Keresés

Részletes keresés

mondial Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2012
Mármint a fiatalabb korosztály tagja.
Előzmény: mondial (2011)
mondial Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2011
25 éves. Az olimpián ő nem volt ott, már a későbbi korosztály tagja.

Egyébként a Molnár Zolit, Magyarország egyik legjobb jobbhátvédjének tartom, csak egy kissé durva játékos, túlságosan is felspanolja magát a meccsekre. Dehát te is láthattad a Rosenborg és a Hajduk ellen, a jobbak közül való!

Előzmény: Grof (2010)
Grof Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2010
Tényleg vele kevertem. És Molnár Balázs hány éves?
Előzmény: mondial (2009)
mondial Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2009
A Molnár Zolival, ő tényleg Dunaferres. Jobbhátvéd a posztja és ő volt már(ha jól emlékszem) válogatott is, neki tényleg hosszabb haja van és ráadásul szőke is.:)) Én magam csak terroristának becézem, furcsa becsúszásai miatt.:))
Előzmény: Grof (2008)
Grof Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2008
Mondtam, hogy nem vagyok képben. Dunaferr-ben nem játszott? Vagy ki volt még Molnár, akivel keverhetem?
Előzmény: mondial (2006)
mondial Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2007
Ő az a Molnár aki az utánpótlás/olimpiai csapatban is játszott, de szinte csak akkor vált ismert játékossá Magyarországon, amikor Spanyolországba szerződött. Ott nem játszott valami sokat(párszor becserélték), ezért is jött vissza. No meg nem is tartottak rá nagyon igényt. Tényleg jó nagy gólt rúgott!!
Előzmény: mondial (2006)
mondial Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2006
Az Espanyolból szerződött vissza Tatabányára onnan meg Zalaegerszegre.

Nem rémlik, hogy valaha is hosszú haja lett volna.:))

Előzmény: Grof (2005)
Grof Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2005
Nem vagyok teljesen képben, de az ugyanaz a Molnár Balázs? Én egy hosszú hajú, alacsonyabb játékosra emlékszem. Most néztem a Gól-t, hatalmas gólt rugott, de egyáltalán nem hasonlított arra a Molnárra, aki nekem rémlett.
Előzmény: mondial (2004)
mondial Creative Commons License 2002.04.11 0 0 2004
Molnár Balázs ugyan volt már válogatott kerettag, még anno az Espanyolból, de a csapatba még egyszer sem került be. Vajon beveti e a kapitány vagy csak behívja, hogy szokja a légkört?

Gerára nagyon kiváncsi vagyok, állítólag már az Inter is figyeli, jó lenne, ha az utóbbi hetek parádés teljesítményét a válogatottban is megismételné.

Ciprus egyértelműen jobb Jordániánál, elég ha csak azt mondom, hogy legjobb játékosuk a Barca ellen is betalált Konstantinou...

Előzmény: Grof (2003)
Grof Creative Commons License 2002.04.11 0 0 2003
nb1.hu:
---
Budapest, április 11., 19.10

Szövetségi kapitányunk kijelölte a fehéroroszok ellen vasárnaptól készülő keretét.

A kapitány egy újoncot is meghívott a keretbe, aki nem más, mint a ZTE középpályása, Molnár Balázs.
A keret
Kapusok: Babos Gábor (NAC Breda), Király Gábor (Hertha BSC)
Védők: Bodnár László (Dinamo Kijev), Fehér Csaba (NAC Breda), Füzi Ákos (MTK Hungária), Gyepes Gábor (Ferencváros), Juhár Tamás (Vasas), Korolovszky Gábor (Újpest), Kuttor Attila (Debreceni VSC), Mátyus János (Energie Cottbus)
Középpályások: Böőr Zoltán (Debrecen), Dárdai Pál (Hertha BSC), Kabát Péter (Levszki Szófia), Lisztes Krisztián (Werder Bremen), Molnár Balázs (Zalaegerszeg), Pető Tamás (NAC Breda)
Csatárok: Fehér Miklós (FC Porto), Gera Zoltán (Ferencváros), Kenesei Krisztián (Zalaegerszeg), Tóth Norbert (Vasas)
Biztonsági tartalékok: Szűcs Lajos (Ferencváros), Bárányos Zsolt (Lommel), Ferenczi István (Levszki Szófia), Halmosi Péter (Haladás), Hrutka János (Vasas), Lőw Zsolt (Újpest), Simek Péter (Vasas), Tokody Tibor (Újpest), Tököli Attila (Dunaferr).
A válogatott idén először játszik hazai közönség előtt. A Debrecenben 17.30-kor kezdődő találkozóra 800 és 2000 forint közötti áron lehet jegyet venni.
---
Ciprus pedig jóval erősebb Jordániánál, ebben gondolom nincs vita.

ADAM17 Creative Commons License 2002.04.11 0 0 2002
MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!
h3o Creative Commons License 2002.04.05 0 0 2001
Ha jól emlékszem, akkor egy óriási Hrutka-hibából kaptuk a gólt.

De ami nagyon-nagyon fontos, sorsdöntő infó: A jordánok helyett Ciprussal játszunk

mondial Creative Commons License 2002.03.28 0 0 2000
Én sem ezt mondtam. 2 meccset nem lehet összehasonlítani, ráadásul az a moldáv csapat jobban játszott, mint a mostani.
Előzmény: Ciani (1999)
Ciani Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1999
Nem tudom, ezek szerint ez a válogatott ennyivel jobb, mint a Bicskei féle? Ezt kötve hiszem.
Előzmény: mondial (1995)
Grof Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1998
Biztos mindenki ahhoz viszonyított, hogy nemrég beteg volt (a meccset nem láttam).
Előzmény: mondial (1997)
mondial Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1997
Ez tetszett.

"A magyar válogatott az utolsó 20 percben finoman fogalmazva is borzalmasan játszott, a roppant gyenge játékerőt felvonultató moldávok ellen. Nem sikerült háromszor egymás után saját társhoz passzolni, a kapura teljesen veszélytelenek voltunk."

Dárdait itt is a jók között emlegetik, lehet, hogy rosasz meccset néztem?

Előzmény: Grof (1996)
Grof Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1996
mondial Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1995
Most nem fogom visszakeresni az akkori moldáv csapat kezdőtizenegyét, de állítom nem sok változás történt azóta.

Közben Varga Ákos érdekes dolgokat mond a reklám alatt.:)))))))))))

Szóval a moldáv csapat egy két játékosa ismerős volt, de nem hiszem, hogy ez sokat számítana. A lényeg az, hogy a 4? évvel ezelőtti ellenfél is a moldáv válogatott volt és a mostani is az volt. És most is a legjobbak alkották a csapatukat.

Előzmény: Ciani (1993)
Professzor úr Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1994
Olaszország: Acerbis -Perna, Localzo, Passiglia (Rea), Tricoli -Caprano (Martinelli), Croce (Stella), Belingheri, Begano, Foggia -Ganci (Rizzato)

Egyik név sem ismerős a számomra.Amikor tavaly játszott "Olaszország" néven valamilyen csapat a magyar olimpiai "B" válogatott ellen ugyanebben a kupában,akkor volt egy játékos,akinek nagyon hasonlított a neve a Del Pieróra.:-)

Előzmény: Professzor úr (1991)
Ciani Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1993
Én konkrétan Kenőre gondoltam, de csak szórakoztam.
Pont én vagyok, aki túértékeli az ilyen győzelmeket :-)

De honnan tudod, hogy ugyanezzel a válogatottal játszottunk döntetlent?

Prof! Ha olvasnál más topicokat is, akkor tudnád :-)

Előzmény: mondial (1987)
mondial Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1992
Nem, csak eltartott egy kis ideig amíg ezt begépeltem. Cianit a GS topicban keresd.:))

Ami még eszembe jutott. Gera nem volt rossz, habár néha egy kissé önzőnek tűnt, igaz ez a játékstílusából adódik. Mindenképpen kell.

Dárdai 7-esét nem értem, ma nem játszott kiemelkedően, sőt megkockáztatom a gyengébb teljesítményt nyújtok között volt.

Előzmény: Professzor úr (1988)
Professzor úr Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1991
Az olaszoknak nincs U-21-es "B" csapatuk.Ha jól emlékszem,ezen az Adria kupán eddig tényleg egy tartományi gárdát indítottak.
Előzmény: Grof (1989)
Grof Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1990
"A mai győzelmet nem kell túlmisztifikálni, de leírni sem szabad"
Főleg, hogy másfél éve nyertünk utoljára idegenben, akkor is egy félbeszakadt meccsen (Macedónia ellen).
Grof Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1989
Ne érts félre, természetesen hiszek neked. Csak arról van szó, hogy akik ezeket a híreket írják, valószínűleg a magyar válogatottnak szurkolnak, ezért ügyelnek arra, hogy a moldávok ellen a B csapat játszott. Te pedig az olaszoknak szurkolsz, ezért arra ügyelsz, hogy az olaszok a B csapatukkal játszottak ellenünk, persze kicsit túlzol most is (szedett-vetett tarmományi gárda).
Én ebben túl nagy problémát nem látok, a médiának vannak sokkal nagyobb gondjai is az objektivitással időnként.
Előzmény: Professzor úr (1986)
Professzor úr Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1988
Már azt hittem,eltűntél szexvideókat nézni.Tényleg,hová tűnt Ciani?:-)
mondial Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1987
A mai győzelmet nem kell túlmisztifikálni, de leírni sem szabad, nem szabad elfelejteni, hogy pár éve ugyanezzel a moldáv csapattal itthon mndössze egy X-re voltunk képesek. Szóval, a mai meccs nem volt valami egetrengető szinvonalú ez tény, de azt hiszem a jelenlegi helyzetben nem is az volt a cél, hogy jó meccset játszunk. Az elsőrangú feladat a győzelem volt és ez sikerült is. Emellet az új játékrendzser gyakorlása. A mai meccsen bebizonyosodott számomra, hogy teljesen más lesz a Gellei mint a Bicskei csapat, legalábbis taktikai felépítésben. 4 védős területvédekezés, előszürő Sebők Vili személyében, bal oldali felfutó. Az elképzelés nem rossz, de alaposan gyakorolni kell még, mert a mai meccsen főleg a védelem nem állt a helyzete magaslatán. Helyezkedési hibákból kaphattunk volna egy pár gólocskát...De ez a gyakorlás velejárója, jobb ha most jönnek ki a hibák, mintha mondjuk a svédek ellen. Nem értem, hogy miért nem játszottuk be a bal oldalt, főleg úgy, hogy láthatóan nagy szerepet szán Mátyusra a bal oldalon a kapitány. Dárdai a mai meccsen egyértelműen nem bal oldali középpályást játszott, beljebb húzodva játszott, helyet adva Mátyusnak, de sajna Jani nem igen kapott lasztit, pedig amikor igen, akkor nem tudták megállítani. A csapat egyébként viszonylag jól játszott, helyenként látványosan is, igaz a második félidőben átadtuk a kezdeményezést az ellenfélnek.

Sebők Vili nekem tetszett, sok támadást akasztott meg, habár a védelmi megingásokban neki is szerepe volt. A mai meccsen(főleg mivel úgy néz ki őt Halmaihoz hasonló szerepkörben képzeli el a kapitány)mind ő, mind Mátyus meggyőzött arról, hogy igenis szüksége van rájuk a magyar válogatottnak.

Kenő gólt rúgott, igaz ritkán látható védelmi hiba után, de gólt rúgott, szóval mindent visszavonok, amit róla mondtam és remélem nem ez volt az utolsó gólja a válogatottban.

Előzmény: Ciani (1982)
Professzor úr Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1986
Most nagyon ironikus vagy,pedig igazam van.
Arra bezzeg ügyel a magyar sportsajtó,hogy feltüntesse:az olimpiai "B" csapat kapott 3 gólt a moldávoktól.
Előzmény: Grof (1985)
Grof Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1985
Szerencsére az átlagembert nem túlzottan érdekli az U21 barátságos meccse, nekünk pedig itt vagy Te, hogy helyretedd ezeket az aljas csúsztatásokat. :-)
Előzmény: Professzor úr (1983)
Professzor úr Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1984
Reméljük,elfárad tőle.:-)
Előzmény: Ciani (1982)
Professzor úr Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1983
Egy újabb csúsztatás a magyar médiától!

Az olasz U-21-es válogatott tegnap este Anglia azonos korosztályú gárdájával csapott össze.
A magyarok valami szedett-vedett tartományi gárdával játszhattak.

"A második játékrészben egyértelműen a magyarok játszottak fölényben, ám az egyenlítés csak a nyolcvanadik percben sikerült..."

Ilyet gyakran lehet olvasni,ha utólag ellenőrizhetetlen a tudósítás hitelessége.:-))

Előzmény: Grof (1976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!