Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.17 0 0 30
BAM: nem ismertem őket, a Big demó jó volt.
Gyányi: már nem foglalkozik programozással, menedzser lett.
Hsoft: nem tudom.
Devilsoft: nem tudom, de egyszer láttam a klubban, jó hevimetálos csávónak nézett ki (az jó! én csak azért nem néztem ki annak, mert épp katona voltam :-).
Moonligh: levelezek vele, közösen írunk (na ez azért túlzás :-) egy pc-s játékot. Ő amúgy adatbáziskezelőt ír, vagy ilyesmit.
EDC: ő is valami játékot írt, párszor váltottunk levelet, van honlapja is. Mindig mérges voltam az átiratai miatt, mert nem csinált rendes im2 táblát, és nálam lefagytak a programok.

A klub: mivel Pesten voltam katona (amúgy Veszprém megyei vagyok), párszor elmentem. Ott ismertem meg a Moonlight-ot. Akkoriban szűnt meg, mikor én odajártam. Sajna...

Én elkezdtem egyébként csinálni egy EP-s honlapot, amely direkt az EP demókat és játékokat, alkotókat mutatná be. Most, hogy van emulátor, jó képeket is lehetne beletenni. Csak valahogy abbamaradt... senki se segített. Ja, csak EP-s eredeti programokkal (demó, játék) foglalkozna... főleg a grafikai tudást mutatná be.

Zozosoft Creative Commons License 2000.01.17 0 0 29
persze, hogy jártunk klubba!
BAM-ék ha jól tudom miskolciak voltak
sokáig nagyon mérges voltam rájuk 1-2... elrontott játékátírat miatt, de késöbb amik jöttek azokhoz képest a BAM minőségi munkát végzett...

Hol van a többi "nagy"? Gyányi Sanyi, Hsoft, Devilsoft, Moonlight,EDC?

Előzmény: GÁBOR (28)
GÁBOR Creative Commons License 2000.01.17 0 0 28
Sziasztok!

Jo volna összehozni egy találkozót! Jártatok a fehérvári útra a klubba ?
A BAMsoft-tal (is) szivesen megismerkednék!

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.16 0 0 27
Hát a Book of life tetszett?
Ha kell, elküldöm emailban.
Zozosoft Creative Commons License 2000.01.15 0 0 26
Pacman City az tetszett!
Előzmény: Törölt nick (24)
pinyo Creative Commons License 2000.01.15 0 0 25
Kicsit offtopic, de van akinek volt HomeLab-ja? Esetleg HomeLab emulatora?
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.15 0 0 24
Na akkor egy kis önreklám, a játékaim:

Szöveges kaland, képekkel:
-Trollok vára
-Drawfs' Land (bár ezt egy barátom írta 95%-ban)

Mászkálós:
-Pacman City 1-2

Grafikus, mászkálós kaland:
-Mutant Test
-Book of Life (az EP-s DOOM :-)))
-Dark Lord

Aknakereső program:
-TNT

Régi, kezdő koromban írt programjaim:
Gnome 1,2,3
Bestiak Mestere

Ezek a játékok szerintem nagyon jó grafikával rendelkeznek, ha lett volna kapcsolatom kiadókkal, ki is lehetett volna adni őket.
Ja, és nagyrészük megy az EP emu alatt!!! Sajna az emu. hangot még nem tud. (Ha valakinek kell, elküldhetem emailban a játékokat!)

Ezen kívül írtam 3 megademót. A 2-esben minden zenét, és grafikát én csináltam. A többiben is nagyrészt.

Valheru Creative Commons License 2000.01.15 0 0 23
Alex II,
Az ardenneki csata az Arnhem volt, az észak-afrikai pedig a Vulcan is lehetett, mert nem csak a Desert Rats játszodott Észak-Afrikában. Mindhárom Spectrum átirat, és nagyon királyok. Az Arnhemet egyébként láttam PC-n is valahol. =8-)
Endi,
Milyen demókat, meg progikat írtál, mert hát régen volt. Leginább csak arra emlékszem, hogy a képernyő alján megjelent a PUBLIC DOMAIN.

Nekem legjobban a Space chaos tetszett, egyszerűen fantörpikus.

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.15 0 0 22
Hi Zozo!
Hát te is idekeveredtél? :-)
Írjon már valaki arról, hogy játszott-e az én játékaimmal, tetszettek-e a demóim? (E-soft majd később Orksoft voltam.)
Alex II Creative Commons License 2000.01.14 0 0 21
Hali!
Igazad van, utánanéztem - 1987-ben vettem az Úttörô Áruházban...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!