Keresés

Részletes keresés

kissdarazs Creative Commons License 2012.08.07 0 0 220

Sziasztok,

 

NB2/B-ben utánpótlásban kézilabdáztam két évet beállósként, igazoltan. Előtte suliban 6-ot. Most 23 vagyok, munka mellett szívesen játszanék hosszú távon.

Bp-en szeretném folytatni pár év kihagyás után (egyetem), és nagyon örülnék, ha valaki tudna tanácsolni/meghívni egy csapatba.

 

Köszi.

Balázs

keszthelyidora Creative Commons License 2012.08.03 0 0 219

A Siketek spcs-ben vannak az edzések első aug 16-án csütörtökön 18.30-20.00. heti 2 edzés,  a másik hétfőn vagy kedden lesz. tagdíj van, kb: 4000 ft/hó. Budapest bajnokságban játszunk szeptember közepén indul a bajnokság.

Előzmény: Szekuka (218)
Szekuka Creative Commons License 2012.08.03 0 0 218

Szia!

 

Hol lenne ez a lehetetőség? 

És milyen feltételekkel.......!! 

Légyszi írj !! MErt érdekelni........

Erre az e mailre légyszi ha megoldható, mert ezt elfelejtem nézni !! :(

lehelera@freemaul.hu

 

Előre is köszönöm : ERIKA.

Előzmény: Marjana (215)
keszthelyidora Creative Commons License 2012.07.31 0 0 217

Sziasztok!

 

Budapest bajnokságban szereplő felnőtt női csapat játékosokat keres. Heti két edzés az esti órákban, augusztus közepén kezdődnek az edzések. Mindenkit szeretettel várunk

keszthelyidora Creative Commons License 2012.07.31 0 0 216

SZIASZTOK!

 

Budapest bajnokságban szereplő felnőtt női csapat játékosokat keres. Edzések augusztus közepén kezdődnek heti 2 alkalommal az esti órákban a Siketek sportcsarnokban! Ha érdekel írj szeretettel várunk.

Előzmény: kekisasszony (212)
Marjana Creative Commons License 2012.07.30 0 0 215

Sziasztok kezilabdasok,

Nemetorszagba a 3. Bundesligaba (Nemet valogatott /3), sürgösen keresünk nöi kezilabdasokat. Berendezett lakast es kezdesnek havonta kis "zsebpenzt" ad a csapat. Szükseg eseten munka is van.

Akit erdekel az kerem jelentkezzen!

Üdv, Mariann

oli523 Creative Commons License 2012.07.18 0 0 214

Megbízható tapasztalt KÉZILABDA KAPUST keresünk NBII-es IFI (1992-es korosztályig) csapatunkba, Dunakeszire!!

Ha érdekel és a kapuban is megállod a helyed írj nekünk: oli523@gmail.com

Olivér

 

 

JanosKeri Creative Commons License 2012.06.17 0 0 213

Sziasztok!

 

Hosszú idő után szívesen kézilabdáznék újra rendszeresen. 10 évig kézilabdáztam, de a munka miatt egy ideje már nem tudtam rá időt szakítani. Most újra lehetőségem lenne játszani, ezért ha valaki tud amatőr csapatot vagy baráti társaságot (akik hetente, kéthetente összejárnak játszani egyet) ahol embert keresenek, akkor légyszíves jelezze. Jobb/Bal kettőben, és átlövőként játszottam főleg, de ha nagyon kell, akkor szélen is tudok játszani. Adataim: 185/92, 30év. Esetleg vegyes, vagy lány csapatban is játszanék/edzenék hobby szinten. A kollégiumban is mindig vegyes csapatban játszottunk a meccsek kivételével :)

Telefonszámom: 20-513 8608

e-mail: johnny_k@citromail.hu

 

Előre is köszönöm!!

kekisasszony Creative Commons License 2012.06.13 0 0 212

Sziasztok!

 

22 éves lány vagyok és szívesen játszanék Pesten amatőr kézilabda csapatban. Ha esetleg valakinek szüksége lenne szélsőre az légyszi írjon nekem: keki.dori@citromail.hu.

 

Üdv: Dóri

KIldi88 Creative Commons License 2012.05.09 0 0 211

Sziasztok!

 

 24 éves lány vagyok, és nagyon szívesen játszanék egy amatőr kézicsapatban Budapesten! 11 évig kosárlabdáztam de most szeretnék ehhez a sporthoz is egy kicsit közelebb kerülni. Ha valakinek játékosra van szüksége vagy csak szívesen elhívna a csapatába, az írjon az i.trefi@freemail.hu-mail címemre. 

 

 Köszönöm! Ildi

.facewithyourself. Creative Commons License 2012.04.30 0 0 210

Sziasztok! 

18 éves teljesen kezdő lány vagyok, de nagyon szeretnék kézilabdázni. Szívesen csatlakoznék Pesti amatőr csapatokhoz, esetleg Dunakeszi-Göd-Vác is szóbajöhet.  Tudnátok nekem mondani néhány egyesületet, ahol érdemes próbálkoznom?

noki81 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 209

Sziasztok!

 

Kézilabda csapatunk keres új tagokat. Kapust és  mezőnyjátékost is szívessen várunk. Heti kettő edzésünk van kedden és csütörtökön este Újpesten!

 

Ha érdekel írj a panka1981@citromail.hu ra.

egigi Creative Commons License 2012.03.30 0 0 208

Szia!

 

Én Kenesei Ágnes vagyok, és mi Pest környékén vagyunk, Sülysápon. Hozzánk a Keletiből jön vonat, 35 perc alatt van lent. Pestről jár le hozzánk már lány, úgyhogy ha van kedved, csatlakozz hozzá. Várunk szeretettel.

Előzmény: Dózii (204)
OKatus Creative Commons License 2012.03.30 0 0 207

Sziasztok!

Sok-sok évig versenyszerűen kézilabdáztam, azonban a középiskola utolsó évére abbahagytam. Azóta eltelt 2 év, szívesen védenék egy budapesti amatőr csapatban.

Ha szükségetek van kapusra írjatok e-mailt: olahkatus[kukac]gmail.com

 

Üdv:

Kata

kispetervari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 206

Sziasztok! 11 éves megyei szintű hálóőri tapasztalattal keresek akár kispályás akár nagypályás csapatot főleg Budapestről esetleg Pest- megyéből!

petervari.karoly@gmail.com

vagy

nulla hat húsz - 6222113

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.17 0 0 205

Sziasztok!

 

Én Kispest környékén lakom nem tudtok olyan csapatot, akiknek errefelé van edzésük és szívesen fogadnak be új tagokat?

 

Köszi: Kati

Dózii Creative Commons License 2012.03.11 0 0 204

Sziasztok!

 

Budapesten/környékén keresek AMATŐR csapatokat ahová esetleg csatlakozhatnék. 19 éves leszek nyáron, 5 évig kézilabdáztam általános iskolában, majd 2010-11-ben is, de sajnos iskolai okokból abba kellett hagynom. Ha tudok olyan csapatot ahová esetlek csatlakozhatnék, megköszönném. :) 

invertita Creative Commons License 2012.03.08 0 0 203

Üdvözlet!

 

Én mint a párduc mindenhol ott vagyok, 47 éves kapusposzt érdekel Budapesten.

Hátul sokat jár a szám, irányítom a társaságot.

 

Keressetek,

Francis

 

30/430-9002

monofka Creative Commons License 2012.03.06 0 0 202

Sziasztok!

 

Budapest bajnokság 3-ad osztályában szereplő férfi kézilabda keres edzőt!

Az edző személye lehet férfi, hölgy, és az sem baj, ha nincs tapasztalata, esetleg még most tanul a TF-en.

Ha érdekel, kérlek jelentkezz nálam: monof@freemail.hu

Üdv,

Tamás

lexa7 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 201

Szia!

Lehet még csatlakozni hozzátok?

Alexa

Előzmény: Royaltree (200)
Royaltree Creative Commons License 2012.02.29 0 0 200
Sziasztok!
Budapesten hétfőn 20.00-21.00-ig van termunk Gazdagréten. Az utóbbi időben feloszloban a csapat, sérülések stb miatt, de van egy törzsgardank. 20-50 közötti lányok vagyunk, teljesen amatôrök és volt kezisek vegyesen. Olykor fiúk is beállnak. Akit komolyan érdekel, jelezze!
Előzmény: sz81 (199)
sz81 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 199

Sziasztok!

 

Látom, hogy itt elég sokan hasonló dolgot szeretnének, mint én, vagyis folytatni a kézilabdát egy amatőr csapatban. Én már 10 éve hagytam abba, de azelőtt szinte csak arról szólt az életem. Azóta sem találtam olyan sportot, amit ennyire szeretnék. Mivel nem igazán találtam olyan csapatot, ahova el tudnék járni, ezért arra gondoltam, hogy megkérdezlek benneteket, hogy lenne-e kedvetek egy jó kis amatőr csapatot összehozni. Ha esetleg valaki benne lenne ebben a dologban, akkor azt jelezze e-mailen (szilvialendvai@citromail.hu), és ha esetleg lenne elég jelentkező akkor talán tudnánk tenni valamit, hogy ez megvalósulhasson. Várom az e-maileket. Remélem sokan lesztek:-) 

 

Üdv. mindenkinek!

 

Szilvi

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 198

Sziasztok!

 

Kati vagyok és egy olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy szeretnék kézilabdázni Budapesten és ha tudtok valami jó kis csapatot akkor írjatok, mert én már nagyon visszatérnék a pályára!

 

Köszönöm

egigi Creative Commons License 2012.02.13 0 0 197

Szia!

Igen sajnos, kiesünk, messzeségünk miatt. Sok sikert, jó edzést és játékot neked!!!

 

Ági

Előzmény: k_zs_ (194)
fotex85 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 196

Sziasztok,

 

26 éves srác vagyok és több éve kézizek, de most hogy felkerültem Pestre már nem tudok otthon eljárni edzésekre. Segítségeteket szeretném kérni a csapatkeresésben. 
Nagytétényben lakok, és a köryéken (vagy elérhető távolságban) szeretnék egy csapatot találni ahova lejárhatnék edzésekre.

Ha valakinek van egy jó ötlete kérem írjon a kcy007@citromail.hu e-mail címre. 

k_zs_ Creative Commons License 2012.02.05 0 0 195

Szia!

Lenne gy XI kerületi edzési lehetőség, most alakulunk, küld e-mailt, ha érdekel: K_zs_@freemail.hu

Előzmény: wicky03 (191)
k_zs_ Creative Commons License 2012.02.03 0 0 194

Sziasztok!

Sülysáp elég kiesik nekem, ne haragudjatok, viszont nagyon jó látni, hogy Ti jól működtök!

Egy másik fórumon is érdeklődtem és lehet fogok tudni valami jó kis pesti csapatot ajánlani! Alakuló félben van, akit érdekel, mindenképp írjon és továbbítom a szervezőnek! :):) Egyenlőre XI.kerület van belőve edzésre!

Várom csajok a maileket! :)

k_zs_@freemail.hu

egigi Creative Commons License 2012.02.02 0 0 193

Szia!

 

Akkor Sülysáp szóba se jöhet? Mi vonattal a Keletiből 40 percre vagyunk. Mostmár egyre többen járnak le hozzánk Pestről. Ha van kedved hívj és gyere. Mi szeretettel várunk!

Szia: Kenesei Ági  06-30-852-7851

Előzmény: wicky03 (191)
k_zs_ Creative Commons License 2012.02.01 0 0 192

Sziasztok! 

25 éves leszek és nagyon rég kézilabdéztam, de imádom és amatőr szinten szívesen eljárnék valahova!

Hétfőtől csütörtökig esténként ráérek! Budapesten!

Ha tudtok valamit szóljatok kérlek!

Köszi: Zsófi

wicky03 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 191

Sziasztok! 24 éves lány vagyok. Ugyan csak általános iskolában kézilabdáztam, viszont szívesen edzenék heti 1-2 alkalommal, játszanék egy csapatban, akár meccseken (Egerben vagy Pesten).Ha valaki tud iylesmit, szóljon légyszíves. Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!