Keresés

Részletes keresés

.vatti. Creative Commons License 2010.02.10 0 0 231
végül ide foglaltunk (ez ingyenes parkolás miatt elsősorban)
Előzmény: .vatti. (230)
.vatti. Creative Commons License 2010.02.06 0 0 230
Ljubljana szállást nem tud valaki ajánlani?
Köszi
senator412 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 229

Most látom csak a Hootananny oldalának alján:

Online bookings for groups of more than 5 are not permitted.

Na tessék. Ugyanakkor enged beállítani 6 vagy 8 személyt is.

Az is furcsa, hogy megnéztem egészen távoli időpontokra: mindig 8 szabad ágyat ír ki a 6 ágyas szobákra. Itt valami el van kavarva. A telefonszámuk (by google) esetleg segíthet: 020 7737 7273

Előzmény: senator412 (228)
senator412 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 228

Nos, gondolom a Hostelworld-ön kutakodtál Te is (a Torquay találatból gondolom, mert valóban azt listázza ki elsőnek).

A legnagyobb gond, hogy a 4 napba a péntek is beleesik, amikor a legtöbb helyen megduplázódnak az árak.

 

Egyetlen helyet találtam, ahol nem, ez a Hootananny Hostel. Azt jelzi ki, hogy még 8 szabad ágy van a 6 ágyas szobáikban (gondolom 2 lehet nekik, így elvileg megoldható, hogy 6 ember menjen egybe).

 

Ha megengednénk, hogy a  keret túllépje kicsit a 300-at, mondjuk úgy 330-ig, akkor már egészen sok lehetőség szóba jön (mindenhol 6 ágyas opcióval a 2-es zónában):

St Christopher's Shepherds Bush

New Cross Inn Hostel

Astor Victoria

The Green Man, Bestplace Inn

Journeys Greenwich

St Christopher's Greenwich (itt 8 ágyas szoba teljes lefoglalásával jön ki szumma 316 gbp)

 

Előzmény: dokizsuzsa (226)
senator412 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 227
Körülnézek, én is kíváncsi vagyok, megbírkózom-e a feladattal:)
Előzmény: dokizsuzsa (226)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.02.05 0 0 226

zsolti,te anyira értessz a kereséséhez: megbíználak egy feladattal

Londonban március 16-20 között (4 éjszaka) kellene 6 embernek olyan szállás 1-2 zónában,ahol van reggeli

a lényeg az,hogy 4 ember mindenféleképpen egy szobában legyen -de a legjobb az lenne ,ha mind a hat-,ne legyen csak max 6 személyes dorm és az összköltség se legyen több 300Ł-nál.

próba,cseresznye :) hátha találsz ilyet

a Torquay Hostelt találtam ezeknek a kritériumoknak megfelelően,de sajna a 6 személyt össze-vissza akarták rakni különböző szobákba

 

 

Előzmény: senator412 (225)
senator412 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 225
Pedig ma kaptam róla a hírlevelet... de úgy látszik mások is, és ráadásul mind Berlinbe utaznak, ezek szerint... De mondjuk a 25 € még elmegy ontopiknak :)
Előzmény: gambl-R (224)
gambl-R Creative Commons License 2010.02.04 0 0 224
Akkor a készlet már ki is merült ... Nekem már csak 25-45 €-ért adott (volna) szobát. De, ami legjobban tetszett, az a 7€-s felár a TV távkapcsolóért. :)
Előzmény: senator412 (223)
senator412 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 223

Új easyhotel nyílik Berlinben márc. 8-án. Márc. 31-ig 10 €-ért adják a szobákat a készlet erejéig, itt:

http://www.easyhotel.com/hotels/berlin.html

senator412 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 222
Helyesebben: folytatja a januárban megkezdett akciót, és most már inkább csak "up to" 60%-os, hiszen mindössze 1 db bécsi ajánlat van ilyen kedvezménnyel, a túlnyomó többség 10-20-30%. 1 hónapja még voltak 90%-os, sőt 1€-s szobák is, egészen sok időpontra - akkor be is linkeltem ide.
Előzmény: peliatan (221)
peliatan Creative Commons License 2010.02.03 0 0 221

Sziasztok !

 A Hostelbookers 60 %-os akciót hirdet február 28-ig.

mandri Creative Commons License 2010.02.03 0 0 220
Sziasztok!
lisszaboni szállást keresnék,júliusra.Ha valaki tudna valamit,megköszönném!!!
Catella Creative Commons License 2010.02.03 0 0 219

Tegnap du. Korábban több helyen foglaltam már, de akkor azonnal levették.

Az az igazság, hogy e-mailben még nem jött confirmation (ez nagyon zavar), de a honlapon a "foglalásom"nál látszik, hivatkozási számmal, mindennel. Akkor lehet, hogy e-mailt is akkor küldenek, ha levették a pénzt.

Előzmény: Kobzoska (218)
Kobzoska Creative Commons License 2010.02.03 0 0 218

Mikor foglaltad?

Az a tapasztalatom, hogy a devizás kifizetések egy pár napig csak zárolva vannak, és csak később, könyvelés után kerülnek át a kifizetések közé.

Előzmény: Catella (216)
senator412 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 217

A hotel.de és a hrs.com is ilyenek (és tudnak magyarul is).

Előzmény: oliver777 (213)
Catella Creative Commons License 2010.02.03 0 0 216

Csak féli idetartozó zéma, de talán segít valaki.

Foglaltam júliusra szállást, fizettem előleget (kártyával), de nem vették le a számlámról, hanem 30 napra zárolták. A confirmation szerint ennyivel kevesebbet kell a helyszínen fizetni. Vajon 30 nap múlva akarják levenni?? Nem értem.

Kobzoska Creative Commons License 2010.02.02 0 0 215
A Venere ilyen.
Előzmény: oliver777 (213)
gambl-R Creative Commons License 2010.02.02 0 0 214
Ha igazán jóárakat akarsz, akkor előre kell fizetni általában. De, mindenhol van rá mód, hogy esetleg meggondold magad. Általában a foglalás megkezdése előtt 4-5 nappal, de ez le van írva az adott oldalon a FAQ-ban.
Előzmény: oliver777 (213)
oliver777 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 213
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tud vki egy olyan szállásfoglaló honlapot, ahol foglaláskor nem veszik le a hitelkártyáról a pénzt, hanem csak biztosítékként kérik a hitelkártya adatokat (a booking.com-on kívül)?

Köszi!
Oli
polygon3 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 212

Mi itt voltunk az elmúlt évben, meg voltunk elégedve a szállóval.

(Bár csak áprilistól van.)

 

 http://www.loutsiana.com.cy/

Előzmény: jet set (210)
zahnstein Creative Commons License 2010.01.12 0 0 211
Szezonon kívül jó ára szokott lenni a louishotelsnek. Persze annak éri meg leginkább, aki igénybe is veszi az all inclusive ellátást.
Előzmény: jet set (210)
jet set Creative Commons License 2010.01.11 0 0 210
Ciprusi szállásra van valakinek tippje?
Az északi rész is érdekel.
senator412 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 209

Januári akciók a két nagy hostelfoglalónál:

 

A Hostelbookersnél jan. 31-ig lehet foglalni promóciós helyeket (márc. 31-i igénybe véve a szállást). Van néhány egészen olcsó, konkrétan 1 eurós ajánlat is:

http://www.hostelbookers.com/january-sale/city-breaks/

 

A Hostelworld ajánlata nem ilyen gáláns, de hátha valakinek jól jön:

Jan. 12-én indul az akció, s a lényege, hogy ha néhány kijelölt városba legalább 2 éjszakát foglalunk, akkor kapunk 5 USD kreditet, amit egy következő foglaláshoz fel tudunk használni:

http://www.hostelworld.com/5-dollars-off-promotion/?PHPSESSID=2886745613-1001102019X5QAn4q3ve9uyLYde3a1jw

 

jet set Creative Commons License 2010.01.04 0 0 208

Most láttam, hogy a Kris hotellánc honlapja megújult. Most már lehet foglalni a honlapon keresztül is. Aki Spanyolországba utazik, érdemes megnéznie.

http://www.krishoteles.com/

Ízirájder Creative Commons License 2009.12.20 0 0 207
A jópofaságról jutott eszembe.
Voltunk ősszel egy éjszakát a barcelonai Buba House nevű helyen. (Ja, amúgy 20% akció van náluk :)
Maga a hely egyszerű, tipikus egy éjszakás kaland. Viszont a recepciósok félelmetesen jó arcok és minden szembejövő vendég úgy áll hozzád, mintha huzamosabb lakótársak lennétek. Ami a lényeg, van egy hatalmas faliújság, ahova egyrészt reggel kitűznek minden aznapra érdekes információt (időjárás, programok stb.) másrészt van egy nagy tacepao, ahova a meglátogatott kocsmát, kávézót vagy éttermet kell értékelni többféle nézőpontból. Így az ember megtudhatja pl., hogy hol ihat olcsó sört, miközben meccset néz, vagy hol ehet a legtöbbet a pénzéért. Annyi info volt a falon egy hétre visszamenőleg, hogy már abból össze lehetett volna rakni egy jó kis honlapot :)
Előzmény: Kobzoska (204)
dokizsuzsa Creative Commons License 2009.11.29 0 0 206

Liverpoolban a The Nightingale Lodge-ban szoktunk megszállni- igy tettünk a múlt héten is- 30Ł-ot fizettünk a kétágyas szobáért, reggelivel

igaz ,fürdőszoba nem volt csak a szoba mellett,de kitűnő tisztaság mindenhol!

 

 

 

Előzmény: Kobzoska (205)
Kobzoska Creative Commons License 2009.11.29 0 0 205

Jó, hogy felmerült ez a téma, hogy megéri-e egy lakás 2 embernek 60-ért, meg hogy mi az olcsó, és mi nem.

 

Vannak, akik utálják a szállodákat, utálnak bejelentkezni a recepción, a hideg kirázza őket attól a gondolattól, hogy hány százan, ezren szexeltek előttük abban az ágyban, nem szívesen reggeliznek másokkal egy légtérben, stb, stb, végtelen számú fóbia, ellenérzés élhet egy emberben. Nekik ideális pl. ez a Szegus által ajánlott lakás. Kb. ugyanennyien lehetnek, akik épp az ilyen bérelt lakásokat nem szeretik. Nincs 24 órás recepció, nincs kész reggeli, stb, stb.

Mindenki válassza azt, amit szeret. Szerencsére lehetőség is szinte végtelen számú van.

 

És hát az árak. Többször dobtam már hátast, amikor olyat olvastam, hogy pl. "találtunk egy szuperolcsó szállást, kettőnknek reggelivel csak 180 euró volt", na, ilyen is van, bár ez a szoba talán már tényleg nem ennek a topiknak a témája, de mindenkit arra biztatok, hogy aki jó szállást ismer/talált, az ossza meg velünk. Ha már egy kedves topiktársnak eltalálja vele az ízlését, már jó.

Persze minél fapadosbarátabb, annál jobb. :-))

Kobzoska Creative Commons License 2009.11.29 0 0 204

Bologna

 

Egyelőre ugyan csak Pozsonyból lehet fapadossal megközelíteni (úgy értem, a környékről), de március végén már a Wizzair is indít járatokat, igaz, Forliba, de az már csak egy köpés Bolognától.

 

Ezen a héten jártunk ott, hárman utaztunk, ami egy kicsit szűkítette a szálláslehetőségeket, mert míg egy- és kétágyas szobák mindenütt vannak, a háromágyasokra vadászni kell.

 

Sikerült viszont egy nagyon jót találni: Hotel Holiday Bologna

Egy éjszakára 70 eurót fizettünk.

 

A reggeli a szokásos, minden nagyon finom, és mindenből volt bőven.

 

Közel van mind a vasútállomáshoz (a reptéri busz is onnan indul), mind a városközponthoz.

3 perces megközelíthetőségen belül vannak megfizethető, igazi olasz étteremek.

 

Nem szeretnék túlzásba esni, de a becsekkolás nem vett igénybe egy percél többet. Köszöntünk, elmondtam a nevem, 10 másodperces keresgélés s papírok között, kezembe nyomta a kulcsot, elkérte a személyiket. Kész.

 

Kis jópofaság: háromnapos időjáráselőrejelzés kiragasztva a lift falára.

 

És amit még nagyon bírok az olasz szállodákban, ahogy rendet csinálnak, míg a rendetlen turisták járják a várost (a papucsokat figyeljétek):

 

 

deanka Creative Commons License 2009.10.26 0 0 203
Így már teljesen korrekt :), csak ez (nekem) nem jött le az előző beírásaidból. Viszont így köszi :)
Előzmény: szegus (202)
szegus Creative Commons License 2009.10.26 0 0 202
Ja, es meg annyit, hogy termeszetesen nem rakok ossze ismeretlen embereket, tehat ha egy ember veszi ki, akkor 30 euroert van egy teljes ejszakara egy teljes lakasa, konyhaval. No mindegy, ha ez is draga, akkor mar tenyleg nem tudok mit mondani...
Előzmény: szegus (201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!