Keresés

Részletes keresés

Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31961
....Másnap nem lenne ott edző.... a kurválkodásra vonatkozik
Előzmény: Deadly Kiss (31960)
Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31960
Hm ez nehéz, de legyen mindenképp magyar, ilyen alapképességű csapathoz nem érdemes külföldit hozni, tehát legyen magyar, fiatal,
edzőként mindnek van annyi tapasztalata mint Lotharnak, emberi tulajdonságokban meg persze őt nem nehéz überelni,
nekem pl. Détári futballhoz való kapcsolata úgy általában megfelelő,
ha külföldit hoznak olyat hozzanak aki nem csak takarózik a szövetségi kapitányi beosztással, hanem valóban az is, mondjuk jár magyar bajnokikra, ismeri a magyar játékosokat, nem csak az észt osztja mindenféle edzői kvalitás nélkül, van koncepciója,
összességében legyen volt magyar válogatott labdarúgó a 80as évekkel bezárólag, addig tulajdonképpen mindegy is.
Egervárit fikázzátok, pedig edzőként, képességek stb több köze van a focihoz, mint Lotharnak.
Mondanám Csertőit is, mindenhol szarból épít várat, Lothar viszont szarból szart csinál.
Vegyétek észre edzőként semmilyen eredménye nincs, semmit nem léptünk előre vele.
Persze maradna szívesen jövőre, nagy lóvé a szövetség kinyalja a seggét, csak hát jövő őszig nem lesznek tétmérkőzések, ő meg a vb-vel lesz elfoglalva. meg egyáltalán, amíg kapitány senkivel ne tárgyaljon, kiröhögteti a gazdáit, persze meg is érdemlik.
1 hivatalban lévő nyugati edzőt mondjatok, aki így tárgyalhatna, kurválkodhatna orrbaszájba.
MLSZ-t meg tényleg gazdasági alapokra helyezném, olyanok kezébe adnám, akik nem abból akarnak meggazdagodni, de nem is jószándékú lúzerek, mint Demján vagy Muszbek.
A Mezey-féle vonalat viszont végképp negligálnám
Másnap nem lenne ott edző.
Fütty és taps.
Köszönöm.
Előzmény: mondial (31956)
mondial Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31959
Huszti pár nb1-es meccs után válogatott lett, ahol tizenegyeseket rúgattak vele, meghívatták Figo gálameccsére, végre sikerült is eladni franciába, igaz a leggyengébb csapathoz. sztem ez nem kicsi hátszél
Előzmény: Darwin (31957)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31958
ja igen, az utolsó bekezdéssel arra akartam kijukadni, hogy egy Sándor, Dombi, Lisztes vagy Dárdai már sokkal nehezebben motiválható. nem fogja odatenni magát a pályán, nem fogja kockáztatni a sérülés veszélyt (lásd pl. Juhász) mert kinek? annak aki leköpte már ötször? vagy inkább hajtok annak, aki kint szurkol értem? az a tűz ami ott kint esetleg hajtja is, az itthon hiányozni fog belőlük
Előzmény: Darwin (31957)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31957
1. Magyarországon a tehetség csak sokadlagos a pályafutás alakulásában, az futball körökben való ismeretség sokkal többet dobhat. Lásd pl. Huszti (így látatlanba megkockáztatom, h gyengébb hátszele volt mint sokaknak)
2. Ami Dárdai és Lisztes ellen szól:
- építeni rájuk hosszabb távon már nem lehet, most pedig az egész csapat fiatalodik, ez ott is jól tettenérhető, ha megnézzük hányan hiányoznak a csapatból az U21 miatt, de még rajtuk kívül is fiatal pl. Torghelle, sőt Hajnal is még az ideálisnak mondott focista kor alatt van (talán még más is, most nem vettem végig a keretet), Dárdai és Lisztes úgy 3 évig lehetne még alapember a válogatottnál, Kapcsos és Majoros még úgy 8-10 évig, szal ez az egyik legfontosabb
- a másik mindketten mostanában lábalnak ki egy hullámvölgyből, Dárdai kezd jobb formába lendülni, Lisztes újra játszogat, de nem rendszeres kezdő, nincs formában. Dárdai ugyan formában van, de ha visszaemléxel hogy mit nyilatkozott, abból nem sütött, hogy ő újra válogatott szeretne lenni
- és a másik legfontosabb: mindketten sok válogatott meccsen vettek részt, sokat csalódtak és külföldön érvényesültek, ők talán épp csak picit motiváltabbak mint kortársuk Sándor és Dombi, akik kerek perec lemondták a válogatottságot. nem azért mert ők olyan "rossz emberek", de magyar válogatottnak lenni a kilencvenes években nem mindig volt jó érzés... asszem. ők meg akkor jöhettek volna igazán szóba és mikor meg szóba jöttek több volt a köpködés mind a dicséret. nem tudom ti hogy vagytok vele, de úgy öt-hat év köpködés után lehet nem meglepő ha azt mondják, hogy: tudjátok mit, hagyjatok ti engem békén, jól elvagyok én itt ahol vagyok, ti meg találjatok magatoknak más köpködni valót, kösz, csá
Előzmény: kannibál Kovács (31953)
mondial Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31956
öreg, rukkolj már elő vmi pozitív dologgal is. ki legyen Loddar helyett?
Előzmény: Deadly Kiss (31954)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31955

 Böőr egyáltalán nem béna, sztem alap tagja a válogatottnak, látod ebben is különbözünk... Eleve nagyon gyors, jól fölépíti a támadásokat, és csatárnak is bevállna, példa itt egy videó: http://video.galatasaray.org/200506/06/18092005_vmanisaspor.1.galatasaray.2_zoltan.wmv

Egyik leghasznosabb tagja a csapatnak, nemhiába ment el Törökországba. És mielőtt azt mondanád, hogy a török foci nem színvonal, közlöm veled, hogy a törökök a 11.-ek a FIFA-világranglistán. Szal nem tudom, te kit nézel jó játékosnak, mert ha Ibrahimovic-képességű csatárra vársz, arra várhatsz is, nem amiatt lesz jó a magyar csapat, mert klasszisok lesznek benne, hanem mert jó, mint CSAPAT!

Előzmény: Deadly Kiss (31954)
Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31954
2.Milwall???? na ne
3. Bernáth Vanczák, + persze Bőör is nulla, meg úgy unblock a debreceni kommandó, kivéva talán Halmosit.
Előzmény: kannibál Kovács (31953)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31953

1. Aki Magyarországon igazán tehetséges játékos, az 24 évesen nem a REAC-ban futballozik.

2. Gyepes? Az angol másodosztály fényévekkel magasabb szint, mint az NB1. Kerekes holland csapatára szintén igaz az, hogy más dimenzióban szerepel - gyengén. Rósa szerepelt már bajnokcsapatban, sokszoros válogatott, nem tehet arról, hogy a Fradi ennyire gyenge.

3. Bernáth szintén rutinos játékos, amúgy biztosan nem lenne kerettag, ha Juhász és Vanczák itt lenne.

4. Az álláspontom változatlan: Kapcsos és Majoros helyett Dárdai és Lisztes kellett volna.

Előzmény: h3o (31902)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31952
 Mi ez a kor miatti lenézés?? Attól még hogy fiatalok vagyunk, nem kell lenézni a hozzászólásainkat, mert lehet, hogy te értelmesebbnek tartod magad, de abszolút nem látszol annak.... Nem veszed észre, hogy ebben a topicban nincs keresnivalód? Mondom, ha ki akarod dühöngni magad, nyiss egy ˝Utáljuk együtt Lótár bácsit!˝ című topicot, ott azt írsz és csinálsz, amit akarsz, de itt azok vannak, akik látnak jövőt a magyar fociban, és drukkolnak a jelenlegi válogatottnak akárki a szöv. kapitány vagy akárkik játszanak benne. Sztem semmi értelme tovább folytatni a vitát, eléggé egyértelmű a helyzet...
Előzmény: Deadly Kiss (31949)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31951
ja igen, ha az ordenáré és obszcén kifejezések versenyén akarsz indulni, akkor még azér gyakorolnod kell. ha meg ezzel akarod felhívni magadra a figyelmet akkor még nagyon kislány vagy ;)
Előzmény: Deadly Kiss (31949)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31950
ez a hozzászólás meg téged minősít
Előzmény: Deadly Kiss (31949)
Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31949
Ezeket a Lothar melletti hozzászólásokat egyszer ha nagy fiúk lesztek nagyon fogjátok még szégyellni
vigyétek haza magatoknak és szopogassátok, mást úgysem lehet vele kezdeni.
Egy hatalmas nagy fasz
Előzmény: Törölt nick (31948)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31948
 Ja, teljesen egyetértek veled, ezért nem halad előre a magyar foci, mert egyesek mindent csak pesszimistán látnak... Ha nem látsz fantáziát Matthäus változtatásaiban, az a magánügyed. De LM nem szokott csak úgy egy-két szar játékost felhozni a válogatottba, nyílván van terve velük, és lehetőséget ad nekik játszani a válogatottban. Amúgy sztem van még értéke a címeres mez viselésének, mert ezek az emberek világsztárok ellen is játszhattak (Real Madrid, Argentína, Brazília) Úgyhogy már ezért nagy metiszteltetés válogatottnak lenni. Legalább vannak elképzelései Matthäusnak, és ki akarja használni az időt, hogy megtalálja az EB-re a tökéletes csapatot, ezért kísérleteznie is kell, nem?? Na, erről ennyit, ha csak a magyar focit akarod szapulni, nyiss magadnak egy külön topicot, és ott kidühöngheted magad....
Előzmény: zsolt1973 (31947)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31947
Éljen. Ha mindenkinek menni kell, szerintem kezdjük veled. Ez itt nem a magyar foci felszámolásáért harcolók fóruma. Talán ott próbálkozz, hátha nyitott fülekre találsz.
Előzmény: Deadly Kiss (31941)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31946
Lehet azér van ott a Matthaus, mer olyanra is gondol amire mi nem? ;) De viccet félretéve, Takács is jobban szerepelt szerintem a válogatottban meg Huszti, sőt mostanra Torghelle is, mint bárki várta volna. (vagy pl. Fülöp, stb.) Szal várjuk meg mit mutatnak a pályán (ha egyáltalán odakerülnek), gondolom Matthaus se a paralimpiára készül a válogatottal :), szal a legjobbat akarja valszeg ezér is vannak ilyen meglepő lépései, mert helyenként kockáztat, mondván: hátha így jobb lesz ... most meg amúgy is csak egy barátságos meccs lesz
Előzmény: emgergo (31945)
emgergo Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31945

Persze, amit a pályán mutat, az dönt. Csak egyszerűen nem értem a logikát.

 

Na de nem is én vagyok a kapitány (hál'Istennek)!

Előzmény: Darwin (31944)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31944
szerintem meg várjuk meg míg látjuk játszani a válogatottban. egy fecske sehol se csinál nyarat, de ha jobb csapatban játszik lehet kijön, hogy többet tud hozzátenni mint mondjuk Takács vagy Korsós. egyenlőre az se biztos, hogy játszik, kerettag, várjuk meg még mi lesz belőle.
Előzmény: emgergo (31942)
Darwin Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31943
valami építő jellegű elképzelés?
Előzmény: Deadly Kiss (31941)
emgergo Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31942

Kapcsos behívásától még nem tértem magamhoz.

 

Láttam idén kétszer. Semmi nem tűnt fel, azon kívül, hogy darál középen. Hihetetlen.

 

 

Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31941
Akkor mit jelent a kerettagság?
Eddig sem volt már sok értéke, de Lothar lenullázta azt is.
Hidd el ilyen teljesítménnyel Németországban, nem véletlen ott csak a Bananát edzheti, de úgy tűnik már azt sem sokáig, már rég elzavarták volna.
Illetve mivel ott ismerik, ott csapat közelébe sem engedik. Csak itt garázádlkodhat.
És ne jöjjön itt már senki a hülyeségeivel, Kisteleki se, hisz ő is ebben a magyar fociban van vagy 30 éve, ebből élt meg, stb, stb, nem hiszek a megvilágosodásban. Magyar fociban legalábbis nem.
Itt mindenkinek menni kell.
Előzmény: Lucilius (31940)
Lucilius Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31940
Bár nekem is megvan a negatív véleményem Kapcsos behívásáról, azért maradjunk annyiban, h. aki a keretben van, nem biztos hogy játszani is fog. Ennek ellenére érthetetlen...
Előzmény: Deadly Kiss (31939)
Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31939
Nem vicc,
a vicc az Lothar+ akik idehozták, + akik marasztalnák. Na az a vicc, ez sajnos véresen komoly.
Mondjuk ha Lothar nem jár magyar bajnokikra, gyakorlatilag alig van Mo.-n, akkor ugyan hogy is állíthatná össze a keretet.
Egy ilyen húzás/keret után rendes demokráciában főbelövi magát a szövetség elnöke.
Előzmény: Ashley Cole (31938)
Ashley Cole Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31938
Ugye ez  csak vicc h a REAC-os Kapcsos válogatott kerettag???????
pikdáma Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31937
Rébuszokban beszélsz!
Ha tájékoztatás a célod, akkor tájékoztass, félinformációkkal nem sokra megyünk!
Üdv!
Előzmény: Törölt nick (31936)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31936

Szolgálati Közlemény

 

Kedves sportfórumos asztaltársak, az elmúlt másfél napban tragikus hírsor jutott el a moderátorokhoz. Nem áll módomban részleteiben beszámolni, elég az, hogy az Index egy másik Fórumán a vita túllépte a virtualitás kereteit, és súlyos IRL bántalmazás lett a következménye. Ez számomra teljesen új fejlemény, sok éves praxisomban ehhez még hasonlót sem láttam. Az újhoz alkalmazkodni kell. Tekintve, hogy a Sportfórumon is fellelhetők hasonló tendenciák, egyelőre talán csak csírájában, felhívom minden asztaltárs figyelmét, hogy a jövőben az általam IRL fenyegetésnek minősített hozzászólást statáriálisan fogom megtorolni. Kérem, tessék gondolkozni ezen.

 

Köszönöm a figyelmet.

 

Apcka

 

sportmoderátor

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31935
 Ha nincs Debrecenről senki, hát megyek egyedül, csak nem lesz ez olyan unalmas így se. Sztetek ott lesz Matthäus? Mert 11-én van a meccs, és 12-én mennek Görögországba, tehát sztem ott lesz. Hú, olyan bulit csapunk, ha nyerünk, hogy ajajj :-D De ha vesztünk, akkor is odamegyünk a játékosokhoz, és gratulálunk nekik a szép teljesítményért. A döntetlen is felér egy győzelemmel, tehát akkor is ünnepelni fogunk :-D Hozzatok vodkát, páleszt és egy kis rumot! :-D Mennék Olaszba is, de pénz és időhiány miatt nem vállalom, lélekben viszont ott leszek! :-)
Péter:) Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31934

Csao.Látom sokan vagytok akiket érdekel u21.Tudom láttátok már de gyertek velünk Olaszba u21 pótselejtezöre!!!!Az út 14 e.06-70-311-83-95

Péter:) Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31933
Csao.Bocs,hogy most reagálok de oda nem szervezek.Eddig is barátok,és minnél több szurkolo jusson ki azért szervezgetem!!!!És amennyire lehet legolcsoban,de a túrák nagyon jók!!!Eddig egyikre se volt panasz kivéve egy az is a nyolc föböl 7 tizpontosra tartotta,1 meg pesszimista volt:)))Lényeg ird fel a számom és ha akartok valahova utazni szolj!!!Válogatott meccs!!És januárba kimegyünk Olasz bajnokira észak olaszba.oda is 14 körül lessz az út:)))U21 pótselejtezö????Gyere velünk nem fogsz unatkozni!!!!!!!!!
Előzmény: jakka (31820)
Deadly Kiss Creative Commons License 2005.11.05 0 0 31932
Ezúton szeretnék gratulálni Lotharnak és szakmai stábjának az alapos szakmaiságot, felkészültséget, hosszútávú koncepciót tükröző kerethirdetéséhez,
Majoros eddig 186 perc az első osztályban
Kapros 13 szereplés, hahahahaha
igaza van Gerának amíg ez a parasztbelső itt van a válogatott környékére sem jön.
Eddig azt mondtam jöjjön Mészöly rajta nagyobbak lehet röhögni, de Lothar beelőzte. hahahahahahahaha szánalmas!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!