Keresés

Részletes keresés

Fresco Creative Commons License 2003.10.27 0 0 0
Mennyiért lehet egyáltalán belépni egy normál műtermi vakuszettbe, nekem itthoni reprózáshoz kellene - festmények szép szórt fényben, nem túl nagy méretek, 1x1m-be beleférnek. Kösz ha ...!
net1steiger Creative Commons License 2003.10.15 0 0 topiknyitó
Ti milyeneket használtok ill. melyiket ajánlanátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!