Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24019
Priskin már magyar állampolgár

Győr, június 28., 19.15 A támadó szerepelhet az U21-es és a nagyválogatottban is.

 

Balogh József győri polgármester előtt letette állampolgári esküjét Priskin Tamás, a Győri ETO FC tehetséges támadója. A labdarúgó honosítási procedúrája rekordidő alatt ment végbe, mert mindössze másfél évre volt szüksége a 19 éves révkomáromi születésű labdarúgónak arra, hogy megkapja az állampolgárságot.
A fiatal csatár számára amúgy ez azért is volt fontos, mert így mostantól már a korosztályos, vagy Lothar Matthäus esetleges behívója esetén a felnőtt magyar válogatottban is szerepelhet.
Róth Antalt, az U21-es válogatott szövetségi edzőjét arról kérdeztük, hogy számít-e Prsikin játékára.
- A labdarúgó beválogatása előtt elhárult az utolsó akadály is, hiszen három fő tényező határozza meg, hogy ki lehet U21-es válogatott - nyilatkozta honlapunknak a szövetségi edző. - 1983. január 1. után született, klubjukban rendszeres játszó, magyar állampolgárságú labdarúgók számíthatnak kerettagságra, Priskin Tamás esetében tehát külső problémák már nem hátráltatják a behívását.
Az U21-es válogatott legközelebb augusztus 16-án lép pályára Portugáliában, a luzitánok ellen.

-nb1.huhu
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24018
Nálam az is természetes, h. a gálameccsen az IllésBéla&friends-nek fogok szurkolni! :-)
Előzmény: Törölt nick (24017)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24017

Persze, ezért van lelátó.

De azért egy magyar ember legalább tétmeccsen ne szurkoljon magyar csapat ellen.

Pl a Madrid elleni meccs más, az gondolom arról fog szólni, hogy a nép jól mulasson, a nagy sztárok is inkább benyomnak 20 cselt, nehogy túl sok gólt rúgjanak...

Előzmény: mondial (24015)
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24016
Ja, ez onnan jutott eszembe, h. Zete-MU meccsre a vodafonnal lehetett jegyeket nyerni. Bezzeg aki végigszurkolta Egerszegen a meccseket, az meg nem tudot jegyet szerezni, mert a sok divatarc életében először kiment meccsre...
Előzmény: Lucilius (24014)
mondial Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24015

vannak olyanok, akik nem csinálnak nemzeti kérdést egy focimeccsből, többen vannak mint hinnénk

 

a futball manapság már teljesen beleolvadt a szórakoztatásba

Előzmény: Lucilius (24014)
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24014

:-DDDDDD

 

Kicsit OFF leszek.

 

Régen ment a kukac2-őn a Konta Barbara tóksója :-). Az egyik részben a focicsapatokról volt szó (Csak véletlenül kapcsoltam oda! :-D), és szóba került a Zete-Manchester! Barbi nagy büszkén kijelentette, h. Ő a meccsen a Manchesternek szurkolt!!!!! :-(

 

Nem vagyok Zete drukker, de természetesnek tartom, h. az MU ellen a Zetének szurkolok!

Nem vagyok Pápa drukker, de természetesnek tartom, h. a Göteborg ellen a Pápának szurkolok!

Nem vagyok Loki drukker, de természetesnek tartom, h. a Split ellen a Lokinak szurkolok!

Nem vagyok Fradi drukker, de természetesnek tartom, h. a Minszk ellen a Fradinak szurkolok!

Nem vagyok Sopron drukker, de természetesnek tartom, h. a fogalmamsincskiellen a Sopronnak szurkolok!

 

Szvsz az ország többsége így van ezzel! Nemtom miért kell ilyen dísznőket szerepeltetni a Tv-ben... Ráadásul fociműsorban... :-(

Előzmény: ogé (24013)
ogé Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24013

Ratyin egy riport!Amargit meccsre sorba állók között!!

10 évek elején járó gyerek:"Ha jön egy jó csapat mindig kimegyünk"!!!

pffffffffffff Hát ez a gyerek egész életében divat marad!!!

SZAbi Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24012
Akkor menjen a Betisbe, úgyis zöld a vére :-))
Vagy mehet tőlem a Celticbe is:))))
Előzmény: Lecsó. (24010)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24011

Az NS-nél hülyék dolgoznak.

De azért (én is) elolvasom mindennap, és ha vkit idéznek, akkor azt kb el is fogadom.

Nem értem, mire gondolsz...

Előzmény: sergiototta (23999)
Lecsó. Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24010
Nálad a pont. Lisztesnek egy spanyol, vagy francia csapathoz kellene mennie. Ahol engednék játszani. Visszatérne az a kreativitás ami jellemezte őt.
Előzmény: reckon (24007)
tribe Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24009

szorol szora egyetertek. raadasul stuttgartban vegig kuszkodott a csapatba kerulesert, nem biztos, hogy a legjobb valasztas volt anno. a brema viszont telitalalat volt, ha mar nemetorszagban maradt. viszont micoud miatt eselye sem volt a kreativ iranyito szerepkorre, igy hat adaptalnia kellett magat, hogy beferjen. es szerintem hatalmas fegyverteny, hogy ezt ilyen magas szinten oldotta meg.

 

mas kerdes, hogy mostanra gera felbukkanasaval mar a valogatottban is hasonlo szerepkor var ra, a magyar csapat szempontjabol tehat nem nagy baj, hogy igy alakult...

Előzmény: reckon (24007)
sx7 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24008

Aktualitását is elnyerte még jobban a svéd táblázat a LAndskrona miatt..

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=87583

 

Előzmény: zdzicht (23980)
reckon Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24007
nem engem kérdeztél ugyan,de azért én is kifejteném a véleményemet.


lisztes mikor kiment németországba,elég nagy kedvenc volt itthon,és mindent tudott a labdával,amit egy támadóközéppályásnak tudni kell.németországban némileg fizikailag is rendbe vágták,de fájdalmasan beleszürkült a német fociba.stuttgartnál még offenzivebb szerepet kapott (relatíve)de a brémánál felettéb hasznos,ám szürke iparost csináltak belőle.válogatott meccseken lehetett látni h még mindig képes szép dolgokra,és sztem még mindig nem késő,megtudna még újúlni.de ehhez el kéne igazolnia németországból.1 spanyol kiscsapat v középcsapat óriási lenne neki.

De ne Anglia v Németo.!
Előzmény: Lucilius (24004)
The Evil Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24006
Istenem, a vanuatui szélsőnek nincsen olyan befolyásos menedzsere. Ettől legyek boldog? :)
Előzmény: Törölt nick (23963)
tribe Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24005

ja, a Samprol szo volt tavaly, lehet, hogy az meg mindig aktualis, vegulis UEFA resztvevo, akar a BL-ert is harcolhat jovore...

 

az NS szerint kozben Sowunmi a sved Landskrona csapatanal probalkozik...

Előzmény: Lucilius (23998)
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24004

Ahol 2004/2005-es esztendőben már a második esztendeje, hogy az első osztályban játszunk és megvan az UEFA kupa is! :)

 

Gyertek el Magyarországra egy gálameccsre ;-)

 

Amúgy érdekes, h. az olasz, a francia és a spanyol bajnokságba nem tudnak Magyarországról eljutni. Németországban elég sok játékosunk van, az utóbbi évben Angliába (+Skóciába) is eltudnak igazolni, de ez a latin nyelvterület csaknem teljesen kimaradt.

 

Lisztesnek szvsz is az lenne a legjobb, ha egy angol középcsapatba (vagy kiesőjelölthöz) igazolna. Ott állandó játéklehetőséghez juthatna, és (bár egy 28(?) éves játkosnál már nem illene ezt mondani) fejlődhetne.

 

Amúgy szerinted Lisztes van most olyan jó focista, mint amilyennek a képességei alapján lennie kéne? Azaz kihozta magából a maximumot, vagy többre is vihette volna (pl. ha nincs a sérülés)?

Előzmény: Kcsita (24003)
Kcsita Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24003

Nem az FM 2005-el játszom, hanem a CM0102-vel. Ahol 2004/2005-es esztendőben már a második esztendeje, hogy az első osztályban játszunk és megvan az UEFA kupa is! :). Ja, és ingyen jött hozzám :). Erről ennyit. :).

 

Más.

 

Az angol bajnokság erős lenne neki?  Komolyan a WBA-nál eltudnám képzelni őt :). De nem vagyok a mangaere, sőt nem is a Bryan Robson, csak egy kedves távoli ismerős, aki szurkol a Krisztiánnak a pályafutásához! Attól féltem őt, hogy, ne hogy úgy járjon, mint a Lipcsei Peti a Portói sérülséig. Amikor remekül ment neki a játék és sztár, amig meg nem jött a sérülése. Utánna már teljesen megszakadt a pályafutása. Remélem a Krisztián, jó helyre fog menni.

Előzmény: Lucilius (24002)
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24002

"Érdekesség a CM-ben játszom a Napolival és Lisztes remekül játszik!"

 

Az olasz harmadosztályban? :-DDDDD

Jó-jó, nem kell kimoderálni engem a topicból, csak vicceltem, már megis bántam :-))))

Előzmény: Kcsita (24001)
Kcsita Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24001
a Bologna kiesett. A Sampdoria lehet még esélyes! Érdekesség a CM-ben játszom a Napolival és Lisztes remekül játszik! Fekszik neki az olasz foci :))). Ciprusra nem fog menni, mert akkor kiesik a válogatottból. Külön pech, hogy kimaradt neki a Brazilia, Németország, Franciaország, és most Argentina. Talána  VB-n lesz lehetősége, arra hogy bebizonytsa, hogy a legjobbak között van.
Előzmény: Lucilius (23998)
tribe Creative Commons License 2005.06.28 0 0 24000

tavaly az Atletico akarta vinni, talan meg mindig akarjak. bar egy eve inkabb Luccint igazoltak le a kozeppalyara miutan Lisztes megserult, most pedig Maxi Rodriguezt. es hivjak Marian Petrovot, Gallettit, Saviolat, Kezmant, Berbatovot... komoly csapat keszulodik ott, nagy lesz a joves-menes

 

a Villareal azert lehet, h egy kicsit tulzas lenne, bar egy Roger-Lisztes-Riquelme-Forlan-Figueroa tamado alakzat nem hangzik rosszul :)

Előzmény: Kcsita (23995)
sergiototta Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23999
egyik kedvenc topikom :-)
mondjuk akkor azt nem értem, h miért hivatkozol rájuk, miért befolyásol bármilyen szinten, h mit ír?
Előzmény: Törölt nick (23991)
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23998

Érdekes, én meg egy olasz szálról (Sampdoria, Bologna?) hallottam... :-)

Remélem nem hasraesés lesz a vége. Gellei Imre bá magyar játékosokat keres az új ciprusi csapatához... :-)

Előzmény: Kcsita (23995)
Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23997
:-D
Előzmény: tribe (23996)
tribe Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23996
nekem is megvolt gombfociban :)
Előzmény: Lucilius (23989)
Kcsita Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23995
Valahol olvastam, hogy spanyolországba szeretne menni. Hirtelen a Vilalreal, a Betis, jutt eszembe. De még talán az Espanyol. Mennyi esélye van rá, hogy oda menjen? A kölnt végülis elzavarta vagy még áll az ajánlatuk?
Előzmény: SZAbi (23994)
SZAbi Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23994
Főleg h mehetett volna a Kölnbe is....de röhögött egy jót az ajánlatukon.

Btw.
az origón az van h BL-ért küzdő csapatba akar menni.....azért bízom benne h a realitás nincs messze attól h ő mit akar
Előzmény: Kcsita (23993)
Kcsita Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23993

a Sat1. txt-e szerint az 1860 München érdeklődik a Lisztes iránt.

 

Érdekes lenne, ha elmenne a Bundesliga 2. osztáylába a Krisztián...

Lucilius Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23992

Biztos olvastátok a mai NS-t, mindenesetre érdekes az a cikk ahol Lőw Zsoltról írnak. Egy kis részlet:

 

Korábbi cottbusi edzője, Petrik Sander is csak felsőfokon tud beszélni volt játékosáról: "Zsoltot először egy U21-es válogatott találkozón láttam, akkor az olaszokkal játszottak. Nagyon jó benyomást tett rám, energikus volt, rengeteget futott, jó teljesítményt nyújtott. Összességében nem volt magyaros a mentalitása…" - tette hozzá a magyarokról eszerint nem túl jó véleménnyel lévő szakember.

 

Ezért nehéz egy magyar focistának erős külföldi bajnokságba igazolni, mert elterjedt (jogosan vagy sem), h. a magyar labdarúgók "magyar mentalitásúak".

 

Nagyon örülök annak, h. a Gera Zoli és a Király Gabi sikeresek külföldön, ők ketten együtt többet javítottak a magyar foci imázsán, mint  Puskás óta a többi focista együtvéve (Kiput és Détárit is beleértve). Ritka az a szemlélet, amivel ez a két labdarúgó bír! Remélem a mai fiatalok róluk vesznek példát! Jó érzés büszkének lenni rájuk!

 

Megalázó ez a mondat: Összességében nem volt magyaros a mentalitása...

Remélem ez az állapot most már hamarosan megváltozik!

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23991
Előzmény: sergiototta (23984)
Wác Creative Commons License 2005.06.28 0 0 23990
Az Ipswich ellen főpróbázhat a DVTK

Miskolc, június 27., 21.40 Az Újpesttel is meccselnek az angolok.

 


A bajnoki rajt előtt egy héttel az angol másodosztályban szereplő angol Ipswich Town ellen játszhatja bajnoki főpróbáját a DVTK.
- Jelen pillanatban 90 százalék az esély arra, hogy összejön a mérkőzés - tudtuk meg Sallói Istvántól, a DVTK szakmai igazgatójától. - A tervek szerint az Ipswich július 21-én érkezne Magyarországra, egy nappal később az Újpesttel játszanának, 24-én, vasárnap pedig Diósgyőrben. Vagyis hosszú idő után - most még csak barátságos - nemzetközi szinten is jegyzett csapat ellen játszana a DVTK. Egy év múlva pedig reményeink szerint már nem barátságosat, valamelyik másik együttes ellen...
(MTI)

Előzmény: Lucilius (23989)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!