Keresés

Részletes keresés

ZöPö Creative Commons License 2000.10.13 0 0 177
Irtam neked az itt megadott cimedre!
Előzmény: Törölt nick (176)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.13 0 0 176
Kedes bobita!

Kösz, hgy benéztél, s az infót... Nem értem, hogy mi az oka annak, hogy ennyire érdektelenek a bíróságok... Bezzeg vannak ügyek, amikre egy hónap alatt összeülnek, ítélet is van...

Én nem vagyok közvetlenül érintett, de annyira megrázott ez az ügy, hogy egy fikarcnyit sem enyhült szomorúságom és együttérzésem... Hogy vannak a szülők és a szegény nagymama?

Előzmény: bobita.b (175)
bobita.b Creative Commons License 2000.10.12 0 0 175
Az üggyel kapcsolatban sajnos még nem történt túl sok érdemleges dolog. Állítólag ez év október végére tűzték ki a tárgyalást,de hivatalos értesítést még nem kaptunk az időpontról. A család számára egy a fontos: a bíróság mondja ki az elkövető bűnösségét, és ő élete végéig hordozza magában ennek az óriási hibának a terhét. Nem tudhatom, hogy mi játszódik le ennek az embernek a lelkében, de nyilván ő és családja is próbál mentséget vagy magyarázatot találni a baleset okára, hiszen ők is túl akarják élni, meg akarnak nyugodni. Azonban amit tett sajnos visszafordíthatatlan és megbocsáthatatlan.
Előzmény: Törölt nick (174)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.23 0 0 174
Felkavaró emlék marad ez a tragédia, hiába múlik az idő, hiába nincs személyes ismeretség, az a buszmegálló mindig összeszorítja torkunkat... Vajon a bűnös kapott-e megérdemelt büntetést, vagy alszik az ügy? Vajon gondoltak-e ilyen esetekre a nemrég megszellőztetett javaslatnál, miszerint lehet alkoholszint mellet is vezetni???
Alfred Creative Commons License 2000.07.02 0 0 173
MGPB:
Őszinte részvétem.

Csodálom azt az erőt, amivel viseled a gyászt és a jövőt.

Előzmény: MGPB (-)
MGPB Creative Commons License 2000.06.01 0 0 172
Van néhány újabb kép a www.extra.hu/MGPB oldalon.
ribizli Creative Commons License 2000.05.23 0 0 171
Nagyon nehéz megszokni, ha egy szeretett ember nincs a közelünkben már, de ez tényleg csak "fizikai" jelen-nem-lét, lélekben mindig ott van mellettünk. Jólesik néha egy fényképet nézve is felidézni az emlékeket - persze csak ha a nagyon kínzó fájdalom enyhült már.
ribizli
iceberg Creative Commons License 2000.05.23 0 0 169
Kedves bobita!

Én is hiszem azt,amit te.
Hiszem,különben nincs ,nem lenne értelme semminek.

Előzmény: bobita.b (167)
dalia Creative Commons License 2000.05.23 0 0 168
Kedves bobita,
lassan 5 éve lesz, hogy első szerelmem 'tragikus körülmények között' elhagyott minket. Én akkor alig felnőtt voltam még, 20 évemmel szinte fel se fogtam mi történt. A nevelőapja nagyon nehezen fogadta el fia elvesztését, és bár én rettegtem az ötlettől hosszas könyörgésére kötélnek álltam és felkerestem vele egy 'szellemidéző' embert. Nem is fontos, hogy mi történt, de ezek az élmények hatására átrendeződött bennem kedvesem halála. Egyszercsak el kezdtem érezni, hogy mindig itt van velem, ha rágondolok, hallom amit válaszol. Megtanultam elengedni őt, hogy meglelje a boldogságot és nyugalmat, most egy szőke agyalként vár rám, amig pedig teljesítem földi feladataimat vigyáz engem. Hiszem és vallom, hogy egyszer mindannyian újra együtt lehetünk szeretteinkkel.

dália

Előzmény: bobita.b (167)
bobita.b Creative Commons License 2000.05.23 0 0 167
Sokáig gondolkodtam azon, hogy valaki, aki nagyon közel állt a gyerekekhez, hozzászóljon-e egyáltalán a témához, mivel nem szeretné a bánatát másokra ráeröltetni. Mégis írok, mert nem a szomorúságról, hanem a túlélésról szólnék. Arról, ami nekem is segít egy kicsit és talán másnak is vígaszt nyújthat. Ez nem más, mint a lélekvándorlás, a reinkarnáció, amiben én mindig is hittem, és a hitem csak tovább erősödött az elmúlt hat hét alatt. A könyvek, melyeket olvastam tanulságosak még annak is, aki nem élt át hasonló fájdalmat. Felkészít minket a halálra, a halál elfogadására, mely csupán egy átjáró a következő életünkbe. Mégis félünk tőle. Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről, volt-e már közületek valakinek halálközeli élménye.
kicsi emma Creative Commons License 2000.05.22 0 0 166
En is sokaig halogattam a hozzaszolast. Azon a napon a rambizott gyerekekkel, hat-het evesekkel egy faluval elorebb, szinten egy buszmegalloban vartuk a buszt. Az az auto elment elottunk is.
Napokig nem tertem magamhoz mar akkor is, es furcsa most ujra itt vegigolvasni a soraitokat.

A gyerekeknek, amikor legkozelebb talalkoztunk elmeseltem, miert kellett olyan sakat varnunk a buszra. Erdekes, hogy nagyon megfogta oket a dolog. Azota is gyakran emlegetik, meg mondjak hogy imadkoznak a "testverkekert", ahogy ok nevezik a ket kis embert.

Egyikuknek a szulei meseltek nehany napja, hogy utaztak valahova, es Dani raszolt az apukajara, hogy lassabban vezessen, "mert biztosan vannak itt is gyerekek az utcan".

sokat gondolunk ratok

Vimes Creative Commons License 2000.05.22 0 0 165
Egyszer nehany hete olvastam a topicot, akkor nem igazan tudtam mit hozzaszolni. Most is csak remenykedni tudok, hogy az egyutterzes segit. Nekem is segitett, amikor hasonlo cipoben jartam.
"Olyan jo latni hogy meg sem vagyunk egyedul." Ez igy igaz.
Előzmény: adelaide (164)
adelaide Creative Commons License 2000.05.22 0 0 164
Marci es Petra anyukaja gyermekkori jo baratnom.
A baleset napjan felhivott es elmondta mi tortent. Nekem egy honapba telt hogy ossze tudjam magam szedni es vissz tudjam hivni, hogy megkerdezzem hogyan kuzd a minden napjaival. Ma adta meg ezt a cimet ahol elolvashattam masok hozza szolasat es nagyon jo volt latni, hogy amig en itt a vilag masik oldalan szenvedtem a fajdalomtol, addig masok kepesek voltak nemi vigaszt adni es a csalad melle allni. Koszonom mindenkinek aki valaszolt es vigasztalta oket helyettem is. Olyan jo latni hogy meg sem vagyunk egyedul.
Előzmény: bobita.b (163)
bobita.b Creative Commons License 2000.05.21 0 0 163
Éppen hat hete történt.
MetaCode Creative Commons License 2000.05.17 0 0 162
Nagyon őszinte részvétem. Nem is tudok most mást mondani. Gombóc a torkomban...:-((
berill Creative Commons License 2000.05.10 0 0 161
Teljesen le vagyok döbbenve. Nagyon sajnálom ami veletek történt.
Nem akarom feltépni a még amúgy is friss sebet, tehát csak annyit, hogy lélekben veletek vagyok.
(Nekem a nővérem halt meg, néhány éves voltam, azóta van egy hugicám, de mi nem ő vagyunk, bár nagyon szeretnek minket a szüleink. Nagyon sokat beszélünk róla.)
Elfolytani nem szabad és nem is lehet. Az én szüleimnek az segít, hogy velünk van azóta is...a szívünkben.

Sírtam amikor elolvastam a topicnyitót és most is könnyes a szemem. Megnéztem a képeket, nagyon szép és kiegyensúlyozott babák!

Ha nem ölelhetitek őket, akkor azért adj hálát az égieknek, hogy néhány évig az életük része lehettél és ők megajándékoztak benneteket a szeretetükkel.
Tudom, sovány vigasz, de próbáld meg!

őszinte együttérzéssel,

berill

zsákmányállat Creative Commons License 2000.05.08 0 0 160
:-(
Calliope Creative Commons License 2000.05.08 0 0 159
Megnéztem a képeket.
Már megint sírnom kell.
Nagyon.
MGPB Creative Commons License 2000.05.07 0 0 157
http://www.extra.hu/MGPB/
(ezek tavalyi képek)
Nyest Creative Commons License 2000.05.05 0 0 152
Részvétem!
Cseresznye Creative Commons License 2000.05.05 0 0 151
MGPB!

Fogadd Őszinte Részvétem!

(Most láttam először a topicot, de úgy éreztem, mindenképpen be kell írnom ide, még akkor is, ha eltelt azóta egy kis idő.)

Cseresznye

Dr.No Creative Commons License 2000.05.05 0 0 150
Először is részvétem.
Tavaly, amikor Horvátországban jártam, láttam egy óriásplakátot a forgalmas főút mellett. Azért írom ide, mert nagyon megfogott, és talán aktuális is. A szövege a következő volt:
Slow down ! You are on holiday...

Ezek szerint nem csak nálunk probléma a településeken átvezető utak forgalma.

Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.05.04 0 0 149
.
MGPB Creative Commons License 2000.05.01 0 0 148
Köszönöm mindenkinek a felajánlott segítséget. A fényképek nemsokára láthatók lesznek. Az Akzent-tel a héten beszélek.
Lassan a rendőrök is lezárják a nyomozást, majd arról is hírt adok.
eddieDSM Creative Commons License 2000.04.29 0 0 147
Ők már örökké gyermekek maradnak...
R.I.P.
''
|
Előzmény: MGPB (-)
AttiM Creative Commons License 2000.04.28 0 0 146
Kedves MGPB!
Az Akzent Mediatól Mihalek úr válasza:
Levelét köszönettel megkaptam és természetesen nagyon szívesen segítünk mindenben amiben tudunk. Kérem keresse meg a 220-59-33 telefonszámon, Soós Csilla koléganőmet, hogy megbeszéljék a továbbiakat.
Köszönettel: Mihalek Zoltán

Azt hiszem, mindannyian nagyra értékeljük a segítőkészségét.
MGPB, a többi Rajtad áll, kérlek, majd tudósíts, hogy mit sikerült megbeszélni velük.

oregmedve Creative Commons License 2000.04.28 0 0 145
.
psimon Creative Commons License 2000.04.25 0 0 144
kedves MGPB
már a baleset első hírét is nagyon átéltem - nekem is van két pici fiam.
ezt a topikot most találtam meg. ahogy elkezdtem olvasni a részleteket, itt a melóhelyen könnybe lábadt a szemem. (sokat megélt, negyven feletti "kőkemény" vállalkozó vagyok, és mégis).
a rosseb egye meg ezt a szemét kurva világot...
most megyek, végigolvasom az egészet, hátha eszembe jut valami értelmes.
sajnálom, tényleg nagyon sajnálom...

X polgártárs Creative Commons License 2000.04.25 0 0 142
.
Alonso Mosley Creative Commons License 2000.04.25 0 0 141
Ha még nem sikerült tárhelyet találni, én is szívesen segítek.
Iszonyat!!!
Előzmény: MGPB (130)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!