Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2002.10.15 0 0 79
El. De csakis akkor. Babonás vagyok.

Kipp-kopp asztal alján, fa.

Előzmény: Törölt nick (69)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.15 0 0 78
Nem, pedig sok Borgest olvastam.
Előzmény: Törölt nick (65)
Tie Creative Commons License 2002.10.15 0 0 77
Jóvan. Jön Foley is. :)

Eszternek meg izenem, hogy egy kis kellemes MagyarAtom több mint pihentető. Aztán a repcsin ráér aludni. :)

Előzmény: vizi(mianick) (76)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.15 0 0 76
Eszter egyelőre hullafáradt, bár a repülőjegyet összehozta csütörtökre. Nem hinném, hogy akar előtte bulizni. Én azért lehet, hogy megyek, leginkább, hogy ne legyél egyedül. :-)))))
Előzmény: Tie (75)
Tie Creative Commons License 2002.10.15 0 0 75
Ezer köszi. Mér nem jösz? Jöhetne Eszter is. És akkor meg is vagyunk a három hellyel.
Előzmény: vizi(mianick) (74)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.15 0 0 74
igyon páncélozott teát a boncgéza!
:-(
asztalod holnapra fél kilencre rendben, de a zenekar előtt már nem volt hely!
Előzmény: Tie (73)
Tie Creative Commons License 2002.10.14 0 0 73
Mi? A védőital, az nem a páncélozott tea? (Boncz Géza után szabadon...) :))

Ui: Boom-boom-ot megírtad már, he?

Előzmény: vizi(mianick) (71)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.14 0 0 72
nem versenyeztem sosem. Nagyjából 25 éve akkori haverjaim elvittek egy hétvégi vizitúrára, magánéletem válságát enyhítendő. Aztán úgy maradtam..... először kenuban, majd egyre inkább kajakban eveztem, az összes, akkor még apró, ma már felnőtt gyerekemmel egyetemben. Aztán szereztem egy vizitúravezetői papírt, egy jó szakosztályt, meg egy csomó havert, és végigjártuk Magyarország szinte összes evezhető folyóját. Mára a helyzet már korántsem problémamentes, de azért minden nyáron igyekszünk kiszorítani valamilyen hosszabb, meg egy csomó rövidebb túrát.
Előzmény: szöszmösz (70)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.14 0 0 71
rum vagy pálesz, gancegál. Védőital - hideg és borulás esetére.
Előzmény: Tie (67)
szöszmösz Creative Commons License 2002.10.14 0 0 70
vizi(mianick)! Te versenyszerűen eveztél, oder csak evezgettél, túrázgattál erre-arra tova?
Ha versenyeztél is, akkor tán még ismerlek is... :)
Előzmény: vizi(mianick) (66)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 68
Nem muszáj. Tényleg nem.

Úgy tervezem azonban, ugyanakkor, mindazonáltal stb., november elejen sok-sok whiskyt fogok inni.

Ha ennek kártékony hatása hozzászólásaimban megmutatkozna, kérek jelzést, pofázmányomba való virtuális belenyomulást, ütésileg, helyrebiccentésileg.

Hej-hej!!!

Előzmény: Törölt nick (63)
Tie Creative Commons License 2002.10.12 0 0 67
Ti evezés közben rumot szoktok iszni? Olyankor nálam mindíg jófajta házipálinka vagyon. Attól is nehéz megfázni. :)
Előzmény: vizi(mianick) (66)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.12 0 0 66
valami vérus jár mostanság körbe, mely taknyosságot okoz. ez ellen nem jó a norton vérusirtója, sajna. én tuti, hogy nem fáztam meg. a megfázás ellen elég immunis vagyok én is, bár az immunisság változó. 12 évig eveztem kora tavasszal is mindenféle vízhatlan szerkó és gumicsizma nélkül, mégis csak ritkán fáztam meg (bár belátom, ebbe belejátszhatott a túrákat kisérő rumfogyasztás is, - mi nem proccoltunk, mint Tie a Morgan kapitányával, beértük a portoricoval is) Úgyhogy a kis zöld nyolclábú véglények tüsszögtetik az embert, hogy noincs jobb dolguk! Most már csak köhögök, de nem annyira, hogy bagózni ne tudnék! :-)
Előzmény: Törölt nick (64)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 61
Ám vannak olyan helyek, ahol hideg van, és vannak olyan helyek, ahol még hidegebb van.

Áááá, most látom, a szobában, ahol most itten írok, a három közül az egyik monitor alatt mi a könyvtámasz a széken...

Hát a Philips-ernyő alatt Strabon Geographiká-ja van.

Hö?

Előzmény: Ozagen (60)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 60
Igen, ez jó.

Hogy ezek lennének a legszebb gondolatok?

Alighanem mértéktartó gondolatok, és kissé pontatlan gondolatok. Tudnom kellene, vagy utána kellene néznem, hol olvastam a Dewars-edényekről.

Ám a konyhában már klopfolják a húst. Halott lények darabkáit eszem majd meg, növelve testem méregtartalmát, amelyek megtapadnak bélrendszerem elfeledett oduiban, aztán jázminteát nyomatok, hogy a mérgek erejét elvegyem, és nem nézem meg a meccset, mert nem közvetíti a tévé.

Szóval: Dewars-edények. Szürcsizünk és searchölünk.

:)

Előzmény: szöszmösz (57)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.12 0 0 59
szerezz be olyan jó kis csatornatisztító szerkót, ami egybe van építve a csizmával. Pisztrángpecások használnak olyat, garantáltan vízálló.
Én két napot heverésztem, olvastam az új Szabó Magdát macskákkal, kutyával körítve. Télleg jó volt, csak ne kellett volna folyton tüsszögni!
Előzmény: Törölt nick (40)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.12 0 0 58
mert rájöttem, nem dühöng bennem olyan baromira a hivatástudat, meg a lánytól is messze vagyok már, meg dühödt többnickbirtoklásivágy ütött ki rajtam (no meg a tettves influenza)....
meg egyébként is.
Előzmény: Törölt nick (37)
szöszmösz Creative Commons License 2002.10.12 0 0 57
Szeretem azt az állapotot, amelyben most Te vagy... könnyed, lágy, egyszerű. Ilyenkor jutnak az ember eszébe a legszebb gondolatok. :)
Előzmény: Ozagen (56)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 56
1) whiskynek látszó tárgy
2) Lem vagy a Sztrugackij-fivérek vmelyik könyvében a Semmi tárolására előállított edények elnevezése, vagy mi.

Én az 1-es verzióval kerülök most szürcsizésileg kapcsolatba, hö.

Ha felhajtok mégegyet, akkor belehullok a Semmibe.

Összefüggés-Rendszer-Szmájli.

Előzmény: szöszmösz (55)
szöszmösz Creative Commons License 2002.10.12 0 0 55
Dewar's... mi is az? D... ugyszintén mi az?

Pötyörög az eső odakint... tegnap pedig elhatároztam futok egyet délelőtt. Így valahogy nincs kedvem, amúgyis lyukas az edzőcipőm orra.
Jönnek a fránya hidegek...

Előzmény: Ozagen (54)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 54
Kurva hideg van. Illetve nincs kurva hideg, csak a hőérzet, tudjátok. Ja.

Ma kimentem szabad ég alá. Laza 15 perces séta. Szájon vert a zápor, pulcsi alá goromba léglöket.

Kifejezetten kellemetlen időjárás.

Ahogy Bradbury írta: "Hideg novemberi eső verte a házat". Most engem vert az eső októberben, vagy mi.

Régóta esik. Tegnap állítólag melegfront. Tegnap is kellemetlen volt az idő járása. Ma: nem tudom, milyen front.

A CNN-en láttam reggel, a színes pasas mutogatta, Európa fölött itt van a legnagyobb eső-góc.

Van értelme néha megnézni a CNN-t.

Egyébként nem lett betegségtudatom a sétától ebben a genny időben.

Jó itt a meleg szobában. Elszürcsizök egy pohárka Dewar'st. Bepuszilok egy D-t. (Változnak az idők: most Dewar's, régen Black Jack. Mintha kishitűbb lennék.)

Tie Creative Commons License 2002.10.11 0 0 51
Otthon vagy ma este? Mer akkor átírom még egy példányban, aztán este valszeg úgyis járok arrafelé, beugrok vele.
Előzmény: Törölt nick (49)
Tie Creative Commons License 2002.10.11 0 0 47
Szereztem egy egész CD-nyi Max Raabe-t. Tudod, amit hajnalban hallgatunk a Slágeren, a "német Paudits".

Félelmetes album, és meglesz a másik albuma is.

Kell? :)

Előzmény: Törölt nick (44)
Tie Creative Commons License 2002.10.10 0 0 46
Mér, ahhoz megfázás kell? Én úgy tudtam, hogy egy olyan körzetiorvos, aki "érti a dolgokat". :)))
Előzmény: Törölt nick (45)
vizi(mianick) Creative Commons License 2002.10.09 0 0 35
na. ez is én vagyok, zsoltu névadásából kifolyólag.
Előzmény: könyvtároslány (34)
könyvtároslány Creative Commons License 2002.10.09 0 0 34
ez az izé úgy látszik, neten is terjed, mert engem is elkapott :-( . nem megfázás az biztos, mert most nincs is olyan kurva hideg.
Előzmény: Tie (25)
szöszmösz Creative Commons License 2002.10.09 0 0 33
Egyébként most sincs meleg...
Tie Creative Commons License 2002.10.09 0 0 29
Valóban az, de ajándékba kaptam még a kollégáimtól névnapomra, amikor még dógoztam. :)

Annyit meg megért. :DDD

Előzmény: Törölt nick (28)
Tie Creative Commons License 2002.10.08 0 0 27
Captain Morgan 1x, és rendben minden. :) (nem árt forró fürdővel, és meleg takaróval kiegészíteni egy éjszaka erejéig)
Előzmény: Törölt nick (26)
Tie Creative Commons License 2002.10.07 0 0 25
Télleg kurva hideg van.

A hétvégén, vagy mittoménmikor megfáztam, mint az állat, ma teletrombitáltam kb. másfél csomag zsebkendőt. Tele van már ezzel a t***m. Már lenyomtam a gyógyulás érdekében két Captain Morgant, meg csináltam egy ezerfokos fürdőt. Javul a dolog, most már a nagyon erős aromákat érzem. Pl. a Captain-ét. :-/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!