Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.28 0 0 31631
:)
Előzmény: verkri (31630)
verkri Creative Commons License 2005.10.28 0 0 31630

Csak kár, hogy a humorérzéke az első beszélgetésnél cserbenhagyta. Lehetett volna így is:

 

1. képzelt beszélgetés

-Halló! Görög szövetség? Itt Lothar Matthaus!

-Üdvözlöm, Herr Matthaus! Itt a titkárnő! Kivel óhajt beszélni?

-Otto Rehhagelt keresem!

-Azonnal kapcsolom!

Kapcsolás...

-Szia Otto! Itt Lothar Matthaus. Régen találkoztunk. Hogy vagy?

-Üdvözöllek, Lothar. Ami azt illeti, gyötör a köszvény.

-Gyógyulást kívánok. Mondd, lehetne szó november közepén egy válogatott meccsről?

- Hogyne, Lothar, éppen szabadok vagyunk. Melyik válogatottnál dolgozol?

- Fontos ez? Arra gondoltam, dumcsiznánk egyet. Na jó, egy kicsit kínos, de a magyaroknál.

- Semmi gond, Lothar, mindenki volt pályakezdő. Egyébként is gyakorolnunk kell az előrejátékot a kiscsapatok ellen. A selejtezők hogyan sikerültek?

- Ne is kérdezd. Remekül összeállt a csapat, but they killed us with ....ing goals.

- Hát az kellemetlen. Legközelebb jobban fog menni. El tudnád küldeni pár meccsetek videóját, hogy tanulmányozhassam a játékrendszereteket?

- A micsodánkat? Ne fáraszd magad, azt sem tudom még, hogy kik fognak játszani, addig megnézek pár bajnokit... Ha már beszélgetünk: nem tudnád pár görög klubtulaj mobilszámát megadni? Megbeszélnék velük egy találkozót a meccs szünetére.

- Nincs akadálya, majd elküldöm. De Lothar, el ne áruld, hogy tőlem tudod!

- Ez csak természetes, Otto. Tschüss!

- Auf Wiedersehen!

Előzmény: Törölt nick (31619)
Péter:) Creative Commons License 2005.10.28 0 0 31629
Csao.Látom szó van u21 röl is.Mi megyünk Olaszországba a meccsre,aki akar jöjjön!!!!14 ezer az út!!!!!!!06-70-311-83-95.San Marinóba megállunk Jó kis vámmentes boltokba kis nedüt vételezni:))))
Kcsita Creative Commons License 2005.10.28 0 0 31628
Akkor hol lesz?
Előzmény: Törölt nick (31627)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.28 0 0 31627

Lehet, hogy mégsem az MTK pályán lesz az U21-es meccs

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=98741

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31626

http://www.uefa.com/competitions/Under21/Teams/Team=66/index.html

 

Konkrétan erre a meccsre nem tudom, hogy van-e már. (Sztem nincs még)

Előzmény: Ashley Cole (31625)
Ashley Cole Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31625
Tudna vki egy olasz keretet írni?
Kcsita Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31624
Valószínűleg az olasz televíziók egyike sem fogja adni a mérkőzést, ha adnák, akkor a Sport TV közvetítené, úgy ahogy a bolgár-magyar meccsen. Emlékszel rá?
Előzmény: Törölt nick (31610)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31623

Egyébbként ez a Görögország elleni meccs nem egy új dolog, emlékszem tervbe volt véve még tavaly tavaszra egy itthoni meccs ellenük, de aztán inkább a labdazsonglőrök jöttek...

Biztos hogy számít, hogy német a szövetségi kapitány itt is, ott is.

zdzicht Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31622
Tenleg szepek ezek a jelenetek. Kivancsi vagyok mit fog Gera mutatni serules utan, mikor is jatszanak pontosan?
Előzmény: Törölt nick (31620)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31621
Hát nem tudom... Nállunk meg az RTL adja... Lehet, hogy az rosszabb, mint ha nem is látnánk... Majd azt kell hallgatni, hogy Beckhamnek rózsaszín a hálószobájában a függöny, és Ronaldinho mennyire szeret Fifázni... Az RTL csak a pénzt látja ebben, nem a sportértéket. Visszasírom a bugyutácska MTV-s riportereket!
Előzmény: zdzicht (31611)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31620

 Itt van két magyar vonatkozású videó:

 Buzsáky bombagólja a QPR ellen, amire az élvonalbeli csapatok is felfigyeltek: http://www.bentex.tv/magyarfoci/Buzsaky_QPR_Bentex_TV.wmv

 Király Gabi bravúros védése a Burnley ellen: http://www.bentex.tv/magyarfoci/Kiraly_vs_Burnley_Bentex_TV.wmv

 

 Azthiszem, kitettek magukért a magyarok az elmúlt héten, most jönnek Geráék! ;-)

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31619
 :DDDDDDDD Ez nagyon tetszett, mégis van humorérzéked :D A végén az az Észt-es, az meg csúcs volt :D Én már kifejtettem erről a véleményemet, lejjebb olvashatjátok :)
Előzmény: kannibál Kovács (31617)
igen7 Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31618
jópofa, csak sztem nem a szöv. kap. szervezi le a meccseket.
Előzmény: kannibál Kovács (31617)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31617

"Mondja meg, hogy hívjon vissza holnap, fontos tárgyalásom van."

 

Folytatás következik.

 

Egervári Sándor másnap visszahív.

-Halló! Itt Egervári Sándor.

-Halló! Itt a Görög Labdarúgó-szövetség! Kit óhajt, Egervári Úr?

-Az illetékesekkel szeretnék beszélni egy görög-magyar válogatott mérkőzés ügyében.

-Egy pillanat. Kapcsolom Zikonikosz nemzetközi referenst. Pillanatnyilag csak ő az elérhető.

Kapcsolás...

-Halló, itt Kosztasz Zikonikosz. Kivel beszélek?

-Egervári Sándor vagyok, a magyar labdarúgó-válogatott újonnan kinevezett szövetségi kapitánya.

-Mit óhajt, Egervári úr?

-Szeretném, ha november 16-án megmérkőzne egymással a magyar és a görög labdarúgó válogatott. A helyszín mindegy.

-Egy pillanat, ebben nem én vagyok az illetékes. Kapcsolom Rehhagel szöüvetségi kapitányt.

Kapcsolás...

-Halló! Itt Otto Rehhagel titkársága. Kivel beszélek.

-Egervári Sándor vagyok.

-Hallgatom, Mr. Egeriver!

-Rehhagel kapitány urat keresem.

-Sajnos nem tudom kapcsolni. Az előbb egyeztetett Luis Felipe Scolari úrral egy november 16-i portugál-görög válogatott mérkőzés ügyében. A beszélgetés után elment. Úgy tudom, Münchenbe repül, a Byern München egyik protokollrendezvényén vesz részt. Talán  holnapután már elérhető lesz.

-HHHHHajjjjjhhhhh. Köszönöm szépen. Viszontlátásra.

-Isten Önnel, Mr. Egrivetti!

 

Egy órával később...

-Halló! Itt az Észt Labdarúgó-szövetség.

-Halló, Egervári Sándor vagyok...

 

 

Előzmény: kannibál Kovács (31612)
Péter:) Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31616
Csao!!!!!!!tudom Görög meccs jobbnak tünik,de hangulatilag,Olaszba többen leszünk!...!!!14 ezer az út,nagybusszal!!!!06-70-311-83-95!!!!
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31615
Na látod, így legalább lesz hely a visszavágó helyett a görög-magyart adni...Mert barátságos meccs lévén vagy ők, vagy szándék és/vagy pénz hiányában senki más...
Előzmény: Törölt nick (31610)
a szurkoló Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31614
érdekes hogy magyarul beszélt a két német és csak a végén hangzott el egy német mondat
Előzmény: kannibál Kovács (31612)
HT Miskolc Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31613
lényeg, h tejel mezeynek, így bármelyik magyar csapatnál szóbajöhet...
Előzmény: bratislava (31609)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31612

1. képzelt beszélgetés

-Halló! Görög szövetség? Itt Lothar Matthaus!

-Üdvözlöm, Herr Matthaus! Itt a titkárnő! Kivel óhajt beszélni?

-Otto Rehhagelt keresem!

-Azonnal kapcsolom!

Kapcsolás...

-Szia Otto! Itt Lothar Matthaus. Régen találkoztunk. Hogy vagy?

-Üdvözöllek, Lothar. Ami azt illeti, gyötör a köszvény.

-Gyógyulást kívánok. Mondd, lehetne szó november közepén egy magyar-görög meccsről?

-Ha mindenáron meg akarjátok veretni magatokat, akkor miért ne? Megbeszélem az elnökkel, de az biztos, hogy itthon szeretnénk játszani.

-Semmi akadálya. Akkor megbeszéltük. Amúgy mi a véleményed Torghelléről?

-Ügyes gyerek, nem olyan balf@sz, mint a magyarok úgy általában. Viszont ha nem tudja magát fékezni, akkor előbb-utóbb kirúgják.

-Viszlát, Otto!

-Auf wiedersehn. Üdvözlöm Marijanát!

 

2. képzelt beszélgetés

-Halló! Görög szövetség? Itt Egervári Sándor!

-Elnézést, kicsoda? Nem értettem!

-Egervári Sándor vagyok, a magyar válogatott szövetségi kapitánya. Szeretnék beszélni egy görög-magyar meccs lehetőségéről.

-Legyen szíves várni egy pár percet...

Kapcsolás...

-Főtitkár-helyettes úr! Valami Egerivar (sic!) keresi, azt hiszem Bukarestből, ha jól értettem. Magyar-görög meccset akar.

-Magyar? Puskás?

-Azt hiszem igen, meg Détári.

-Az komolytalan... Mit akar?

-Egy magyar-görög meccset.

-Mondja meg, hogy hívjon vissza holnap, fontos tárgyalásom van.

-Átadom.

 

 

 

zdzicht Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31611
ezaz, hidd el hogy Lengyelorszagba lehet hogy nem is lesz VB a nemzeti TV-be mert meg nem is vettek meg a jogokat, meg ugy nez ki hogy nem is fogja:)
Előzmény: Törölt nick (31610)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 31610

Ki fogja közvetíteni a görög-magyart, ha 20:15 kor kezdődik? B_zi retkes klubnak nem üzlet...

 

Ma azt mondták a sport2-n, hogy a magyar-olasz U21-et ők adják. De azt kiemelte a szpíker, hogy a hazai meccset...

 

Szomorú, hogy ez egyáltalán téma! Szar média

bratislava Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31609
szar magyar edzői kar... már ciprusra sem kellünk...
Előzmény: kannibál Kovács (31585)
MC Snake Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31608
A nagyválogatottat is engedd át másnak LÓtár! :)
Előzmény: zdzicht (31607)
zdzicht Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31607
Matthäus átengedi Róthnak a fiatalokat

Berzi Sándor, az MLSZ főtitkára arról tájékoztatta honlapunkat, hogy a magyar válogatott november 16-án Athénben felkészülési mérkőzésen lép pályára Görögország ellen. A találkozóra magyar idő szerint 20 óra 15 perctől kerül sor a Georgiosz Karaiszkakisz-stadionban. Az A válogatott november 14-én, hétfőn menetrendszerinti járattal repül Athénba, s november 17-én tér vissza Budapestre. Az MLSZ két éven belül viszonozza a görögök meghívását.

November 11-étől edzőtáborban a csapat
Lothar Matthäus szövetségi kapitány várhatóan november 11-én találkozik csapatával, melynek tagjai lehetnek külföldön szereplő labdarúgók is (képünkön Gera Zoltán, a magyar válogatott csapatkapitánya). Matthäus mindazonáltal eltekint azon, az U21-es válogatottnál számításba vehető labdarúgók szerepeltetéséről, akikre Róth Antal szövetségi edző számít a november 11-én Budapesten (20 óra 30 perc, Hidegkuti-stadion), illetve a november 15-én Fermóban (21 óra, Recchioni-stadion) rendezendő utánpótlás Eb-pótselejtezőn.
zdzicht Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31606
Megint szep mecs lehet jo ellenfelel szembe, bar nem tudom hogy Gorogoket jo csapatnak lehet nevezni? BVar igaz, ok most a EB szoval hires csapatokal jatszunk eben az evben :)
Hajra Magyarok!!
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31605
Én viszont szebben fogalmaztam...Nem ez a lényeg, persze, hogy ki, hanem, hogy mit közölt...
Előzmény: Tywer (31604)
Tywer Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31604
Én gyorsabb voltam :-PPP
Előzmény: zsolt1973 (31602)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31603
 Ennek nagyon örülök, látjátok, ezt teszi, ha a szövetségi kapitányunk egy volt világsztár! Nemhiába mondtam, hogy pénzt is hoz MO-ra, és ha kér egy jó csapattól egy meccset, neki teljesítik, lásd: Argentína, Real Madrid, Franciaország és most Görögország. Ezért azt mondom, hogy MATTHÄUS MARADJON!!
Előzmény: zsolt1973 (31602)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 31602
Ma hivatalosan is bejelentették, hogy november 16-án a magyar válogatott Athénban lép pályára Görögország ellen. (Mobilpress)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!