Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 25
A pgyuri183 forgalmazza i-robot Kft. Budakeszi, Budaörsi út 15. 06209339939 és a vaterán is ő hirdet.
Előzmény: egymegegy (23)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.28 0 0 24

Nincs csak ezt a felhasználó nevet választottam!

Előzmény: egymegegy (23)
egymegegy Creative Commons License 2008.05.28 0 0 23
Szia,

ehhez van valami közöd?:

http://i-robot.addel.hu/index.php
Előzmény: Törölt nick (21)
robErt Creative Commons License 2008.05.27 0 0 22

személyesen hozzák be..ha sikerül

szólok ha megvan és irok tapasztalatokat

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.24 0 0 21

Szia!

 

Írtad hogy hozatsz be roombát sikerrel jártál? Azért kérdezem én is akarok rendelni, de nem tudom mennyi a póstaköltség és a vám,  csak amerikába szállítanak az i-robot oldalán.Most az  e-bay.com drágább.

A roombareview-en a Roomba 535  249.90$

Itthon az 530-as 87000Ft a legolcsobban, irreálisan nagy az árkülönbözet.

Az osztrák e-bay-en házhozszállítva 72000Ft. Mindenképpen olcsobban kellene gondol téged is ez bosszant!

 

Üdv

Előzmény: robErt (20)
robErt Creative Commons License 2008.03.13 0 0 20

hm.hm...igazad van tudom..de ha leszerződöm ...vagyis nagyker leszek akkor én is sokkal olcsóbban kapom tehát ha van ajánlot fogyasztói ár akkor nem kell drágán adnom..vagyis ha lenyúlom a magyarokat akkor adhatom drágán...

egy két konténerrel behozott mennyiség után a költségek is alacsonyak...

 

na mindegy...majusban egyet behozatok ez szent  :) még az irobot áránál is alacsonyabb áron megy az ebayen ha jól láttam usába kiszállítva

 

 

Előzmény: Krinyo (19)
Krinyo Creative Commons License 2008.03.13 0 0 19
Persze, igazad van, a dollar ultra-gyengulesevel mar igen-igen nagy a kulonbseg. De azert ne feledd, egy cegnek vannak koltsegei, alkalmazottai, adoi es jarulekai, a cuccra van vam es afa... nem olyan egyszeru ez sajnos. A garit is vallalni kell valakinek, szervizt kell fenntartani, stb. Bosszanto az arkulonbseg es szerintem is lehetne kisebb, de eszemben sincs a ceget okolni mindezert, foleg, ha jo szokas szerint euroban kapja az arut annyiert, mint kint dollarban.
Egyebkent kiegeszitot kintrol eri meg rendelni, en 18-ert hozattam postaval egyutt 3 db-os, + 6 szuro tartozekkeszletet, mig itthon a 2-es csomag volt majdnem 15, utanvettel ugyanennyi lett volna.
robErt Creative Commons License 2008.02.27 0 0 18

én is meglepem de. hozatok kintről és akkor is a fele lesz az ára...és ha baj van na meg ha vettem hozzá 220V os töltőt akkor is megérte...sőt..lehet hogy akciósan kettőt.... vagy setben felmosóval stb...bár ma nézegettem az uerópai árakat is...beszarás hogy miylen drága mindenhol az USA árakhoz képest....nem éri meg jó importőrt találni...pedig a hivatalos irobot oldalról mentem a linkekere....

ki alakít velem céget erre? .))))

tisztességes haszon reményében dupla mennyiséget lehet aladni..nem? kishal nem hal? érthetetlen magyar kereskedés van, igazad van nem csak ebben

Előzmény: Krinyo (17)
Krinyo Creative Commons License 2008.02.26 0 0 17
Nyilvan az idoszakos takaritast nem helyettesiti, viszont joval ritkabban van ra szukseg. Nem hetente, hanem mondjuk kethetente, vagy akar havonta. A szonyegeket meglepoen jol kitakaritja, jobban, mint ha porszivoznal.

A kinti arakban nincs benne az itthoni 2 eves garancia, mihelyst baj van a cuccal, vakarhatod a fejed. Egyebkent szerintem is draga, de sajna ez van, nem csak itt, hanem meg jopar mas cuccnal is. Autoarakat ne is nezz, mert az meg durvabb. Vagy Apple noteszgepeket. Es meg sokminden mast.

Mi karira vettunk ilyet, a tulajanak nagyon-nagyon bejott, es gondolkozunk, hogy magunkat is meglepjuk majd egyel. Irto hasznos es naluk sok a sima koves felulet, konyha-eloszoba, ahol konnyen tudna takaritani.
robErt Creative Commons License 2008.02.26 0 0 16

én évek óta szemezek a porszívókkal...

 kérdések amik megfogalmazódtak bennem:

-egy sima üers lakásban csk csak jól takarít..nem kétség...de ahol a földön pár láda virág váza stb van...ott simán marad cucc..tehát a porszívózás nincs elfeledve...

-riasztó kérdés..bennem is megfodult...pont amikor nem vagyunk otthon akkor volna jó "zúgatni" a gépet...lehet hogy zónát ki kell venni olyankor hm...

-másik bajom  velük..miért olyan drága itthon....hm.... csak nézd meg a gyártói oldalt ..és csak gondold el mennyi ha valami ismerősöd hozná be....(pl csomagárak)

Előzmény: Huki34 (15)
Huki34 Creative Commons License 2007.12.09 0 0 15
Sziasztok.

Amióta Roombám van, azóta nem szoktam porszívózni a hagyományos módon. Kb. hathetente veszem elő a böhöm nagy porszívót, hogy a szegélyeket, sarkokat meg a Roomba által elérhetetlen helyeket felporszívózzam vele. Egyébként a Roomba a fal mentén is tökéletesen takarít, van egy forgó oldalkeféje is.

Otthon lehet hagyni egyedül, (ha nincs riasztó) de azért nem árt otthon lenni ha megy, mert előfordul hogy eszébe jut fenékkel feltolatni a szekrényre és elakadni…Egyébként alaposan el kell az útjából pakolni mindent a földről, nehogy beleakadjon, kivéve persze a bútorokat.

Azért tévét nézni mellette nem  igazán lehet, de ez nem baj. Nekem az aksikkal van folyton bajom, két órát sosem bírtak egy töltéssel, max. másfelet, és elég hamar, 3-4 hónap alatt lecsökkent a teljesítmény, folyamatosan egyre kevesebbet bírt. Ma már csak 20 percet megy egy töltéssel, egy éves az aksi. Fel lehet újíttatni.

És persze nem árt ha van otthon egy kompresszor, amivel átfújkáljuk ha megbolondul (néha por megy az érzékelőkre, és vagy körbe-körbe jár csak, vagy riszál kettőt előre, kettőt hátra és hibát üzen…

Ja, egyébként imádom. Csodálkozom, hogy mennyire kevesen ismerik ezt a kis csodát, sztem annyira nem drága.
gyvarga Creative Commons License 2007.12.07 0 0 14
Sziasztok!

Látom van itt egy-két tulajdonos is. Magam is gondolkodom mind a scoobán mind a roombán. Néhány kérdésem lenne:

Mennyivel kevesebbet takarítotok "kézzel"? Hogyan változtak a takarítási szokásaitok?

Milyen hangosak? Célszerű-e akkor futtatni őket, ha nem vagyunk otthon, vagy lehet mellette akár pl. tévézni?

Köszönöm
Gyuri
pgyuri183 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 13
Roomba 530 89.900,
Roomba 560 109.900
Roomba 570 139.900
Scooba 350 119.900
scooba 380 149.900
Dirt Dog 59.900
Looj 120 54.900
Verro 300 - 600 rendelésre
220V modellek, 2 év gari, 1/2 év akkura
Brutto árak, számlával, rendelhető pótalkatrészek, kiegészítők, kefék, folyadékok, tápegységek, stb.

06 20 573-1778
i-Robot Kft.
pgyuri183 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 12
Biztos jó a szám, próbáld többször!
vinczu Creative Commons License 2007.11.15 0 0 11
Előzmény: enbcs (10)
enbcs Creative Commons License 2007.11.14 0 0 10
Üdv! Én is szeretném meglepni az asszonyt egy ilyen csodamasinával, de sajnos az itt megadott telefonszámon nem érem el a forgalmazót! Biztos jó ez a szám? Nem tudsz esetleg valami másik elérhetőséget?
Előzmény: pgyuri183 (9)
pgyuri183 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 9

Találtam egy társaságot, ők forgalmazzák az összes új modellt, garanciával, / én most vettem 2 hete egy Roomba 530-ast tőlük, de volt 560-570 meg Scooba 350/380 is /. i-Robot kft., 06205731778. Le vagyok nyűgözve a cucctól!!!

egymegegy Creative Commons License 2007.10.03 0 0 8
Ha már Te is kipróbáltad, kérlek számolj be a tapasztalataidról :)
Köszi!
Előzmény: bugmenot (7)
bugmenot Creative Commons License 2007.09.20 0 0 7
Kösz az infót. Akkor lehet, hogy beruházok egybe.

Csak azt nem igazán látom, hogy kerek lévén hogyan takarítja a sarkokat. Vagy azokat kihagyja? Gondolom nem csak gömbölyű szobában lehet használni. :)
Előzmény: topp (6)
topp Creative Commons License 2007.09.19 0 0 6
A Roomba megbirkózik (azt hiszem elég vastag szőnyegünk van, párom szerint átlagos), bár ugye a vastagabb elég szubjektív :)

Scooba sokkal érzékenyebb a nem egyenes felületekre... bár még szerencse, hogy a szőnyegre nem mászik fel.

Mennyi idő alatt végez? Szerintem addig csinálja amíg bírja szuflával, ami kb 40-45 perc lehet. (bár volt már olyan, hogy befejezve találtam, és nem jelzett még lemerülést... fene tudja, lehet időre dolgozik?)
Előzmény: bugmenot (4)
bugmenot Creative Commons License 2007.09.19 0 0 5
Mennyi idő alatt végez egy szobával?
Előzmény: topp (3)
bugmenot Creative Commons License 2007.09.19 0 0 4
És megbírkózik a Roomba azzal is, ha nem teljesen sima a padló? Vastagabb szőnyegekekre fel/le tud menni pl.?
Előzmény: topp (3)
topp Creative Commons License 2007.09.19 0 0 3
Nekünk van roomba és scooba (felmosó) is. Nincs velük különösebb gond, de ezeket is rendben kell tartani. (igen feltekeredhetnek hosszú szálak, de ez minden kefés porszívónál így van...).
Szóval merem ajánlani.
Herr X Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1
nekem nincs, de akinek van, az már szerelte, mert a hosszú hajszálakat nem komálja (feltekeri a kefére)

Amúgy elégedett felhasználó.
Előzmény: bugmenot (-)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.09.19 0 0 0
0
bugmenot Creative Commons License 2007.09.19 0 0 topiknyitó
Ilyet szeretnék ajándékba venni anyámnak, de nem tudom tényleg olyan jó-e, mint amilyennek reklámozzák. Valaki vett már ilyet? Tapasztalatok?

http://roomba.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!