Keresés

Részletes keresés

mondial Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29422
mondjuk az sztem jó ötlet Lothartól, h Geráék helyére nem hív be új játékosokat a keretbe és az u21-ből tölti fel a válogatottat. előbb utóbb ezek a srácok úgyis válogatott közelbe kerülnek, jobb előbb

az u21 kijutási lehetősége akárhová, ne legyen fontosabb a válogatottnál. max ha olimpia, az még elmegy. Zalayetáék is hajukra kenhetik a junior vb ezüstöt, amikor most egy vb-re sem jutnak ki

amúgy az NS tegnapi ideális kezdőtizenegye közel áll az enyémhez, igaz nálam sérültek nélkül is(Gera asszem benne volt)
mondial Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29421
hozzáállás kérdése, h ki mit lát bele
Előzmény: kannibál Kovács (29419)
verkri Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29420
Szintén mélységesen elítélném Dárdait, ha hinni tudnék abban, hogy egy NS cikk szó szerint azt tartalmazza, ami valóban elhangzott.
Előzmény: kannibál Kovács (29419)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29419

Szó szerinti idézet az NS cikkéből:

 

"- Sokak szerint ön pótolhatná a sérült Takács Ákost.
- Elnézést, kit? Nem ismerem őt, gyógyulást kívánok neki. Nem az én dolgom eldönteni, ki pótolhatná."

A vastagon szedett mondat az, ami engem irritál. A 2002-es VB-n látott amerikai szurkoló transzparens óta (Figo? Who?) mindenki tudja, hogy egy ilyen kijelentés mekkora sértés...

Előzmény: mondial (29417)
mondial Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29418
"3. Éger Laci, amikor a válogatottban van, akkor mindig megsérül..."

kivéve, amikor nem. h ő is mekkora albikirály
Előzmény: Kcsita (29407)
mondial Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29417

konkrétan azt nyilatkozta, h nem ismeri személyesen

 

ez a Dárdai és az alibizés nagyon összenőtt, megjegyzem én kurvára nem értek egyet ezzel, dehát tudjuk, aki Matyival konfliktusba került az a válogatottban korábban csak alibiző, fürdőskurva szerű játékot nyújthatott

Előzmény: kannibál Kovács (29416)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29416

A Gera köröli jogi procedúrával most nem kívánok foglalkozni, mert egy IGAZI CSAPAT a karmestere nélkül is képes jó eredményt elérni. Példaként hoznám fel az 1996-os EB-döntőt, amikor a német válogatott tizenegy összedrótozott emberrel, az irányító Andy Möller nélkül is meg tudta nyerni a csehek elleni döntőt. Bár Matthaus nem játszott azon az EB-n, azért a mentalitása ugyanaz, ezért mondom, hogy önmagában Gera hiánya nem lehet akadálya egy jó meccsnek (amibe egy biztató magyar játékkal kísért 3-2-es vereség is beleférhet...).

Dárdaira bizonyos szempontból tényleg szükség lenne, ám most is találtam olyan megnyilvánulást tőle, amitől a gyomrom forog. A tegnapi NS-beli interjújában - amikor az újságíró arra célzott, hogy ki kellene szorítania Takácsot a  csapatból  - Palika nyeglén megjegyezte, hogy bocsánat, de nem tudja, ki az a Takács. Szerintem egy tisztességes profi futballistának az ellenfélnél csak egy dolgot kell jobban tisztelnie: a (leendő) csapattársait. Észrevehetné már a Hertha kispadján hosszú hónapokat végiggubbasztó Dárdai, hogy mások is tudnak ám futballozni rajta kívül. Esetleg gondoljon arra, hogy megsértődne, ha Niko Kovac mondjuk azt nyilatkozná a Kickerben, hogy : "Amikor Berlinbe jöttem, azt hittem, hogy a Barbai (sic!) nevű játékos grúz. Tényleg magyar lenne?"

Szvsz az a véleményem, hogy Dárdainak azért illik 2-3 meccs erejéig újra bizalmat szavazni, de ha megint a rég megszokott alibizést hozza, akkor végleg el kell kergetni a válogatottnak még a környékéről is.

zdzicht Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29415
nem ertem mert a mocskos FIFA WBA-t tamogatja? Most a magyar orvosnak el kell menni angliaba es ha kiderul hogy jatszhat akkor csak holnap utan lessz Magyarorszagon Gera!
Mocskos disznok!!
zdzicht Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29414
Jo van hat en is szurkolok nekik de elso az A valogatott, semmi gond nem tortenik ha nem jutnak tovabb, ugy sincs jegyezve sehol, vagyis mindegy hogy kiesnek vagy tovabjutnak, nincs ebbol se haszon se veszteseg. Persze hogy jo ha nyernek mert akkor nnyugottabak vagyonk a jovobe nezve.
Előzmény: EdgE (29412)
h3o Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29413
Értettem, amit mondtál, csak azt furcsállom, hogy ha tényleg ennyire rossz állapotban van, akkor miért ott kezelteti magát tovább, ahol ennyire elfajult egy egyszerű dolog.
Előzmény: Törölt nick (29409)
EdgE Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29412
"oszinten szolva ki nem szraj le az U21 csapatot"

Szerintem elég sokan nem szarjuk le....Speciel én most jobban szurkolok nekik, mint az "A" csapatnak . Mert ők még továbbjuthatnak!
Persze az első csapatnak is drukkolok becsületből!
Előzmény: zdzicht (29393)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29411
zdzicht Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29410
Tolem ugy is kikapunk, mar erzem. Othon is szerencsesen remire hoztuk. Legalabb szepen kapjunk ki. :)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29409

Én nem arra gondoltam, hogy nem tette oda magát, hanem hogy ennyit bírt a beteg szervezete.

Elfertőzödött a seb, és nem volt ideje, hogy meggyógyuljon, ebben hibásak a WBA vezetői is, hogy nem hagyták pihenni.

Előzmény: h3o (29408)
h3o Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29408

Nagyot csalódnék, ha így lenne, de már el tudom képzelni, hogy Gera direkt fogta magát vissza. Az nagyon furcsa, hogy ha egy tkp jelentéktelen sérülés 5 hónapon keresztül idáig fajul, akkor miért nem jön vissza, hogy inkább itt kezeltesse magát.

Előzmény: Törölt nick (29404)
Kcsita Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29407

1. http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=96870

2. Ha jól emlékszem, akkor Gera a hazai Bolgárok elleni mérkőzésem sem játszott. És most sem idegenben. Ez érdekes számomra :)

3. Éger Laci, amikor a válogatottban van, akkor mindig megsérül..

4. Nyerni fogunk vagy legalább egy döntetlen meg lesz, de akkor a horvátok ellen nyerni kéne... :).

zdzicht Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29406
MLSZ:
"Jó hír, hogy az edzőtáborba sérülten érkező játékosok közül Balog Zoltán, Gyepes Gábor, Hajnal Tamás (képünkön) és Nikolov Balázs is részt tud venni a foglalkozáson. Éger Lászlóra azonban kivizsgálás vár, és a szakmai stáb a szerdán határoz arról, hogy a játékos a vállalhatja-e a játékot a vb-selejtezőkön. A Debreceni VSC hátvédje a hétfői, Vasas elleni bajnoki mérkőzésen szenvedett combhúzódást."
zdzicht Creative Commons License 2005.10.05 0 0 29405
Betegen utira hogy nem fog jatszani, de pont errol van szo hogy senki sem biztos hogy ugy van. Lothar nem akarja hogy hujet csinaljon belole Robson. De Gera betegen nem fog jatszani, ezt Lothar is megmondta.
Egybkent ma dont a FIFA.
Előzmény: Törölt nick (29404)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29404

Nem újdonság, hogy nincs jól, mint már említettem az előző válogatott meccseken sem volt önmaga, látszott, hogy kimerült. Továbbra is azt mondom, hogy senkinek sem jó, ha betegen játszik.

Előzmény: zdzicht (29403)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29403
De azert akarja haza hivni hogy vizsgaljak meg itt mert nem hiszik abba amit angolok mondanak, mert ok Gerat csak maguknak akarjak, lehet hogy semmi baja sincs.
Előzmény: Törölt nick (29400)
kz_2 Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29402
Minek?
Előzmény: Újpesti Kissrác (29398)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29401
Svédek ellen rossz volt a taktika, érdekes volt a csapatösszeállítás (Józsi miért nem volt kezdő???), és hát szarul is játszottak. Esély még van, bár ahhoz már figyelni kell a horvát-svéd emccset is.
Előzmény: zsolt1973 (29397)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29400

Az U21-nek még van esélye. Én pl nem szarom le.

 

Gera pedig beteg, hagyni kéne meggyógyulni, így nem sokat tud hozzátenni a csapat játékához, az elmúlt két válogatott meccsen se ment neki...

Abban viszont igaza van Lotharnak, hogy haza kell őt engedni, hogy itthon is megvizsgálhassák, de betegen ne játszon.

Előzmény: zdzicht (29393)
Darwin Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29399
erről a nyilatkozatról nekem is hasonló véleményem van. és gyorsan itt említem meg még pl. Tobét. mert kettejüknek (és még biztos lehetne találni sokadikakat) szvsz hasonlóképpen ment el a kedve a válogatottságtól. most meg már késő náluk próbálkozni. (ők szerintem valahogy úgy gondolkodhatnak: ezt főztétek, parancsoljatok)
Előzmény: Lucilius (29353)
Újpesti Kissrác Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29398
KOVÁCS zolTÁN MEGINT KERETTAG:D HAJRÁ ÚJPEST
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29397

Azzal a "játékkal", amit nyújtottak a svédek ellen, semmi sanszunk nincs. Nemcsak kiábrándítóan játszottak, de ahogy azt már korábban írtam, az U17-es kerettagoktól például néhányan leckét vehetnének technikai-taktikai képzettségből is. Igaz, annál a meccsnél már csak jobb jöhet...

Előzmény: Törölt nick (29390)
Greeneagle Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29396

 

Na azért ezt ne erőltesd annyira, mert amilyen hentesmunkát végzett a Győr vasárnap a Fradi elleni meccsen Priskinnel a soraiban, jobb ha ezt nem emlegeted.

Előzmény: winemaster (29394)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29395
Lásd még Takács... ugye... Szóval balesetek történnek egy-két hevesebb összecsapásnál. De az egyik esetet sem lehet összehasonlítani Torghelle Somorjai ellen elkövetett ámokjával.
Előzmény: winemaster (29394)
winemaster Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29394
Hát igen, Priskint a fradi meccs végefele a Timár szándékosan agyonrugta, ezzel a válogatott meccsre el is rendezte. /ha játszott volna egyáltalán/. A fociban benne van a szabálytalanság de a durvaság, súlyos sérülés okozása nem tartozik ide. 
zdzicht Creative Commons License 2005.10.04 0 0 29393
oszinten szolva ki nem szraj le az U21 csapatot, nem a felnott valogatott az elso? Hiszen ezek akik most az U21-es valogatottba jatszanak mar a kovetkezo selejtezokon a nagy valogatotba fognak jatszani es most segiteni kell hogy nyerjenek az A valogatottak hogy jobb kalapbol sorsoljanak minket.

Szerintem Gera jatszani fog Bolgarok elle, WBA nem akarja hogy Gera faradjon mert nagyon szar helyen vannak a premiershipbe, de szerintem semmi baja. Haza jon az tuti (mert ugy dont a FIFA) es akkor megvizsagljuk mi es kiderul a nagy svindli!!

Hajra Magyarok!!!
Előzmény: Törölt nick (29390)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!