Keresés

Részletes keresés

sx7 Creative Commons License 2005.08.20 0 0 25958
playback volt az nem?
Előzmény: sanya122 (25957)
sanya122 Creative Commons License 2005.08.20 0 0 25957

kegyetlen szar volt a hangszerrel előadott akármi. Mert, hogy a Himnusz csak úgy jött ki belőle ha hozzá énekelted...

szar gagyi félház és Léderer. nem is tudom a tv nézőknek mi volt rosszabb....:)

Előzmény: züfec (25488)
zdzicht Creative Commons License 2005.08.20 0 0 25956
Engem nem erdekel milyen folalitasban megyunk ki csak nyerjunk :-))
Hajra Magyarok!!!!!!!!!!!
seabeast Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25955
Miért szünne meg a magyar foci ha tönkremenne a Fradi?Tudtommal akkor is ment jól a magyar focinak,amikor a Fradi mint csapat sehol nem volt,lásd az ötvenes éveket vagy mondjuk, hogy ne menjünk messze, a 80-as évek közepét.
Előzmény: Greeneagle (25909)
h4nsika Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25954
mier jo eza 3 vedos jatek nekunk?
ahogy en lattam rendszerint atjonnek a kozeppajan az ellenfelek es aztan a lassu vedoink nemtudnak mit kezdeni a lenduletbol erkezo tamadokkal
szerintem egy klasszikus 4-4-2vel jobban jarnank:/
Előzmény: fz (25949)
Jay-X Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25953
Tóth Norbi? Halmosi sztem messze jobb formában van...
Előzmény: fz (25949)
gugugaga Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25952
Jelenleg hány alkalmas pályán van amia Fifának is megfelel? Csak a megyeri úti, üllői úti, és a Népstadion a nemzetközi szintnek megfelelő?
Előzmény: Törölt nick (25948)
capacete Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25951

  Husztival mi gond volt egyébként?

  Szerintem jól tette a dolgát, és védekező játékos létére még helyzetbe is tud kerülni...

Előzmény: fz (25949)
capacete Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25950

  Dárdai már több mint egy éve kevesebb, mint kiegészítő ember, Lisztes most fog csak visszatérni egy igen hosszú sérülésből, úgyhogy fogalmunk sem lehet arra, hogy mire képes, hogy a meccshiányról ne is beszéljünk (+még csapata sincs).

  Tóth Norbertet nem szereti Matthaus, de most amúgyis 2 védekező középpályással játszottunk, úgyhogy szerkezetileg sem fért be a csapatba.

Előzmény: fz (25949)
fz Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25949

Szerintem a Matthaus korszak legjobb meccse volt a szerdai, ezzel a teljesítménnyel szinte bármelyik csapat ellen képesek lehetnénk egy ikszre, más kérdés, hogy a döntetlenek a VB kijutás szempontjából kevés. Úgy gondolom, a mag végre kialakult a csapatban, ha nem M. lenne a kapitány, előbb is kialakulhatott volna. Nálam Takács lógott ki elsősorban, Vanczák és Huszti is gyenge volt. Mindkét gólt a második hullámban érkező argentín fejeséből kaptuk, rájuk gondolom a belső középpályásoknak kellett volna vigyázni...

 

Bodnárt én nem tartom annyira rossznak, nem egy zsonglőr, de fizikálisan jó, ellentétben Husztival, aki lepattan bárkiről, aki arra jár. Továbbra sem értem, hogy a ballábasok közül miért nem Tóth Norbert játszik. Ő egyértelműen jobb Husztinál és Halmosinál.

 

Lisztes, Dárdai, Stark kellene, és kész a csapat.

 

 

 

--------------------Kiraly----------------

-------Éger--------Stark--------Juhász

Böőr----Pető----Lisztes----Dárdai----Tóth N

---------------------Gera----------------

 

           ------------------Torghelle---------------

 

Tekintve, hogy a fentiek közül néhányat Matyi biztos nem fog játszatni, az alábbi csapat lehet még jó:



--------------------Kiraly----------------

-------Éger--------Stark--------Juhász

Bodnár-----Böőr----Vadócz----Tóth N-----Huszti

---------------------Gera----------------

 

           ------------------Torghelle---------------

 

Véleményem szerint az 5 legjobb magyar mezőnyjátékosból (Gera,  Lisztes, Dárdai, Tóth N, Sándor T) 4 nem játszik, ebből egy lemondta, de a másik három részleges vagy teljes mellőzése luxus.

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25948
MTV teletext szerint (206. oldal) Újpesten fogadjuk Máltát, Svédországot pedig a Puskás stadionban, mindkét meccs 20.45-kor kezdődik.
The Evil Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25947
üldözési mánia ollé! :)

abszolút nem csak fradistákról van szó, még csak nem is kizáróag focistákról.

(megj.: én elhiszem h Takács egy szerény gyerek, de azért nem semmi dolgokat nyilatkozott a Gyárfásnak, pl. hogy azért nem biztos a helye a válogatottban, mert még akár meg is sérülhet, netán a kapitány mást is ki akar próbálni. mindezt a szerdai teljesítménye után... azt aláírom h tavasszal az nb1-ben jól játszott, de most már mindjárt ősz van, úgyhogy halló!)
Előzmény: Greeneagle (25946)
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25946

 

"seggnyaláshoz szokott magyar sztárocskák"

 

Ha tudnád hogy Takács ettől mennyire messze van. Persze nyilván annyira nem érdekel, csak tetszik, hogy Fradistába rúgnak bele. Legyen ez életed legboldogabb pillanata.

Előzmény: The Evil (25943)
Lucilius Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25945
Szerintem Korsós nem volt annyira rossz. Hülyeség volt őt évekig mellőzni. Szvsz még most is jobb Takácsnál, bár a jövő Takács előtt van. Mindent összevetve nekem úgy tűnt hogy a Bicskei korszak kudarcának ki nem mondott bűnbakja volt a Korsós, és ez szvsz súlyos hiba volt.

"Dárdai a legjobb úton jár afelé, hogy egy pénzéhes és lusta köcsöggé zülljön"

Szvsz már megérkezet. De rohadtul hiányzik a válogatottból...
Előzmény: kannibál Kovács (25944)
kannibál Kovács Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25944
1. Félelmetes a magyar sportújságírás "színvonala". A mai Sport + a címlapon hozza, hogy Matthaus a jövőben menedzser lesz, és majd a Malaysiából hazatérő Bicskei lesz a kapitány. Ezt követően oldalakom át fejtegetik a témát. Sz@rszagú az egész...
Kommentár: szerencsére a magyar futball valamivel magasabb színvonalú, mint a sportújságírás. Ha a válogatott játékosai olyan szinten értenék a dolgukat, mint Serényi Péter, Egri Viktor vagy Léderer Ákos, akkor 9-1 arányban kaptunk volna ki az argentinoktól.
2. Kerekes Zsombor aláírt a Wiilem II-höz, de csak szeptember elsejétől játszik ott. Így kell szerződést kötni, nem úgy, ahogyan tavaly Gerát eladták Birminghambe.
3. Vanczáknál csak egy ballábas védő van, aki biztosan jobb nála: Löw. Őt viszont nem kedveli Matthaus, ezzel bezárult a kör. Takács Ákos válogatottságát én is megkérdőjelezném. A baj akkor van, amikor helyette kell mondani valakit. Lehet itt sorolni, hogy Lendvai, meg Farkas B. meg Korsós, a baj csak az, hogy amikor ők játszottak ezen a poszton a válogatottban, szemernyivel sem voltak jobbak Takinál. Az igazi megoldás Habi lenne...
4. Dárdai a legjobb úton jár afelé, hogy egy pénzéhes és lusta köcsöggé zülljön. Milyen jó jönne most, ha Palika tavaly tavasszal, a kezdetektől ott van a válogatott keretben és szívvel-lélekkel hajt a csapatért. Ismerve Matthaust, ezen esetben a Hertha kispadjáról is rendszeresen beállította volna a nemzeti csapatba és most könnyebb lenne csapatot találnia.
The Evil Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25943
egyetértek h bunkó tapló, de felüdülés nézni, ahogy szopatja a seggnyaláshoz szokott magyar sztárocskákat (egy Egerszegit, vagy egy vízilabdázót sosem szopatott). ez a Takács gyerek is ül, boldogan vigyorog, és nem tűnik föl neki, hogy minndeki az interjún röhög.

Meghallja, hogy Fradi, play gomb lenyom, "kölyökkorom óta... Lipcsei, Keller... óriási megtiszteltetés.... példakép... boldog vagyok.... ezer szállal kötődöm a klubhoz...." Gyárfás: "Ennek örülök, de hány pontjuk van?"
Előzmény: Törölt nick (25942)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25942

"A Blikkben olvasom..." - na erről beszélek :)

 

A tipikusan csipkelődős, bunkó tapló, aki mindent leszól, amit nem ő csinál.

 

Most "Dicsőséges vereség", Izland után meg volt, a "Szégyenteljes győzelem". Hát semmi sem jó???

Előzmény: Törölt nick (25941)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25941

Ez a Gyárfás olyan, mint a Nap-kelte: egy nagy, üres NULLA.

The Evil Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25940
lol hát ez kurva jó :))))))
Előzmény: Emi2 (25938)
VS Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25939
Azér' ez a Gyárfás vérlázító... még akkor is, ha Takács valóban nem egy világmegváltó játékos...
Előzmény: Emi2 (25938)
Emi2 Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25938
http://video.hirado.hu/videok/napkelte/20050818/napkelte_sportplusz_100_050818.wmv
Az eleje nagyon jó :))))
tomek30 Creative Commons License 2005.08.19 0 0 25937
Én azt olvastam, hogy gyerekkori álma, hogy magára húzhassa a zöld-fehér mezt és a Lipcseivel és a szerdai meccs után a Takáccsal egy csapatban játsszon.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (25936)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25936
Pontosan eltaláltad, kérlek.
Előzmény: Törölt nick (25935)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25935

"Biztos forrásból"

 

A Színes mai lapban nyilatkozta állítólag egy taxisofőr? :)

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (25934)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25934
Ronaldo konkrétan a Mosonmagyaróvári TE játékosa akar lenni. Biztos forrásból tudom.
Előzmény: tomek30 (25931)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25933
Hááát Luiz González nem volt lesen...
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25932
"Tapsoló szerkezet" - Léderer
tomek30 Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25931

Te se hiszed el mekkora baromságot írtál ugye? A Crespo meg a Ronaldo is sírt a Józsinak, hogy a Fradiba mehessen, vagy csak a Vadócz ilyen nagyratörő?

Előzmény: Törölt nick (25912)
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25930

 

Nem biztos, hogy előéleted alapján érdemes veled szóbaállni, de mindenkinek jár még egy esély. Csak röviden, mert nem e topic témája, a Fradi vezetőség nem csak hogy dilettáns, de tartok tőle, helyenként bűnügyi kategória. Az sem segít mostanában, hogy az akasztófára való Leisztinger az Üllői körül ólálkodik. A Debrecen egy, az ukrán maffiózók által keresett félbűnöző, és az állami önkormányzat (sokszor fekete) pénzén él, azért nem olyan stabil az. A többiről beszéljünk mondjuk 3 év múlva, bár a legutóbbi Dröffös akivel megbeszéltem, azóta eltűnt. Ha folytatni akarod, akkor viszont vigyük más topic-ba, a többiektől meg bocs.

Előzmény: Törölt nick (25911)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25929

A közvetítés megint érdekes:

"José Mourinho a képen..."

 

Eközben én egy piros mezes, szőkehajú fiatalembert láttam a képen (hátán egy fehér 9-essel), de sebaj, könnyű őket összetéveszteni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!