Keresés

Részletes keresés

zsepi65 Creative Commons License 2021.04.16 0 0 100

Én szeretném ha feltöltenéd, és nagyon meg is köszönöm.

zsepi

Előzmény: finginger (99)
finginger Creative Commons License 2021.04.15 0 2 99

Este nyolctól a film offline állapotban van,ha valakinek kell kérésre felteszem.

Előzmény: apazoli01 (97)
finginger Creative Commons License 2021.04.15 0 0 98
Előzmény: apazoli01 (97)
apazoli01 Creative Commons License 2021.04.15 0 0 97

itthon Telepítés Videó webhelyekHozzájárul Prémium

A Chrome-licencekről

2021 februárját megelőzően a Chrome Video Store-ból megvásárolták a Video DownloadHelper licenceket a Chrome webáruházából a Google fizetési szolgáltatásai segítségével. Sajnos a Google úgy döntött, hogy megszünteti ezt a szolgáltatást.

Azoknak az ügyfeleknek, akik élettartamra szóló licencet vásároltak a Google pay használatával, továbbra is érvényes a licencük.

A havi vagy éves előfizetéseket tiszteletben tartjuk, de a megújulásuk leáll.

A Chrome böngésző Premium rendszerének kezelése már úgy működik, mint régóta a Firefox és az Edge esetében: a fizetési rendszert a Stripe segítségével hajtják végre, a licencállapotokat pedig a szervereink kezelik.

Azonban csak a Video DownloadHelper 7.5.0.0-tól kezdődő verziói regisztrálhatók ezzel az új licencszerkezettel, ezért előfordulhat, hogy frissítenie kell a Video DownloadHelper kiterjesztést a Chrome Westore-ból, vagy ha a 7.5.0.0 verzió még nem érhető el, várjon néhány napot.

Az előfizetésen alapuló Premium licencek megszűnnek.

 

Kedves Anomália !

 

Én a Video DownloadHelperre a Lifetime  verzióra fizettem elő ! Az igaz, hogy tavaly előtt , és nem a Google Pay-on ! !

Ettől, még él a Lifetime az én számomra is ,4,

 

Akármilyen elérhetőséget, meg tudsz adni Nekem a Video downloadHelper-hez  ?!?

Ezt külön is, nagyon szépen és hálásan megköszönöm Neked!

 

Baráti szeretettel üdvözöllek !:

                                      Apazoli01

 

zsepi65 Creative Commons License 2021.04.14 0 2 96

Ma este

 

SHAKESPEARE/37, 2021. április 14. (szerda) 20:00

Shakespeare – Erdős Virág: Rómeó és Júlia
Közreműködik: Tóth Ildikó, Györgyi Anna, László Zsolt, Szikszai Rémusz, Murányi Anna és Bolla Gábor

Shakespeare – Tasnádi István: Szeget szeggel
Közreműködik: Hartai Petra, Szőke Abigél, Ódor Kristóf és Kovács Máté

Shakespeare – Kovács Dominik – Kovács Viktor: Lear király
Közreműködik: Láng Annamária és Mészáros Béla

Jelmeztervező: Bartos Letícia
Hangmérnök: Mészáros Gábor és Necz Balázs
Operatőr: Meister Natália Nóra
Animáció: Buda Flóra Anna
Producerek: Csutak Tamás, Herner Dániel és Magács László
Rendező: Magács László

 

A Budapesti Tavaszi Fesztivált április 9. és 18. között a Budapest Brand nZrt. szervezi, a Telex mindennap 20 órakor közvetíti 

 

itt megtekinthető, remélem rögzíteni is lehet

 

https://telex.hu/tamogatott-tartalom/2021/04/14/nem-engednek-a-37-bol-shakespeare-ujragondolasok-a-tavaszi-fesztivalon

finginger Creative Commons License 2021.04.10 0 0 95

A Sipsiricának még mindig hiányzik az eleje - ez van!

apazoli01 Creative Commons License 2021.04.10 0 1 94

Kedves Anomália !

 

Nagyon szépen és hálásan köszönöm a " II. József  "  feltöltését  !

Előzmény: finginger (92)
finginger Creative Commons License 2021.04.07 -1 1 93

"Hello, Diktator" film +magyar feliratot is leszedi a tvdownloader ,ha a megfelelő rubrika be van jelölve

finginger Creative Commons License 2021.04.07 0 2 92

II. József császár m3 anno változata van meg nekem

 

https://www.filemail.com/d/qpdfuypzsytjdqn

Előzmény: apazoli01 (91)
apazoli01 Creative Commons License 2021.04.07 0 1 91

Kedves Anomália a Második teríték c. film feltevését, én is, nagyon szépen és hálásan, megköszönöm , Neked !

 

Fel tudod tenni, a II. József császár című 80-as évekbeli magyar film Mp4-es változatát ?!?

 

Előre is nagyon szépen és hálásan megköszönöm Neked a film feltöltését !

 

Baráti szeretettel üdvözöllek !:

                                     Apazoli01 !

 

u.i.:

AS másik helyen hiába írtam be a film címét e krereső, nem adott ki semmit !

                  

 

Viola 89 Creative Commons License 2021.04.04 0 3 90

Kellemes Ünnepet mindenkinek !

apazoli01 Creative Commons License 2021.04.01 0 1 89

Erre, bízony !

 

Baráti szeretettel üdvözöllek !:

                                    Apazoli01 !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

finginger Creative Commons License 2021.03.30 0 3 88

A második teríték - Az Újszínház előadása 2020

 

https://ulozto.net/file/D3kEVWpNCSOf/a-masodik-teritek-az-ujszinhaz-eloadasa-2020-ts

 

 

uyano Creative Commons License 2021.03.27 0 0 87

Mozi nagy élmény, és azért vannak látvány filmek, amik tényleg erre épülnek. Ad Astra pl. otthon nem nyújt akkora élményt pl. 

Előzmény: partner113 (86)
partner113 Creative Commons License 2021.03.23 0 2 86

A mozi sokkal nagyobb élmény, mint a legnagyobb  tévén nézni.

A pláza mozik kényelmesek,  modernek

szilveszterimusor Creative Commons License 2021.03.23 0 0 85

Szerintem két dologtól függ, egyik, hogy tönkremennek-e a hosszú szünet miatt. Mozik valószínűleg nem mennek tönkre.

A másik, hogy mennyire szoktak el az emberek tőlük, és lesz-e merszük visszamenni, amikor már szabad. Most Amerikában éppen újranyitották a los angelesi és new york-i mozikat, éppen rajtuk lehet látni majd, hogy mennyire tér vissza a kedvük.

Én alig várom, hogy lehessen moziba menni!

Előzmény: partner113 (84)
partner113 Creative Commons License 2021.03.22 0 0 84

Mozi- színház bizonytalan ideig  szünetel.

Ha visszatér az életünk rendes kerékvágásba vajon mennyire lendül fel újra ?

HoriG 48 Creative Commons License 2021.03.21 0 2 83

Innen letudod tölteni, kövesd az utasításokat! Jó szórakozást!!!jelszó: onlinepont

 

   link: https://www.filmadatbazis.site/egy-orult-naploja/

 

     Üdvözlettel: HoriG

Előzmény: horic510 (82)
horic510 Creative Commons License 2021.03.21 0 0 82

Kedves Fórumtársak!

 

Keresem Darvas Iván előadásában az "Egy őrült naplója" c darabot. Nem a hangoskönyvet keresem, a színházi előadást!

 

Örömmel venném, ha valaki fel tudná tölteni, vagy megadná az esetleges elérhetőségét a felvételnek

 

Köszönettel:

 

Horic510

indexfan Creative Commons License 2021.03.20 0 0 81

Sziasztok!

Keresem a ''Májusi dal'' című, 1959-ben készült színes rövidfilmet. A rendező Markos Miklós és a film rövidsége ellenére sok, neves színész szerepel benne:

Király Levente, Pap Éva, Rajz János, Makláry János, Fonyó József, Deák B. Ferenc, Vándor József, Rozsos István, Vass Irma, Kállai Ilona, Faragó Vera, Vetró Margit, Balogh Emese, Benedek Tibor, Farkas Antal, Keleti László, Kozák László, Lórán Lenke, Csűrös Karola, Hacser Józsa, Lovas Ágnes, Torma István, Horváth Gyula, Tímár Éva, Holl István, Losonszky Aranka, Kocziha Zsuzsika.

Azért is szeretném a filmet megtalálni, mert a családi szájhagyomány szerint távoli rokon is szerepel a filmben.

Előre is köszönöm.

 

Viola 89 Creative Commons License 2021.03.19 0 1 80

Lessing : Bölcs Náthán


színházi felvétel 1986
Hevesi Sándor Színház- Zalaegerszeg
***
rendező:  Ruszt József
író:  Gotthold Ephraim Lessing
operatőr: Bánhegyi István
fordító:  Lator László
***
szerplők:
Avar István, Götz Anna, Katona András, Szakács Eszter, Hetényi Pál, Barta Mária, Gálffi László, Máriáss József
***
történés:
A Jeruzsálem alatt harcoló német kereszteslovagok egy csapata arab fogságba esik. Mindannyiukat kivégzik, egyetlen ember kivételével, akinek arcán a muzulmán Szaladin szultán felfedezni véli rég eltűnt öccsének vonásait. A keresztény lovag később egy tűzvészből megmenti a zsidó Náthán leányát, Rechát. Lessing műve a három világvallás kérdéseiről filozofál és gondolkodtatja el a nézőt hitről, filozófiáról, emberségről. A látványos előadás Avar István címszereplésével, a zalaegerszegi színház előadásában és Ruszt József rendezésében ismerteti meg a nézőt a ritkán játszott művel.

https://www.filemail.com/d/aoxrdbqajtjiojt

 

1 hétig lehet letölteni,  3.11 Gb

dxbclub Creative Commons License 2021.03.18 0 0 79

Évek óta vadázom én is ezt a TV sorozatot, irtam is két évvel ezelőtt a MTV-nek de akkor azt irték vissza, hogy csak közintézmén illetve ha személyes érintettségem van, lehet megvásárolni. Pont ma gondoltam rá és kerestem megint és olvastam el a kérésést. Végre nem vagyok egyedül eze szerint aki szeretné megnézni....

Előzmény: apazoli01 (74)
apazoli01 Creative Commons License 2021.03.18 0 1 78

Mindenkinek mindent, nagyon szépen és hálásan Köszönök !:

                                                                               Apazoli01 !

finginger Creative Commons License 2021.03.16 0 0 77

Sajnálom,de nekem egyik sincs meg.

Előzmény: apazoli01 (74)
starsend Creative Commons License 2021.03.16 0 1 76

Kedves Apazoli !

Egy kis kiegészítés. A Faustus doktor boldogságos pokoljárása sorozat 1984-ben készült. Jancsó Miklós rendezte, és az MTVA adati szerint kilenc részes volt. A kor legjobb színészei játszottak benne, Ambrus Andrástól Zenthe Ferencig. Annyian, hogy könnyebb felsorolni, ki nem játszott benne.

 

Én is régóta vadászom, sajnos eredménytelenül. Egyszer adták le a tévében, és soha nem ismételték. Úgyhogy megszerezni legfeljebb a tv archivumából lehetne. Nem nagyon biztató, hogy Jancsó filmet utoljára 2014-ben vetítettek, mintegy emlékezés a világhírű rendezőre, és azt is cenzúrázták. Vagyis eltakarták az erkölcsromboló női kebleket. (Omega, Omega, Omega)

 

Amit találtam, egy rövid részlet a sorozatból, a Hogy volt című műsorból. (vagyis megvan a film, valahol a raktár mélyén) Sajnos akkor még kezdetleges videotechnikám volt, így a hangja elveszett. De azért, ha valakit érdekel:

https://data.hu/get/12847780/Faustus_doktor_boldogsagos_pokoljarasa_reszl.mp4

Akiket felismertem a részletben: Németh László, Szirtes Ági, Tímár Éva, Pap Vera, Balázsovits Lajos, Kozák András, Cserhalmi Erzsi és talán Borbás Gabi.

 

Előzmény: apazoli01 (74)
RazorX911 Creative Commons License 2021.03.16 0 0 75

A 3-asra: Az első része, fent van a YT-on: https://www.youtube.com/watch?v=DQ0IVT93mEM

Előzmény: apazoli01 (74)
apazoli01 Creative Commons License 2021.03.16 0 0 74

Kedves Anomália !

 

 Pár nagyon KÜLÖNLEGES kéréssel fordulok hozzád !:

 

1. : Gyurkó László: Faustus doktor boldogságos pokoljárása c. könyvéből magyar tv filmsorozat készült,  a legjobb tudomásom szerint az 1976. évben !

 

2.: Egy csók és más semmi magyar tv film 1976. Bárzongorista: Darvas Iván >  Dr. Shőn Tóni: 

 Kállai Ilona !

 

3.:Washington zárt ajtók mögött ! Amerikai, de a magyar tévében, a legjobb tudomásom szerint 1976 ban ment !

 

4.: Szeretve, mind a vérpadig ! legjobb tudomásom szerint, ez is 1976-os, és kétrészes magyar film ! Csajághy Márton szerepét, ugyanaz az erdélyi magyar színész játszotta, aki a Fekete város Esze Tamásét !

 

Ennek a feltöltését kérem Tőled, és ezt, előre is nagyon szépen és hálásan, megköszönöm Neked !

 

És bárkinek, aki a weboldaladon , már itt van, vagy valaha is itt lesz !A Feltöltések természetesen !: LESZNEK, AMIKOR? LESZNEK !

 

Baráti szeretettel üdvözöllek !:

                                  Apazoli01 !

 

 

Viola 89 Creative Commons License 2021.03.14 0 2 73

Müpa : Regisztráció nélkül márc.15-ig.

MrVelius Creative Commons License 2021.03.12 0 0 72

Holnap már kereken egy hónapja (2021.02.13 óta) folyamatosan jelzem a hibát az M3-nak, de úgy néz ki, magasról letojják!!! :( :( :( :( 

https://archivum.mtva.hu/m3/M3-KzdJcnlPQVpXdFV4aEx1d1hYUHF1RG13STZBRFdRelZpQlhwTFZQUVhXbz0
Megtennétek néhányan, hogy Ti is küldtök hibajelentést nekik az oldal legalján található Hibajelentés gombra kattintva?
Hátha akkor jobban oda fognak figyelni....
Előre is köszönöm szépen mindenkinek, aki küld hibajelentést! ;) ;) ;) ;) 
(Azért vicces, hogy ez a videó a felkerülése óta soha nem működött, de azért ketten nyomtak rá lájkot :D :D :D :D :D )

finginger Creative Commons License 2021.03.10 0 2 71

Házon kívül

 

Index története 2 részben

 

https://fil.email/J4YdIOwz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!