐK:Intim gombásodása esetén-megelőzés képpen-és már ha gond van!

 

Olcsó egyszerű házi módszer..5 teáskanálnyi ÉLŐFLÓRÁS KEFIR..Bele 5-10 csepp TEAFAOLAJ..Tamponra tenni..éjjelre felhelyezni!!

kiváló!

 

Aki megveheti...(ellen probiotikus tampon...)

http://www.ellentampon.hu

Akik citromos vizet isznak rendszeresen:SZÍVÓSZÁLLAL TEGYÉK..FOGZOMÁNCOT BÁNTJA A CITROM...Folyamatos ivásnál!

 

A végén..de nem utolsó sorban aki teheti..jó szívvel ajánlom..az általam evett gyógygombákat..mert nekem apszolute bizonyítottak!

Aki ugy véli nem hat..

Szomoru az apropó amiről egy kedves ismerősöm esete apropóján beszámolhatok..

Eszi a gyógygombákat..de még nem régen..Rákból műtött..Eltelt 1 év..és most a rák olyan agresszíven ütötte fel a fejét..(VÉRKÉPILEG)...

Ugy néznek rá az orvosok..mintha már NEM IS ÉLNE!!

Sok helyen megfordult ez ügyben..mindenhol megmondja..eszi a gombákat..de még nem rég óta..

ERRE AZ EGYIK ORVOS ENNYIT MOBDOTT NEKI!!!

"HA NEM ENNÉ....MÁR RÉG NEM IS LENNE ITT!!!!ABBA NE HAGYJA!!)

Tudjátok mi a rohadtul érdekes???

Ő ABSZOLUTE NEM ÉRZI..MEG "KÉNE HALNIA!!"

MERT NINCS ROSSZUL...!!!!

 

Megoldjuk majd Vele Együtt..És megint egészséges lesz..HISZEM..UJRA!!!!!!!!!!!!!!

Kivánok mindenkinek SZÉP NAPOT JOBBULÁST!!

Írjatok ha van kérdés..Szeretettel..Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5889

2. rész-Lyme kórosok TILTOTT ÉTELEI!!!

Minden nemű antibiotikus kezelésnél is nagyon be kell..lene TARTANI!

A spiroheták tápláléka..szénhidrát!NE ETESSÜK MÉG PLUSSZ ŐKET!!!

Tilos:Cukor..cukros étel-ital fogyasztás..(MELLŐZZÜK ..AZ A MINIMUM!!)

ÉLESZTŐS DOLGOK EVÉSE-ÉS IVÁSA!!

Fehér kenyér-és a fehér rizs fogyasztását is mellőzni kell!

Helyette:Teljeskiörlésű gabonából készült dolgokat..és barna rizy fogyasztása..előnyösebb számunkra..kezelések alatt mindenképpen..

 

 

Kezelések alatt ajánlott,(NEM VÉRZÉKENYEKNEK)-Napi 2-3 gerezd fokhagyma fogyasztása!Magas Antioxidánst tartalmu dolgok fogyasztása!

(Gránátalma-Málna lé..)Pl!Grapfruit,Élőflórás joghurt..és KAUKÁZUSI KEFIR..kelléke a lyme betegeknek minden nemű kezelése során-ami gyógyszeres!!

 

Sav-Bázis enyensúly!PH-érték megnézés..gyógyszertárban ha kapható lakmusz csík-vizeletből legesgyserűbb megnézni!

Net tele van SAV-BÁZIS egyensúly helyre állító Jó leírásokkal!!

 

Bélvédelem:MINDEN ANTIBIOTIKUS KURÁNÁL:SZINTE KÖTELEZŐ!!!

Létfontosságú:Bonolact kapszula..2x1 már kezelés előtt 1 héttel-végig kezelés alatt..és utána még minimum 1-2 hétig..Segítsük szervezetünket!Most Bonolact RE+generál néven fut már!

 

Az a lényege:Ne legyen antibiotikum rezisztens..amit eszünk bélvédőnek-mert az gátolja az antibiotikomok felszívódását!4

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5888

Szép reggelt kivánok Mindannyiótoknak!megpróbálom az ujak kedvéért a még hiányzó anyagot feltenni:Lyme neuroborreliában létezik egy érdekes tünet:Fejből,azaz az agyból kiinduló borzalmasan szúró érzés-mely nyakon át a karba sugárzik..Ami sajnos a levegő vételt is zavarja..és nagyon fájdalmassá is teszi!Fél oldali jelenség szokott lenn..Annó annak idelyén 2006--tól ismerem eme jelenséget..Aztán már mind két fej részt érintette ez a jelenség..Töméntelen vizsgálat volt..SOHA SENKI SEHOL NEM TUDTAM MEGMONDANI EZ MIÉRT VAN..MI EZ EGYÁLTALÁN!!!!!!!!!

Magam jöttem rá..és egy csodás Neurológus oldotta meg eme gondot..Az Agyidegek begyulladása okoz  ilyen panaszokat..(Rengeteget kutattam utána..ráleljek..a megoldásra!)

Napi 1 szem Milgamma N-lágyzselatin kapszula--100 db-osat használok..minden reggel 1 szem...2006 óta nem hagytam ki soha egy reggel sem..mert (AKKOR JÖNNE A "SZURKA-PISZKA!!)Nem halmozódik szervezetben..vízben oldódó B vitamin készítmény..Minden lyme betegnek nagyon ajánlom!!

 

FIGYELEM!!!!!!!!!!!!!!!

Doxycyclin..azaz TETRÁN kezelésben részesülőknek..és Rocephin infuzión llevőknek!

TILOS A NAPOZÁS!!!!!!!!!!!!!50-es faktoru FÉNYVÉDELEM!Nyáron világos-hosszu ujju lenge ruházat!!

EZEKKEL A GYÓGYSZEREKKEL KERÜLNI KELL A NAPFÉNYT!

Nagyon fájdalmas Bőr égést kaphatnak ha nem így tesznek!!!

 

Folytatom..

pami58 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5887

ÜDV: SAJNOS IGEN LÉTEZIKHOGY A BÜDÖS DEMOKRÁCIÁBAN ?HIÁBA SZERETNÉL SEGITENI VAGY ÉPPEN SEGITSÉGET VÁRNI !NEMTUDOM KINEK AZ ÉRDEKÉT SÉRTIK ?  NEKEM MÁR 2-HOSSZURA NYULÓ LEVELEMET TÖRÖLTEK!!!!!!!!!! PEDIG 21-ÉVE VAGYOK BETEGES ?MÁR NEM OLYAN ROSSZ ÁLAPOTBAN ,DE SAJNA MÉG VANNAK NAPOK ,HOGY NEM KIVÁNOM AZ ÉLETEM!!!!! AZ HOGY JOBBAN VAGYOK ?SAJÁT MAGAMNAK KÖSZÖNHETEM!!!NEM A HITETLEN ORVOSOKNAK!!!! TUDNIILLIK MIVEL NAGYON LEFOGYTAM A KEZDETÉN ,MÁR ALKOHOLISTÁNAK IS TITUÁLT ORVOS! AZ ÉVEK FOLYAMÁN SOK BAROMSÁGOT HALLOTTAM ÉN IS!BIZTOSAN MÁSOK IS ,NEMTUDOM MIKOR LESSZ ITT EBBEN AZ ORSZÁGBAN VÁLTOZÁS ,DE KÜLFÖLDÖN BIZONY TÖBB HOZZÁÉRTÖ ORVOS LÉTEZIK ,KÖSZÖNÖM!!

Előzmény: Törölt nick (5849)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!