Keresés

Részletes keresés

Darwin Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31067
ha engem kérdel, szvsz. a keddi és szerdai meccs is meg volt beszélve ;)
Előzmény: Törölt nick (31060)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31066

Is-is.

 

De azért akad ilyesmi atlétikában, súlyemelésben (lásd pl dopping), vannak balhék másik nagy kedvencemben, a hokiban (klubok kontra szövetség), meg még egy csomó olyan dolog, amiről nem tudunk. Pl mert ezeket nem is fújja fel a sajtó.

 

De az tuti, hogy a legnagyobb csibészségek a fociban vannak :)

Előzmény: zsolt1973 (31063)
Darwin Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31065
junkhead, csak nem lekapcsolták a nicked?

amúgy a cikkekhez, elsőként ahhoz ami arról szól, hogy a Real mennyi pénzt áldoz Puskásra, na erre szerintem mi ne mutogassunk, max. tisztelettel, hogy igen, ilyen is akad.

a másik cikk ami a Puskás anyagi helyzetét vázolja, abba van igazságod, h én se értem ,h állhatnak most ilyen vacakul anyagilag, (de könnyen el tudom képzelni, hogy az idők során már sokan kihasználták őket pl.,) ráadásul szép-szép amit írnak, de pl. épp a mai - elmaradt - elnökségi döntött volna Puskás ügyben MLSZ részről, ami megint csak jó fényt fog ránk vetni, mert így 20 millió továbbra is lóg a levegőben (tom 2,5 kifizettek, de azért az a huszas még mindig a nagyobbik rész)
ha a sporthivatal tényleg felvásárolja a Puskás relikviákat az viszont egy üdvözlendő szép lépés

ezek a Puskás ügyek egyébként még jó fényt is vethetnek ránk világszerte, mert magyar focihoz mérten nagy a médiaviszhangja és ha valamiképp jól jövünk ki belőle, akkor még haszos is lehet (még a negatív reklám is lehet hasznos, pl. egy haldokló médiasztárnál)

az index cikkhez meg, a címhez annyit, hogy ha néhány "kókler" magyar edző a Partizan, az Austria meg a PAOK kispadján is ülne, akkor már nagyot lépnénk előre a magyar futball terén, a cikk egyébként szerintem korrekt, nekem nem is érződik belőle az, hogy ne hozott volna néhány új pozitívumot a Matthaus és még csak az se, hogy igazán rosszabbul szerepelt volna mint elődei, vagy akár, hogy bármely magyar edző jöhetne a helyére, persze van még miben fejlődni, az is világos
Előzmény: junkhead1 (31046)
SZAbi Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31064
pontosan mert kevesebb benne a lóvé ezért nincs nagyon mit marakodni......
Előzmény: zsolt1973 (31063)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31063

De. Biztosan megjegyezte...Talán egy-két hévízi fürdőjeggyel kiengesztelhetjük valamelyest...

 

Más: Egyéb csapatsportágainkban (pl. kosár-, kézi- vagy vizilabda) miért nincsenek ekkora balhék???Talán mert kevesebb a pénz benne és/vagy kevesebb a hülye körülötte???

Előzmény: Törölt nick (31060)
The Evil Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31062
annyi, hogy több a néző, és a játékosok nem szötyörögnek annyit.

Vidi-szurkolóként nagyon szeretem Csertőit és elismerem a munkáját, nem is szeretném ha otthagyná Fehérvárt a válogatott kedvéért.
Előzmény: Törölt nick (31055)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31061
(Zárójeles részben annyit, hogy nem pénteken, hanem kedden, ellenünk)
Előzmény: Törölt nick (31060)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31060

Nem fogunk EB-t rendezni.

Főleg így, hogy a vezetők magukból csinálnak hülyét azzal, hogy a belső ügyeikben a FIFA segítségét kérik. Ezek után leszűrik a tanulságot, hogy milyen is a magyar focivezetés.

 

(Jujj most jött egy csúnya gondolatom, de ez nagyon zárójelben. Mondogattuk mi is, hogy jó fejek voltak a horvátok, hogy pénteken már nem támadtak az utolsó percekben, mert a döntetlen nekik is jó, meg nekünk is. És ennek a svédek látták a kárát... Csoda, hogy nem jöttek elő a bundával. Jaaa, és az UEFA elnök nem svéd??? :)

Előzmény: Törölt nick (31057)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31059
Azzal, hogy ott rend van. Mindenki azt csinálja, amihez ért, és nem is akar másba beleszólni. Viszont azt tényleg csinálja.
Előzmény: Lone Gunman (31050)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31058
Komolyan mondom, hogy néha nem tudom, sírjak vagy nevessek...Mint mindig, most is sokkal de sokkal izgalmasabb, hogy mi történik a pályán kívül, mint magán a pályán. A focink siralmas, de a sz..kavarásban húsz-harminc éve a csúcson vagyunk.
Előzmény: Törölt nick (31057)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31056
Nem tudom. Talán ha a magyar fociban 20 éve garázdálkodó maffiacsoportok, meg az uram-bátyám, kedves pajtásom rendszer kiírtáar kerül. Bár ez annyira begyökeresedett, hogy ehhez nem kevés idő kell. A FIFA-nál meg megint jókat röhöghetnek rajtunk. Egy szinten vagyunk náluk azokkal a "fejlődő" országokkal, ahol a katonai puccsal hatalomra került "népvezér", mikor éppen úgy tartja kedve, a rossz eredmények miatt elküldi a búsba a focivezérkart, és kinevez másokat. Így valóban nehéz sportdiplomáciai sikereket elérnünk...
Előzmény: Kcsita (31031)
The Evil Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31054
Csertőit 2 meccs után mindenki szídná. Hiába mutatta meg már Csank is, hogy jelenleg kizárólag védekező focival érhetünk el eredményt, mindenki számonkérné rajta a látványos játékot. Valamiért még mindig azt hiszik az emberek, hogy képesek vagyunk rá. Csank is ott baszta el, hogy a jugók ellen rohamot vezényelt. Vagy Gellei Lettországban.
Előzmény: Törölt nick (31053)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31052

"Azok voltak a szép idők, mikor tízmillió néző hallhatta az RTL-en: ,,gyerekek, induljon már az a kurva kibaszott lejátszó''. Érdekes, akkor nem háborodott fel."

 

Hmm, ez mikor volt?

Előzmény: h3o (31051)
h3o Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31051

Csakhogy akkor Bicskei a játékban jelentős előrelépést jelentett a Csank-korszakhoz képest. Most semmiféle előrelépés nincs. Ráadásul hányingerkeltő, ahogy a magyarokat folyamatosan gyalázó, de semmit sem bizonyító, harmadvonalbeli csapatoknál bejelentkező Matthäus Bozóky hangjaként fröcsög:  Nem tudom, ki áll Kisteleki mögött, de csak azt tudom tanácsolni az őt támogatóknak, hogy sürgősen fékezzék meg, mert ez az ember képes mindent tönkretenni, amit a magyar futballban az elmúlt években felépítettek.

Nevetséges...

 

Az is nevetséges, ahogy amíg a FIFÁ-nál a haldokló Puskás kirablása a téma, addig a szarházi Bozóky ,,felháborodik'', hogy egy tétnélküli meccset az RTL lepasszol, és garantálja, hogy többet ilyen nem lesz, mintha nem ő kötötte volna a szerződést. Sajnos ezt a meccset csak 4-5 millió ember láthatta. Azok voltak a szép idők, mikor tízmillió néző hallhatta az RTL-en: ,,gyerekek, induljon már az a kurva kibaszott lejátszó''. Érdekes, akkor nem háborodott fel.

 

Előzmény: kannibál Kovács (31030)
Lone Gunman Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31050

Gondoltam összegyűjtöm hogy szerepelnek manapság a szomszédaink.

 

Ausztria: válogatott - esélye sem volt kijutni; klubcsapat - 1 a BL csop. körben

 

Szlovákia: válog. - ha nem is lesz a VB-n, de pótselejtezős; egy team a BL-ben

 

Ukrajna: válog. - csont nélkül; Sahtar és Dnipro az UEFA-ban

 

Románia: a nemzeti csapat csak épphogy maradt le a VB-ról a világranglista 2. és 4. csapata ellen; 3 csapat az ugyefa kupában vitézkedhet

 

Szerbia: a válogatott egész simán továbbment; egy uefás klubcsapat

 

Horvátország: a válogatottat nem nagyon kell feszegetni, klubcsapataik viszont szépen kinyiffantak

 

Szlovénia: szinten vagyunk, sehol senki :-)

 

Lehetne még említeni a nem közvetlen szomszédoka, lásd csehek (tuti kintlesznek, no meg a Sparta és Slavia), lengyeleket (BL-t leszámítva polákok everywhere), stb...

 

Ezzel csak azt akartam érzékeltetni hogy állítólag gazdasági meg egyéb téren jobbak vagyunk ezen országoknál vagy hasonlóak (kivéve Ausztria), ennek fényében számomra érthetetlen, miért vagyunk tőlük (is) fényévekkel lemaradva.

 

junkhead1 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31049
+ hogy a real mennyit adott eddig http://www.hirado.hu/cikk.php?id=67297 gépház mizújsi? szar mi?
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31048
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31047
"Amit a legritkábban lehetett hallani Matthäustól, az a saját tévedésének beismerése volt. Rendre azzal hárította el a felelősségét firtató kérdéseket, hogy már előre gondol, már a következő találkozó érdekli, és azt javasolja mindenkinek, hogy gondolkodjon úgy, ahogy ő" (Mai Index, hosszú cikk)
junkhead1 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31046
Modikám ezt elbírja? http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=97546&hirkereso=1 vagy ezt? http://index.hu/sport/foci/mat1013/
EdgE Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31045
Az eredményeik azért nem azt mutatják, hogy feltartott kézzel kellene kimennünk ellenük. Szerintem legalábbis.
Előzmény: Professzor úr_ (31026)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31044

Van itt egy összefoglaló a meccsről:

 

http://www.origo.hu/sport/video/index.html

 

Az idióta Léderer tényleg azt hitte, hogy Prso a pályán van, KovácsK pedig hozta a formáját... Hogy lehetnek ezek ennyire amatőrök???

HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31043
31006

sajnos amíg Huszti nem sérült, esélye sincs odakerülni...
Előzmény: fz (31016)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31042
Azért a mai modern futballban nem elhanyagolható erény, ha valaki három méternél távolabb is tud passzolni, le tudja venni a gurluó labdát, valamint a fizikai gyorsaságnál majdhogynem fontosabb a gondolkodásbeli gyorsaság.
Előzmény: kannibál Kovács (31035)
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31041
:)
Fogalmam sincs, lehet nekem kellett volna, és akkor tíz győzelmet aratunk.

Tökmindegy ki jött volna, mert nem tudjuk azzal milyen eredményt ért volna el a válogatott, de az így utólag elmondható, hogy Bicskeinek hiába szavaztunk bizalmat a második selejtezőkörre is, egy centit sem lépett előre a válogatottunk és a labdarúgásunk, tehát őt hibás döntés volt a ehlyén hagyni. Ennyi szűrhető le ilyen hatalmas történelmi távlatból.
Előzmény: kannibál Kovács (31033)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31040

"Dr. Bozóky Imre MLSZ-elnök honlapunk érdeklődésére mindenesetre elmondta: most fordult elő utoljára, hogy ekkorát bakizzanak a válogatott meccsek értékesítése során."

 

Ez most azt jelenti, hogy jővőre más TV fog közvetíteni?

De ki???

CSOREL Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31039
egy modern játékos technikailag is kifogástalan Takács ettől messze áll. De sokkal inkább ő mint Molnár Balázs. Szerintem Vadóczból lesz majd igazi mondern játékos.

Löw: sajnos mostanában tényleg nincs nagy formában de pl Torghelle sem remeklet tavay Angliában.

Tóthot meg a megfelelő poszton kellene játszatni és többet. Ha Bárányos befér akkor ő is.
Előzmény: kannibál Kovács (31035)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31038
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=97528
Előzmény: zdzicht (31037)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31037
"Érdekes kérdés, hogy vajon Bozóky Imre – aki mögött közvetve ott áll a Lothar Matthäus maradásáért tüntető közvélemény – miért nem tartotta fontosnak ma, hogy a sajtón keresztül tájékoztassa a nyilvánosságot a háborús helyzetről. Nyilvánvaló ugyanis, hogy amíg Matthäus megtartásáért küzd, addig a szurkolók nagy része vele van."
zdzicht Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31036
Vlaki megvilagitana nekem hogy mi a szar van MLSz es MLL kozott? Mit ovott Bozsoky FIFA-hoz?
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.10.13 0 0 31035

Takács éppen azokkal az erényekkel rendelkezik, amik a legfontosabbak a modern futballban. Egyet azonban kifelejtettél: Dárdaival ellentétben megtiszteltetésnek veszi, ha válogatott lehet, és van benne alázat a futball iránt.

Lőw Zsolt jó játékos, de jelenleg - és már huzamos ideje - nincs olyan formában, hogy feltétlenül őt kelljen játszatni.

Tóth Norbi a klasszisát csak a magyar bajnokságban bizonyította. Ha tényleg akkora klasszis, miért nem csinált külföldön karriert. Amolyan bulvárcsillagnak tekintem. Mindenképpen helye lenne a keretben, de nem feltétlenül kezdőemberként.

Előzmény: CSOREL (31034)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!