Keresés

Részletes keresés

zdzicht Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29253
Lehetetlen hjogy ilyen triot kapnank mert ezek egy kalapbol vannak sorsolva. Az elsobol. Eb-re en 1. mindegy hogy ki az elso kalapbol 2.Lengyelek 3.Bolgarok 4.Magyarok 5.Mindegy 6.Mindegy

U17-esek 100% teljesitmenyel jutottak tovabb 9-1 gol aranyal ami erdekes hogy egy golt sem rugtak az ellenfelek, ez csak magyar golok tornaja volt :) az az egy kapott gol az hiszen ongol volt :-D meg hozza milyen szep.
Előzmény: jakka (29249)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29252
Szabónak jó a ballába:))
2-0
Előzmény: Törölt nick (29251)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29251

Jó csatár lesz Németh Krisztiánból :)

 

1-0 -ra vezet az U17-es csapat a skótok ellen!

FRANKEE Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29250
A svédeket szerintem is hanyagoljuk már!
Előzmény: Lucilius (29248)
jakka Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29249
Az lenne a legjobb,ha a Holland-Angol-Spanyol triot kapnank,mert akkor ki sem kell jutnunk az EB-re es megis EB erossegu meccseket jatszhatunk ingyer.:)
Előzmény: kannibál Kovács (29247)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29248
Már unom a svédeket, jöjjenek a franciák! :-)
Előzmény: kannibál Kovács (29247)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29247

A felsorolásom tartalmazta a holland válogatottat is, amelynek esetleges idehozatala bombaüzlet lenne (Matthaus vs. Van Basten - mire harapna a nemzetközi média meg a szponzorok, ha nem erre?). Ezenkívül azért is jók lennének, mert a nemzetközi élvonalba tartozó csapatok közül ők a legkellemetlenebb stílusúak: technikásak, mint a latinok, ugyanakkor keményen hajtanak, mint az északiak.

A román és a szerb válogatott ellen - pláne egy jól időzített sajtókampánnyal -  biztosan megtelnének a lelátók. Nem hiszem, hogy kisebb üzletet jelentenének, mint mondjuk a walesi vagy a skót tizenegy.

A lényeg: olyan ellenfelek ellen kell majd jövő tavasszal a barátságos meccseket játszani, akik a lehető legerősebbek, a legkellemetlenebb stílusúak, és akik ellen a nacionalizmus vagy egyéb érzelmi okok miatt is garantálható egy hajtós meccs.

 

Következő:

Nagyjából kiszámoltam, hogy milyen kalapok lehetnek a decemberi EB-selejtező sorsoláson. Szerintem a hét kiemelt a német, a francia, a holland, a svéd, az olasz, a cseh és a portugál válogatott lesz.

Hülyén hangzik, de még mindig a svédek a legkönnyebben emészthetők.

A második kalapba az angolok, a spanyolok, az oroszok, az ukránok, a szerbek, a görögök és a törökök, a horvátok, a dánok és a lengyelek közül kerülhet be hét csapat.

A török vagy a lengyel válogatott lenne a legkevésbé rossz.

A harmadikba kerülhet a fenti tízesből három csapat, valamint idevárható a román, a norvég, a bolgár, az ír, a szlovén, a skót, a belga és a szlovák válogatottból négy gárda.

Vajon beférünk a negyedik kalapba? Az előbbi hetesből négy csapat jöhet még szóba, valamint beférhetnek a lettek, a bosnyákok, a finnek és a walesiek is. Velünk együtt tehát minimum kilenc aspiráns van a negyedik kalap hét helyére, vagyis nagyon is számítani fog az utolsó két selejtezőnk eredménye.

Elméletileg egy francia, angol, román hármast is kaphatunk az EB-selejtezőkön, ami lenullázná az esélyeinket, de optimális esetben egy svéd, lengyel, skót csoport is összejöhetne, ami már emészthetőbb volna.

Előzmény: CSOREL (29242)
Darwin Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29246
Én - ezt is próbáltam leírni - jó ötletnek tartom. Bukarest és Belgrád után bárhova mehet a válogatott, nagy meglepetés már nem érheti. Persze ezek igazán kint lennének "teher"/"hangulatosak" :) Na és bennük van egy-egy nagy zakó lehetősége is... ugyanakkor itthon tényleg bennük van a siker lehetősége, és egy-egy ilyen siker valszeg "össznépi" öröm lenne. Abban is van ráció, hogy jó volna revans a szerbekkel szemben, ezt még a média is valszeg szépen tálalná...
Előzmény: kannibál Kovács (29240)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29244
igen, a Nyilasi is. mégpedig a két Hajduk meccs alapján. 50+ tapasztalt vén rókák ilyet mondtak. mintha az elmúlt 20 évben nem éltek volna itt... pfff
Előzmény: Szigi101 (29243)
Szigi101 Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29243
Pedig pár hónapja még a Debrecenre akarták építeni a válogatottat.
Előzmény: zdzicht (29225)
CSOREL Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29242
ez nem egy elveszett ötlet, csak ezekből a csapatokból nem lesz akkora bevétel...
Előzmény: kannibál Kovács (29240)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29240

Félretéve a viccelődést. Mára nagyjából egyértelművé vált, hogy a Matthaus-csapat számára a nálunk gyengébb csapatok ellen nem gond a győzelem megszerzése. Az is érzékelhető, hogy a világ élvonalába tartozó válogatottak ellen rendre felszívjuk magunkat és képesek vagyunk tisztes eredményt produkálni (értsd: csupán egy-két góllal kikapni). A nagy baj ott kezdődik, amikor a nálunk valamivel erősebb, de azért verhető gárdákat kéne legyőzni. Különösen a kelet-közép-európai csapatok jelentenek gondot. Ezért gondolom azt, hogy - mivel tényleg teher alatt nő a pálma - többször kéne velük játszani. Kifejezetten azt javasolnám, hogy jövő tavasszal - amennyiben nem kerülünk egy EB-selejtezőcsoportba - a hollandokkal, a románokkal, a szerbekkel és az oroszokkal kellene megmérkőzni, a szerbekkel mindeképpen itthon. Az elmúlt 20 év legmegalázóbb vereségeit tőlük szenvedtük el. Hátha sikerülne revansot venni.

Előzmény: Darwin (29223)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29239
457
Előzmény: bratislava (29237)
mondial Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29238

nem Matyiról van szó, az ő 150 millás fizetése kis tétel a bizniszben

 

akik kiárusítják a magar labdarúgást, azoknak érdemes a körmükre nézni. aki szerint nem, az is benne van a buliban

Előzmény: bratislava (29237)
bratislava Creative Commons License 2005.09.30 0 0 29237

szevasz Tamas.

el kell, hogy keserítselek: a helyzet továbbra is változatlan, a nickem továbbra is kis betű, ellenben a tulajdonneveket nagy betűvel írom. (Ha esetleg nem, az durva helyesírási hibának minősül).

 

a fricskán túl:

a. szerinted a tót bajnoknál is beüt a magyar betegség és elszállnak magukatól?

b. Lothar maradni fog, mert jelen helyzetben ő az, aki az évtizedek óta a magyar labdarúgásban urlakodó kis klikket - akihez ha nem tartozol, megnézheted magad - megtörheti.

Jé, már a klement, a "tiszta nyolcak" jeles képviselője is rinyál..csak azt nem értem, ha idejön valaki, aki pénzt hoz az mlsz-nek (TEGYÜK FEL ötven százalékkal többet, mint azelőtt), akkor miért a sírás, miért a rinya? Bezzeg jó más zsebében turkálni akkor, amikor kezd az áru kapós lenni. Csak nem a klement is szponzorokat akar hozni, netán részesedni? ejnye bejnye. Csak azt tudnám, h most ezeknek miért van akkora pofájuk, amikor egy magyar - észt (0-1), 486 néző, stb. meccs után kb fél pohár vízért sem jött volna ide senki....

Előzmény: Tamas(Ottawa) (29189)
jakka Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29236

Nem akarok Bukarestbe menni bar lehet,hogy megerne egy zarandoklatot.

Ha csoda nem tortenik akkor egy napon bucsuztatnak angol,holland es norveg csapatot kulonbozo bukaresti csapatok.

Előzmény: Törölt nick (29221)
HUCIKA Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29235
Nem gyenge karrier építés.. Schalke után Wattenscheid;) mondjuk választania kell: egy jó csapat, ahol néha odakerülhetett volna a tűzhöz,ha meg lett volna neki az a plusz, vagy egy 3. osztályú ahol állandóan játszhat...
Előzmény: zsolt1973 (29234)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29234
Köszi. Ez ám a karrier...
Előzmény: HUCIKA (29233)
HUCIKA Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29233
Wattenscheidbe nyomja (regionalliga, 10. a csapat, 11 meccsen 13 pont), ugytom ált. kezdő 
Előzmény: Kcsita (29232)
Kcsita Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29232
Szollár Krisztiánról van szó. Hajnnal együtt a Fradiban nevelkedtek, majd Páncsis jó pénzért eladta őket Vácra, majd onnan kerültek ki németországba a Schalke 04-hez. Hogy most Szollár hol játszik, gőzöm sincs...
Előzmény: zsolt1973 (29228)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29231
Mi is rá tippeltünk. Most mi lehet vajon vele?
Előzmény: HUCIKA (29229)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29230
Most nezem Vitoria Guimares-wisla Krakow mecsset es meg kell hogy mondjam Dragoner eleg jol takarit a mecssen, volt egy szerencsetlen megmozdulasa mikor 5 meterrel a sajat kapuja fole fejelt. egyebkent eyszer egyedul maradt egy csatarral szembe es gyonyoruen szerelte. Mindent korektul csinal. Igaz ez meg nem valogatotsagi szint.
HUCIKA Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29229
szerintem Szollár Krisztián. vagy nem.
Előzmény: zsolt1973 (29228)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29228

Nyil már a sorsoláskor megmondta, hogy jók lesznek az ukránok, mert inkább ők, mint az AEK Athen. Ez utóbbbiról rossz emlékei vannak. Igaz, az már hét éve történt, de akkor is az ukránok. Látszik, hogy követi az európai focit, tavaly nem tűnt fel neki, hogy megverték a Barcat, meg megszorongatták a Milant. Sajnos, bejött az, amitől tartottam, megaláznak minket.

 

OFF: Múltkoriban felmerült baráti körben, de igazából biztos választ senki sem tudott erre a kérdésre: Ki volt az a másik magyar focista, aki a Hajnallal együtt ment ki anno a Schalkéhoz? Help, please!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29227

Igazságszerint én ugyanezt éreztem a DVSC-n a Shaktar ellen. Meg féltem ettől a spliti meccsen is, ott talán azért volt ekkora önbizalmuk, mert 3 góllal nyerték az első meccset.

 

Na remélem azért a második félidőben küzdenek a debreceniek a haza becsületéért...

 

HAJRÁ MAGYAROK!

Előzmény: kannibál Kovács (29219)
zálycsik Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29226
El is kapcsoltam, eléggé megalázó gólt kaptunk............megint!
Előzmény: zdzicht (29225)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29225
Azt a mindenit mar 2-0 ra vezetnek a sahtariak!!!!!!!
Darwin Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29224
erről jut eszembe, lehet jó volna egy ilyen "közép-európa/kárpát-medence/puskás/akármi." vándorkupa, mondjuk Ausztria, Szerb, Szlovák, Horvát, Román, Szlovén meghívott csapatokkal, vagy legalább vmi 3 csapattal, tavasszal, itthon. (a szomszédok többsége viszonylag jegyzett válogatott, talán könnyebb velük egyezkedni mivel szomszédok, ezek miatt is gondoltam rájuk, meg ezek egy része eléggé presztízs meccs is, ahogy vázoltad)
tavasszal a nemzetközi kupákban (((valószínűleg))) nem szereplünk, és egy ilyen talán fent tudná tartani az érdeklődést a válogatott iránt az amúgy laposabb tél/tavasz során is. jó volna ha az év során minnél több meccset lehetne nézni főműsoridőben, és a nemzetközi kupa meccseken kívül (amik max - mondjuk Intertotóval együtt - július-december-(február, igen jó esetben)) a válogatott meccsei jöhetnek szinte csak szóba. márpedig szvsz a magyar futball népszerűségének ezek a főműsoridős meccsek használnak csak. plussz, ha ez a torna évről évre kerülne megrendezésre, talán még egy dolog lenne, amire lehetne hivatkozni az Eb pályázatban. (persze gőzöm sincs, egy ilyen mit ér benne)
Darwin Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29223
ez egy elég állat gondolat, bár lehet, hogy zseniális (állati jó), végülis teher alatt nő a pálma
Előzmény: kannibál Kovács (29219)
Darwin Creative Commons License 2005.09.29 0 0 29222
cöcöcö... bár teljesen ostoba hülye állat vagyok (ha érted...), viszont itt a következő van, valaki drukkol egy pozsonyi csapatnak, hogy verjen el egy portugál csapatot (én lehet soha nem tennék ilyent, mert pl. őket kimondottan szeretem), azaz drukkol az esélytelenebbnek az esélyesebbel szemben, ami pl. egy tipikus független szurkoló hozzáállás. (hát még ha mondjuk valaki szlovák) a Matthaus meg ha egy jobb válogatott csinál a magyar válogatottból, mint volt, az megint egy hasonló dolog: valami olyant csinál, ami meglepő, újszerű és váratlan, hatásvadász módon mondva: csodát tesz.
felteszem te is látod a hasonlóságot, de ha mégse, szólj, elmagyarázom...;)
Előzmény: Törölt nick (29220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!