Keresés

Részletes keresés

Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31113

Pedig utoljára vele voltak eredményeink, ha nem is túl nagyok.

 

Előzmény: Törölt nick (31109)
Darwin Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31112
csak tudod, amit egy európai szakember kivisz, az lehet, hogy afrikában még új, de itt meg már régi...

tényleg jó volna tisztán látni, mert azok a nevek is amiket említettem, meg még egy csomó többis is szvsz. kihúzná a Lothar lába alól a talajt és előrelépés is lehetne... csak télleg előre és ne visszafele lépjenek és akkor mind1, h Liga vagy Szövetség szvsz.
Előzmény: HT Miskolc (31110)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31111

nem tudom, én sehol nem tapasztalom a nagy örömködést... én azt a nézőpontot képviseltem, h ha megéri a pénzét maradjon, ha nem lépünk előre menjen... úgy gondolom előrelépés az lett volna, ha megcsípjük a 4. kalapot... nem csíptük meg... de abba rendíthetetlen vagyok, h magyar nemzetiségű szövkap nem kell!!!! pontosítok: a szóba jöhetők közül természetesen...

Előzmény: Vámpír (31106)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31110

én abban reménykedek, h LM felhívta a nagyobb nevű edzők figyelmét a Magyar Válogatott kispadjára, és talán pont az említett nevek közül vállalja be vki a kispadunkat...

 

olcsóság... csak párhuzamként megemlíteném, h jónéhány afrikai, ázsiai országot juttatott ki vbre kvázi ismeretlen európai edző...

Előzmény: Darwin (31100)
Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31108

Az bizony. Ő is nagy penge volt, de aki igazán nagy játékos volt, az Kincses.

Előzmény: Törölt nick (31105)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31107
ezután FS eljátszotta egymaga a LM interjút, állítólag fergeteges volt :-) jobb mintha ott lett volna...
Előzmény: Jay-X (31098)
Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31106

De igen. Csak szerintem Mészöly sem érti, amit én sem értek: régen ha jól játszott a csapat ünnepeltünk. Ha rosszul, kifejeztük elégedetlenségünket.

Most viszont van pár ezer ember, akiknek mindegy hogy mi az eredmény, milyen a játék, ők ünnepelnek. Ez furcsa, és bár engem nem érdekel, sőt milyen alapon szólnék bele hogy ki mikor tapsol, de így azért előbb-utóbb Matthaus és a játékosok önértékelésével lesz baj... Hogy hú, de jók voltunk ma is, hiszen tombol a nép örömében...

Előzmény: Törölt nick (31102)
Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31103

Én csak abból vontam le az értékvesztési következtetésemet, hogy pl. gyermekkorom kedvenc játékosai voltak - klubszimpátiától függetlenül:

FTC: Kincses, Dzurják, Zsinka, Palkovics.

Újpest: Steidl Sanyi.

Vasas: Birinyi.

MTK: Borsó.

Videoton: Szabó József, Wittmann, Borsányi.

Pécs: Dobány Lajos.

Tatabánya: Schmidt, P. Nagy Laci.

 

Lehet hogy ma már nem sokat mondanak ezek a nevek, de nagy pengék voltak a maguk idején. És egyikük sem volt, egyszer sem válogatott!

Ma meg Gyánó, Hercegfalvi, TÓTH ANDRÁS - hát ennyire azért még ma sem szar a futball.

Régen már hetekkel a meccs előtt izgalomban voltam, hiszen egy válogatott meccs az ünnep volt. Egy Ciprus elleni VB-selejtezőn voltunk - kora délután, munkanap - több mint ötvenezren...

Előzmény: liqvidfiu (31089)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31102

Én sem ünnepeltem Lothart. Nem is értettem igazán, hogy mire a nagy megelégedés.

De Mészöly nem beszélhet így a szurkolókról. Tudtommal a szurkolok tartják el a focit, a szurkolókért van az egész... vagy nem?

Előzmény: Vámpír (31082)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31101

Az a pár barom azért megy ki, mert szereti a focit, és a mindenkori magyar válogatottat. Tőled, is bocsánat, hogy vagyunk.

Részemről nem ünnepeltem Lothart, viszont szurkoltam végig, ahogy csak tudtam, és a végén megtapsoltam a fiúkat, nem azért, mert hú de jól játszottak, hanem mert megtettek mindent.

Előzmény: junkhead1 (31080)
Darwin Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31100
hát vannak szép kis alűrjei....

jó volna tudni, hogy mit/kit akar a Liga is. mert csak azt lehet tudni, hogy Bozókyt és Matthaust nem. pedig egy - már nevéről is - ismert edzővel nagyot léphetnének előre a szurkolók felé. (is) én attól félek, hogy még ha hoznának is kintről edzőt, az mondjuk a svájci másodosztály pályaedzője vagy egy horvát középcsapataé v. vmi hasonló lenne, mondván, hogy olcsó

ha mondanák, hogy jön egy Cúper, egy Hitzfeld egy Lippi vagy valaki mindjárt más lenne a leányzó fekvése (és ami nekik igazán számít: Matthaus megítélése is)
Előzmény: HT Miskolc (31097)
Devil Inside Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31099
Hozzátenném, hogy emlékeim szerint a két évvel ezelőtti magyar-lengyel sokkal reménytelenebb meccs volt, mint a szerdai. Nem volt nagy meccs, ha nem is halt meg egyik csapat sem a pályán, elég becsületesen brusztoltak és ebből ilyen középpályás bírkózás jött ki.

Kistelekiéket pedig egyértelműen az irigység vezérli, szerintem működő alternatívájuk nincs Mättheus helyére, esetleg Tornyival akarnak egy 40 milás szerződést kötni. Ha megmondanák kit akarnak, miért és milyen szakmai elképzelésekkel, tán elgondolkoznék rajta, az viszont qrvára nem érdekel, hogy Mättheus milyen szerződéssel van itt, mikor Kistelekitől kezdve mindegyik edzőnek volt az utóbbi 10 évben olyan szerződése, ami köszönőviszonyban sem volt a teljesítményével. Szóval elég álszent a hisztijük ennek kapcsán.

Az pedig pláne nem hiányzik, hogy valami saját embert odategyenek, aki bosszúból kihagyja Mättheus kedvenc embereit (pl. Husztit, Torghellét, Bodnárt), csak azért mert sokat játszottak ebben a válogatottban. Persze, Huszti posztján lehet játszatni Tóth Norbit vagy Halmosit, de ez még mindig azt jelenti, hogy bőven kerettag, Torghellét pedig lehet szídni, de lehetett látni, hogy pl. Kovács Zoli sem tudja hozni azt a teljesítményt megjátszhatóságban és labdatartásban ezen a poszton.
Előzmény: Törölt nick (31073)
Jay-X Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31098

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

bakker, na azé Matyi sem megy a szomszédba 1 kis taplóságért :DDDDDDDDDDD

Előzmény: HT Miskolc (31097)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31097

na jó, ha senki, akkor mondom...

 

sazl tegnap volt a Fábry show felvétele, aminek fő vendége LM volt... illetve lett volna... Fábry elkezdi a showját, bejelenti LM-t, várja... nem jön... kimegy megnézi mizujs... LM elment... 20 percet várt, letelt, elment...

 

ez nálam egy feketepont...

Előzmény: HT Miskolc (31090)
Hungary:) Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31096
Csao.Annyit,hogy a Bulgár Magyar meccsre túra 10pontos volt!!!50 ember véleménye mivel összejött a nagybusz!!De most az U21 olaszok ellen tervezünk utat!!!Akinek van kedve egy olasz túrához Itt a lehetöség!!!!06-70-311-83-95
zdzicht Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31095
Lotharnak a 2 utolso mecsen nem volt ott 6 alapjatekos meg hozza a valogatot legjobiai! Ha ott lenenek akkor nem 1 pont lehetne a termes hanem 6 vagy 4. De mindegy igy van. Azert tobb mint a csapat fele nelkul igy is 50% teljesitmenyel zartuk a selejtezoket.

Most csak azert kel szurkolnunk hogy EB-re elso kalapbol kapjuk Gorogoket 2. Lengyeleket es 3. Ukranokat 4. Leteket ....
Hjara Magyarok!!!
Tegnap let violna dontes Lothar ugyben csak megint valami csata van MLSZ vs. MLL
En 1-0 tippelek :)))
Előzmény: verkri (31094)
verkri Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31094
Csak az a helyzet, hogy nem Matthäus az első szövetségi kapitány, aki ilyen-olyan okokból nem tudja az általa elképzelt ideális csapatot pályára küldeni. Ha az elődei eredményeinek értékelése során senki nem veszi ezt figyelembe (például Csank esetében azt, hogy az olimpiai válogatott váratlanul sikeres szereplése miatt a selejtezőkre való felkészüléskor le kellett mondania erről a korosztályról), akkor nála miért kellene?
Előzmény: liqvidfiu (31089)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31093
Koszyk 4:

Bosnyakok, Irek, Belgak, Lotwa, Zsidokl, Skotok, Slowenek.

Koszyk 5:

Magyarorszag, Finek, Estek, Wales, Litwa, Albanok, Izland.

Bazzus!!! Hat a k.va rohadt eletbe ki az a rohadt tehen aki ezeket alkotya? Talan ugyan ezek lehetnek akik a ranglistat!
Hol a krva eletbe azon a szinten vagyunk mint Esztek, Albanok vagy IZlandiak?? 2. legyoztuk az Izlandot es megis veluk vagyunk egy rohadt kalapba!!! Menyenek a p.aba a rohadt kalapjaival!
zdzicht Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31092
EMEBEREK!!
Az EB-re Ostrakoknal 2 legjobb csapat kvalifikal minden csoportbol: 6 csoport 7 csapatos meg 1 csoport 8 csapatos, nem lesznek potselejtezok!
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31091
igen... azt kellene szidni a Kispest szurkereknek, aki a szerződést megkötötte... pláne tornyi Diósgyőr, és a Zalaegerszeg kalandja után...
Előzmény: Vámpír (31088)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31090

hallottam ma vmit, de mivel nem voltam ott, várom, h vki megerősítse...

 

szal ki volt tegnap a Fábry show felvételén?

liqvidfiu Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31089
van állandó csapat, más kérdés, hogy sajnos sok kulcsjátékosunk sérült volt és nem állt rendelkezésre az utóbbi két találkozó során. a magyar válogatott leértékelődését mire alapozod? ne haragudj, de inkább pl. hristo szavait találom hitelesnek, aki szerinte lothar érkezése óta a csapat egyre jobb (nem hiszem, hogy csak udvariasságból mondta).

kedvenc vesszőparipátok a 70 játékos beválogatása. komoyan nem veszitek észre, hogy a magyar bajnokság abszolut alkalmatlan rá, hogy egy játékos képességeit megítélhessük (+ nincs túl sok légiósunk külföldi elitbajnokságokban)??? mégis hogy kellett volna eldöntenie lotharnak, hogy ki képes nemzetközi szinten elfogadható teljesítményt nyújtani??? ja végülis várhatott volna klubcsapataink európai meccseire (6/év)...
végképp rejtély számomra, hogy vonhatod le azt a következtetést, hogy bárki bekerülhet a válogatottba, hiszen a rosszul teljesítők nem kaptak több meghívót.
Előzmény: Vámpír (31028)
Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31088

Én csak arra utaltam, hogy tudomásul kell venni, jogállamban a szerződés az szent. Ha nincs negyvenmilliód, ne ígérd oda. Valahogy úgy gondolkodtak, hogy OK, legyen negyvenmillió, úgysincs négy sem a kasszában, majd csak lesz valahogy. Ezt kell sürgősen megszüntetni. Még egy-két ilyen ítélet, és rend lesz.

Előzmény: Feyd-Rautha (31086)
verkri Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31087

OFF

 

Helló! Nincsen. Hajrá DGU!

 

ON

Előzmény: DeTiNuLoGaD (31078)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31086
Én azért nem kardoskodnék a BL-győzelem után járó pénzért... De hát embere, s arca válogatja.
Előzmény: Vámpír (31083)
sx7 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31085

Lehet az Eb körül megy vmi püi vita,de azt belátni szerintem nem nehéz,ha MAtheus marad akkor 1 ember a 3 fő döntéshozóból megvan.A csaaptunk lehet nem nyert,de kezdett néha focizni és nem csak bekkeléssel töltötte az időt. Most a Grúzia szintű csapatok ellen legalább behajtjuk a pontokat,no persze a Bulgárokat is meg kellett volna verni,mert náluk jobbak vagyunk,de nyilvánvaló egy korrekt bíróval nem kapunk ki(erre bizonyíték a Málta - Bulgária).

 

Kicsit gondolkodni kéne és nem kicsinyes hatalmi harcokba bonyolódni,ráadásul Kistelekinek a Ligával kéne foglalkoznia.

Előzmény: sx7 (31084)
sx7 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31084

Káosz és zűrzavar felsőfokon!

A focink egy nulla pár ember meg begolyózik ott fent.

 

Nem tudom miért ,de félnek Matheustól.....

Kisteleki amúgy látszik akakr,de egy kicsit úgy tűnik presztizst csinál a dologból Ligaelnök létére.

Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31083
Mondjuk én nem védeni akarom Tornyit, de nem ő a barom, hanem aki megkötötte vele azt a negyven milás szerződést. Én sem ugranék félre, ha ekkora lével kínálnának... :)
Előzmény: junkhead1 (31080)
Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31082
De tényleg, mire jó nulla teljesítmény után ünnepelni? Hogy megelégedjenek magukkal? Vagy a hecc kedvéért? Sorozatban a harmadik tétmeccsen nem rúgtak gólt!
Előzmény: Törölt nick (31073)
Vámpír Creative Commons License 2005.10.14 0 0 31081
Igaz, igaz, csak Bicskeinek nem volt ekkora a pofája a nagy semmire.
Előzmény: kannibál Kovács (31030)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!