Keresés

Részletes keresés

sziszi1203 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52216

Köszi szépen a segitséget. :)

Előzmény: zsanna (52215)
zsanna Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52215

Ó, hát az nem olyan vészes, akkor írom a javaslatomat. 

Azt kéne tenned, hogy a munkanélküli segély lejártakor egyéni vállalkozói jogviszonyt létesítesz. Közben keresel egy jó könyvelőt, aki érti az egyéni vállalkozást is. 

Maga az egyéni vállalkozói jogviszony létesítése nem kerül semmibe. 

Kb két hét után elmész táppénzre, és a szülés várható időpontjából visszaszámolva 28 napot táppénzről tgyásra váltasz. 

A két hét után járulékot kell fizetned, szerintem kb 35 ezer forint körül megűszod, viszont a tgyásod meg a gyeded alapja majd 154 ezer forint lesz, - mert az egyéni és társas vállalkozóknak az egészségbiztosítási járulékot nem a minimálbér, hanem annak másfélszerese után kell fizetni - viszont a táppénzük/tgyásuk/gyedük alapja is ez a magasabb összeg lesz. Tehát apránként szépen meg fog térülni a befeketett összeg...

És ez az egyéni vállalkozói jogviszony azért is lesz jó, mert ha netán lesz még egy baba, a jogviszonyod szépen ketyeg babázás alatt is. 

Szóval szerintem ezt kéne tenned. A munkanélküli ideje alatt meg keress a környezetedben egy könyvelőt, akivel szépen át tutod beszélni ezt, amit írtam, hogy majd minden flottul menjen.

Előzmény: sziszi1203 (52214)
sziszi1203 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52214

Több a minimalbernel,126 ezer az alapom.

zsanna Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52213

Még egy kérdés: mennyire voltál bejelentve? Minimálbérre? Vagy jóval felette? 

(bocs az állandó újabb kérdések miatt, csak próbálok minél jobbat és egyszerűbbet kitalálni Számodra. Mert valamit kell majd lépned, ha nem csak az alanyi jogon járó huszonvalahányezer forint gyest szeretnéd.)

Előzmény: sziszi1203 (52212)
sziszi1203 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52212

Próbáltam vele megbeszelni de nem hosszabbit tovabb.Egyébként munkaerő kölcsönzős cég.

zsanna Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52211

Milyen jellegű a munkáltatód? Közalkalmazotti vagy versenyszféra? És esetleg nem lehet tárgyalni a munkáltatóddal egy év végéig tartó hosszabbításról, ha az neki nem fog pénzbe kerülni?

Előzmény: sziszi1203 (52210)
sziszi1203 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 52210

Sziasztok!

2010 márciustól dolgozom a jelenlegi munkahelyemen de mivel terhes vagyok igy ez év júliusig van a szerződésem,nem hosszabbit tovabb a munkáltatóm.Aztán elmegyek munkanélkülire ugye az csak 3 ho...2015 januarban fogok szűlni.A kérdésem az lenne hogy szüles után mit fogok kapni.Mire leszek jogosúlt gyed vagy gyes?

zsanna Creative Commons License 2014.07.17 0 0 52209

Nagyon örülök a jó hírnek! Legyen részetek sor örömben a babával :-))

Előzmény: Törölt nick (52208)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.17 0 0 52208

Kedves Zsanna!

Megtaláltam Szakbarbárt a családinet.hun. Sikerült írnom Neki és segített is.

Viszont az Ő általa elmondottakat nem kellett végigvinnem mert kiderült, hogy 

felülvizsgálták az igényemet és mégis jogosult vagyok Gyed-re.

Köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

Remélem mindenki megtalálja a megoldást a problémájára.

Előzmény: zsanna (52193)
Berillin Creative Commons License 2014.07.07 0 0 52207

Sziasztok! Tudtok abban segíteni, hogy az első 30 nap keresőképtelenség az évben az csökkenti-e már a szabadságok számát vagy csak a 30 nap feletti rész időarányosan csökkenti a szabadságok számát? Köszönöm!

Borzosland Creative Commons License 2014.07.04 0 0 52206

1988 tól számitják, lehet, sőt igy valószinű, régen jobban keresett.

Előzmény: W_B (52205)
W_B Creative Commons License 2014.07.04 0 0 52205

Sziasztok !

 

A nyugdíj kiszámításának módja (képlete) publikus ?

A szomszédunk ment most nyugdíjba (leszázalékolták), és a nyugdíja magasabb, mint a netto fizetése volt.

(No nem irigylem tőle, csak fura...)

zsanna Creative Commons License 2014.06.28 0 0 52204

Ja, és a lényeg, hogy most szerintem a 180 napnak már nincs jelentősége...  Táppénznél egészen biztosan így van, a tgyásba meg a gyedbe nem ástam bele magam.

Előzmény: zsanna (52203)
zsanna Creative Commons License 2014.06.28 0 0 52203

Igen, én tudom. De a 180 napnál már a "kellett" a helyes kifejezés, mert tavaly megint kavartak az MT-vel: és most munkahely-váltás esetén akkor is az új számít, ha egyik nap még itt, másik nap már ott dolgozik valaki. 

(Viszont konkrétabb részletekkel nem vagyok tisztában, ezért a "mennyi lesz az annyi" típusú kérdésketől továbbra is mereven elzárkózom.)

Előzmény: Micimalacka (52202)
Micimalacka Creative Commons License 2014.06.28 0 0 52202

biztos ott a kavar mindig, hogy a számításhoz kell a 180 nap, a jogosultsághoz és a gyed időtartamához a 365 nap(2*365 nap a maxhoz)

Előzmény: zsanna (52195)
zsanna Creative Commons License 2014.06.28 0 0 52201

Meg lehet tartani az eredeti munkahelyet is, de mindenképpen be kell jelentened, hogy máshol munkába állsz. Az eredeti munkahelyeden ugyanis azért kaptad a fizetés nélküli szabadságot, hogy otthon legyél a gyerekeiddel, nem pedig azért, hogy alatta máshol dolgozhass. (Ez logikus, nem?)

Éppen ebből kifolyólag a munkahelyednek jogában áll azt mondani, hogy ha már dolgozni akarsz, akkor azt tedd náluk, vagy szüntesd meg a munkaviszonyodat. A szabadságaid ebben az esetben sem vesznek el, azt ki kell fizetnie szabadság-megváltás jogcímen.

De sokszor előfordul olyan eset is, hogy jelenleg problémát okozna, ha vissza akarnál menni, - mert éppen nincs üres munkahely, - de a későbbiekben esetleg számítanának Rád, és azt mondják: oké, a gyes alatt hozzájárulnak ahhoz, hogy máshol dolgozz.

Szabadság semmiképpen sem veszik el. 

Előzmény: CsHEva (52200)
CsHEva Creative Commons License 2014.06.27 0 0 52200

Kedves Szakértők!

 

2008 május 13-án született meg első gyermekem, ettől a naptól voltam tgyáson. Nem mentem vissza dolgozni, kb. 2 évente jött a két kistestvér. Jelenleg gyes-en vagyok a 3. kisfiammal 2015. május 24-ig. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem a régi munkahelyemre szeretnék visszamenni, hanem még a gyes alatt egy új munkahelyen kezdenék, akkor mi a teendő? Meg lehet tartani az első munkaviszonyt és amellett máshol dolgozni? Vagy fel kell mondanom és akkor elveszítem a felgyülemlett szabadságaimat?

 

Köszönöm a választ.

 

Éva

zsanna Creative Commons License 2014.06.26 0 0 52199

Igen, erre számíts, hogy minden bizonnyal 2,5 hónappal kevesebb ideig kapsz gyedet. (De hogy mennyire bonyolult ez az egész: akár még az is lehet, hogy mégis kapod végig, mert nekem az egy kicsit homály, hogy a tgyás+gyed együttes idejére vonatkozik a korlátozás, vagy csak a gyedre. Ha csak utóbbira, akkor végig kapod. Ha előbbi, akkor lesz a kevesebb ideig tartó folyósítás.)

És ha nem a minimálbérért, hanem annál magasabb összegért tudsz elhelyezkedni, akkor a tgyásod és a gyed is a magasabb összeg után jár majd - mert csak az új fog számítani.

Attól azonban óvva intelek, hogy csak egy kamu bejelentés legyen. Bármi is lesz, erőltesd ki, hogy ténylegesen is dolgozhass, legyen nyoma a ténykedésednek. Mert a REP ellenőrizheti, hogy nem csak kamu jogviszony volt-e?

Előzmény: Két csík (52198)
Két csík Creative Commons License 2014.06.25 0 0 52198

Tavaly dolgoztam, meg előtte is folyamatosan 6 évig. Szóval a két éven belüli 365 nap simán meglesz. Akkor 2,5 hónappal kevesebb ideig kapok majd gyedet is? Jajj, de bonyolult dolgok ezek. Mindenesetre nagyon-nagyon köszönöm a gyors választ!

Előzmény: zsanna (52197)
zsanna Creative Commons License 2014.06.25 0 0 52197

És tavaly mit csináltál? Mert ahhoz, hogy jogosult legyél tgyásra és gyedre, ahhoz a szüléstől visszaszámított két évben legalább egy év biztosítottságot fel kell mutatnod. Ebben az évében az, amit leírtál, az csak kb 9,5 hónap. Ehhez legalább két és fél hónapot össze kell hoznod még tavalyról, - de úgy sejtem, ez meglehet, ha a max. munkanélküli ellátást kaptad.

Tehát ha ez itt fent úgy van, ahogy gondolom, akkor jogosult vagy tgyásra és gyedre.  (És ugyebár először a jogosultságot kell tisztázni, a "mennyi lesz az annyi" - az csak ez után jöhet.

 

A tgyásod és gyed alapja az új kereseted lesz.

Ja, és még annyi, hogy nem fogsz két évig gyedet kapni, mert idén itt van kb 2,5 hónap "lyuk", amikor nem voltál biztosított. És két évnyi gyed csak annak jár, aki a szülést megelőző két évben folyamatosan biztosított volt. 

Előzmény: Két csík (52196)
Két csík Creative Commons License 2014.06.25 0 0 52196

Akkor valamit félreértettem. Konkrétan az lenne a kérdés, hogy ha idén januárban még 2 hét munkaviszonyom volt, aztán utána 3 hónapig a max. munkanélkülit kaptam és júliustól decemberig dolgozom minimálbéren, akkor mennyi gyedet kaphatok, ha januárban szülök? 

zsanna Creative Commons License 2014.06.25 0 0 52195

Milyen 180 biztosítotti napba? Tudtommal legalább egy év kell.

Előzmény: Két csík (52194)
Két csík Creative Commons License 2014.06.25 0 0 52194

Kedves zsanna, lehet, hogy már kérdezték, de sajnos nem találtam rá: a 180 nap biztosítotti jogviszonyba beleszámít a 3 hónap munkanélküli? Köszönöm szépen.

zsanna Creative Commons License 2014.06.23 0 0 52193

Tudom, hogy nem voltál munkanélkülin, én azt azért írtam, mert az a példa szerintem analóg a Te eseteddel.

És azért beszélnek össze-vissza az OEP-nél, mert az eseted egyáltalán nem egyszerű :-(((

Személyes ügyintézést nem javasolnék. Itt pont az a lényeg, hogy az ügyed olyan ember kezébe kerüljön, aki ért hozzá.  És ha írásban kell kiadniuk bármit - hivatalos levelet, vagy határozatot, - akkor a nem "random" módon, véletlenszerűen kerül valakihez, aki vagy tud minden kis részletet, vagy nem. Hanem aki foglalkozik vele, az teljeskörűen felmér mindent.

(És sajnos szerintem nagy nyomás van rajtuk, hogy amit lehet, utasítsanak el -((((  )

Ha netán megkapod az elutasítást, akkor első körben fellebbezd meg. Arra hivatkozva, hogy Te 24-től igényeltél tgyást, és aznap már nem is dolgoztál. Hátha bejön az, amit írtam a munkanélkülitől történt gyed-igényléseknél.

Előzmény: Törölt nick (52192)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.20 0 0 52192

Köszönöm a választ.

Tehát én nem voltam munkanélkülin. Logikusan a munkáltatóm rontotta el mert jogviszonyban voltam de felmondott és nem tgyásra jelentett.

Nem szeretnék méltányosságból gyedet kapni mert nem vagyok egy munkakerülő. Ami jár az jár!! 

Kereskedelmi iskola óta folyamatosan dolgozom ami 20 év!!

Ha más megoldás nem lesz persze ezt kérem de nagyon bosszant ez a méltányosság dolog. Olyan megalázó.

Az elutasítást telefonálás alkalmával tudtam meg. Egyébként nagyon furcsa dolgok vannak az Oepnél.

Egyik nap ezt mondják másik nap azt. Például múlt hét szerdán azt mondta az ügyintéző, hogy csütörtökön legkésőbb pénteken utalják a két havi gyedet. Mivel nem jött pénz hétfőn újra telefonáltam ekkor mondták, hogy kiküldték az elutasító levelet amit a mai napig nem kaptam meg.

Október 24.-ével igényeltem meg a tgyást de mivel erre a napra kaptam még fizetést a kettőt nem kaphattam egyszerre ezért 25.-étől állapították meg, hogy jár a tgyás.

Utólag lehet valamit bejelenteni jogviszonyt munkanélkülit? Gondolom nem.

Egyébként a cég felszámolás alatt van, tudom a felszámoló biztos nevét telefonját tehát tudnék lépni ha kell tőlük igazolás,hogy rosszul bérszámfejtettek ha lehet ilyet egyáltalán.

A személyes ügyintézéssel előrébb lennék?

Köszönöm

 

Előzmény: zsanna (52190)
kocobazsi Creative Commons License 2014.06.20 0 0 52191

Ez a kalkulátor hasznos lehet. Ki lehet számolni, hogy kinek mennyi gyes, gyed, stb jár.

zsanna Creative Commons License 2014.06.20 0 0 52190

ááá, írtam Neked, erre elszállt :-(((

Lényeg, hogy ha minden kötél szakad, létezik még a méltányossági kérelem. Ha megkapod az elutasítást, akkor próbálkozz meg ezzel, és írj le mindent úgy, ahogy most ide leírtad. Hátha egy emberséges elbírálóhoz kerül, aki ki tud találni valamit.

Egyébként honnan tudod, hogy el lesz utasítva? Mondták már? Mert nekem rémlik olyasmi régebbről, amikor a munkanélküliről történő gyed-igénylésről volt szó, hogy azt úgy kellett megcsinálni, hogy a munkanélkülit szüneteltetni kellett, de a szünetelés előtti  utolsó napra kellett beadni a gyed-igénylést, és akkor azt az egy napot elutasították, hogy arra még munkanélküli ellátás járt, de másnaptól már megállapították a gyedet. És csak így lehetett megoldani, mert ha másnaptól kérték volna, akkor másnap már nem lett volna biztosított.

Nem lehet, hogy a Te tgyásod is hasonló elven működik? Mert akkor az igényléskor még biztosított voltál, és így járna a gyed is.

Előzmény: Törölt nick (52188)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.20 0 0 52188

Sziasztok! Segítségre volna nagy szükségem.

2000. július 3.-tól folyamatos munkaviszonyom volt 2013.májusáig amikor is a főnök úgy döntött, hogy átvesz egy munkaerő kölcsönző cég mert így neki jobb. A munkahelyünk persze ugyanaz maradt. Mivel sajnos saját babám nem lehet így elindítottuk az örökbefogadást melyről a főnököm tudott és nagyon szurkolt is. 2013. október 17.-én született egy kisfiú és úgy döntöttünk örökbe fogadjuk. 2013 október 21.-én mentünk a gyámhivatalba aláírni a papírokat. Ekkor derült ki a jövedelemigazolás kérése után, hogy már nem is annál a munkaerő kölcsönzőnél dolgozom mert október 1.-től egy másik céghez jelentettek át. Onnan kaptam jövedelemigazolást. 2013. október 23.-val a gyámhivatal kihelyezte hozzánk a fiúcskát. 2013. október 24.-ével pedig kirúgott a cég.

Megigényeltem október 24.-ével a tgyást amit meg is kaptam nagy huzavona után mert elfelejtett a munkáltatóm kiadni egy "foglalkoztatói igazolást".

Az OEP megállapította, hogy a  tgyás 2013. október 25.-től jár mivel a cég 23.-ra és 24.-re még fizetést számolt nekem holott nem is dolgoztam!!

Most pedig várom az OEP-től a levelet miszerint elutasították a gyed igényemet biztosítás hiánya miatt.

Tehát mivel a tgyás igénylése napjától nincs jogviszonyom ezért passziv tgyást kaptam így viszont gyed nem jár.

MIT LEHET MOST TENNI?? 

Köszönöm!

 

LindaLina Creative Commons License 2014.06.13 0 0 52187

Szeretnék kérdezni: gyes után vagyok, pár hete járt le.

A munkahelyemen el kellett mennem betegállományba 2x, ami összesen 35 nap lett.

A teljes 35 nap nem lesz majd a szabadság alapja vagy az betegállomány első 30 napjához kapcsolódik majd szabadság és a 30 napon felüli részhez, az 5 naphoz pedig nem?

A gyesnek van köze a betegség miatti szabadság napok számához, vagy független a gyes előzménytől?

 

zsanna Creative Commons License 2014.06.13 0 0 52186

minden hónapban 30.

Előzmény: Berillin (52182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!