Keresés

Részletes keresés

urál Creative Commons License 2007.04.01 0 0 60

Hát bameg kurva szar ez az indafos!

 

Ha kilépek az explorerből akkor kiléptet és újra be kell lépnem! Ez egyszerűen szemétség, hogy vizilovak basszák szét azt aki ezt kitalálta. Vagy elefántok, de bálnák is lehetnek!

milendee Creative Commons License 2007.04.01 0 0 59

tőlem már nem kérdezik meg, ne félj..

 

VISZONT NEM ENGED BELÉPNI A RÉGI NICKEMMEL MET MEG MERTEM NÉZNI, HOGY MI EZ (egyébként KÖZÖM SINCS A TÖBBI OLDALHOZ), és a K I P R Ó B Á L   lehetőséget választottam, MIRE SZÉPEN ÚGY MARADTAM, ÉS VALAHOGY NEM AKAR RAJTAM A T. SZaRK SEGÍTENI.

 

szép vasárnapot!!!!!

 

kérem vissza a régi mosóporomat! az újat kipróbáltam és nem tisztít!!!!

Előzmény: exmv (51)
t3v3d3s Creative Commons License 2007.04.01 0 0 57
Ez az inda ugyanaz, mint a gmailes account: nem vagyok különösebben paranoiás, de mi a f.nak akarjak egyszerre belépve lenni ezer helyre úgy, hogy mindezen tevékenységemet logolják is? Meg ez az email cím megadás minden alkalomkor (nem, nem akarom tároltatni a böngészőmmel az adataimat), az agyam eldobom.


Izé, viszont rövid úton arra jöttem rá, hogy ha nem a fórum kezdőoldalon lépek be, hanem egy témán belül kinézek egy hsz-t, és azt mondom, válasz erre, akkor simán beléptet, nem kérdez rá erre az indabizniszre.
exmv Creative Commons License 2007.04.01 0 0 55
Írogatok olyan fórumra is, ahol minden moderátor a saját nickjével moderál. Képzeljétek, működik!
Előzmény: Törölt nick (54)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 53
Hajrá, szóljatok, ha meglesz.
Előzmény: exmv (52)
exmv Creative Commons License 2007.04.01 0 0 52
Nem tart sokból beüzemelni egy stabil, indamentes, átlátható moderálású fórumot...
Előzmény: rg7 (34)
exmv Creative Commons License 2007.04.01 0 0 51
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom a Zindát.
Miért kell minden belépésnél megnéznem ezt a baromságot?

Tudom, hogy fórumozni akarok, nem kell tőlem megkérdezni!!!!!!
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 50
Nekem is tökmindegy, mindaddig, amíg nem kell használnom.
Előzmény: urál (49)
urál Creative Commons License 2007.04.01 0 0 49

Nekem tök mindegy, hogy van e indapass, vagy nincs, csak be tudjak lépni a nicknevemmel a fórumba és ne kelljen az indapasst használnom, mivel oda egy hosszabb ímélcím a belépő! Ha megoldáj azt, hogy a nicknevemmel is be tudjak lépni az indapassba, akkor az egy win-win szitu lesz.

Előzmény: missparker (48)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 48
Már megint egyetértünk.
Semmi szükségem az egységes belépésre, ha ezt az egy nyavalyás fórumot használom. A vipmail gagyi, az Indafon helyett van Skype, ami kicsit nagyobb név, blogolni meg még sosem támadt igényem.
Előzmény: urál (47)
urál Creative Commons License 2007.04.01 0 0 47

Eddig semmi más bajom nem volt az index indapass nevű betegségével, minthogy nem tudtam az index főoldalára lépni a fórumból.

 

De most összeköttem a nicknevemet az indapass mijafaszommal és nem enged a nicknevemen belépni! Oldjátom meg úgy, hogy a nicknevemmel tudjak belépni a fórumba és azzal együtt az indapassra is, ha már ez az indapass a mániátok!

 

Én nem fogom az indapasst használni semmire, miven nem blogolok, ugyanis a blogoknak már a puszta létével sem értek egyet! Vipmailem nincs a freemail és a netszolgáltatóm mélje ezerszer jobb az Indafont meg nem tudom mi, de nem is érdel.

szarvasmarha Creative Commons License 2007.04.01 0 0 46

Az Inda '95 Kft. ide költözött!

 

biznisz az biznisz.

a levelezőt már szétcseszték most lett soron a fórum.

 

 

 

bejuma Creative Commons License 2007.04.01 0 0 45
Nagyon bosszantó. Már a vipmailt is lecseréltem,ezt fogom tenni az egésszel.Kell nekem fórumozni egyáltalán?
Ez valami leszoktatókúra lehet függőknek kitalálva...
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 44
Ez fog ám majd nagyon érdekesen alakulni, ha nem tesznek ez ellen az indázás ellen valamit.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 43
Kinek és miért éri meg szétverni az Indexet?
rg7 Creative Commons License 2007.04.01 0 0 41
Volt szűkkörű teszt.
Amennyire tudom, annak is anyázás lett a vége.
Előzmény: Törölt nick (38)
gondolatolvasó M Creative Commons License 2007.04.01 0 0 40
Ráadásul a legpörgősebb táblázatot is tönkrevágták:-(((
landsmann Creative Commons License 2007.04.01 0 0 39
Talán nem jól írtad a mail címet, azért pattant vissza a leveled. Biztos, hogy két i betűnek kell lenni egymás után a mail szóban?
Előzmény: milendee (19)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 35
Már bocs, de miért kéne kettéválnia? Bőven megfelelő lenne, ha kapnék egy tájékoztatást, hogy van ilyen, kell-e. Ha azt mondom nem, akkor többet nem cseszegetnének vele. Csupán ennyit szeretnék kérni, ehelyett paraszt módon letegeznek ("ide írhatod mi a bánatod"), folyamatosan a képembe nyomják ezt a szutykot.
Előzmény: egyenlítő (32)
rg7 Creative Commons License 2007.04.01 0 0 34
Ha úgy lesz, ahogy utalsz rá (mélcímes belépegetés), akkor húzok innen, és elintézem, hogy a teljes vasutas fórumcsoport júzerei is így tegyenek. (A megoldást már a múltkori húzásnál el kezdtem keresgélni...)
Előzmény: Törölt nick (23)
MaMy Creative Commons License 2007.04.01 0 0 33

Még enged belépni nicknévvel. Vajon meddig még????

Nagyon dühít, hogy az INDEX FŐOLDALÁRA nem tudok 1 kattintással átlépni.

Tessék szépen az egészet visszacsinálni!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

egyenlítő Creative Commons License 2007.04.01 0 0 32
Csakhogy ez a piac úgy működik, hogy kipróbálunk valamit, és ha nem omlik rögtön össze, akkor jó. Nem válik ketté az Index, hogy választani tudj.
Előzmény: missparker (27)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 30
Na ezt jó tudni, ezek után eszembe sem jut megpróbálni.
Előzmény: milendee (26)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 29
Ez nekem volt, de én pont attól kaptam hülyét, hogy egy oldallal többet kell betöltenem, hogy a topikokba jussak.
Előzmény: Törölt nick (28)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 27
Igen, csak a legtöbb informatikusnak is van annyi esze, hogy mielőtt lefejleszt vmit, megkérdezi a piacot, kellene-e egy ilyen. Én nem emlékszem rá, hogy megkérdezték volna, akarom-e. Ha most mondhatnám azt, hogy "kösz, nem akarom", nem is tombolnék. De MINDIG megkérdezi!
Előzmény: egyenlítő (24)
milendee Creative Commons License 2007.04.01 0 0 26

KIPRÓBÁLTAM, hogy egyáltalán mi ez, és most már letiltja a nickemet!!!!

 

SZERETNÉM VISSZACSINÁLTATNI!! MOST!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (22)
missparker Creative Commons License 2007.04.01 0 0 25
Ez mit old meg pontosan?
Előzmény: Törölt nick (20)
egyenlítő Creative Commons License 2007.04.01 0 0 24
Min csodálkoztok? Informatikusok csinálták informatikusoknak.
milendee Creative Commons License 2007.04.01 0 0 21
kérek szépen egy "VISSZA" gombot, mert nem vagyok biztos benne, hogy ha a mél nem érkezik meg, ezt olvassa valaki egyáltalán, aki tenni is tud az ügyérttt...
Előzmény: milendee (19)
milendee Creative Commons License 2007.04.01 0 0 19

T: Fórum!

 

"kipróbáltam" ezt az új izét, és könyörgöm, csináljátok nekem vissza, NEM szeretnék egy huszadrangú mélcímemmel minden alkalommal belépni!! csak a nickemmel!

 

ez így nagyon fos.... :(((((( nem vagyok én sem zorro, sem gépelőbajnok....

 

ugye megoldható??? kipróbáltam, és nem tetszik, kérem vissza a...

 

köszönettel

 

milendee

 

p.s. ez egy másolat, mert a forum@maiil.index.hu - ról visszadobták a levelemet... :||

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!