Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30566
A paraszt a lelátón énekli a Himnuszt, közben telefonál, ilyenek vagyunk.
Steve the Great Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30565
kulturált horvát drukkerek szétszurkolják a himnusz elejét, a himnuszok alatti kis kölcsönös füttypárbaj talán horvát fölényt hozott...
_DREAM_ Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30564
Büdös tapló horvát parasztok!!!

Ki fog ebből a magyar csapatból gólt lőni? :S
imoT Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30563
Egy tetves csatár, egy tétnélküli meccsen...
Steve the Great Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30562
Sokak kívánságára csapatban Bárányos, szintén ott van Korsós (ez talán jó), ill. ott van kezdőként Kovács is (Torghelle helyében)... Viszont továbbra is tagja a csapatnak Hajnal, aminek szükségességét nem látom be
Steve the Great Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30561
Na ,szépjó estét, hamarosan kezdődik ez a fantasztikus találkozó... Ahogy elnéztem, viszonylag sokan vannak kint...
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30560
Nincs isten, Léderer van, aki szerint a csoport állása gyakorlatilag nem változhat, a pontok még változhatnak, és a végeredmény is
beszarás már az eleje is.
EdgE Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30559
csatlakozom!!!!

Bezzeg az angol - lengyel utánpótlás meccset már másodjára lehet nézni a sporttévén...
Ez magyarország (így kisbetűvel)
Előzmény: gant (30558)
gant Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30558
Nálunk nincsen hálózat tv rohadjon el a mocskos retekklub!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30557
de, nevezzünk el róla stadiont, igeins ismerjük el, stb stb támogassuk is, de azért azt is látni kell ő innen hamar lelépett, jól élt stbstb elbaszta a lóvét, most meg könyörg, inkább támogatom az itthon rekedteket, vagy egyéb Gedó féle lúzereket.
Előzmény: Darwin (30532)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30556
a 80as évek elején már simán jöhetett volna, de vele kivételt is tettek volna korábban is, meg mi a faszt csinált a lóvéval, taxis vállalat volt állítólag, Czibor pl. hazajött, egyébként pont őt meg soha nem üldözték itt.
Előzmény: HT Miskolc (30516)
castropia Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30555
The greatest goalscorer of the 20th century
With an impressive list of honours both at club and national level, Puskas is rightly considered his country's greatest ever footballer. Five league titles in Hungary and another five in Spain, one Spanish Cup, three European Cups and one Intercontinental Cup all came his way at club level.

On the international stage, he was a cornerstone of the Hungary side that won gold at the Olympic Football Tournament in Helsinki and finished runners-up at the 1954 FIFA World Cup Switzerland™. Furthermore, the striker with the booming left foot had the honour of being named the greatest goalscorer of the 20th century by the International Federation of Football History and Statistics (IFFHS).
Előzmény: Törölt nick (30507)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30554
Volt valami csoda csapatnak nezvezett csapat, e gy evele ez elott, azok kik voltak? es most hol vannak? egy heisegrol voltak!
h3o Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30553
Tudom. De egy kamutizenegyestől még nem játszott jól. Remélem ma a képességeinek megfelelően fog játszani, bár elég fáradt lehet.
Előzmény: The Evil (30552)
The Evil Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30552
Magasföldi jó, hogy maradt az U-21-ben, nélküle aligha lett volna meg a 2. hely. A bolgárok ellen itthon gól (1-0), a kinti meccsen gól, tizenegyes kiharcolása (2-1), most megint kiharcolt egy tizenegyest. Ha csak az egyik nincs meg, harmadik helyen zárunk.
Előzmény: h3o (30544)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30551
 Nem tudjátok, hogy honnan lehetne letölteni pár U21, U19 vagy U17-es videót, ami a magyar gólokról, meccsösszefolgalókról szól? Külön érdekelne az U17-ből Németh és az U21-ből Czitkovics videói. De a többi is nagyon érdekelne, ugyanis nagyon fontos az utánpótlás. Jelenleg úgy látszik, hogy a magyar foci-utánpótlás rendben van, sorra hozzák a sikereket a fiatalok! Remélem, ezek a tehetségek nem fognak elmenni, hanem folytatják a pályafutásukat, és beépülnek a felnőtt válogatottba!
jolobacsi Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30550
Sinte 100% hogy agárdon a fociakadémián, hisz ebből a csapatból 8-10 gyerek ott játszik. És ha tényleg akkora tehetség, akkor jövőre megörökölheti Illés Bála helyét az mtkban.
Előzmény: 50-50 (30548)
emgergo Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30549

"Van egy Németh nevű gyerek- fogalmam sincs, hol játszik- de őstehetség, remélem lesz belőle valaki!"

 

Ha minden igaz MTK-s, mint az U17 keret nagyobbik fele. Rettentő ügyes volt.

Előzmény: 50-50 (30542)
50-50 Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30548

Hát nem akarmilyen névsor! Mivel juniorokról van szó mindegy ki lesz az ellenfél, örüljünk, hogy lesz novemberben még egy vagy két érdekes nemzetközi meccsünk!

 

Tudja valaki, hogy az U17-es válogatott Németh jelenleg hol pallérozódik?

Előzmény: zdzicht (30545)
kahn Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30547
KB. 21 évig bírunk focizni aztán mintegy negyedosztályú csapat (helyzet nincs,ha van akkor elszúrjuk különleges eset hogyha berugjuk). EZEN JÓ LENNE VÁLTOZTATNI!
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30546

 Én is összeállítottam a SZERINTEM legjobb kezdő 11-et, képben:

 http://www.kepfeltoltes.hu/051012/../050910/magyar_valogatott.jpg

 

 Sztem ez a csapat több évig együtt lehet, kivéve Királyt, de én még bízom benne, hogy 1-2 évig alaptag marad. Szabics meg elkezdte az edzést, és hamarosan csatlakozhat. És remélem a többi sérült (Priskin, Takács, Gera) is végleg felépül jövőre, és bizakodva várhatjuk a jövő ősztől elkezdődő EB-selejtezőket. Nagyon szimpatikus volt Matthäus hozzászólása: ˝Rendületlenül hiszek benne, hogy ez a fiatal válogatott, ha nem is jövőre, de kétezer-tízre sikerhalmozó együttessé érhet. A játékosok – köztük például Gera Zoltán, Torghelle Sándor, Huszti Szabolcs, Juhász Roland, és még sorolhatnék neveket – a legjobb futballistakorba lépnek, évről évre nagyobb lesz a nemzetközi meccsrutinjuk, úgyhogy van remény.˝ Így legyen!!! Hajrá Magyarok!!!

zdzicht Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30545
Holnam lesz U21 parositas!
The final lineup for Thursday's UEFA European Under-21 Championship play-off draw in Nyon is almost complete after a busy night of action on Tuesday.

Teams qualified
The draw will pit the eight group winners against the eight runners-up in two-legged ties scheduled for 12 and 16 November. The eight winners are: the Netherlands, Denmark, Portugal, France, Italy, Germany, Belgium and Croatia. The runners-up confirmed so far are: the Czech Republic, Ukraine, Switzerland, Slovenia, England, Serbia and Montenegro, and Hungary.
Előzmény: zdzicht (30543)
h3o Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30544
Visszanéztem, Magasföldi beválogatását másfél éve szorgalmazom, sokak kétségbeesésére:) Az külön vicc, hogy tegnap gondolkodtam, beírjam-e, hogy a harmatgyenge teljesítményével mekkora csalódást okozott az U21-ben, aztán inkább nem akartam ünneprontó lenni.
zdzicht Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30543
Tenleg ha ember nezi az U21-esek meg U17-esek eredmenyeit es jatekat akkor latszik hogy van esej egy csapatra ameik vegig fogja verni a selejtezo csoportot, ez mar a kovetkezo VB-re bekovetkezhet!
Előzmény: 50-50 (30542)
50-50 Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30542

Sajnos az, hogy ránk mi volt a jellemző, ma már nem érdekes. 4. kalapos kiscsapatként egyelőre az 1-3 kalaposokkal szemben meg kell erősítenünk a középpályát, hogy ne szaladjanak át rajtunk és ne alakítsák ki a gólhelyzeteket a kapunk előtt. 2 csatárral a kiscsapatok leverése érdekében támadhatunk, illetve a nagyok ellen ,  ha a befejezés előtt negyedórával kedvezőtelen az álllás és kockáztatni kell. Mondjuk ezt hiányoltam a svédek ellen, hiszen így is kikaptunk. Egyébként én is reaktiválnám Lisztest és Dárdait néhány próbameccs erejéig. Sajnos az még kérdéses, hogy Szabicsból lesz-e még labdarúgó valaha .Amúgy  jövő szeptemberig rengeteg időnk van mindenféle csapatot összeállítani...

Gratulálok az U 21-eseknek! Ja: láttam egy órás összefoglalót az U 17-esek zalaegerszegi meccseiről.Időnként nem hittem a szememnek a gyors, egyérintős pontos akciók láttán. Fociztak a fiúk! Van egy Németh nevű gyerek- fogalmam sincs, hol játszik- de őstehetség, remélem lesz belőle valaki!

Hajrá magyarok! Engem már erről nem lehet leszoktatni...

Előzmény: zdzicht (30537)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30541
Ez igen!!!! Mate es Magasfoldi csatlakozott a kerethez, el a remeny!! :)) Hogy nem veszitek penzt :)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30540
Újabb beavatkozást hajtanak végre Gera Zoltán kézfején Birminghamban csütörtökön

A válogatott csapatkapitányának májusi kéztörését követően több alkalommal kellet már kés alá feküdnie, de a kezén lévő seb védelme miatt most egy remények szerinti utolsó beavatkozásra lesz szükség.

A nyílt sebet az altatás alatt végzett műtét során véglegesen lezárják, biztosítva ezzel, hogy a jövőben már ne álljon fenn a fertőzés veszélye. Az operációt követő éjszakát Gerának kórházban kell töltenie, és azt követően keddig csak kímélő edzéseket folytathat.

A labdarúgó a következőket mondta a műtétről és jelenlegi állapotáról: "Bár nem kellemes, de szükség van az újabb műtétre, ami után reményeim szerint már nem lesz több problémám a kezemmel. Az orvosok szerint egy speciális rögzítéssel edzhetek már péntektől, de a kezemet semmilyen ütés, és külső hatás nem érheti, így csak egyedül, a csapattól külön mozoghatok, és a játékban nem vehetek részt. Keddtől viszont a kezem már nem hátráltat majd. A hasfalamról remélem ugyanez lesz elmondható, de jelenleg ebben csak bízhatok, ugyanis most még vannak fájdalmaim. A héten kerékpároztam és speciális gyakorlatokat végeztem, de futni egyáltalán nem tudtam. Már kevésbé fáj a hasam, és remélem hogy keddtől ez sem hátráltat majd az edzésekben. Sajnálom, hogy sem a válogatott, sem a West Bromwich nem számíthatott rám ezekben a napokban, ugyanakkor remélem, hogy mielőbb rendbe jövök, és elfelejthetem az elmúlt hetek kellemetlenségeit. A válogatott és az U21-es csapat mérkőzéseit ugyan itt Angliában nem láthattam, de értesültem az eredményekről. Ezúton szeretnék szívből gratulálni Róth Antalnak, Pölöskei Gábornak és a srácoknak a kivívott sikerhez, remélem a csapat a pótselejtező után a mostanihoz hasonló örömet okoz majd minden magyar szurkolónak!"

zdzicht Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30539
azert ongyilkos nem vagyok hogy szekreny arat Magyarokra rakjam :))) Ha Malta-Brazil lenne akkor hamarab :)
Előzmény: HT Miskolc (30521)
gugugaga Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30538
Bodnár meg Huszti túl hátul van minden csak nem ideális.:-)
Amúgy a jelenlegi felhzatalból talán tényleg a legjobb lehetne, még Szabics Imit hiányolom.
Előzmény: Nyugodthang (30527)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.12 0 0 30537
Tetszik nekem a 11-ed mert nincs ott a Gyepes :)) a fafeju :-D, de igy is javitanom kell:



Király



Bodnár Juhász Éger Huszti (ez igy tokeletes)


(ez szar!)
Böőr Dárdai /Takacs Halmosi

Gera/Lisztes



Torghelle Szabics

Magyaroknak mindig is a tamado jatek volt a jelemzo, azert nekunk 2 csataral kene jatszani! Neha persze lehetne jatszani egy csataral es akor Gera es Lisztes csatar mogot.
az en kedvenc folalasaim 433 vagy 442.

Most voltam fogado irodanal es Malta-Bulgaria remi, Magy.-Horvat 1 Angol-Lengyel 1 ezek az en tipeim :) Legtobbet Bolgfaroknal kereshetek, ami erdekes hogy itt ha jol tippeltem a magyar mecset akkor 2,9 adnak es ha valaki horvatokra tippel akor 2,3!!! Ilyen kicsi a kulonbseg! remire 3 adnak! Jo hajtos mecset varnak ezek szerint sok golokal.
Ha ma nem nyerunk akkor mar nem csak rosz erzes lesz lelkileg hanem a zsebem is megrzi!! :-))))
Előzmény: Nyugodthang (30527)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!