Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25932
"Tapsoló szerkezet" - Léderer
tomek30 Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25931

Te se hiszed el mekkora baromságot írtál ugye? A Crespo meg a Ronaldo is sírt a Józsinak, hogy a Fradiba mehessen, vagy csak a Vadócz ilyen nagyratörő?

Előzmény: Törölt nick (25912)
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25930

 

Nem biztos, hogy előéleted alapján érdemes veled szóbaállni, de mindenkinek jár még egy esély. Csak röviden, mert nem e topic témája, a Fradi vezetőség nem csak hogy dilettáns, de tartok tőle, helyenként bűnügyi kategória. Az sem segít mostanában, hogy az akasztófára való Leisztinger az Üllői körül ólálkodik. A Debrecen egy, az ukrán maffiózók által keresett félbűnöző, és az állami önkormányzat (sokszor fekete) pénzén él, azért nem olyan stabil az. A többiről beszéljünk mondjuk 3 év múlva, bár a legutóbbi Dröffös akivel megbeszéltem, azóta eltűnt. Ha folytatni akarod, akkor viszont vigyük más topic-ba, a többiektől meg bocs.

Előzmény: Törölt nick (25911)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25929

A közvetítés megint érdekes:

"José Mourinho a képen..."

 

Eközben én egy piros mezes, szőkehajú fiatalembert láttam a képen (hátán egy fehér 9-essel), de sebaj, könnyű őket összetéveszteni...

Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25928

 

Azért remélem, nem csak a rtlkl-t tudjátok fogni. Hogy miért folyton a Fradit adják, azt meg kérdezd tőlük, mi nem örülünk neki, de amikor bepróbálkoztak a csapatok, hogy egy csapatot max. x alkalommal mutassanak, akkor a szerződés felbontással fenyegetőztek, és nem a picipesti meccsek tartják őket lázban. Neked meg ott a távkapcsoló. 

Előzmény: züfec (25910)
gugugaga Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25927
Én eddig úgyis csak a helyszínen láttam. Kösz!
Előzmény: Törölt nick (25926)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25926
22.30-tól a Sport2-n ismétlik a magyar-argentínt. Hátha vkit érdekel :)
EdgE Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25925
"Málta ellen Én ingyen engedném be a nézőket"

Ingyen? Örüljünk ha 3000 Ft alatt lesz a jegy :(
Előzmény: deszka (25902)
EdgE Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25924
Nem lehetne, h. beírj ide 1-2 részletet az úttal kapcsolatban? :)

- milyen társaság megy
- milyen busszal
- érkezés, indulás körülbelüli ideje
Előzmény: hungary:) (25916)
Steve the Great Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25923
Határozottan Horváth Feri volt... Egy lövésbe sikerült belesűrítenie az egész meccset...
Előzmény: reckon (25884)
ogé Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25922
Bízunk benne,hogy lesz!!!!
Előzmény: frenteatletico (25917)
züfec Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25921
Vasárnap délelőtt fotel, ha nem a Loki játszik. Ha majd a Loki meccseit adják délelőtt, akkor nem fotel (mivelhogy bérletem van).

De ez parttalan vita, mert te nyilván tűzön-vizen át kíséred a fradit, úgyhogy én nyilván sehol sem vagyok hozzád képest klubszeretetben. :)
Előzmény: Törölt nick (25914)
MC Snake Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25920
Amúgy, akinek ilyen neve van, mint Neked, azt mindenre képes :)
Előzmény: Törölt nick (25912)
MC Snake Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25919

Filipovics a menedzsere "kérésére" ment oda....

Tavaly is, minden évben hívták a zöldek, ennek ellenére nem nálatok játszik. (Tavaly is hívtátotk, akkor még nem volt üres a kassza....)

Ne téveszd össze, a Fradi szívű/pénztárcájú játékosaitokkal, nemondjam büszkeségeitekkel, ősfradistáitokkal (Rósa, Lipcsei, Szűcs, Sowunmi, Huszti stb.) akik egyből elhagyták volna a süllyedő hajót (Győr, Vasas kábé ilyen szint csapatok voltak a kérők :)..., hja néhányan le is léptek, pedig időközben 300 milliót begurítottak hitelből fizura :)

Előzmény: Törölt nick (25912)
MC Snake Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25918

1) Igazából meg lehetne nézni, hogy a kispesti utánpótlás hány válogatott játékost adott, és hányat a fradi az utolsó 10 évben....(ez utóbbiba lécci Gerát, az állonbaszott Tökölit stb. "saját" nevelésű jtáékost ne vedd bele....). Erről ennyit.

 

2) Én csak a tényeket írtam: nem Takácsot jöttek megnézni, hanem Vadóczot. Vannak, ahol még értének a tehetségekhez. Valahol meg Kovács Péter és Takács Á a szint. :)  Egyébként ez utóbbit minden cikk lehúzza.

 

3) Attól, hogy csak az nb1.hu, origo, meg Sport+ írta meg, az még nem jelenti azt, hogy nem igaz. Ráadásul az érintettek (Hrutka) el is ismerték a fradiba való "átcsábítás" tényét... és érdekes, ha annyira át akart volna menni, miért nem ment (újabb ellentmondás => nagyon át akart menni a fradiba => hrutkáék hívták, is de nem ment, biztops túl sokat kért. Hát igen, valszeg többet mint Bundovinszky :´)

 

4) Attól, hogy nem fradi nevelés/nem kedveli a fradit, attól még lehet jó játékos.

A védekező középpályások amúgy is ritkán cseleznek Détári szinten, de Vadócztól láthattál ilyet pl. a legutóbbi Kispest-Fradin, igaz ott Takács szintűekkel játszadozott.... Ezt nem értem bennetek, Torghellét is azért utáljátok, mert megsértette a szimbólumotoknak számító (azért majdnem Győrbe igazoló) lipicait....

 

5) vadócz semmit sem mutatott, hogy válogatott lehessen?

De azért Takácsnál már így is jóval többet.

Takács csak egy dolog miatt lehet válogatott: mert fradista. És állhat bárhol a csapat, 1 fradista Mattheus szerint kell a csapatba. Ha Balog nagyon kilóg, akkor Takács. Végül is, viszonylag kevésbé rizikós poszt.

 

Ajjaj  ez hosszabb volt mint kellett volna.

Abbakellene hagyni ezt a dolgot, és visszaküldeni a csapatába amíg megtanul focizni.

 

Előzmény: Greeneagle (25903)
frenteatletico Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25917
Üdv! Lesz teltház a horvátok ellen? Vagy már el lett felejtve amikor zágrábban majd az egész stadion cigányozott????
fiatalsag Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25915
Hello!

Szerinted Vadócz nem bizonyított az U21-ben?
Félre a szemellenzővel!
HAJRÁ MAGYAROK!!!

üdv: Gábor
Előzmény: Törölt nick (25912)
Lucilius Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25913
Mindenki aki a Fradiba igazol, mindig azzal kezdi hogy világéletében mekkora Fradista volt. Aztán ahogy süllyed a hajó, úgy menekülnek el tőletek. Szóval, ahogy nézem nagy a Fradi kötődés az FTC játékosaiban is.
Előzmény: Törölt nick (25912)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25912

Vadócz a soroksári műfüves pályán ahol kispályázik, miért nyafogott a Szeilernek, hogy ő mindeképpen a Fradiba szeretne jönni? Ez még 17-18 éves korában volt....

A nagy kispesti kötődése annyit jelent, hogy a nyáron is tárgyalt az Üllői úton, csak egy kicsit sokat képzel magáról a gyerek, nálunk meg üres a kassza...

Előzmény: MC Snake (25873)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25911

Pedig ott (illetve itt) fociznak évek óta. De nem várható el tőled, hogy remek Loki meccseket nézz, jó lesz neked a Fradi szenvedései is 3 felvonásban.

 

Az alapvető baromság az a dogma, hogy a Fradi=a Magyar focival hál' istennek ez nem így van. Inkább mondanám azt, hogy a Fradi jelképezi a focink összes nyavályáját.

Vannak csapatok akik ebből kinőttek már. Sajnos nálatok kb. 2001-2002 környékén kezdték megérzeni a rendszerváltást, az üzleti alapú klubvezetés szükségességét (mivel addig erősen FVM pénzekből sikerült a klubotokat fentartani)

A Lokinál ez 1996-97  környékén megtörtént és bizony volt is 4-5 szűkös év, csak annyi volt a szerencsénk hogy nálunk létezett a klubhűség a játékosok maradtak és megmaradtunk. 2002-től folyamatos felfelé ívelő pályán van a Loki és a többi vidéki bajnokkal ellentétben nem 1-2 szezonos társaságot vásároltak össze egy bajnoki címért hanem a siker a kitartó folyamatos csapatépítés eredménye. Valaki azt mondja a Loki most van a csúcson ...szerintem az út elején és messze vagyunk attól a bizonyos csúcstól.

 

Sajnos a Fradi ellpuskázta azt a lehetőséget amit 95-ben kapott lehett volna európai középcsapat mára akiknek egy S04 vagy éppen egy Sparta Praha nem jelentehetett volna akadályt.

Most rajtunk van a sor..és úgy látszik élünk is vele. Lehet, hogy nem az idén kerülünk be a BL csopor körbe (bár én bizok benne , ha nem bíznék akkor el sem mennék a Puskába), de jövőre biztosan ott leszünk egy jobb erősebb csapattal.  

Előzmény: Greeneagle (25909)
züfec Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25910
"Nem tudnál annyit fizetni, hogy megnézzek egy Debrecen meccset"

Nekem ugyan nem ér egy fillért sem, de azért nem olyan kinszenvedés az, hogy már pár ezer forintért ne nézd meg. :))) Hátha valaki kifizeti.

Mi a Fradi meccseit kénytelenek vagyunk nézni hétről-hétre, ráadásul ingyen...na, ez a nem gyenge!
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25909

 

Ha a sok hiénának sikerülne tönkretennie a Fradit, akkor megszűnik a magyar labdarúgás, hogy utána mi lesz, az már új könyv, amit én biztos nem olvasnék.

 

Nem tudnál annyit fizetni, hogy megnézzek egy Debrecen meccset, kivéve ha ellenünk játszik.

Előzmény: sx7 (25878)
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25908

 

Takácsról egy szót sem szóltam, bár tisztességes ember nem viccelődne vele. Ő legalább amit tud, azt maximálisan kiadja magából, hogy ilyen állapotban beválogatják, az nem az ő bűne. Ezzel együtt is volt nála rosszabb a tegnapi csapatban.

Az általad említett meccseket láttam, Vadócz nullát teljesített mindkettőn. A másodikon a Fradit egy járási csapat is megverte volna. Ettől még a Kispest, meg Vadócz csak az álmaidban lesz klasszis csapat.

Előzmény: MC Snake (25875)
zdzicht Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25907
Nem lehet ingyen a jegy mert azert valami aramot elhasznalnak meg egyeb fentartasi koltsegek vannak, de biztos ha jegyaek 1000-4000 kozott lenenek akkor nem fizetnenek ra, sot! De lehet hogy Maltara enyibe kerulnek majd a jegyek. Ha Malta elleni mecsre kimenne 20000 ember az mar csoda lenne. :)
Lucilius Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25906
Ha jól emlékszem utoljára ingyé a macedón meccsre lehetett kimenni. Az jó buli volt, emlékszem néger tam-tamosok doboltak abban hidegben. Néha abbamaradt a tam-tamozás, ilyenkor mindenki azt hitte, hogy megfagytak a srácok. :-)
Előzmény: FOCUS (25904)
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25905

 

Nem lennék szomorú, ha Lajos távozna, és még finom voltam. Kapusként van tehetsége, de emberként... szégyellem magam, ahogy viselkedik pályán, és azon kivül...

Előzmény: elcondor (25842)
FOCUS Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25904

Ugysem lesz ingyen. Örülhetünk a 2 rongyos jegynek is. Málta ellen meg jó ha 20.000-en lesznek, az már remek lenne. Pénzéhes köcsög MLSZ.

 

 

Előzmény: deszka (25902)
Greeneagle Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25903

 

Jajj, ha tudnád, hány játékosmegfigyelő ült már magyar meccseken, ha minden játékos, aki miatt itt voltak válogatott lehetne, akkor nézőknek nem is adnának jegyet a stadionba, mert nem férnének be.

Majd ha leigazolják, beilleszkedik, játszik, és nem csak kiegészítő emberként, akkor érdemes erről beszélgetni, így viccesebbek vagytok, mint a lilák az évente menetrendszerűen a német másod-, harmadosztályba távozó világsztárjaikkal.

 

Ha nagyon akarnám, elő lehetne ásni, amikor elmagyarázták az okosok, hogy Sándor T. mennyivel jobb Lisztesnél (ugye a Debrecen nem akarta eladni Lisztes ára alatt anno, mert hogy jobb nála :))), vagy amikor elmesélték, hogy Tokody mennyivel jobb Geránál, de nincs értelme.

Egyenlőre Vadócz semmit nem nyújtott ami indokolná hogy válogatott lehessen, nála még a bazsalygó F.Bazsika is többet mutatott, nem is beszélve jónéhány másikról. Nincs is neki még kialakult posztja sem. Ettől persze kinőheti magát akár világsztárrá is később, de egyenlőre nem fér oda, a többi maximum a kispesti folklór része, a zsarolásos legendátokkal együtt. Bár belegondolva igazad is lehet, a Sp- valóban hiteles újság.

Előzmény: MC Snake (25873)
deszka Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25902
Málta ellen Én ingyen engedném be a nézőket, és a svédek ellen is olcsó jegyekkel talán meg lehetne újra legalább a tegnapi szintre tölteni a stadiont.

Hajrá Magyarok!
reckon Creative Commons License 2005.08.18 0 0 25901
szerintem tegnap tök jól játszottunk,takácsot és vadóczot kivéve egy egész jó ksi csapat lehet még ebből.gera félelmetesen jó volt..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!