Keresés

Részletes keresés

harm2 Creative Commons License 2003.10.27 0 0 1

Én ezt házilagosan úgy oldanám meg, hogy vennék két vakut, háttal a festménynek állítanám őket és rávillantanék egy-egy fehér famentes műszaki rajzlapra. Mondjuk vakufénymérő nem volna rossz hozzá...

Előzmény: Fresco (0)
Fresco Creative Commons License 2003.10.27 0 0 0
Mennyiért lehet egyáltalán belépni egy normál műtermi vakuszettbe, nekem itthoni reprózáshoz kellene - festmények szép szórt fényben, nem túl nagy méretek, 1x1m-be beleférnek. Kösz ha ...!
net1steiger Creative Commons License 2003.10.15 0 0 topiknyitó
Ti milyeneket használtok ill. melyiket ajánlanátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!